"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

kızlar günaydın.. dün neler oldu nelerrrrr....
arkadaşımla görüştüm, işte o çocuk yani eski sevgilisi de geldi.. kızın dün zor bi günüydü yardımcı olmak için gelmişti, herkesin yapamayacağı insani bi davranışta bulundu yani... neyse sonra da birlikte oturduk, bana "eğer istersen can'a tüm gerçeği söyliyeyim, çünkü hala olan herşeyi benim ağzımdan duymadı, bilmior" dedi.. ben de söylemesini istedim.. aramızda bişey olsun die deil de herşeyi olduğu gibi bilsin de beni kötü görmekle ne büyük bi yanlışa düştüğünü anlasın istiorum.. neyse sonra ben ordan ayrıldım.. arkadaşım sonra bizim eve uğradı.. barışmışlar.. ben ona bu konuda hiç kızmıorum, ne isterse yapmak da özgür ve çok değer vediğim çok sevdiğim biri, ayrıca ayrılmalarına ben sebep oldum die üzülüordum, bu yüzden bile olsa barışmaları iyi oldu.. çocuk kıza sana çok kızgındım o yüzden o hareketi alkolün de etkisiyle yaparak senden intikam almak istedim demiş.. ben de öyle düşünüordum işte ama intikamını yanlış insanla aldı.. işin kötü tarafı olan gene bana oldu, neyse napalım en azından aklandım bu da bişeydir deil mi kızlarrr :KK1:

gunaydin sekerpareler, citir cerezlerr:KK71:

cilekim ya, ne tuhaf adammis bu boyle? tabii ki herkesin kendi bilecegi is hayatiyla ilgili kararlar, umarim arkadasin pisman olmaz kararindan ve umarim bu sersem adam kendine gelmistir. ben senin yerinde olsam semtine ugramam, yuzune bakmam, oturup konusmak cok medeni bi yaklasim, acikcasi takdir ettim bi yandan seni.. ama yine de eskisi gibi gorusme onlarla cift olarak be kuzum, arkadasinla yalnizken gorus olmaz mi? zarari dokunmasin artik sana o adamin.

rapus bak bugun nee kaddan da sakinim :KK1: dun arkadaslarimizla bulustuk, cok keyifsizdi o hala, ben super rol yaparim ama o yapamiyo. basi da cok agriyodu, onu bahane etti keyifsiz durusuna. ben de bi ara egilip, yapma lutfen dedim. evde asarsin suratini, burda yapma dedim. surat asmiyorum ki bebegim, gercekten cok basim agriyo dedi. sonra minik minik duzeldi kendi kendine, eve gittigimizde de pek konusmadik ama sarilip uyuduk en azindan. of allahim, zavalli miskayi triplere bogulsun diye yaratmis :)

sst, rezzan kirazlar, bugun ayin 14`u? hadi bakalim icraat bekliyoruz :KK1:

opuyorum hepinizi, harika bi kutsal cuma olsunn!!

günaydın kızlar,öncelikle hepinizi öperim.
maalesef olabilecek seçeneklerden kötü olanlardan biri oldu:KK43:(
pztesi ya da salı günü hastaneye yatacağım bir takım testler için.
rahmimin alınma ihtimali çok yüksek çünkü dr lar öncelikli amacımız seni yaşatmak diyorlar.
dün çocuğum olmayacak diye ağlıyordum bugün acaba ne kadar yasayacagım diye
olması gereken bütün kontrollerinizi yaptırın ve sakın benim basıma gelmez diye düşünmeyin.ben en son kontrolümü gecen yıl yaptırmıstım :)) ve temizdi
birazdan annemle dr gideceğiz.çok iyi bir dr um var.hepiniz benim için dua edin lütfen tanısmasak da sizleri cok sevdim.kendinize iyi bakın hakkınızı helal edin.

