"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

selam kızlar... çok yoğun bir gündü ve sinir bozucu... sadece girip yazdıklarınızı okuyabildim...

katinam çok çok geçmiş olsun şimdiden... sen hep iyisini düşün ; hakkında hayırlısı olsun inşallah... senin kendini çok daha iyi hissetmen lazım şimdi ; enişteden de tam destek gelecek bence... inşallah miskanın dediği gibi küçük bir operasyon yeterli olur... tekrar çok geçmiş olsun...

selam kızlar :) nazlıyla konustum ve hiç beklemediğim bir şekilde başka dr gitmek ister misin?ne yapmamızı istersin?ben senin sonuna kadar yanındayım,çocuğumuz olmasa da olur,birlikte yaşlanalım yeter,ben zaten çok çocuk istesem 20 yasımda yapardım,40 ımda tabii ki en önemli şey senin yanımda olman dedi:)) ben inanamadım,ama gerçekti:) her zaman her şekilde senin yanında olacağım,bu sınavı birlikte atlatacağız,el ele kol kola verip dedi,inanabiliyor musunuz???en önemli şey sensin dedi.ben şimdi duygusallık yapıyor olabilirsin istersen biraz daha düşün dedim,oldu ben bir gideyim dedi,gelirken çikolata getir dedim :))) esprileriyle beni güldürdü,hastane odanda tv var mı yoksa alalım gerçi ben de olacagım dedi...ben herhalde bir yerlerde birilerine iyilik yaptıysam onun ödülünü alıyorum.hepinizi öpüyorum:))

böcüğüm çok sağol,burdaymıssın,yazdım zaten ,beklemiyordum ben valla bu kadar olgun davranmasını.

günümün sinir bozuculuğuna tezat olarak akşamım pek ilginç ve keyifliydi... işten çıkınca jeliyle telefonlaştık arayamamıştım gün içinde o da meğer arkadaşına hediye bakmak için benim evin oralardymış... servisten inip onun yanına gittim... biraz orda oyalandık belki kurumsalı görürüz diye sonra hediye bakmaya başladık... bir mağazada jeli kasada iken ben dışarı çıktım bir de baktım kurumsalın arkadaşı gidiyor ; sonra jelinin gazıyla takibe geçtik ama bir süre sonra kaybettik çocuğu... amacımız neydi bilmiyorum ama çok komikti... neyse geri döndük başka birkaç mağazada hediye baktık ama aradığımız gibi birşey bulamadık... bu arada saat de 8 oldu... sonra başka bir mağazaya doğru giderken bir baktım karşı cadde de kurumsal biz de başladık onun gittiği tarafa doğru yürümeye... ama bu arada heyecan hat safhada ; benim heyecanıma jeli de ortak oldu ve ikimiz de bir atraksiyon yapamadık :26: güya hatunun ne planları vardı valla ona da kal geldi sonra kurumsalım bizim olduğumuz tarafa doğru geçiyordu biz de durduk orda bekledik ama dediğim gibi birşey yapamadık
jeliye göre kurumsalım da pek kasıldı ; sanırsam jeliden korktu çocukcağız sonra yanımızdan geçiiip evinin yolunu tuttu... aferin dedik cuma akşamı direkt eve git sen... :)
çok da tatlıydı yine jeli de beğendi... ama ilginç olan jeliyle birlikteyken ve hç beklemediğimiz bir saatte görmemizdi... vardır bir hayır değil mi :26:

jelinin de selamı vardı size :) bu arada bodruma gidemedi bu haftasonu biraz üzüldük ama demek ki kısmet buralarda bir yerde ; gözümüzü dört açıcaz biz
hem ben kurumsalın arkadaşını da pek tuttum ; onu ayarlıcam jeliye ne bodrumu yaaaa

yaaa deli misin sen ; gayet de davranması gerektiği gibi davranmış...
sana birşey söyleyeyim mi ; güçlü olması gerektiğinin farkında olması ve senin de ona ihtiyacın olması ya da onun öyle hissetmesi ona bir anda mantıklı ; çok yönlü ve çözümsel düşünmesine neden olmuş... şöyle sezinledim ama elbet yanılıyor da olabilirim ; senin güçlü dik duruşunu o kadar bariz bir şekilde hissediyor ki kendini senin yanında biraz zayıf hissediyor sanki... bırak güçlü olan o olsun biraz ; sen de tadını çıkar...

bu arada söylediklerini de takdir ettim elbette... çok güzel konuşmuş :)
aslında evet neden başka doktora da gitmiyorsun ?

