"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

kızlar günaydın :)
ben hastayım çok hastayımm, dökülüorum resmen
rapuşum minik derken yaşça benden 10 yaş filan küçük demek oluor :))))) ayyy şu avukatla olsa keşke senin iş, nasıl hoş biri mi?
miskacımmm inşallaaahhhhh olsun da ne vasıtayla olduğu da önemli deil artık :))) ama hislerin kuvvetliyse belki de öyle olur, ablaya sana bana ortak bi çöpçatanlık bürosu mu açsak diorummm :))
aaa harbiden google amca her konuda yardımımıza koşuor, bu sevgili bulma olayında da işe yarar belki :))))

herkese merhaba.
seila cnm oyle heralde bıraz zaman geçsin gönlünü almayı deneyeceğim.kesınlıkle oyle ama ben onun her zaman yınede yanında olmayı denedim ama dmekki ona göre yeterli olmadı.
hasta olanlar geçmiş olsun.Yenı adaylar cıkmış ortaya sanırım ne güzel :)

günaydın cankuzulaar yorgun bir akşamın uykusuz gcesinden yoğun iş sabahına geçiş yapmış bir seilla olarak yine karşınızdayımmm:))
(simeley lerde taşınmış gliba:))
akşam kolileme işlemlerini bitirdik ama bende bittim yani cok zormuş bu işler ya dün boyaları seçtim bugün başladı ev boyanmaya aslında yeni boyalı ev ama ben renkleri değiştiriyorum eşyalara uygun olsun die 2 günde bitermiş iki kat geçileceği için oturma grubu içinde döşeme kumaşı baktım çokda güzel beğendim bide onlara uygun perde baktım hepsi kafamda hazır umarım döşemecide kabul eder ve alır koltukları bugün konuşacam onunlada yok yapamam derse naparım bilmiyorum yeni bir köşe takımı alalım diyorum ama annecimde seviyo koltuklarını cok şekilerini ve kullanımlarının rahat oluşunu kumaş değişimine bile zor ikna oldu yeni bunlar ne gerek var dedi ama ben parçalrı birleştirince oda beğendi tek zevkli yönü bu işte kızlarrr ha bide acaba ne gibi değişiklikler olacak hayatımızda mevzusu ve merakı işe gelirken bugün evin önünden geçiyoruz tabi ben binaya bakıyorum bi baktım birinci kat balkonun da esmer bir delikanlı oooh dedim bu site cok saracak:))))
yani miskacım cok zevkli ev dekorasyonu ki ben ayrı bir severim böle ilgilenmeyi uğraşmayı bide ben olanları değerlendirmeye çalışıyorum yeniden yeni yeni eşyalarla bi ev dekore etmek harika olur ama okadar cok secenek okadar güzel farklı dğişik altermatiler varki insan karar veremiyo bazen bencede sen yavaşta başla fikrin our her konuda bölece evinide aldınmı mekanına göre beliriverir hemen yapacağın işlemler:))) bende başlıcam artık şu ceyiz işlerine hevesimde şöle başladı bahsetmmi bilmiyorum arkadaşıma gittik ev oturmasına ona ev hediyesi bakarken o renk renk desen desen tabak ve bardaklar cicili bicili mutfak eşyaları bayıldım dedim almak lazım böle cok beğendiğim şeyler olunca alıcam ara ara gezicem bu mağazaları yani hazırlık olsun dimi...
rapsusum tosbik mevzuuda kapanıyor artık gibi belkide en doğrusu bu olur aklını ondan alıp başka biyöen çevirirsen belkide hiç farkına varamadığın adayların orataya cıkar bak bu avukat da iyiymiş aradığı sürece bence flörtleş bakarsın cok güzel şeyer oluverir... tozbiğe hayatımda biri var imajıda bence de hoş olmamış yapma bunu ama senin keyfini bekleyecek değilim imajı olabilir tavrını bozma ona karşı mesafeni koru ve senin hayatına onsuz devam etmeye karar verdiğin duygusunu alsın bence senden ve aday arayışlarına devam:))
böceğimm bgün gördün mü sen acep umarım öledir biliyorum bu konuda bana en yakın insansın evet kimseye kapalı değilim ama aklımın bi köşesi hep bu bücürükte hayatı hakkında net bir bilgi alamadığım sürecede kafamı kurcalayacak malesefff(
jelimm marta da bişey kalmadı bak sende hazırlıklar ne alem ben ekimdeyim ama başlıyorum zeyiz olaylarına yavaştan:))
strawcım demek bu minik aday 10 yaş küçük? nedyiym sana bebeğim ya bak adaylar eksilmiyo yavaş yavaş sıra sana en uygugnuna geliyo demekki böle düşünelim dimi:))
hayatacaım arkadaşın herşeyin yolunda olması güzel arkadasın mevzusundada miskaya katılıyorum gerci sen cvbı zaten bana yazmıssın ama zaten benim düşüncem de mikayla aynı yönde:))
hepinizi seviyor ve öpyorum dua edinde döşemeci alsın bugün koltukları yaparım diyip kabul etsinnnnn
kalbinizden gcen aşk sözcüklerini en kısa zamanda hayatınızın erkeğine fısıldamanız ve fısıldanmanız(yani oda size yanmi bizede fısıldasın dimi) dileğimleeee

