"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

ayy pzt ; hava kapalı ve de regl öncesi 3-4 gün... normal aslında bu halim ama işte söylenesim geldi

bu arada UK vizem çıkmış... 6 aylık vermişler ilk kez olmasına rağmen ; pek potansiyel suçlu gibi gelmemişim gözlerine demek o kadar parmak izleri ; ses kaydı ; dijital foto filan uğraştıktan sonra ... :86:

jelicim aldım yorumunu canım msj attım san bende öpüyorum seni

içim sıkılıyor benim yaaa... :26:

sabahtan beri hiç durmadı yağmurr onun payı büyüktürr

sıra geldi kıyafetleri ayarlamakta böcükümm

aaa bak canımın sıkılması için bir nede daha çıktı şimdi

bahane arama şimdii böcüüükkkkkk
4 kombin ayarlasan yeterde artar sana
hem bendeki elbiselere bakçan daha, onlar olursa 1 taneden kurtulmuş olcan
amaaaannn işimiz nee, bundan sora görüşmelerimizi alışveriş merkezlerinde yaparız bizde, elbette hem zevkine hemde cüzdanına uygun bişiler buluruz o zamana kadar
nasılsa vakit varr

Kızlar bende gene hafta başı olduğu için enerji patlaması var. Ah bi de böyle devam etse ne güzel olur.

seilla kullandığın tamlamayı zincirleme tamlama örneği olarak sınıfta vermeyi düşünüyorum, öğrencilerin gözleri fırlasın yuvalarından. Süpersin. Ohh, neye elini atsan mis gibi olucak artık, güle güle giy mis cici kışlıklarını bebeem.

böcük, jelii falcı ne dedi kızlar? Ne falı baktırdınız, kahve mi tarot mu? böcük patronla karşılaşmanız nasıl geçti bebeem?

miska bence de iyi yapmışsın bak adam size ev almak için ekonomi yapıyormuş meğer, bundan iyisi Şam'da kayısı.
Bana layık gördüğün damat adayını pek beğendim valla zengin olmasa da olur da romantik, olgun ve kolumdan tutup beni bu hayattan çıkaracak biri olması lazım. Kehkeh.

Ek iş yapsın diyosunuz ya tospaa için, aklımda hemen senaryolar canlanıyor gülüyorum kendi kendime, mesela, sokaklarda limon satıyomuş, ya da pazarcılık yaptığını düşünüyorum, "gel abla geeeall, mis gibi domatese geeeall, tarladan yeni geldi bunlaarr!" Hatta olayı abarttım aklıma beni sattığı geldi. Ay hemen kızmayın bakın çok komik. Düşünsenize kızlar çıkıyomuşuz gece bende file çorap kırmızı parlak topuklular, benimki bıyığını buruyor, köşe başında bekliyor ben sakızımı patlatıp duran arabalarla konuşuyprum benimki gelip elinde tespihle pazarlık ediyor sonra beni arabaya bindirip arkamdan el sallıyor.

straw yazdıklarından kafam karıştı, daha önce yaşam biçimlerimiz farklı derken bahsettiğin durumla bu adamın bara gidelim demesi sanki çelişkili mi, ben mi anlamadım yahu? :44:

Güzel, keyifli bir akşam olsunnn!
Şemsiyelerimiz iki kişiyle dolsuun!

Bu aradaaaa ofisiiiim, sana ayrıca yazmak için erteledim az kalsın unutuyordum canım, bu soruna şöyle cevap vermek istiyorum, karşına çıkmaya cesaret edemeyen erkeği beklemek hata oluyor canım, beklesen de olmuyor hatta karşına çıksa bile başka şeylere cesaret edemiyor bu sefer de.

Diğer türde ise emin olmayan sen misin karşındaki mi anlamadım tam olarak canım ama ortada emin olmama durumu varsa zamanla değişebilir, emin olunabilir zamanla, ilkine göre nispeten iyi bir tercih.

Açıkça yazsana kızım bunlar kim, sanalda bile çekiniyorsunuz yazmaktan yaa.

