"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

rapuscum izlememiştim ben güzelmiş bak ama karar veremedim neresi ya sakin bizamanda bidaha izliycem bakarsın facede de paylaşırım tebi o sakin zamanı bulursammm

sorma rapus vallahi kolileme uzmanı oldum cidden bi güzel koliler yaptım ki görmelisiniz sonrada geçip karşılarına bi güzel izledim:KK52: hahahaha ii oldu u ev işi iii kafam dağıldı cok güzellll inşallah dileklerinizde tutardaa tam süğper olurrrrr

miskacım sabah unutmuşum insan bakarken kendini kaybediyor hakikaten en kararlı insan bile karasız kalır bence böle bi durumda çünkü birşeyi alsan diğerinde aklın kalıyor cok güzel şeyler var süslü süslü ihtiyaç da cok sıfırdan bir ev kurmak için bende bu yüzden de biraz merak saldım ceyiz olayına en azından bardak tabak alırım diyorum şöle cok beğendiklerim olunca cok cesit var cünkü yani kararsızlık cok doğal tatlım fakat bi şekilde bu mevzularda halloluveriyo işte :KK31:

Ben bi yerinde koptum resmen videonun:)))

Cam demlik aklımda kaldı benim de harika olur yaa.

Dün okuldaki arkadaşlara söyledim evime çıktım diye gelelim dediler ben de misafir odası alayım da çağırcam sizi dedim çünkü odam boş duruyor haha, arada girip bakıyorum ayy ne güzel bi boş oda diye:)) Kafamda canlandırdığım bi takım var onu aramam lazım benim de:)) Hep böyle yapıyorum kafamdakini arıyorum aylar sürecek eminim:)) Çeyiz hazırlıklarına başlamalısın tabi seillacım havaya girince eminim gelişmelere daha güzel olacak,

ahh gelmem mi jelim ya yeterki sen isteee seve seve
bencede cok uzatma bu bodrum işini öle bahaneler bulupta hadi bakalım erken kalkan yol alır unutma

:13::13::13::13::13:

Canım anladım da arayı soğutma bence de yani:)) Mükemmelcisinnn demiiii!:))) Başlarını döndüreyim diyosun adaylarımınnn, yorgun görünmeyeyim diyorsuunn:) Amaa arkadaşını dinle bak bekliyomuş kız daa.

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: ayy oda var tabii ne yalan söyleyeyim
başlarını döndürmek değl tam olarak ama kendimi iyi hissetmek diyelim biz ona:KK1::KK1::KK1:

bu arada videoyu izledim, önceden de izlemiştim ama epey oldu sanırım
alışveriş ve wc kısımlarına çok güldüm ben
birde adam dünyayı dolaşıyor kadın eve bağlıya orda da senin tospik geldi aklıma
oda maddi sebeplerden bağlı ya eve:44:

bende bazen öyle kafamda belirleyip onu aıyorum, özellikle kıyafet konusunda
kendi kendimize eziyet çektiriyoruz
doğaçlama çıkınca daha güzel oluyor bu alışveriş, bazen öyle güzeloluyorki herşey pat pat diye denk geliveriyor:KK76:

Benim vardır öyle ziyetlerim kendime, mesela bi de almak istediğimi bekletirim bazen, derim ki iki hafta sonra alırsam daha güzel şeyler gelmiş olucak eminim o zaman almalıyım derim, gider o tarihte alırım:)))

Kendini iyi hissetmen şart tabi jelim, reglken ben solgun görünüyorum mesela o canımı sıkıyor, önemli günler denk gelmesin diye hesap yapıyorum nerde önemli bi durum var tamm o güne denk geliyor bi de tam başlamadan öncesinde bana bi kal gelir, konuşamam böyle resmen dilim bağlanır, uyku çöker, o saatlere denk gelen diyaloglarım o kadar saçma oluyor ki anlatamam:))))

Evet tospaayı anlatıyor adeta o kısım, eve bağlı bir erkek ne de olsa. :KK9: Ahh bulamadım ki şöyle özgür bir erkek.

