"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

cekum senı demekkı potansıyel tehlıke olarak görüyorkı o benım arkadaşım,yakınım dıye cocuga ımaj vermek ıstıyor belkıde o da öğrendi senin eskı görüştüğü kız oldugunu ve bundan dolayı ekledı.Senı ıncelemek için hıc moralını bozma ..bu arada doğumgünün kutlu olsun.

Ceku, kiz biliyo mu ki sevgilisinin eskiden seninle gorustugunu??? belki de bilmiyodur? sadece kardesinin arkadasi oldugun icin eklemistir oyle?

kız biliyo mu bilmiyorum ama beni eklemek şimdi mi aklına gelmiş ki canım beni eklemek. kesin tahmin etti bişeyler ondan ekledi. Neyse beklemedeyim bakalım neler olacak

Tşk ederim canım. Valla hiç umrumda değil aralarındaki şey yeterki benim karşıma çıkmasınlar yaa. Ben kimsenin önüne çıkmıyorum, sonuçta arkadaşımın ablası benim nasıl biri olduğumu tahmin etmesi lazım beni tehlike olarak görmemeli, olsaydı o zamanlar olurdu zaten 2 aydır görüşmediğim adamla sevgilisinin olduğunu bile bile görüşmem ben

cekummm yaaaa ben face acmıyorum iki üç gündür fırsat bulupta bak doğum gününü kutlayamadım özür dilerimmm canım cok mutlu olursun bu yeni yaşınla herşey yoluna girer ve istediğin gibi bir hayata sahipolursun canımm benimm öpüyorum kocamannnn

diğer mevzudada belki kız bilmiyordur cocukla muhabbetini kızda kardeşinin arkadaşısın tanışıyosunuz die eklemiştir.kim bilir tabi zaman biraz kafa karıştırıcı ama tesadütür belkide bu.

Sağol canım facede yazmıyo doğum günüm zaten girsen de göremezdin :)) İnşallah yeni yaşımda bu tür saçmalıklar beni bulmaz.
Ben tesadüf olduğunu düşünmüyorum canım o çocuk hala benim arkadaşım facede ve bi fotoğrafımda yorumu vardı kesin benim arkadaşım onu gördü ve ablasına söyledi o da merak edip beni ekledi diye düşünüyorum. Ama ne gerek vardı ki yani profilimi görmek istiyosan al kardeşinin şifresini bak çık. Ne diye beni ekledi ki bence yaptığı hareket çok çocukça. Benim endişelendiğim başka şey de var gidip de çocuğa o beni eklemiş der mi acaba?????

yok canım okadar da değildir heralde telaş yapma hemen sen boşver dediğim gibi cok basit bir neden de olabilir yani diyelim ki de senin dediğin gibi farklı düşüncelerle ekledi sonucta senin cekineceğin bir durum yok ortada değilmi onlar düşünsün boşver

Ya bilmiyorum seilla inşallah arkamdan yalan yanlış şeyler konuşmuyolardır, neyse düşünmüycem ne halleri varsa görsünler benim içim rahat

Ya bilmiyorum seilla inşallah arkamdan yalan yanlış şeyler konuşmuyolardır, neyse düşünmüycem ne halleri varsa görsünler benim içim rahat

heh aynen böle tatlım kimin ne düşündüğü bi noktadan sonra önemli değil önemli olan senin rahat olman gersini boşver canınıda sıkıp kafanı takma boş yere öpüyorum seni

geç mi kalmışım ben bugün neee... aaa smileyler filan uçmuş demek ; neyse kısmet diilmiş demek napalım :)))

jelimmm ; süslü hatunum benim... yaptın demi ütülerini akşamdan aferin... her an hazırlıklı olmak lazım mesela ben bu sabah çok üşendim ütü yapmaya ondan düşündüğümden başka bir şey giyip çıktım zaten keyfim de pek yok ; uğraşmadım... aferin sana diyorum tekrar ; kısmet de geliyorken yoldan tedbirli ol sen tabii... :)) gerçi sen gideceksin kısmetee doğru dimi ; git git bak hiç bahane üretme ; biliyorum ben seni hemen bir sürü detay düşünüp vazgeçersin gitmekten :))) bu arada evet falın üstüne cuk oturdu... bu arada o dua olayını ben de yapıyorum ama facede ekledik ya isimleri bildiklerimin isimlerini söylüyorum daha kesin olsun diye :)

katinam ; inşallah sonuçların hemen çıkar hem de tertemiz :) yeni bir operasyona filan gerek kalmadan :)

seillam ; hızına hayran kaldım... hadi bakalım ; o esmerlerden yeni sitede bol bol olsun... hatta kumralı ; sarışını ; karagözlüsü ; beyaz tenlisi bir sürü bir sürü olsun sen de en çok beğendiğini seç :)

çileğim yaaa gelmesin artık ufacık tefecikler ; şöyle en yakışıklısında en adamından bir abi gelsin inşallah tezzzz zamanda :)

miska ; ceku vee rapuşum sizleri öpüyorum da öpüyorum... gelmeyen uğramayan hatunlara da trip atıyorum hııııh...