Son düzenleme:
kızlarrr günaydın.. tşk ederim yardımlarınız için şeker şeylerr
rapuşum işte adam tuhaf hiç içmior ama bara gidior, kafam karıştı benim de :44:
ama tek bildiğim var o da ondan uzak durmam gerektiği, üzülmesini istemiorum..
bu arada ben çok hastayımmm öfff
miskacım kuzenle konuştun muu bu arada herşeyin yoluna girmesine çok sevindim cnm...
yaw dün gece biri beni 2 kez özel no'dan aradı, sesimi dinledi, hiç konuşmadı, kim acaba :44:
seillam, böcüğüm, cekucum, eylülüm, gamzenkcim, jelibonum, katinam(çok geçmiş olsun), ve unuttuğum birileri varsaa hepinizi kocamaannn öpüorumm

Son düzenleme:
gunaydin sekerpareler, balli lokmalar

cilegim, kuzeni ankarada sıkıştırmaya hic firsatim olmadi, gunduz eve gelemedi hastaydi, gece de mekanda oyle yogundu ki ortalik, kenara cekemedim bi turlu.. bugun bi daha arayip yoklayim bakalim, hala nazlanirsa da kendi bilir, onun icin seferber olduk, firsati degerlendirmezse de kendi yansin derdine napayim. bu arada adamdan uzak durma kararini destekliyorum, nasilsa olmayacagi belliyse umutlandirip basina sarmaya gerek yok.

rapunzelim, parlak topuklular da hic olmadi sana yaa :) limon-domates satma senaryolarin da aklima zugurt aga filmini getirdi, sonra isleri buyutur, bi bakkal acar, sizin cocuklar bakkala dadanip adamcagizi batirir :) "no tospik, yes huzur" sloganini sevsinler :))

bocugum, 6 ay icinde firsat bulursan bi tatil kacamgi da yapabilirsin, yilbasinda falan, hazir vize varken harcamamak lazim :) UK schengen ulkesi degil di mi? olsaydi, baska yerlere de kacabilirdin :)
bu arada kombin konusunda benim super bi kac taktigim var, yurtdisi gezilerinde hep boyle yaparim, valiz tasimaktan biktim cunku... ilk kural, cok zit renkler goturmiyceksin. cunku o zaman, goturdugun her kiyafet icin ayri bi de ayakkabi ve gomlek tasimak zorunda kalirsin.

ornegin 4 gunluk bi fuar icin, 1 siyah etek-1 siyah pantolon-1 siyah ceket ve aynilarinin lacivertlerinden goturdugunde, 1 krem rengi, 1 de gri gomlek aldiginda, 2 ceket-2 gomlekle 4 gunu cikarabilirsin. altina da bi adet krem rengi topuklu ayakkabi goturdun mu, tek ayakkabiyla olayi cozersin.

veya, 4 adet elbise goturerek, kombin yapma yukunden kurtulur, etekti-ceketti-gomlekti ugrasmazsin. benim en sevdigim ve en sık uyguladigim taktik bu :) mumkunse bu elbiseler, toplamda 2 ayakkabiyla kullanilabilecek renklerde olurlar. en temizi :)

ya, dun gece zavalli sevgilim nasil ateslendi, nasil ateslendi anlatamam. butun gece toplasan 3 saatlik bi tavsan uykusu uyudum. islak bezler, ilik duslar, ates dusuruculer falan sabahi zor ettik. bebek bakma provasi yaptim resmen :)) zormus :))

hepinizi opuyorum kuzular, super bi gun olsun!!

