"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

dün akşam naptıgımı anlatmayı unutmuşum.
kuaföre gidecek vakıt bulamıyordum.kuaföre gittim sonra geldim evde kendıme bakım yaptım.en sonda şirinler 3d filmini almıştım vakıt bulunca ızlerım ,yorgunlugumu atarım cocuklar gıbı dıyordum onu izledim.güzel bir akşam geçirmiş oldum.bu akşam canım annem geliyor.2 gün benimle ,haftasonuda babamın yanına gidicem.:21::21:

canlarımmm günaydınnnn :KK16:
jelibonum ekledimm senii :KK54:
miskacım böcüğüm, hayata günaydın kızlarrr :)
böcüğümm artık bişiler yapsan diorumm yaaaa, böyle olmaz kiii, yrn bi merhabayla başla gene istersen :KK19:
cekuuuuu dogum günün kutlu olsunnnnn tatlımmmmm :)
eğer kız önceden görüştüğünüzden haberdarsa bilerek eklemiştir cnm, herhalde aklınca takibe alıor aranızda hala bişiler var mı die, benim tahminim bu...
rapuşşuuummm, boşver tipsiz olsun nolcak yaw, hoşlanıorsan ilgini çekiorsa mesele yookkk :KK52:
ayyy bu arada bugün bi serviste bi dr gördümmmm, allahım o neeee :KK53: çok yakışıklııııı adı da can, gene o aklıma geldi bu adı duyuncaaaa :KK59: neyse bu çocuk hoş ama yakışıklı adamla ve drla uğraşılmaz ama göz zevki için arada bi o servise uğrasam iyi olur :KK53:
dün akşam beni kim arasa beğenirsiniz, hani şu benle evlenmek isteyen çocukk.. allahım bu insanlar ne tuhaf bana 2- 3 hafta önce tuhaf bi msg attı, dün de utanmadan arıor, dedim o msgdan sonra nie arıorsun, ben onunla ilgilenmiormuşum alınmış ondan o msgı atmış.. iyi de adam ben senden hoşlanmıorum bunun bariz farkındasın, beni kazanmak için böyle saçmalıycana ilgimi çekmeye çalış dedim kendi kendime... haksız mıyım kızlar yaaa :26:
seillacım, katinam sizleri de kocaman öpüorummm :KK54:

yaaaa yok bahane filan ; gidiyorsun en kısa zamanda havalar iyice soğumadan... konu kapandı ... smileeeey istiyorum böyle parmak sallayanındaaan :)))

ben de seni seviyorum kuzum :)

pikii applaa:KK16:

Selam kızlar,

jeliyle böcüğün burdan yazışmalarını okudukça kocaman bi gülümseme oluyo yüzümde, ne güzel maşallah Allah bozmasın dostluğunuzu...

katinam ben de kesinlikle iyi sonuçlar alacağına eminim canım diğer arkadaşlar gibi, sakın sıkma canını olur mu?

ceku bi kadın tesadüfi bi şey yapmaz bence de düşündüklerinde haklısın. Seni takibe almak ya da ayağını denk al demek istemiş, eminim adamın haberi bile yoktur, ona da göz dağı vermiş oluyor aklınca. Ben olsam ikisini de siler engellerdim canım daha önce de söylediğim gibi. Yeni yaşın bütüün saçma adayları götürsün bi tane ve tam bir aday getirsin canım tabi önce sağlık diliyorum.

gamzenk sanırım sınavlara hazırlanıyor.

Sınav demişken straw ne sınavı canım bu tam anlayamadım? İnşallah güzel gelişmelere vesile olur. Avukatın tipini beğenmiyorum ben canım yaa, zayıf bi adam. Yani çiroz diil de hani olur ya böyle narin erkek tipleri, onlardan. Aramadı da zaten:))

Kızlar eski benimki bana laf sokuyor ikide bir:)) Bu adamın derdi ne acaba? Alamıyorsun işte beni hıh, ben de istesem de gelemiyorum uğraşmasana dimi? Biri var imajı çizemedem o kadar yoğundum ki koşturmaktan unuttum vallahi, sabak 9 dan akşam 5 e kadar okuldaydım ve bir lokma yemedim, bizde öğle tatili 10 dk oluyor, bi ara bayılacak gibi oldum acaba neyim var diye düşünüyorum daha, aç olduğumu unutmuşum:)) Bir insanın lavaboya gidecek vakti de mi olmaz, öldüm resmen eve gelince tuvalete koştum o zaman aklıma geldi çiş yapmadığım gün boyunca:)))

miskaaa âlemsin miska:))))) Diksiyonu düzgünbebeler ha, valla canım bebek hevesim filan da yoktu zaten şimdi de hiç kalmadı ki böle öküzlere bebek fazla valla. Bööööö!