cekucuum doğum günün mutlu olsun ; çok da güzel bir dilek dilemişsin ; gerçek olsun hemencecik canım :)

bu arada face olayını da takma kafana yaa... niyeyse var kafaları öyle çalışan hatunlar ki ben hiç anlamam onları... boşver sen de anlamaya çalışma... sanki ne geçecekse elinde seni eklemekle ya da profilini görmekle... bu hatunlar kendine özgüveni olmayan hatunlar bak bitek bunu anlayabiliyorum ben... canını sıkmaya değmez ; baktın rahatsız olacağın şeyler yapıyorlar o zaman da siler ve engellersin...

teşekkür ederim canım dileğimin gerçekleşmesini bekliyorum ben :)
Evet ya bu ne özgüvensizlik koskoca kızsın ne diye böyle küçük basit düşürürsün kendini anlamam yani. Benim tek endişem gidip o çocuğa o beni ekledi filan diyip de arkamdan saçma sapan konuşmaları. İçi rahat edecekse yalan söylesin bakalım

Son düzenleme:

yaaaa yok bahane filan ; gidiyorsun en kısa zamanda havalar iyice soğumadan... konu kapandı ... smileeeey istiyorum böyle parmak sallayanındaaan :)))

ben de seni seviyorum kuzum :)

Son düzenleme:
Selam kızlar,

jeliyle böcüğün burdan yazışmalarını okudukça kocaman bi gülümseme oluyo yüzümde, ne güzel maşallah Allah bozmasın dostluğunuzu...

katinam ben de kesinlikle iyi sonuçlar alacağına eminim canım diğer arkadaşlar gibi, sakın sıkma canını olur mu?

ceku bi kadın tesadüfi bi şey yapmaz bence de düşündüklerinde haklısın. Seni takibe almak ya da ayağını denk al demek istemiş, eminim adamın haberi bile yoktur, ona da göz dağı vermiş oluyor aklınca. Ben olsam ikisini de siler engellerdim canım daha önce de söylediğim gibi. Yeni yaşın bütüün saçma adayları götürsün bi tane ve tam bir aday getirsin canım tabi önce sağlık diliyorum.

gamzenk sanırım sınavlara hazırlanıyor.

Sınav demişken straw ne sınavı canım bu tam anlayamadım? İnşallah güzel gelişmelere vesile olur. Avukatın tipini beğenmiyorum ben canım yaa, zayıf bi adam. Yani çiroz diil de hani olur ya böyle narin erkek tipleri, onlardan. Aramadı da zaten:))

Kızlar eski benimki bana laf sokuyor ikide bir:)) Bu adamın derdi ne acaba? Alamıyorsun işte beni hıh, ben de istesem de gelemiyorum uğraşmasana dimi? Biri var imajı çizemedem o kadar yoğundum ki koşturmaktan unuttum vallahi, sabak 9 dan akşam 5 e kadar okuldaydım ve bir lokma yemedim, bizde öğle tatili 10 dk oluyor, bi ara bayılacak gibi oldum acaba neyim var diye düşünüyorum daha, aç olduğumu unutmuşum:)) Bir insanın lavaboya gidecek vakti de mi olmaz, öldüm resmen eve gelince tuvalete koştum o zaman aklıma geldi çiş yapmadığım gün boyunca:)))

miskaaa âlemsin miska:))))) Diksiyonu düzgünbebeler ha, valla canım bebek hevesim filan da yoktu zaten şimdi de hiç kalmadı ki böle öküzlere bebek fazla valla. Bööööö!

Yok yaa var bi dengesizlik de nerde... Kafa kaşıma smileyi.

Jelibonum ve rapuşum teşşekkür ediyorum, yeni yaşımdan umutluyummm :) gereksiz kişiler için üzmüycem kendimi.
Jelly valla neler yazdım düm geceden beri, ay uzak dursunlar benden yaa ben onların yanından bile geçmem, korkmalarına gerek yok aslında :)
Rapuş çirkin adam bulacaktınya avukat çirkin mi nasıl :) seni prenses gibi hissettirebilecek biri mi???
Herkese aşklı rüyalarrrr

Yok cekucum yeterince çirkin değil abıkat. Saçları filan uzun biraz, azıcık havalı hatta:)) Sadece narinceğiz:)) Aramadı da zaten yaa, bi arayan bi daha aramıyor zaten canımı sıkıyorlar:)))))))

gunaydin kuzular, smileylerimiz gelmis :13:

cekucan, ben dogumgunu kismini atlamisim yaa, mutlu yillar canimcim, yeni yasin ennn buyuk guzellikleri tasisin sana, her istedigini avuclarina birakiversin

rapusum kiyamam sana yaa, oyle hirpalamasana kendini! yemek yemeye vakit bulamasan da, arada bi seyler atistirmayi ihmal etme, tansiyonun oynar tabii. abikat narin diye begenmedin demek :)) simdi mutfakta asci, sokakta narin, ehm ohm de olabilir yani; bi adamda harcama adamcegizi onyargilarinla :) o aramiyosa sen ara yaa, bu armut pis agzima dus hatun kafasi yok muuu, tokusturasim geliyo birbirinize. neyse, abikat pek icine sinmemis belli ama, icine sinen bi aday cikarsa ve boyle aradi aramadi tribine girersen, tepene cokucem bak haberin olsun.