bu arada nasıl unuturum böcüğüm abıkatı hemen yönlendireyim sana bak onu yaparken zorlanmam emin ol:)) Sen de fazla narinmiş deme de sonra:))

kızlar bayadır giremidoum. bugün itibariyle sınavlarımı bitirdim ve aranıza döndüm :))

bu arada da birazcık bişeler oldu hemen özet geçeyim. en son hatırlarsanız ben sürekli buna bakıodum gülümsüodum filan. bu da bakıodu ama başka da bişe yapmıodu.. bnde 4-5 gündür taktik deişikliği yaptım. rapuşunda desteğiyle :)) benimkini iplememeye hiç bakmamaya başladım. o yokmuş gibi davrandım. taktiği uygulamamın 2. gününde bu yemekhane de yanımıza geldi masamıza bnm yanıma oturdu. arada takılıo filan. sonra yine bi kaç sefer geldi konuştuk. sanki taktik deişikliği işe yaradı gibi. bakalım bu da işe yaramazsa hepten vazgeçicem artık :KK43:

AA jelii, hatirladim hatirladim bodrum olayini :) nisanda kacirdiklarimi okudum sekerim, kacirir miyim, sadece unutmusum :) bodrum-izmir arasi cok suruyo mu yaa, halledilir bi sekilde o mesafeden iliski gibi geldi bana. hem 4 aday ne demek yaaauu, insan bi tanesini bulamiyo :))

seillammm :KK71: boyle de hizli tasinan bi kendimi biliyorum :KK1: aman aman ne guzel ya, bi anda olsun bitsin hepsi, siz de gule oynaya oturun yepisyeni gicir gicir evinizde bebegim.

rapusum, boynuma kolye yapma olayi mantikli geldi bana da.. ama bu durumlar, bana daha onceden cok iyi ogrenmis oldugum hayati bi gercegi hatirlatiyor ki o da sudur: seversen s......
ehm, ohm, yani birini cok seversen tepene cikar demek istiyorum. mizmiz erkek yaa, kiskanc erkekten sonra en sevmedigim erkek tipi off! insanin sevmedigi ot burnunun dibinde bitermis hesabi. neyse bindik bi alamate ama hayirlisi bakalim.

gamzenkim devam canım yanından ayrılamaz olucak İnşallah bu çocuk.

miska 4s kuralı diyosun. Katılıyorum canım kesinlikle haklısın. Hemen tepene çıkma potansiyelinin hepsini Allah onlara vermiş. Ama sizde dengeler normal bence canım mızmızlanması da düzelir zamanla.:)

hayırlısı artık hayata, bakalım ben gitmeyi becerebilirsem :KK9:

seillaaa ev kurarken yardıma geliyorsun bana, ona göree:KK34:
gidersem epey bir haberle dönerim heralde canımcım:KK9:

böcüüükkkk bizim kız bu hafta gel dedi ama bu hafta olmaz dedim ben,
haftaya gel diyo benmde o zaman regl olcam
aslında ben bayram sonrası perşembe cuma günü izin alıp işyerinde hafta sonuyla birleştirip gideyim dedim ama
oda geçe bırakma o kadar, havalar iyiyken akşamlarıda çıkarız diyo
offf nedense benim böle şeyler hep ters zamanlara gelir:KK25:

rapuuuuuşşşşşşş gittinmiiiii:44:

Burdayım canım da regl ne alaka yaa:)))))))

reglken rahat edemem yolculukta, birde arkadaşımın evinde rahatsız olurum diye

ahh gelmem mi jelim ya yeterki sen isteee seve seve
bencede cok uzatma bu bodrum işini öle bahaneler bulupta hadi bakalım erken kalkan yol alır unutma

yaaaa ben de anlamadım o regl olayını... izmir bodrum 3,5 saat yahuuu ... bir ara az gidip gelmedim... yemezler jelim hadi bakıııım :KK20:

miska 4s kuralı diyosun. Katılıyorum canım kesinlikle haklısın. Hemen tepene çıkma potansiyelinin hepsini Allah onlara vermiş. Ama sizde dengeler normal bence canım mızmızlanması da düzelir zamanla.:)