Yok yaa var bi dengesizlik de nerde... Kafa kaşıma smileyi.

aminn kuzucumm amiinnn:21:
rapuşumm sana ucundan kızsammı ne yapsamm
avukat bir daha aramadı zaten diyeceğine sen ara bakalım
hem çocukla sık konuşmuyoruz demiştin yanılmıyorsam hatta ilk defamı aradı demiştin ne:26:
erkekler bir bayanı boşuna aramazlar, illaki vardır içlerinde bir niyetleri
hem bak elde varken aday, sen değerlendir şunu, hemen kesip atma
ince narin bir adammış, olsun öyle olsun daha nee
kaba söbe bir adam olup, ikidebir seni kıracağına narin olsun, bak bakalım hem içide görüntüsü gibi narinmi
hem erkekler ilk zamanlarda hep nazik olur ama zamanla evrim geçirirler elbet, belki senin istediğin kıvama gelmiş olur o zaman:KK1:
yabana atma şu kısmetleri yahuu:KK19:

Jelibonum ve rapuşum teşşekkür ediyorum, yeni yaşımdan umutluyummm :) gereksiz kişiler için üzmüycem kendimi.
Jelly valla neler yazdım düm geceden beri, ay uzak dursunlar benden yaa ben onların yanından bile geçmem, korkmalarına gerek yok aslında :)
Rapuş çirkin adam bulacaktınya avukat çirkin mi nasıl :) seni prenses gibi hissettirebilecek biri mi???
Herkese aşklı rüyalarrrr

beynini yorma hiç onlar için
onlar sendeki potansiyel ışığı farketmişler demekki bebeğimm:KK1:
film izler gibi uzaktan seyret sadece ve eğlen gitsinn:KK36:

gunaydin kuzular, smileylerimiz gelmis :13:

cekucan, ben dogumgunu kismini atlamisim yaa, mutlu yillar canimcim, yeni yasin ennn buyuk guzellikleri tasisin sana, her istedigini avuclarina birakiversin :KK71:

rapusum kiyamam sana yaa, oyle hirpalamasana kendini! yemek yemeye vakit bulamasan da, arada bi seyler atistirmayi ihmal etme, tansiyonun oynar tabii. abikat narin diye begenmedin demek :)) simdi mutfakta asci, sokakta narin, ehm ohm de olabilir yani; bi adamda harcama adamcegizi onyargilarinla :) o aramiyosa sen ara yaa, bu armut pis agzima dus hatun kafasi yok muuu, tokusturasim geliyo birbirinize. neyse, abikat pek icine sinmemis belli ama, icine sinen bi aday cikarsa ve boyle aradi aramadi tribine girersen, tepene cokucem bak haberin olsun.

jeli yaa, oyle sifreli sifreli konusmayin bak, merak ediyoruz allam yareppim. nereye gidiyomussun sen, kimle gidiyomussun, falla neresinden bagintiliymis ve de heyecanlanmamiz gereken bi durum var mi? ayrintili rapor isteriz. bocuk sen de yataklik yapma jelinin gizli kapakli isler cevirmesine, bilgi edinme hakkimizi istiyoruzz :))

seillam dun azcik koltuk moltuk bakayim dedim, kendimi cam demlik, duvar apligi, puskullu nevresim ve tuvalet fircasi falan begenirken buldum :KK53: ben biraz zor cikicam bu isin icinden anacim :KK1:

dun gece saat 3`e dogru uyudum, uyudum derken, benimkiyle tartisirken yorgun dusup sizdim. 5 yasinda yaa yemin ederim, 6 degil yani... saatlerce tartismamizin sebebi de, ben evin icinde baska seylerle mesgul olurken onu unutuyomusum. o surekli bana sokuluyomus, elimi tutuyomus, sariliyomus, o zaman hatirliyomusum...biraz ilgisizmisim. ay bayilazaaam ya, ilgisizsin demez mi bi de, yahu 7/24 onunla mesgulum, hala boyle diyo ya, gel de cileden cikma! daha napicam valla bilemedim ben kizlar, yorgun ve de arginim...