jeli yaa, oyle sifreli sifreli konusmayin bak, merak ediyoruz allam yareppim. nereye gidiyomussun sen, kimle gidiyomussun, falla neresinden bagintiliymis ve de heyecanlanmamiz gereken bi durum var mi? ayrintili rapor isteriz. bocuk sen de yataklik yapma jelinin gizli kapakli isler cevirmesine, bilgi edinme hakkimizi istiyoruzz :))

seillam dun azcik koltuk moltuk bakayim dedim, kendimi cam demlik, duvar apligi, puskullu nevresim ve tuvalet fircasi falan begenirken buldum ben biraz zor cikicam bu isin icinden anacim

dun gece saat 3`e dogru uyudum, uyudum derken, benimkiyle tartisirken yorgun dusup sizdim. 5 yasinda yaa yemin ederim, 6 degil yani... saatlerce tartismamizin sebebi de, ben evin icinde baska seylerle mesgul olurken onu unutuyomusum. o surekli bana sokuluyomus, elimi tutuyomus, sariliyomus, o zaman hatirliyomusum...biraz ilgisizmisim. ay bayilazaaam ya, ilgisizsin demez mi bi de, yahu 7/24 onunla mesgulum, hala boyle diyo ya, gel de cileden cikma! daha napicam valla bilemedim ben kizlar, yorgun ve de arginim...

hepinizi opuyorum, harika bi gun olsun!

heey ilk günaydın benden geliyor demek bu sabah ... smileylerden bazıları da dönmüş ayy ne güzeellll

kurumsalımı da gördüm ohh değmeyin keyfime... ama azcık bakabildik bunu da ikizlerden evde arıza çıkaran kıza borçluyum yoksa yine erken alacaklardı beni
aslında ben dün de gördüm kurumsalımı akşam ; ama arkadan... evlerine yakın yerde ben de azıcık arkalarından baktım ; sanki bir apartmana girerlerken gördüm gibi ama
yakında ziline bascak kıvama gelicem de korkuyorum :18:

rapuşuuum ; ne diyor tosbaaa bakıım ?
bir de avukat çıtı pıtıysa ben alayım canım ; ben severim öyle tipleri... kurumsalım da öyle zaten...
tut elinin altında çocuğu; devir tasarruf devri yahu sana olmazsa başkasına olur jeliyle ben için söylediklerine de amin diyorum kuzum :)

pek kimse uğramamış dün ; kimler nerelerde gezdi bakııım ?

aaa miska benden hızlı çıkmışşş :))) günaydın sana canım...
aa hayata da aşağıdaymış ; sana da günaydın :)

valla miskacım jeli versin detay ; ben veremem :)))

bu arada yaaa hakkaten nazlıymış seninki ; sen de 7/24 dibinde otur çocuuğun; sarıl ; elini tutu ; öp filan işte allah allah yaaa
ne alemler yaa böyle yapsan eminin 2 gün sonra evn içinde kaçacak delik arar... boşver sen tartışma bundan olsun sen keyfini çıkar ama tabii çaktırmadan :))

günaydın kızçeler vaktım varken giriyim yazıyım.

miskacım eniştenin fazla boş vaktı var heralde kafasında kuruyor ,o sokulsun çok istiyorsa evlilik telaşı içindesiniz ve sen bayansın buaralar boyle davranman cok normal.
sacıuzunaklıkısacım sende kendine dikkat et,yorgun düşüp hasta olursan o yorgunluğuda bünyen kaldırmaz madem yogunsun bisküvi falan ye hiç olmazsa.
jeli bende merak ettım nereye gidecekmişsiniz falla ne alakası varmış?

kızlar kafayı yicem benımkısı edirnede tam rahat edicez derken tüm boş vaktını ve hatta tuttuğu evide doldurdu.
tüm boş vakitlerinde ev sahibinin lokantasında garsonluk yapacakmış,evede ev arkadaşı buldu bitane çıldırcam.gerı kalan zamandada kpss,kpdsye tekrar gireceği için ders çalışcak.napcam ben bılmıyorum ama hıc tepkı göstermedim sen daha ıyısını bilirsin ,düşünürsün dedim.zaten kararını vermişti birşey söylemenin anlamı yoktu ama ben nasıl davranıcam bılmıyorum..
ama bu arada bende açıköğretime ve alese çalışırım barı bahane olur,dans kursuna da yazılmak istiyorum kış geldi bayramdan sonra kendıme haftasonları uğraşlar bulmam lazım.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…