günaydın miskacımm :) ahh keşke benim de bana tripler atan bi sevgilim olsaaaa :KK1:
tatlımm kız benim çok yakın arkadaşım ailecek de görüşüoruz, çok sevdiğim harika bir insan, çocuğa ben hiç güvenmiorum ama inşallah kıza daha fazla zarar vermez die ümit ediorum.. bakalım hakkında hayırlısı olsun..
katinam çok geçmiş olsun cnm benim... herşey yoluna girecek inşallah, dualarımız seninle, bi an önce sağlığına kavuşmanı diliorum..
kızlar bu arada az önce hastanede bi servise gittim, gitmez olaydım, 3 tane küçük çocuk ağlıor, annelerini kaybetmişlerdi sanırım, babamı kaybettiğimde hissettiklerim aklıma geldi, içim acıdı :KK14:
Alah'ım yardım etsin onlara, amin...
öpüorum hepinizi...:KK54:

Son düzenleme:
zaten bu ara bende bi hassaslık var, dün çocukla konuştum ya eve giderken ağlamaya başladım, "neden bunu o olay olunca söylemedin, beni bu kadar üzdünüz, bu hiç adil deil" die kendi kendime söylendim durdum.. öffff ben nie hep haksızlığa uğruorum kii :44:
neyse herşey yoluna girecek biliorum, hayat bi gün bana da hakettiklerimi verecek :KK31:

günaydın kızlar,öncelikle hepinizi öperim.
maalesef olabilecek seçeneklerden kötü olanlardan biri oldu:KK43:(
pztesi ya da salı günü hastaneye yatacağım bir takım testler için.
rahmimin alınma ihtimali çok yüksek çünkü dr lar öncelikli amacımız seni yaşatmak diyorlar.
dün çocuğum olmayacak diye ağlıyordum bugün acaba ne kadar yasayacagım diye
olması gereken bütün kontrollerinizi yaptırın ve sakın benim basıma gelmez diye düşünmeyin.ben en son kontrolümü gecen yıl yaptırmıstım :)) ve temizdi
birazdan annemle dr gideceğiz.çok iyi bir dr um var.hepiniz benim için dua edin lütfen tanısmasak da sizleri cok sevdim.kendinize iyi bakın hakkınızı helal edin.

katinam, canim benim, lutfen aklina fikrine kalbine olumsuz dusunceler doldurma. biliyorum cok zor, ama lutfen en iyisini dusun. seni cok seviyoruz, hakkim gani gani helal olsun, her zaman yanindayiz bunu unutma. iyilesecegine yurekten inaniyorum. iki sene once ayni seyler bi arkadasimin basina geldi, cok sukur kucuk bi temizleme operasyonuyla kurtuldu, simdi de 7 aylik hamile. umarim sen de tum bu kotu gunleri uzak bi ani olarak hatirlarsin sadece, kalbim seninle. en kisa zamanda da kontrollerimi yaptiricam, ihmal etmemek lazim cok haklisin.

günaydın miskacımm :) ahh keşke benim de bana tripler atan bi sevgilim olsaaaa :KK1:
tatlımm kız benim çok yakın arkadaşım ailecek de görüşüoruz, çok sevdiğim harika bir insan, çocuğa ben hiç güvenmiorum ama inşallah kıza daha fazla zarar vermez die ümit ediorum.. bakalım hakkında hayırlısı olsun..
katinam çok geçmiş olsun cnm benim... herşey yoluna girecek inşallah, dualarımız seninle, bi an önce sağlığına kavuşmanı diliorum..
kızlar bu arada az önce hastanede bi servise gittim, gitmez olaydım, 3 tane küçük çocuk ağlıor, annelerini kaybetmişlerdi sanırım, babamı kaybettiğimde hissettiklerim aklıma geldi, içim acıdı :KK14:
Alah'ım yardım etsin onlara, amin...
öpüorum hepinizi...:KK54:

cilegim yaa eksik dilek dilemeee! sevgilin olsun, trip falan da atmasin, supersonik bi iliskiniz olsun, oyle seyler dile :)

kiyamam sana yaa, uzulme bebegim, elbet herkes yaptigi haksizliklarin cezasini cekecek bi gun.. sen uzak dur adamdan, kizla da bu konu uzerine konusma daha fazla, kendini mumkun mertebe uzak tut bu olaylardan ve o adamdan.