hepinizi opuyorum, harika bi gun olsun!

gizli değil tabiki tatlım
geçen haftalarda olmuştu bu muhabbet, yazmıştım ben burda ama sen yoktun sanırım nişan zamanlarında olabilir
haber alma hakkını engellemeyelim dimi ama:KK1::KK1:

benim bodrumda bir arkadaşım var, oraya evlendi
takmış kafaya ben sana bodrumdan birini bulcam, kafamda adaylar belirliyorum
sen bir gelsen yanıma, tek tek göstercem sen içinden seç, gerisinide bana bırak diyo:KK9::KK9:
bu yaz tatil için onun yanına gidecektim ama son anda vazgeçtim,
sonradan ona söyleyince bunu tabi o dahada bir heveslendi, illa gel gel diye
haftasonu fal baktırdık ya böcükle, falcı kısmet var uzaktan gelcek ş.dışından falan demişti
pazarteside bu benim arkadaş arıyor, bak ben boş durmuyorum 4 kişi buldum, işi gücü olan tipler, yakışıklılarda, maddi açıdan da hepsi iyi, seni biliyorum mutlu ol rahat et istiyorum diyor, iş sadece senin gelmene bakıyor diyor
onu dedim bende böcüke, falın üstüne cuk oldu diye

bu arada seninkinin bu serzenişlerinin keyfini çıkar güzel şeyler bunlar:KK34:
ama arada onuda pohpohlamayı unutma yoksa sonrasında direk şikayet moduna geçiyorlar, benden söylemesi:44:

heey ilk günaydın benden geliyor demek bu sabah ... smileylerden bazıları da dönmüş ayy ne güzeellll :KK52:

kurumsalımı da gördüm ohh değmeyin keyfime... ama azcık bakabildik :KK16: bunu da ikizlerden evde arıza çıkaran kıza borçluyum yoksa yine erken alacaklardı beni :KK37:
aslında ben dün de gördüm kurumsalımı akşam ; ama arkadan... evlerine yakın yerde ben de azıcık arkalarından baktım ; sanki bir apartmana girerlerken gördüm gibi ama :KK53:
yakında ziline bascak kıvama gelicem de korkuyorum :18:

rapuşuuum ; ne diyor tosbaaa bakıım ?
bir de avukat çıtı pıtıysa ben alayım canım ; ben severim öyle tipleri... kurumsalım da öyle zaten...
tut elinin altında çocuğu; devir tasarruf devri yahu sana olmazsa başkasına olur :KK37: jeliyle ben için söylediklerine de amin diyorum kuzum :)

pek kimse uğramamış dün ; kimler nerelerde gezdi bakııım ?

ohh ohhh görmüşsünn, amma velakin ben şu söze takıldım "bakabildik" derken?????????
oda baktı yanii, bak işte bunu duyduğuma dahada çok sevindim
çünkü kurumsalın bakmaması demek senin onu protesto etmen demekk:18:
ehh sen bir daha protesto et bu kurumsalı, bende seni cuma günleri nihatta protesto etmessem, hemde o kaydıda isticem nihattan, canlı canlı paylaşcam nette:KK4::KK4:

ayyy cevaplarıda yazdığıma göre kendi girişime sıra geldii
günaydın cannlarrrr, hepinizi tek tek öpüyorumm sevgi kelebeklerimm

havadis vermeyi çok isterdim ama şimdilik bişi yok
bakalım bodruma gidersem malzeme çok çıkar o zaman:KK1:

