"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

çileğiimmm :)

ay aşağıda seni görünce aklıma geldi yazdıkların... ayy öyle şapşal bi günümdeyim ki :)
nolmuş öyle yaaa... sonradan mı vicdana gelmiş sivri zeka... ben de aslında kızlara katılıyorum ; sen arkadaşınla o yokken görüş...

cok sağol canım ,inşallah.zaten şimdi kendimi hasta gibi hiç hissetmiyorum ki..o yüzden bir yandan da konduramıyorum.çok öperim sevgiler.

katinam çok geçmiş olsun canım bütün bunları aşaacağına canı gönülden inanıyorum hakkımız helal olsun da bu nedri yani şimdi hak mak? Psst gıdıklarım seni bak:)) Her şey yoluna girecek ben buna eminim canım, dularım seninle. :KK19:

pişşşşttttt rapuuş ?

saçıuzunumm ses verrr :)) msn e de gelmedin :KK43:

Geldim canlarım geldim, benimki ortadan kayboldu kızlar yaa, nerde olabilir sizce? :KK53:

böcüüük ben olcaktım var ya yanınızda yok heyecanlanmışlar da yok bilmem ne yaaaa ben de gelicem haaa valla gelirim bak.

gamzenk süper böyle devam et canım haftaya çözücez bu işi İnşallah:)) Niyetini anlıcaz bu veledin:))

straw?

selam kızlarrr
katinam çok sevindim yaaa, yazdıklarını okurken kocaman bir gülümseme belirdi yüzümde. Biz zaten böyle davranacağını biliyorduk :)
artık hiç üzme kendini herşey güzel olacak

rapuşşş seninki bizden korkup kaçtı bence :)

Geldim canlarım geldim, benimki ortadan kayboldu kızlar yaa, nerde olabilir sizce? :KK53:

böcüüük ben olcaktım var ya yanınızda yok heyecanlanmışlar da yok bilmem ne yaaaa ben de gelicem haaa valla gelirim bak.

gamzenk süper böyle devam et canım haftaya çözücez bu işi İnşallah:)) Niyetini anlıcaz bu veledin:))

straw?

velet mi:KK1: bundan sonra velet dicem benimkine :KK1:

straw?

yaa giy jeliye kız yaa hiç yardımcı olmadı bana ; hem ben heyecanlı hatunum napıım ; platoniğimi görmüşüm heyecanlanıcam tabii alla alla :KK37:

selam kızlarrr
katinam çok sevindim yaaa, yazdıklarını okurken kocaman bir gülümseme belirdi yüzümde. Biz zaten böyle davranacağını biliyorduk :)
artık hiç üzme kendini herşey güzel olacak

rapuşşş seninki bizden korkup kaçtı bence :)

selam cekucum... ayy tam yatıyordum yaaa :)))

velet mi:KK1: bundan sonra velet dicem benimkine :KK1:

velet mi oldu küçük tosbaaa :)

velet tabi gamzenkim hepsi veletoğlu velet bunların:)))

böcük kesin bi şey yaprdım ben inan ki bak ah orda olsaydım keşke.

cekucum kaçtı kaçmasına da nerde ne yapıyor bilmiyorum ayyy ay:/

velet tabi gamzenkim hepsi veletoğlu velet bunların:)))

böcük kesin bi şey yaprdım ben inan ki bak ah orda olsaydım keşke.

cekucum kaçtı kaçmasına da nerde ne yapıyor bilmiyorum ayyy ay:/

sanırsam bu da kaçırılmış bir fırsat anıydı :KK53:
artık bilemiyorum hanginiz bu işe el atacak ama kurumsal ; ben ve jeli başaramayacak anladık :KK37:

kaçmadım yaaa burdayım
tv izliyorum oyun oynuyorum hem de size takılıyorum :)
velet haa çok güzel valla
böcük yaaa yine mi hüsran offf offf ne olacak senin halin

kuzular ben kaçar iyi gecelerrrr
öpüyorum hepinizi
yarın aşk dolu birgün olsun beklediğiniz herkes sizi arasın ya da karşınıza çıksınnn inşalllaaahhh

X