allah kimseyi sevdiklerinden ayirmasin, ayrilanlara da sabir versin... kiyamam sana :KK70:

günaydınlaaaarrrrrrrrrrr :KK16::KK16:
ben bugün biraz yorgunum, gece çok rahatsız bir uyku uyudum
karmakarışık rüyalar gördüm nedense
hiç enerjim yok bugün, uyuyasım var:KK25:
bu arada akşam böcükümle birlikteydik, çenemiz hiç durmadı hep konuştuk:KK9:
senden önce vereyim ben haberleri böcükk, saçlarını kestirdi pek güzeloldu yine arkadaşımm:KK76:
bu sabah naptın acaba, gördünmü kurumsalı

çileğim ne biçim adammış o öyle yaa
en güvenilmez tiplerden, arkadaşın için umarım hakkında hayırlısı olur..
sen daha iyi bilirsin ama, pek görüşme derim ben onunla
o canda kafasını vursun duyunca inşallahh..
:KK19::KK19: üzülme çileğimm, herşey düzelecek, bak gör seninde hakkettiklerin hiiiiççç ummadığın anda karşına çıkacakk

miska, herkes aynı olmuyor işte, duygusal bir erkek sanırım seninki
hoş ben şeye çok inanırım "kaçan kovalanır" hep derim ben doğa kanunu
ve bunu yakalamak aslında çok zevkli birşey
karşındaki daha ilgili olunca sen üzülmüyorsun, tabi üzmemekte gerkiyor

katinacımm sende üzülme.. Allah çok büyük..
acil şifalar diliyorum sana, sağlığına kavuşacaksın biran önce ben inanıyorum
bizde seni çok sevdik canım, iyi bak kendine..

öpüyorum cannlarr

kızlar aramızadki tek fark benim evli olmam.. ama size şunu söyleyebilirim bekarlık asıl bayanlar için sultanlıkmışş. boşverin keyfinize kahya aramayızz.yiyin yatın için gezin tozunnnnnn...:KK52::KK16:

katinam, canim benim, lutfen aklina fikrine kalbine olumsuz dusunceler doldurma. biliyorum cok zor, ama lutfen en iyisini dusun. seni cok seviyoruz, hakkim gani gani helal olsun, her zaman yanindayiz bunu unutma. iyilesecegine yurekten inaniyorum. iki sene once ayni seyler bi arkadasimin basina geldi, cok sukur kucuk bi temizleme operasyonuyla kurtuldu, simdi de 7 aylik hamile. umarim sen de tum bu kotu gunleri uzak bi ani olarak hatirlarsin sadece, kalbim seninle. en kisa zamanda da kontrollerimi yaptiricam, ihmal etmemek lazim cok haklisin.

çok sağol miskacım,arkadasının durumu nasıldı ki?benim şikayetlerim son 1 aydır vardı.ama bu meret ilerlemeden belirti vermiyormus.bugün değişik dr larla konustuk.moralini yüksek tut,bu kanserlerin tedavisi %100 var.sağlığına kavusacaksın diyorlar.ama büyük bir olasılıkla rahmim ve yumurtalıklarım alınacak.onlar için önemli olan hayatta kalmam.zaten bir de nazlı beye bu durumu izah edicez şimdi,bakalım ne diycek.ailem arkadaslarım yanımda huzurluyum şimdilik.ben de sizleri çok seviyorum.sevgiler.

günaydınlaaaarrrrrrrrrrr :KK16::KK16:
ben bugün biraz yorgunum, gece çok rahatsız bir uyku uyudum
karmakarışık rüyalar gördüm nedense
hiç enerjim yok bugün, uyuyasım var:KK25:
bu arada akşam böcükümle birlikteydik, çenemiz hiç durmadı hep konuştuk:KK9:
senden önce vereyim ben haberleri böcükk, saçlarını kestirdi pek güzeloldu yine arkadaşımm:KK76:
bu sabah naptın acaba, gördünmü kurumsalı

çileğim ne biçim adammış o öyle yaa
en güvenilmez tiplerden, arkadaşın için umarım hakkında hayırlısı olur..
sen daha iyi bilirsin ama, pek görüşme derim ben onunla
o canda kafasını vursun duyunca inşallahh..
:KK19::KK19: üzülme çileğimm, herşey düzelecek, bak gör seninde hakkettiklerin hiiiiççç ummadığın anda karşına çıkacakk

miska, herkes aynı olmuyor işte, duygusal bir erkek sanırım seninki
hoş ben şeye çok inanırım "kaçan kovalanır" hep derim ben doğa kanunu
ve bunu yakalamak aslında çok zevkli birşey
karşındaki daha ilgili olunca sen üzülmüyorsun, tabi üzmemekte gerkiyor

katinacımm sende üzülme.. Allah çok büyük..
acil şifalar diliyorum sana, sağlığına kavuşacaksın biran önce ben inanıyorum
bizde seni çok sevdik canım, iyi bak kendine..