benim çalışmam lazım çok işim var bugün,
bu arada seillacımm nerdesin sen gelmemişsin henüz:26:
senide çok öpüyorum bebeğimm, hepinizi öpüyorum vee gidiyorum artıkk:KK16::KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
canlarımmm günaydınnnn :KK16:
jelibonum ekledimm senii :KK54:
miskacım böcüğüm, hayata günaydın kızlarrr :)
böcüğümm artık bişiler yapsan diorumm yaaaa, böyle olmaz kiii, yrn bi merhabayla başla gene istersen :KK19:
cekuuuuu dogum günün kutlu olsunnnnn tatlımmmmm :)
eğer kız önceden görüştüğünüzden haberdarsa bilerek eklemiştir cnm, herhalde aklınca takibe alıor aranızda hala bişiler var mı die, benim tahminim bu...
rapuşşuuummm, boşver tipsiz olsun nolcak yaw, hoşlanıorsan ilgini çekiorsa mesele yookkk :KK52:
ayyy bu arada bugün bi serviste bi dr gördümmmm, allahım o neeee :KK53: çok yakışıklııııı adı da can, gene o aklıma geldi bu adı duyuncaaaa :KK59: neyse bu çocuk hoş ama yakışıklı adamla ve drla uğraşılmaz ama göz zevki için arada bi o servise uğrasam iyi olur :KK53:
dün akşam beni kim arasa beğenirsiniz, hani şu benle evlenmek isteyen çocukk.. allahım bu insanlar ne tuhaf bana 2- 3 hafta önce tuhaf bi msg attı, dün de utanmadan arıor, dedim o msgdan sonra nie arıorsun, ben onunla ilgilenmiormuşum alınmış ondan o msgı atmış.. iyi de adam ben senden hoşlanmıorum bunun bariz farkındasın, beni kazanmak için böyle saçmalıycana ilgimi çekmeye çalış dedim kendi kendime... haksız mıyım kızlar yaaa :26:
seillacım, katinam sizleri de kocaman öpüorummm :KK54:

hemen girip onaylıyorum bende çileğiimm
demekki dengesiz o adam çileğim,

hayata ben yazarken yazmışsın sanırım sende, anlattım bağlantıları yukarda:KK34:

jelim süper bakalım git bayram tatilinde falan.
kızlar bugün sabah sabah çöktüm resmen normalde haftada 5 gün çalışıyorduk,aynı koşullarda 6 gün çalışacağız sanırım.

günaydınnn birbirini seven düşünen birbiri için cabalayan ve meraklarda olan hatunlarrrrrrrrrrrrrr
seillanız bugünde malesef yorgun bi gömlek bi canvas pantol saclarıda tepeden toplamış sade bir göz kalaemiyle işteee ve karşınızda:KK42:
simeley ler gelmiş hoş gelmişşş ley ley limilim leyyyyyyyyyyy:KK76:
evettt gece ikibucuga kadar kolileme yaptık annem babam ve ben öldük yaniiii ama cok şükür bitti bugün öğlede boya bitermiş öğleden sonra evi temizletiyorum iş çıkışıda ölçüleri alıp perdeciye gidiyorum iki stor yaptırıcam hazırlarmış zaten standart olurmuş ölçüler siz ölçüleri getirin ertesi gün gelir takarız dediler döşemecide geldi gördü koltukları değer mi dedim kaplatmaya koltuklar cok sağlam düzgün kullanılmış almaya bin liraya hallettim kızlar cok ii oldu evde bugün tenizlenince yarın sabahda perdeci ve elektirikci gelicek avizeleri falan takmaya onların tozunuda ben hallederim artık yağmurda yağmazsa eğer yarın akşam yeni evizmizde uyuyor olurum sanırım bilemediniz cumartesi kesin olur artık nasıl bukadar kısa zamanda onca işi hallettim bende kendime şaşıyorum ama hallettim valla:KK8:
taşınmayıda sorunsuz atlatırsak ohh dicem durum bu kızlar işte aslında cok yorgunum ama inadınada enerji doluyum yaramaz kız cocukları gibi dolaşıyorum iş yerşinde spor spor ohh ne güzel :21:
şimdik sizlere yorum yapaıyı diyorum okurken cvp veriyorum kendi kendime bi bakıyorum bir diğeriniz alta düşündüklerimi yazmışsınız cok güzel oluyo bu durum bir araya gelmemiz tesadüf değil kesinlikle yaniiiiiiiiiiiii