seillacım esmer delikanlı haaaa, harikaaaa, inşallah bekardırrrr :))
yaaa ben çok hastayım, ayakta zor duruorumm.. ama işle ilgili güzel bişi oldu kızlar, ben çevre gör. sınavına giricem, işyerim beni seçti sınav için, sınavı geçersem harika olucak konulara baktım, zor tabi ama inşallah yaparımm :)

kusum gecmis olsun ya, salgin var, herkesi tek tek dokuyo.. henuz hasta olmamis olanlar da dikkat etsinler valla, durum fena yani. su copcatanlik isine ablayi da katarsak bi ortak daha olcak cilegim, kar boluncek. bence en guzeli sirket kurdugumuzu belli etmeden ablanin agzindan laf alip adaylari toplamak, nasil? ticaret kafali kadinim vesselam

su girecegin sinav icin de cok sevindim hayatim, kendine yeni bi seyler katmak her zaman avantajdir, eminim en zor konulari bile su gibi icip bu sinavi alninin akiyla vereceksin :**

selam kızlar,
öncelikle söyleyim opr henüz olmadım çünkü patolojim cıkmadı haftaya sarkabilir belki.zaten dr la gene bi konuscakmısız öyle karar vercekmişiz.beklemedeyim yani.ama kıyamet kadar tahlil vs yaptırdım,fenalık geldi.
miskacım çok teşekkür ederim canım,keşke burada ve müsait olsaydın valla haber verirdim sana da,hepinize daha doğrusu,hep birlikte gider olurduk ameliyatı :))
seillanın tanımlamalarına bayıldım :)
hepinize ayrı ayrı teşekkür eder,öperim.böcük,miska,yengec,hayata,sm763,sacıuzun,suskunsultan,straw.. unuttugum varsa affola ,pek kafa kalmadı bu ara öperim hepinizi :))

seilla nasil oyle pat diye karar verebildin yaa?? ben ki asiri kararsiz bi insan degilimdir genelde, ne istedigimi bilirim, ona ragmen bu dekorasyon konularinda aylar surecek bi arastirmaya ihtiyacim oldugunu dusunuyorum. hatun dun soyledi, bugun halletmis, masallah :)

esmer delikanlinin balkonunun onunden gecerken bi ipek mendil atsaydin ya yere :)))

piştt nereyeeee ; düşündüğüm yere mi hani şu bol kısmetli olan ??

:))))))))))))) zeki böcükümm benimm, evtttttttttttttt
valla o kahve falının üstüne cukkmu oldu nee :))))

tabiki konuşup görüş kuzucumm bu avukatla
ayrıca 2 yaşında önemi yok, yeterki zeka yaşı küçük olmasınn )
millet kendinden 5-10 yaş küçüklerle evleniyor: )
hem biraz zihninde farklı şeylerle ilgilenirse bu içinde bulunduğun ruh halinden sıyrılmış olursun birazda olsa
bak ben buna eminim iyi gelecek sana, dene derim ben
tospiğe verilcek msja gelince; bunun için biraz beklemelisin bencede, böcüküme katılıyorum
hem zaten sen bu avukatla görüşmeye başlarsan ister istemez birtakım msjlar vermiş olacaksın ona değişen havanla kuzucumm )

ayy ne demekk çileğiimm, biz kader arkadaşıyızz :))))))
tabiki birbirimizi düşüneceğiz )
o hayranlarda pek şeker oluyor yaaa :)