öpüyorum cannlarr

cok sağol canım ,inşallah.zaten şimdi kendimi hasta gibi hiç hissetmiyorum ki..o yüzden bir yandan da konduramıyorum.çok öperim sevgiler.

çok sağol miskacım,arkadasının durumu nasıldı ki?benim şikayetlerim son 1 aydır vardı.ama bu meret ilerlemeden belirti vermiyormus.bugün değişik dr larla konustuk.moralini yüksek tut,bu kanserlerin tedavisi %100 var.sağlığına kavusacaksın diyorlar.ama büyük bir olasılıkla rahmim ve yumurtalıklarım alınacak.onlar için önemli olan hayatta kalmam.zaten bir de nazlı beye bu durumu izah edicez şimdi,bakalım ne diycek.ailem arkadaslarım yanımda huzurluyum şimdilik.ben de sizleri çok seviyorum.sevgiler.

kusum, arkadasimin durumu rutin bir smear taramasi sirasinda anlasildi. cok korktu, cok uzuldu. oncelikle rahim ve yumurtaliklar alinir demislerdi ama sonra, hastalikli bolgeyi temizleyerek rahmi almadan kurtarmis oldular. bebegim olmaz diye cok korkuyodu, ama cok sukur saglikli bir hamileligi var. hamileliginin ilk 3 ayi dusuk tehlikesi tasidi sadece, surekli gozetim altindaydi, ama simdi iyi. umarim sen de, kucuk bir mudahale ile atlatirsin bu tatsiz durumu... ama olur da rahmin alinmak zorunda kalirsa, lutfen bunu mutluluguna bir engel olarak gorme, eminim ki nazli da bunu sorun etmeyecek ve sana sevgiyle sarilacaktir. su anda bunlari dusunmemelisin, moralin yuksek olmali.

ve kizlar, katinam cok hakli, hepimiz kontrollerimizi ihmal etmeden yaptiralim, meme ve rahimagzi kanseri o kadar yaygin ki artik, ailesinde hicbir kanser tarihi olmayan kadinlar bile bu rahatsizliga yakalanabiliyor, cok dikkatli olup erkenden mudahale etmeye hazir olmak gerek gercekten de. ben en yakin zamana randevumu alicam.

kızlar yaa moralim bozuldu öfff... can arkadaşını aramış bugün, uzun zamandır aramıormuş, arkadaşı da demiş ki acaba çilek mi can'ı aradı, ondan mı beni arıor demiş.. ben nie can'ı ariyim ki, o kadar yüzsüz deilim çok şükür, öfff sinirlerim bozuk ağlıycaammm :KK14:

bi yandan da müdür yrd.sı bizim odadan çıkmıor, çok hoşsun bugün bi yere mi gidiceksin dior, kıskanıor sanırım, kalbini de kırmak istemiorum ama onunla ben olmaz ki, nasıl olucak kii...
offfff yaaaa ne iğrenç bir gün :KK14:

