"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Sabahladım resmen, saat 6:00'da yattım, bütün çalışmalar internete konmuş benim aradığım yoktu, kendim hazırlamak zorunda kaldığım bi çalışma vardı bitirince içim rahatladı bi ohhh çektim baktim ki kuşlar ötüşmeye başlamış:) Biraz halim kalmış olsaydı bi kahve yapıp balkonda oturucaktım olamadı, başka bi sabahlamada görüşürüz kuşlar.

Canım ben de sıkılıyorum çok da zevk alarak yaptığım söylenemez ev iişlerini de evin ince işleri bitmiyor normalde temizliğim bu kadar uzun sürmez. Temizlik yaparken kendimi tinerle bi yerlerden boya çıkarırken, bi yerleri kazırken buluyorum henüz normal temizliğe yeni geçebilicem:) o zaman bir saat bile yeter:)

gamzenk saçını kestirme çok kritik zamanlar yaşıyorsun, kendini iyi hissetmen lazım.

Sinema keyfi ha, ne güzelmiş de ben o kadar bıkkınım ki sinema ve bilimum diğer faaliyetlerden. Tek faaliyet spor olabilirmiş gibi geliyor bu aralar, ah bi düzene girebilsem de tutsam şu işin ucundan.

Kendimi yollara vurucam zaten sonra, kısmetimi şehir şehir arıycam.

Kızlar abıkat aradı:))) Napıyosun filan konuşuyoduk, ayrılmışsın diksiyondan dedi her şeyden de haberi var. Evet dedim ayrılmak zorundaydım, tiyatro çalışmalarım başladı ikisini götüremedim dedim, o da çalışmalarını izlemeye geleyim bi gün dedi, tabi filan dedim ama kızlaaar şöyle bir durum var, oyun çalışmalarını okulda yapıyoruz. :26:Okula gelirse bu adam tospik'in bi şey yapacağı varsa da yapmaz mı yaa nasıl yapsam kii????

kızlar mrb.. o kadar hastayım ki yazdıklarınızı bile okuyamadım iyileştim sandım dün dışarı çıktım, akşam da biraz bişiler içtik, sonra bütün gece öksürdüm durdum, hemen hemen hiç uyuyamadım, boğazım kaşınıp duruor, kaşındıkça öksürüorum, off yaaa napsam işe yarar, bilen var mı
bu arada gece arkadaşımın sevgilisi aramış, bu çocuk nie beni arar bilmem ki, kızla gene ayrılmışlar beni arıor, ben napabilirim, güzin ablasıyım sanki yaaa... sonra biri de tlfnum kapalıyken gizli nodan aramış, kim o da bilmiorum..
bugün de hasta olmama rağmen evde bunalırım die benimle evlenmek isteyen çocuk var ya onunla çıktım, bi kahve içtik beni eve bıraktı, çok hastayım die fazla kalamadım, bana bi gün sinemaya gidelim dior ama hiç cnm istemior kii, offf yaaa nerde benim beyaz atlı prensim, beklemekten gözlerim yollarda kaldıııı

ballı süt için canım işe yarar mutlaka geçmiş olsun. niye arıyo bu çocuk seni yaa ne utanmaz bişeymiş o öyle, bence açma telefonu anlasın artık seni aramaması gerektiğini. Bu evlenmek isteyen kimdi ki müdür yardımcısı mı

tatlımm msn e uğra tmm mı:))

bn bilmiorum bu arayanı anlat bakalım

Son düzenleme:

yok yok kestirmeye cesaret edemedim. fön çektirdim sadece :)

geçmiş olsun cnm. havalar kritik dikkat et kendine. nane limon iç bol bol :)

kızlar ben geldım dün gene çalıştım bu aralar fazlasıyla yogunuz.Akşam 10da eve gelebildim 1 saat dedemle oturduk sonrada yattım uyudum.Uyandıgımda kendime güzel bir kahvaltı hazırladım yaptım.Sonra 3 film izledim.Çıkar ilişkisi,aşka fırsat ver ve patrondan kurtulma sanatı.Yazlıklarımı kaldırıp,kışlıklarımı çıkardım.Hava berbat aman dıkkat hasta olmayalım kızlar.Stawberry kım acaba gızlı nodan arayan bende merak ettım ve geçmiş olsun.Böcük gene güzellik pesındesin ne güzel benım yorgunluktan bu aralar hıcbırsey yapmaya halim yok... Sımdıde bıraz dans programını ızleyıp yatıcam cabucak zaman geciyor malesef..

Kızlar özelden yazışıyoruz ya arada, burdan birbirimizi cevaplamıyoruz gibi oluyor:))) Herkes ayrı telden çalıyor gibi olmuş:))

Naıslsınız? Ben işlerimi bitirmenin ve bir sürü alışveriş yapmanın huzuru içindeyim:)))) Kim ödeyecekse? Ahh eşim olsaydı da ödemeseydi tek:))

haha .... biz de jeliyle bir sürü kıyafet bakıp hiçbirini almadık bir de zengin koca bulunca alırız dedik ; biz mi ödeyeceğiz yani :)))

demek abıkat aradı vay vay :)) o zaten tiyatro olayını bahane etmiş seni görmek için.. şart değil tiyatroda görüşmeniz ; dışarda bir kahve içersiniz... aynı şey hatta onun canına minnet :))

geçmiş olsun canım...
ılık ballı süt cekunun da dediği gibi iyi gelir...

bu çocuk ne kadar yüzsüz böyle yaaa... ben bana huzur vermeyen insanların hayatımda olmaması gerektiğine inanırım ; ben olsam çoktan sınırımı çizer ve muattap olmazdım hiç... cidden sabırlısın sen :) ee bu kadar sabır varken sabret prensin de gelecek elbet :)

Hıı akşam metroda gelirken benimkini düşündüm gözlerim doldu nasıl içicem ben kahve abıkatla?