:)))))))))) ohh ohhh pek güzel bir haber şu balkondaki esmer çocukk
benim hazırlık yapabilecek durumum yok şuan kuzucum çünkü kredi ödüyorum,
ama olursa öle bişilerr anneciimm güle oynaya yapar :)))))))
koltuk döşemeciside senin gibi güzelbir hatunu kırmaz yapar hiiiççç meraketme sen bebeğim :)
hıııı bu arada şu en sondaki duaya da kocaman bir amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnn diyorumm :))))

çileğiimm çok geçmiş olsun, dikkat et kendine kuzucumm
ayaklarını sıcak tutmaya çalış, birde bolbol bitki çayı ile meyve tüketmeye çalış
şu sınavında üstesinden gelirsin sen )

bu arada kızlarr kendime geçeyim artık :)))))))))
bugün çok formumdayımm
dün akşam iş çıkışı tıpış tıpış eve gittim, bir güzel duşumu aldım kendime geldim
saçlarımı yaptım, kıyafetlerimi hazırladım cuppp yattım,
sabah biraz zor kalktım ama allahtan servise yetişmek için çok sıkıntı çekmedim bu sabah : )
bu arada akşam bir ara güzelgüzeldualar ettim hepimiz için,
bir görseniz halimi, isimlerini bilmediğim kızlara nikleriyle diledim dilekleri :))))
kendi kendime güldüm valla :))))))))))))

öpüyorum hepinizi ballı kaymaklarrrr )

NOT: şu similelerimizi istiyoruuzzzzz, birde yazı formatını düzenleme kısmınıda istiyoruzzzzz!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kuzucum sen moralini yuksek tut. belki de gerek gormeyecek operasyona? insallah en kisa zamanda biter bu hastane kosturmacalarin da, gecmise gomeriz bu konuyu, canim benim...

bütün tahlil ve patolojin tertemiz çıkacak, emin ol )
bizde seni öpüyoruz çok çok :)

ahhh canım ya iyice hastalandın sende yani cok dikkat etmek lazım havalar bi garip herkesler hasta yada olma yolunda sınavındada şimdiden başarılar kazanacagın konusundada hiç şüphem yok tatlım
esmer cocukda uzakdan gördüm tabi dolmuşla gecerken ama bilemeyiz belki yeni evli gerçi benim dileğim yakındanda yakışıklı bekar ve meslek sahibi oluşu:)))))))ha bide askerliğini halletmiş olmasııı:))))

canım ya zordur hastane işleri gidip gelmek bile yeterince bunaltıcı oluyo keşke aynı şehirde olsaydık tabiki yanında olurduk canım yaa hayırlısıyla atlacaksın nasılsa öpüyorum seni

ahh tatlım ya sıfırdan ev dekore ediyor olsam eminim bende zorlanırdım ama elde belirli bir materyal olunca onun etrafında dönüyorsun işte o yüzden kolay oldu benim işim dediğim gibi arkadaşlarımı evlendirirkende cok dolaştığımız için neyi nerde bulurumu iyi biliyodum ve girdiğim ilk dükkanlarda işlerimi hallettim tabi bide su var şimdi evdeki incik boncuk nevarsa atmak istiyorum eşya yerleşimine görede tek parca şık bir ikitane süsleme eşyası aldım mı bitecek de annem bunları yaparken ban ne diyecek bilemiyorummm tabi ben böle hevesli hevesli yapıyorumda su koltuk işi inşallah elimde patlamaz
miskacım sende zaten evini aldınmı evin mimarisine en uygun eşyalrı secersin merak etme diyorumya senin işin ilk aşamada zor olcak ana temanı belirledin mi bezemesi kolay olur ama benimde kendi evimi sıfırdan yapılandırmak olsaydı işim eminim cok zorlanırdım canım