ben de miskaya katılıyorum ve hak veriyorum... o yüzden de keyfini çıkarsın bu tartışmanın diyorum :))

onun mizmizlanmasi duzelmiycek kusum, tipik kova iste... ancak, ben bi gun bu durumu yonetmeyi ogrenirsem dengeyi bulucaz, ornegin o sacma sapan bi seye trip atip kustugunde, cileden cikmak yerine, "hanimis de hanimis benim askim, kusmus mu benim bebegimm" diyerek orasini burasini gidiklayip, opukleyip, krizi atlatirsam sorun yok. boyle erkekleri ibret-i alem diye sallayacaksin taksim meydaninda of:KK47: kizginim cok.

Benim vardır öyle ziyetlerim kendime, mesela bi de almak istediğimi bekletirim bazen, derim ki iki hafta sonra alırsam daha güzel şeyler gelmiş olucak eminim o zaman almalıyım derim, gider o tarihte alırım:)))

Kendini iyi hissetmen şart tabi jelim, reglken ben solgun görünüyorum mesela o canımı sıkıyor, önemli günler denk gelmesin diye hesap yapıyorum nerde önemli bi durum var tamm o güne denk geliyor bi de tam başlamadan öncesinde bana bi kal gelir, konuşamam böyle resmen dilim bağlanır, uyku çöker, o saatlere denk gelen diyaloglarım o kadar saçma oluyor ki anlatamam:))))

Evet tospaayı anlatıyor adeta o kısım, eve bağlı bir erkek ne de olsa. :KK9: Ahh bulamadım ki şöyle özgür bir erkek.

bende aklıma geleni yada istediğimi o an almam gerekiyor bazen çünkü daha sonraya kaldımı ya kalmıyor yada bedeni bitmiş oluyor :KK15:

aynen canım yaa, bende solgun oluyorumo günlerde çok, hep halsiz ve yorgun hissediyorum kendimi
hatta bu durum 3-4 gün öncesinde başlıyor

[/COLOR][/B]

AA jelii, hatirladim hatirladim bodrum olayini :) nisanda kacirdiklarimi okudum sekerim, kacirir miyim, sadece unutmusum :) bodrum-izmir arasi cok suruyo mu yaa, halledilir bi sekilde o mesafeden iliski gibi geldi bana. hem 4 aday ne demek yaaauu, insan bi tanesini bulamiyo :))
.

dimi ama :KK9:
tabi içlerinden 1 tanesi uyarsa ne alaa canım :44:

yaaaa ben de anlamadım o regl olayını... izmir bodrum 3,5 saat yahuuu ... bir ara az gidip gelmedim... yemezler jelim hadi bakıııım :KK20:

ben de miskaya katılıyorum ve hak veriyorum... o yüzden de keyfini çıkarsın bu tartışmanın diyorum :))

bugün burcumdada ne yazıyor biliyormusun böcükümm
"14 ve 16 Ekim ideallerinizin peşinden koşarak kendinizi ifade etme anlamında gayet olumlu, hatta şifalandırıcı günler diyebiliriz. 17 Ekim harekete geçme. 28 Ekim iletişim ve aktivitenin yoğunlaşması şeklinde özetleyebilirim. Bu tarihleri ajandanıza lütfen not ediniz." :nazar:

onun mizmizlanmasi duzelmiycek kusum, tipik kova iste... ancak, ben bi gun bu durumu yonetmeyi ogrenirsem dengeyi bulucaz, ornegin o sacma sapan bi seye trip atip kustugunde, cileden cikmak yerine, "hanimis de hanimis benim askim, kusmus mu benim bebegimm" diyerek orasini burasini gidiklayip, opukleyip, krizi atlatirsam sorun yok. boyle erkekleri ibret-i alem diye sallayacaksin taksim meydaninda of:KK47: kizginim cok.

erkek milleti işte :KK19: illaki okkalanacaklar

off kızlarr yaa:KK25::KK25:

Son düzenleme:

inş tatlım inş..

o zmn dile benden ne dilersen :)))

X