Son düzenleme:
çok geçmiş olsun katinam.umarım bi an önce iyileşirsin cnm..

böcükk
bu kurumsal kimdi yaw. ben bi gözlüklü çocuk vardı onu biliyorum bu omu ?

canım baska bir şehirde annemin öğrencisi olan bir prof var, annem onunla konustu ve o,benim dr umun çok iyi olduğunu söyledi,operasyon için yönlendirdiği dr u da bir sorayım demiş.sonra annemi arayıp dr umla görüştüğünü, durumun çok agır olmayabileceğini,yönlendirildiğim dr un da çok iyi olduğunu söylemiş.bu arada benim dr zaten baska bir profu daha cagırmıstı 2. muayenede ama şifreli konusmuslar tek kelime ''alacaksın'' ben kitleyi kastettiklerini sanmıstım :)dr um süreci çok iyi idare etti,ve cok kısa sürede sonuclandırdı herseyi,çok tebrik ediyorum valla ,hala çok iyi dr lar varmıs :))
nazlım da az önce aradı bunu birlikte asacagız dedi tekrar,ben hala inanamıyorum tabii :) son durumu anlatınca cok içten bir oh çekti ve herseyi birlikte halledeceğiz dedi :)))))))))
evet güçlü olan o olsun,ama en kötü halimde bile hep ben alısmısım güçlü olmaya,mesela dün ,makyaj yaptırıp hafif öyle geldim eve durmu anlatmak için.beklediğimden çok daha olgun ve güçlü davranıyor zaten,umarım hep böyle devam eder.

evet evet o canım... :)

bu arada nasıldı sınavlar ? çocukla da iletişim halinde olmanız güzel güzel :)

sınavlar çok zordu ya:S pztsi belli olcak sonuçlar.:18:

evt benimkiyle sürekli iletişim halindeyiz. ama bu sefer ben deil o gelio :))

umarım dvmı gelir geri çekilcek diye de çok korkuyorum ya :S

doktorundan yana içinin rahat olması çok güze katinam... ve ellerinden gelenin en iyisini yaptıklarına inanıyor olman ; dediğin gibi böyle doktorların hala var olması güzel...
nazlı eniştemize de fırsat ver biraz olgun davransın artık... bence bu süreç sizin için çk farklı bir boyuta geçiş demek... hem kıymetini de anlamıştır çoktan

sınavlar çok zordu ya:S pztsi belli olcak sonuçlar.:18:

evt benimkiyle sürekli iletişim halindeyiz. ama bu sefer ben deil o gelio :))

umarım dvmı gelir geri çekilcek diye de çok korkuyorum ya :S

hadi bakalım ; inşallah sonuçlar güzel gelir... o kadar çalıştın ; uğramadın da buraya :))

gelsin gelsin ; korkma sen hiç... güzel olcak inşallah :) arkadaşınla onun arkadaşının durumu ne oldu peki?

inş cnm.

arkadaşımla onun arkadaşı telden mesajlaşıolar. onun harici dışarda görüşmüolar. sevgili deiller. arkadaş da deiller. öle arada bişe bnde anlamadım valla. takılıolar işte..

dr um annemle kendisi konusmak istedi,durumu izah etmek için ve o kadar hoş bir şekilde acıkladı ki anlatamam.benim de bu kontroller ve muayeneler sırasında nasıl ufak ufak olayı kabullenmemi sağlamış ve yönlendirmiş ,şimdi anlıyorum.hayatımda 20 farklı dr a gitmiş olsam böyle olan 3 tanesini söyleyebilirim.bu arada aynı bransta prof olan ve arkadas sayılabileceğim biri daha var,ona gitmedim mesela,güvenmem de gitmem de,beni gördüğü için sadece merhaba demek için uğradım o kadar.

vallahi geçemediğimiz bütün boyutları geçtik galiba ,her serde bir hayır var dedikleri bu olsa gerek.kıymetimi niye anlasın ama onu anlamadım canım??

hani senin için endişelenmiştir ya o yüzden diyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…