miskacım haklısın zaten elimizde üç beş kişi var onları da kaptırmayalım hahaaaa :)) tşk ederim tatlımm, inşallah iyi alıcam:)
bu arada gerçekten herkes hasta sıkı giyinin hasta olmayın kuzucuklarrr :)
katinam çok geçmiş olsun cnmm, inşallah sonuçların iyi çıkacak, çok öptümm...
jelibon şekerim harbiden tatlı oluorlar yaww, gençliğime dönesim gelior vallaa nerde gençlik yıllarım die başlarmışım şimdi :))))
aa ben seni facebookta buldum, maşallah cnmm ne güzelsin, ekliyim miiiii :)

seillacım saol cnmm benimm :) inşallah bu yakışıklı bekardırrrr, inşallah tam istediğin gibi biridirrr ve inşallah sana aşık oluurrrrr :)
ayyyyy ben smileylerimi geri istiorummmm! :)

sağolun kızlar,ceku konuyu okuyormus unutmusum onu seni de öperim ceku:)

Önemli değil canım benim hepimizin kalplerinde birbirlerimizin olduğunu biliyoruz burda dile getirmeyi unutabiliriz olur böyle şeyler. Sonuçların çok iyi çıkar inşallah ve şu hastalık birdaha gelmemek üzere eder seni.

Hastalığa tutulan kızlar hepinize geçmiş olsun.
Rapuşş bu yeni avukat aklı başında ne istediğini bilen romantik ve tam senin için doğmuş biri çıkar inşallah.
Seillacım sana da kolay gelsin kızların dileklerine katılıyorum yeni ev yeni kurs yeni bir ortam veeeee yeni bir aşk seni bulsun inşallah
Miskam enişteye geçmiş olsun, durum üzücü ama o anların bile tadı var sanki. Ahhh ahhhh
Hayatacım arkadaşınla sakin ve güzel bir şekilde konuş ne demek istiyor kapris mi yapıyo yoksa gerçekten haklılık payı var mı bunları öğrenirsen durumu çözebilirsin canım.
Jelii ve böcük kahve falları süper çıkmış inşallah gerçekleşir
Çilek senin karşına da çıkacak en uygunu biraz daha sabretmemiz gerekiyor heralde :)
Herbirinizi öpüyorum ve size karışık bir olayımı anlatmak istiyorum.
Şu beni arada bir arayan görüştüğümüz birinden bahsetmiştim ilişkisi var yapmış demiştim ya. İlişkisi olduğu kişiyi tanıyorum benim arkadaşımın ablası oluyo kız. Arkadaşımın ablası olduğu için tanışıyoruz onunla da ama uzun süredir görüşmedik. Ve bu kız beni faceden eklemiş dün akşam ben de kabul ettim, sizce niye ekledi ki bu kız beni. Bunlar ne yapmaya çalışıyolar hiç anlamıyorum, nerden girdi şu çocuk hayatıma yaa eski sevgilisi arkadaşım yeni sevgilisi arkadaşımın ablası ben olayı bildiğim halde hiçbişey yapmadım. Eski sevgilisi faceden benim duvarıma yorumlar yapardı yeni sevgilisi faceden beni ekledi ya ben bu salakça olayın içinde olmak istemiyorum. Çocukla zaten uzun süredir görüşmüyorum. İlişkisi varmış gördüm Allah mesut etsin dedim geçtim ama onlar niye hala benim etrafımdalar anlamıyorum. Kız da benden 3 yaş büyük ama zeka yaşı pek bi küçükmüş ne diye sevgilinin eski görüştüğü kızı eklersin sen yaaa. Akşam akşam sinirlerim bozuldu, üstelik dün benim doğum günümdü arkadaşlarla birlikte kutladık pastamı keserken mutlu olmayı diledim ama eve geldim baktım kız beni eklemiş. Kabul etmesem ayıp olur diye düşündüm sonuçta arkadaşımın ablası offff bilmiyorum kızlar yaaa hata mı ettim ben

Ceku, kiz biliyo mu ki sevgilisinin eskiden seninle gorustugunu??? belki de bilmiyodur? sadece kardesinin arkadasi oldugun icin eklemistir oyle?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…