"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

böceğimm hava yarında böle yağmurlu olmazsa taşınacam yarın inşallah ama acayip yağmur var yaaaaaaaa taşırlarmı acaba böleyken bilemiyorummm uzamasa daha fazla

İyi geceler canım...

böcük böööööööööööö:)))

söyle yavrucum...

2 film birden izliyorum beynim döndü zaten:KK53:
şu 72dk muhabbeti var ya ; sırayla 72dk izliyorum ee Aamirin filmi de 3 saat sürünce :))

şimdi " aşkın gücü" diye bir filmin son 40dakikasın izleyeceğim... aamirin devamı yarına kalsın artık :))

böceğimm hava yarında böle yağmurlu olmazsa taşınacam yarın inşallah ama acayip yağmur var yaaaaaaaa taşırlarmı acaba böleyken bilemiyorummm uzamasa daha fazla

inşallah yağmaz canım da çok şiddetli yağmazsa taşırlar niye taşımasınlar...

inşallah canım ya böle bölündük iki ev olduk valla bi orda bi burda git gel yapa yapa bi hal oldum demek beni konuştunuz jelimle hımm bende diyorum bu kullaklarımın tınısı niye hiç susmuyo

Hmmm demek benle ilgilenmeyişinin nedeni gene Aamir ha, yeter artık seç birimizi:))Aşkın Gücü güzel filmdir be böcük, benim favori filmimdi bi zamanlar, o adamın gözlerine bayılıyorum ehe. Sevgi dolu şefkatli olgunn âşıkk, ahh ah. :KK53:

seilla düşündün düşündün şimdi taşınmaya geldi sıra hahaha ne kötü espriydi dimi... Ben program hazırlıyorum da sanırım 4 veya 5 i bulacak imdat. :KK14:

Kızım deme kendine öyle şaka da olsa:) Beğenmene sevindim o zaman devamı geliyor, artık sıra kaşınmakta:)) Bu nasıl?:))

espriler tavan yapmış da sanırsam saatin geç oluşundan ben hiçbirini anlamadım :KK53:
yatıyorum ben kızlar.... iyi geceler tatlı rüyalar...

rapuş kolay gelsin de o kadar geç yatma yaaa...
seillam inşallah yarın biter taşınma işiniz ; şimdiden kolay gelsin...

öptüm kim varsa burda :)

espriler tavan yapmış da sanırsam saatin geç oluşundan ben hiçbirini anlamadım :KK53:
yatıyorum ben kızlar.... iyi geceler tatlı rüyalar...

rapuş kolay gelsin de o kadar geç yatma yaaa...
seillam inşallah yarın biter taşınma işiniz ; şimdiden kolay gelsin...

öptüm kim varsa burda :)

Kurumsal var burda:))) Umarım bu esprimi anlamışsındır:)))

Kurumsal var burda:))) Umarım bu esprimi anlamışsındır:)))

ha haaa hani nerde kaçırdım mı gene :KK53:
"düşün taşın" esprisini şimdi anladım valla :KK37:

günaydın diyeyim de önce :KK34:

kalktım ; kahvaltı yaptım ; çamaşır koydum. şimdi filmin kalanın izleyip sonra güzellik salonuma gidicem... arada belki evi süpürür silerim eğer kardeşim paza uykusundan uyanırsa... rapuş benim temizliğim 4 saat sürmüyor sıkılıyorum ben :26: güzelleştikten sonra da Jeliyle film izlemeye gidiceez nabeer :KK3: kendisi bilim kurgu filmine gideceğimizi sanıyor ama ben romantik bir film buldum ona gidicez "Bir gün" ... daha haberi yok :KK9:

biraz başım ağrıyor ... ee normal gece 2ye kadar film izledim :)
sen nasılsın ; ne yapıcaksın bugün ; plan ne?

hava da soğumuş burda yaaa... ama olsun beni evde tutamaz kimse :)

o ağrı bnde de var geç yatmaktan kaynaklı:KK37:

arkadaşlarla önce kuaaföre gitcez. saçını kestircek bi tanesi. aslında bnde kestirmek istiyorum uzadı baya çünkü. ama kararsızım bi iki hfta daha beklicem sanırım. sonra da bi yerlerde oturcaz. eve gelince cnm isterse biraz ders çalışırım belki:KK37: yrn okul var yeni stajım başlıo:18:

o ağrı bnde de var geç yatmaktan kaynaklı:KK37:

arkadaşlarla önce kuaaföre gitcez. saçını kestircek bi tanesi. aslında bnde kestirmek istiyorum uzadı baya çünkü. ama kararsızım bi iki hfta daha beklicem sanırım. sonra da bi yerlerde oturcaz. eve gelince cnm isterse biraz ders çalışırım belki:KK37: yrn okul var yeni stajım başlıo:18:

ben kestirdim saçımı bu hafta ; kısa oldu baya ama olsun çabuk uzar benim saçım...
senin saçın uzun di mi ; ucundan aldırcaksın heralde ; model değiştirmeyeceksin sanırım ?

pazar keyfi yapın siz de tabii :)

ben kestirdim saçımı bu hafta ; kısa oldu baya ama olsun çabuk uzar benim saçım...
senin saçın uzun di mi ; ucundan aldırcaksın heralde ; model değiştirmeyeceksin sanırım ?

pazar keyfi yapın siz de tabii :)

evt baya uzadı saçım. aslında şöyle radikal bi değişim yapmak istiyorum ama cesaretim yok....

alnım dar benim kakül yakışmaz diye kestiremiyorum. bi ara yan perçem kestirim diodum vazzgeçtim sonra. saçımı bağlamayı da sevmiorum. yakışmıo :KK43:

hep salık bırakırım işte ordan burdan tokalarım :S

evt baya uzadı saçım. aslında şöyle radikal bi değişim yapmak istiyorum ama cesaretim yok....

alnım dar benim kakül yakışmaz diye kestiremiyorum. bi ara yan perçem kestirim diodum vazzgeçtim sonra. saçımı bağlamayı da sevmiorum. yakışmıo :KK43:

hep salık bırakırım işte ordan burdan tokalarım :S

benim de baya uzundu... geçen sene bob modeli diyorlar ya cesaret edip öyle kestirdim... çok da yakıştırdım kendime :)
benim için de baya radikal bir değişiklikti... ama sevdim... 2 ayda bir kestiriyorum model bozluyor çünkü ama bu sefer biraz daha kısa oldu sanki :))

X