Hıı akşam metroda gelirken benimkini düşündüm gözlerim doldu nasıl içicem ben kahve abıkatla?

yahu kahve iç dedik ; başka birşey yap demedik ki :26: yine de kıyamam sana

sadece normal arkadaşınmış gibi düşün başlarda canım, niyetini anlayınca sende de bişeyler yoksa mesafeni koyarsın. Belki de etkileyecek çocuk seni bilemezsin ki

evet ; bu çok mantıklı

günaydın kızlarrrr.. geçmiş olsun dilekleriniz için çok tşk ederim.. öffff çok öksürüorum yaaa, bi an önce iyileşirim inş.
cekucum, böcüğüm tavsiyenizi dinledim dün ballı süt içtim, boğaz kaşıntım azaldı baya, bi de gargara yaptım çok iyi geldi ama öksürüğüm artarak devam ediorrrr...
ceku müdür yrdsı deil cnm, benden uzun zamandır hoşlanan birisi, benim ona hiç bi ilgim yok, hiç bi zaman sevgili olmadık, elimi dahi tutmuş deil ama işte o istediği için bi kaç ayda bir de olsa görüşüorum, nasılsa hayatımda biri de yok napiyim....
böcüğüm çocuk çok garip biri yaaa, bana yaptığı şey çok iğrenç birşeydi düşünsene, hala beni neden arıor ki, sanırım arkadaşımla barıştırmam için ama ben o işe artık ne olumlu ne olumsuz karışmam ki, olan bana oluor, yemezler artıkk
hayata cnm valla gizli nodan kim arıor ben de bilemiorum.. ya aramaya çekinen biri(müdür yrdsı ama sanmıorum) ya da beni aramaya yüzü olmayan biri... dün gece aramadı, bakalım bugün arıycak mı tlf sapığım :26:
böcüğüm bakalım bugün kurumsalı görcek miiii
rapuşş bakıorum avukat dilinden düşmüor
katinam çok geçmiş olsun cnm, herşey harika geçicek inş. ne güzel sana böyle değer veren bi sevgilin olması, onun da desteğiyle bi an önce iyileşiceksin cnm inş..
seillam, miskam, gamzenkcim ve ismini unuttuğum birileri varsa hepinizi çok öpüorum...

günaydın kızlarrrrrrrrrrr
bugünde cok yorgun ve uykusuzum bitik bi haldeyim valla iyileştim derken yine tazeliycem hastalığı öle görünüyo akşam
akşam taşındım ama ne taşınmak eşyaları eve koyupbıraktık hepimiz bi köşeye çekilip kaldık öle ayyy o ev nasıl yerleşecek
hiç bilemiyorum bugün mobilyacı gelip kuracak mobilyaları sonrada başlarız yerleşmeye bide aksi gibi sular yok cok sinir bozucu
su ısıtıp duş aldım öfff ama şükür yani sonucta attık kendimizi bu eveeeeeee ohhhhhhhhhhh
çileğim cok gecmiş olsun tatlım ballı süte biraz toz zencefil ve karabiber katarsan öksürüğünede ii gelir şu çocugada cvp
verme muhattap olma sakın üzecekler yine seni diye korkuyorum
böcüğüm ve jelim oh oh gezin bakalım benim bütün haftasonum taşınma işleriyle gecti(tamamen yerleşene kadarda böle
gidecek gibi sonra bende başlıycam gezmelere ayy su zengin koca işi ne iyi olurdu valla ya suan benimde cok ihtiyacım
var ona
rapusum demek aradı abıkat abi hemde tiyatro calışmana gelecek hımmm hoş kokular geliyor burnuma tosbikide takma
onca sans verdin ona ama o değerlendiremedi napalım üzme kendini artık onun için mutluluğu hakediyosun sen
gamzenkccim arada bir değişiklik istiyo insan bende saclarımı kestirmek istiyorum ama hiç uzatmadım saclarımı
hep kısa kullandım gecen seneden beri uzatmaya başaldım ama cok cabuk sıkılıyorum ya kısa sacı daha cok seviyorum da
bi uzun halinide görmek istiyorum bu kışda böle gcerde yaza bakalım nolurr haaa bide kızlar boyatmak istiyorum acaba
ne renk olsa ?:26:
kızlarr hepinizi öptüm cok cok
eylül yine yoksun
miskam eniştemiz hala burdamı nasıl durumlar
cekum sende bir haber yok galiba hala
hayatacım öptüm
bol neşeli bi gün olsun

günaydın kızlar; güzel bir hafta diliyorum hepimize böyle bağıra çağıra şarkılar eşliğindee

az sonra küçük bir toplantım olacak... sonra işlerimi toparlayacağım ama gece nasıl yattıysam bileğim çok ağrıyor neyse ki sol kolum; öyle sargılı dolaşıyorum ama hasta moduna geçiş yaptım zaten de pazartesi bugün hem de görmedim kurumsalımı :26:

aslında iyi hissediyorum kendimi böyle içimden birşeyler dolup taşıyor ama kime nereye ; neye fayda bilemiyorum gariip bir ruh hali... 3 tane aşk filmi izleyince 2günde böyle oluyor demek insan bir de şu şarkıyı dinliyorum çevirip çevirip youtubedan "Nasha Yeh Pyaar Ka - Mann (1999) " böyle oluyorum resmen

seillacım hayırlı olsun yeni eviniz ; yerleşirsiniz yavaş yavaş ... ayy çok keyifli yaaa

çileğim sen bence de hiç oralı olma...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…