ayy iki satır yazıcam bi telefon trafiği başlıyo sinir oluyorum sanki size yazmamı bekliyolar
ıhhmm jelicim demek bodrum bodrumm hadi hayırlısı bakalım git biran öncede güzel haberlerle dön inşallahhhhhhhhhh:KK55:
böceğimm demek bakıştınız yani oda bakıyo bunu mu an lamalıyımmmmmm:KK16:
çilekk demek yakışıklı doktor he ama doktorlarıda boşver tatlım ya güven olmuyo onlarqa ama tabi bellide olmaz tabiii yinede takibinde olsun bakalımm sen böle süslü püslü dolaş sonrada adamlar aradımı niye arıyolar e vazgecemiyolar işteeeeee
miskacımm ya demek eniştem ilgisizlikten yakınıyo senin gibi bi hatundan bide demekki adamı nasıl seviyosan artık biraz geri çekildin mi hemen yokluğunu hissedip bunalıma giriyo kıyamam ya yazıkkk
rapusss canım niye aramasını bekliyosun ki etkşileniyosan bu abıkattan sen aarayıver herkes tospik değil ya bu kadar hesaplama herşeyi rahat takıl bebeğim yaa cilve yap kur yap
ayyyyy öpüyorummm hepiniziiiiiiiiiiiiii cok cokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

eee jelim ne zaman gidiyorsun karar verdin mi??? :KK52:

çileğim ya valla dengesiz bu adamlar... ne alem ama hak vermemekde elde değil adam senden vazgeçemiyor bu arada gururundan da vazgeçemiyor... yüz vermiyorsun diye kızıyor tamam diyor ilgilenmeyeceğim ; sonra dayanamıyor ilgisiz kalamıyor... bak pek bi yakın hissettm bu çocuğu kendime niyeyse :KK37: senin düşüncelerin hislerin değişmediğine göre sen aynı davranmaya devam et... başka ne yapabilirsin ki o da elbe anlar yakında :KK50:

jelim ve çileğim yaa ben kenarda beklerken birşey yapamam ki ; hep aynı bahane gibi geliyor da olmaz yani... neyse bir akşam karşılaşırsa eğer o akşamı da "kaçırılmış fırsat anları" na çevirmeden tanışmayı deneyeceğim ve umarm başaracağım... dua edin de bari uygun bir zamanda karşılaşalım... dün 2-3dakika farkla kaçtı mesela o an... :26:

günaydınnn birbirini seven düşünen birbiri için cabalayan ve meraklarda olan hatunlarrrrrrrrrrrrrr
seillanız bugünde malesef yorgun bi gömlek bi canvas pantol saclarıda tepeden toplamış sade bir göz kalaemiyle işteee ve karşınızda:KK42:
simeley ler gelmiş hoş gelmişşş ley ley limilim leyyyyyyyyyyy:KK76:
evettt gece ikibucuga kadar kolileme yaptık annem babam ve ben öldük yaniiii ama cok şükür bitti bugün öğlede boya bitermiş öğleden sonra evi temizletiyorum iş çıkışıda ölçüleri alıp perdeciye gidiyorum iki stor yaptırıcam hazırlarmış zaten standart olurmuş ölçüler siz ölçüleri getirin ertesi gün gelir takarız dediler döşemecide geldi gördü koltukları değer mi dedim kaplatmaya koltuklar cok sağlam düzgün kullanılmış almaya bin liraya hallettim kızlar cok ii oldu evde bugün tenizlenince yarın sabahda perdeci ve elektirikci gelicek avizeleri falan takmaya onların tozunuda ben hallederim artık yağmurda yağmazsa eğer yarın akşam yeni evizmizde uyuyor olurum sanırım bilemediniz cumartesi kesin olur artık nasıl bukadar kısa zamanda onca işi hallettim bende kendime şaşıyorum ama hallettim valla:KK8:
taşınmayıda sorunsuz atlatırsak ohh dicem durum bu kızlar işte aslında cok yorgunum ama inadınada enerji doluyum yaramaz kız cocukları gibi dolaşıyorum iş yerşinde spor spor ohh ne güzel :21:
şimdik sizlere yorum yapaıyı diyorum okurken cvp veriyorum kendi kendime bi bakıyorum bir diğeriniz alta düşündüklerimi yazmışsınız cok güzel oluyo bu durum bir araya gelmemiz tesadüf değil kesinlikle yaniiiiiiiiiiiii

yaa maşallah sana kuzum yaaa... tam iş bitirici hatunsun sen :KK9:
yolunda da gitmiş herşey ; çok güzel :nazar:

ya bakıştık mı bakışmadık mı anlamadım desem ; öle kısa oldu yaniii :KK37: amaaan ister baksın ister bakmasın ben ilk fırsatta tanışıcam işte banane :KK31:

Ayy böcüğüm ne desin yaa canımı sıkacak ya, oyuncu dedi bana tiyatro kursuna başladım ya ordan laf sokuyor güya gıcık.:KK53:

Hadi artııkkk bekliyoruz bir gelişme bekliyoruzzz gözlük kafaylaa.

seilla hesap yapmıyorum valla içimden gelmeyen bi şeyi yapmıyorum o kadarr canım, aramak istemiyorum işte napayım abıkatı.