Selam çıtırlar, keyifler nasıl
Bu haftayı da bitirdik sonunda :) haftasonu çok araştırma yapmam lazım. Yarın da günüm var kuzenlerle toplaşacağız keyifli güzel birgün olacak.
Katinam çok çok geçmiş olsun moralini yüksek tutmaya çalış ne güzel annen ve arkadaşların yanında, bizler de fiziksel olamasak da dualarımızla yanındayız unutma olur mu? Umarım hastalığın çok ilerlememiştir ufak bir operasyonla atlatırsın herşeyi canım. Nazlı beye daha önceden bahsetseydin keşke destek olurdu sana. Biz de seni çok sevdik hakkımız da helal olsun sonuna kadar.
Çilek senin hayatın da benim gibi hareketli şu sıralar, hiç hakketmediğini düşündüğün şeyleri yaşıyorsun ama inşallah birgün hakettiklerini de alacaksın fazlasıyla. Kız arkadaşını yargılamak istemiyorum umarım daha fazla üzülmez. Can da eşekliğini anlasın pervane olsun peşinde. Şu çocuk hala niye seni üzmeye devam ediyo anlamıyorum. Canı da onu da çıkar hayatından be canım üzmekten başka bir işe yaramıyorlar.
Böcük sen naptın gördün mü kurumsalını hala niye bir adım atmıyor bu çocuk yaa.
Jeli seni de okudum şu tatil olayını uzatma bence de sonradan geç olabilir. Bak o dördüde başka kısmet bulur kalırsın yine rapuşa :KK1:
Rapuşş sen naptın abıkat aradı mı yada sen aradın mı oldu mu bişilerrr
Gamzenk sınavları atlatmışsın şu kaçma olayını çok abartma da çocuk korkup vazgeçmesin.
Seillayı göremedim ev işlerinden vakit bulamadı herhalde
Bende durumlar aynı. Kız beni ekledi ama bi action yok, tesadüf ekledim havası vermeye çalışıyor sanırsam. Hepinizi öpüyorummmm

Selam çıtırlar, keyifler nasıl
Bu haftayı da bitirdik sonunda :) haftasonu çok araştırma yapmam lazım. Yarın da günüm var kuzenlerle toplaşacağız keyifli güzel birgün olacak.
Katinam çok çok geçmiş olsun moralini yüksek tutmaya çalış ne güzel annen ve arkadaşların yanında, bizler de fiziksel olamasak da dualarımızla yanındayız unutma olur mu? Umarım hastalığın çok ilerlememiştir ufak bir operasyonla atlatırsın herşeyi canım. Nazlı beye daha önceden bahsetseydin keşke destek olurdu sana. Biz de seni çok sevdik hakkımız da helal olsun sonuna kadar.
Çilek senin hayatın da benim gibi hareketli şu sıralar, hiç hakketmediğini düşündüğün şeyleri yaşıyorsun ama inşallah birgün hakettiklerini de alacaksın fazlasıyla. Kız arkadaşını yargılamak istemiyorum umarım daha fazla üzülmez. Can da eşekliğini anlasın pervane olsun peşinde. Şu çocuk hala niye seni üzmeye devam ediyo anlamıyorum. Canı da onu da çıkar hayatından be canım üzmekten başka bir işe yaramıyorlar.
Böcük sen naptın gördün mü kurumsalını hala niye bir adım atmıyor bu çocuk yaa.
Jeli seni de okudum şu tatil olayını uzatma bence de sonradan geç olabilir. Bak o dördüde başka kısmet bulur kalırsın yine rapuşa :KK1:
Rapuşş sen naptın abıkat aradı mı yada sen aradın mı oldu mu bişilerrr
Gamzenk sınavları atlatmışsın şu kaçma olayını çok abartma da çocuk korkup vazgeçmesin.
Seillayı göremedim ev işlerinden vakit bulamadı herhalde
Bende durumlar aynı. Kız beni ekledi ama bi action yok, tesadüf ekledim havası vermeye çalışıyor sanırsam. Hepinizi öpüyorummmm

yok yok abarrtmıcam cnm. bi iki gün daha yapıp normale dönücem. ztn kaçmıorum normal davranıorum yine. sadece bakmıorum göz göze gelmiorum. tabi eğer konuşmuosak. işe yaradı sanki. face te eklediğim şeyleri beenio yorum yapıo filan. okulda yanıma geldi. bi kaç sefer takıldı espri filan yaptı. kantinde yanıma oturdu. bakalım devamı gelcek mi.çok umutlu deilim nedense :KK43:

yok yok abarrtmıcam cnm. bi iki gün daha yapıp normale dönücem. ztn kaçmıorum normal davranıorum yine. sadece bakmıorum göz göze gelmiorum. tabi eğer konuşmuosak. işe yaradı sanki. face te eklediğim şeyleri beenio yorum yapıo filan. okulda yanıma geldi. bi kaç sefer takıldı espri filan yaptı. kantinde yanıma oturdu. bakalım devamı gelcek mi.çok umutlu deilim nedense :KK43:

Yavaş yavaş yaklaşıyo aslında ama çok yavaş yaaa. Biraz daha cesarete ihtiyacı var :)

X