Son düzenleme:
jeliii sevgili sözlüm hayırlı kısmetler diliyorum canım, eğer mutlu olacaksan tabi ki neden olmasın sözü bozabiliriz:))) Hem de dört tanelermiş ayy ne heyecanlıdır seçim yapmak şimdi:))

seilla yeni ev yeni enerjii, süper olacaksın canım kendini çokk iyi hissetmen dileğiyle kolilemede kendinizi aşmışsınız resmen:)) Esmer bir komşun da var oh oh şahane:))

miska bunun için saatlerce tartışılır mı yaa ne komiksiniz:))) Sevgilini kolye yap boynuna as sen en iyisi:):nazar:

hayırlısı artık hayata, bakalım ben gitmeyi becerebilirsem :KK9:

seillaaa ev kurarken yardıma geliyorsun bana, ona göree:KK34:
gidersem epey bir haberle dönerim heralde canımcım:KK9:

böcüüükkkk bizim kız bu hafta gel dedi ama bu hafta olmaz dedim ben,
haftaya gel diyo benmde o zaman regl olcam
aslında ben bayram sonrası perşembe cuma günü izin alıp işyerinde hafta sonuyla birleştirip gideyim dedim ama
oda geçe bırakma o kadar, havalar iyiyken akşamlarıda çıkarız diyo
offf nedense benim böle şeyler hep ters zamanlara gelir:KK25:

rapuuuuuşşşşşşş gittinmiiiii:44:

Kızlar bayıldım şu videoya ben yaa, izleyenleriniz olmuştur mutlaka, ben yeni gördüm de:)), en çok da bi yerini beğendim sizce neresi olabilür?!:)))

kadın erkek - YouTube
rapuscum izlememiştim ben güzelmiş bak ama karar veremedim neresi ya sakin bizamanda bidaha izliycem bakarsın facede de paylaşırım tebi o sakin zamanı bulursammm

jeliii sevgili sözlüm hayırlı kısmetler diliyorum canım, eğer mutlu olacaksan tabi ki neden olmasın sözü bozabiliriz:))) Hem de dört tanelermiş ayy ne heyecanlıdır seçim yapmak şimdi:))

seilla yeni ev yeni enerjii, süper olacaksın canım kendini çokk iyi hissetmen dileğiyle kolilemede kendinizi aşmışsınız resmen:)) Esmer bir komşun da var oh oh şahane:))

miska bunun için saatlerce tartışılır mı yaa ne komiksiniz:))) Sevgilini kolye yap boynuna as sen en iyisi:):nazar:

sorma rapus vallahi kolileme uzmanı oldum cidden bi güzel koliler yaptım ki görmelisiniz sonrada geçip karşılarına bi güzel izledim:KK52: hahahaha ii oldu u ev işi iii kafam dağıldı cok güzellll inşallah dileklerinizde tutardaa tam süğper olurrrrr

miskacım sabah unutmuşum insan bakarken kendini kaybediyor hakikaten en kararlı insan bile karasız kalır bence böle bi durumda çünkü birşeyi alsan diğerinde aklın kalıyor cok güzel şeyler var süslü süslü ihtiyaç da cok sıfırdan bir ev kurmak için bende bu yüzden de biraz merak saldım ceyiz olayına en azından bardak tabak alırım diyorum şöle cok beğendiklerim olunca cok cesit var cünkü yani kararsızlık cok doğal tatlım fakat bi şekilde bu mevzularda halloluveriyo işte :KK31:

ahh gelmem mi jelim ya yeterki sen isteee seve seve
bencede cok uzatma bu bodrum işini öle bahaneler bulupta hadi bakalım erken kalkan yol alır unutma

reglken rahat edemem yolculukta, birde arkadaşımın evinde rahatsız olurum diye

Canım anladım da arayı soğutma bence de yani:)) Mükemmelcisinnn demiiii!:))) Başlarını döndüreyim diyosun adaylarımınnn, yorgun görünmeyeyim diyorsuunn:) Amaa arkadaşını dinle bak bekliyomuş kız daa.

X