ayyy günaydını gecirdim bugünde ya tühhhh yine süslü cümleler kurmayı denicektim siz beğenince öle kendine bi güven geldi havaya girdim ama şimdi böle kuşluk vakti zamanı bişey cıkaramdım ilhamım gelmedi bugün ama kızlar şunu farkettimkörelmişim cidden kitap tiyatro sinema ara vermişim cok ya ramazan bayram o bu derken hala havaya giremedim şimdi bide taşınma işimiz var öle havada bir mevzuydu derken birden babam hadi taşınıyoruz dedi evi tutmuş biz şok tabi şimdi bide onun hazırlıkları falan çok yorulacam dün gidip evi gördüm begendim gayet hoş manzara mekan falan güzel sakin bi site ama şimdi oturdugumuz myere oldukca uzak ama iş yerime daha yakın olacak o yüzden rahat güzel havalarda yürüme bile gelebilirim bu işime yaradı tabi tezcanlı bi insan olarak dün akşam başladım hemen işlere nerden nereye atladım yani bir dünya kitap koliledim meğer ne cok kitabım varmış heh işte şimdi tek tek yeniden okumayı planlıyorum hepsini hem sınavlarım içinde yardımcı olur hem size daha güzel cümleler kurarım rapsumm demek beğendim ben hala ikinci kez okumadım yazdığımı ya bak şimdi cümleleri toparlıyamıyorum kısacası taşınıyoruz kızlar ya cok zor işler valla napcaz bilmem iyiki haftasonu herşeyimi yıkamış temizlemişim hem üzüldüm hemde bu değişiklik bana iyi gelecek die umuyorum ama toparlanması osu busu 15 güne ancak taşınırız galiba bide bu taşınma bahanesiyle evde fazlalık olan ne varsa yok edicem kızlar annemde benimle aynı fikirde buda işime geliyo bi hevesliyim yani bakalım nolcak şimdi gelelim size bidaha okurken not alcam valla yazdıklarınızı
böceğim demek cıktı vize hadi bakalım hayırlısı kıyafet konusundada miskanın dediği gibi birbirleriyle kombinleyebileceğimn bi kaç parça götürüsün hem sana yük olmaz hemde farklı farklı giyinmiş olursun canım bide bunu sıkıntı etme kendine
çileğim sende kararlısın anladığım kadarıyla olmayacagı konusunda bu yüzden sen bilirsin diyerek yanındayım canım miskanın baktıgı acıdan düşünmemeştim hiç ben o şekilde bakınca evet can sıkıcıda olabilir umarım üstesinden gelirsin kısa zamanda
rapuss no tospik he bayıldım bunada sengecer nor almakta mutlu etti beni alacam bu sınavı ben:))tospikle kopuyor ipler tamamen galiba sanada yeni bir aday bulmak lazım şimdi
miskacım arkadasının kuzusu hoşşgelmişş seninde cici cici kuzuların olur inşallahh enişteyede geçmiş olsun
öpüyorum ben hepinizi diğer kızlarıda tek tek

:25::26: slmmm kızlarrrr
bugün burası yine kapalı ama yağmur kesildi şuan..
ben deseniz karışığım bugün nedense.. bir iyi.. bir mutsuz.. bir amann boşver havasında..
bugünü bitirip yarına geçmek istiyorum ışık hızıyla

kahve falı baktırdık rapuşum ölesine maksat değişiklik olsun diye
3 yada 6 vakte kadar evlilik göründü bize
en geç marta kadar yolcuyuz biz ona göre

hepinize öpücüklerrrr bebeklerr

naber kuzularrr ... pek bir sessiz kalıyoruz bu aralar ; demek herkes işine konsantre oldu ama olmak lazım tabii ; yoksa patlıyor bende olduğu gibi

rapuşum patronumla ilk karşılaşma fena değildi... zaten pasaportumu da dün o verdi ; gel hayatım diyerek... ben tabii biraz mahcup bu aralar pek gözünmemeye çalışıyorum ama yan odamda pek mümkün olmuyor... ama normal davranıyor bana... neyse bir süre çok dikkatli olmam lazım...

çileğim yazdım sana da ; üzerinde düşünme hiç olmayacağına eminsen... ne kadar zihnimizde tutarsak bir bakmışız o kadar çok düşünmeye başlamışız

jelim ; miskam ve seillam kıyafet önerileriniz için teşekkür ederim ama neyse ki fuar tek günlük diğer gün yolda geçecek günler olduğu için yırttım diyebilirim tarzım dışında giyinmekten yolda geçeceği için rahat ve şık birşeyler bulurum zaten... bir akşam orda çok sevdiğim bir müşterimiz var onla yemeğe çıkıcaz sanırım o da bildiğiniz paçoz gibi geziyor zaten

seillam yeni eviniz hayırlı uğurlu olsun ; sana bol bol şans getirsin... ohh mis gibi yaaa yeni düzen filan... şimdiden güle güle oturun... biraz zor bir süreç ama olsun keyiflidir taşınma halleri

miskam ; çook geçmiş olsun... ayy eski sevgilime de bir gece ben bakmıştım öyle... dediğin gibi bebek gibi oluyorlar... ama özel anlar o anlar bence... hem üzülüyorsun hem bebek gibi yatışına şefkat duyuyorsun filan garip ama özel işte :26:

rapuşum ben yorumsuz kalacağım senle ilgili... ama yine de ek iş hikayeni beğenmedim söyleyeyim... özel ders verse olmuyor mu ; 80lerin türk filmi senaryolarından mı olması lazım ek iş hayallerinin ya da kitap düzenleme yapsın ; yayınevlerine bir baksın... gerçi bu fikirleri veriyorum ama eşşek kafalı tosbanın düşünmesi lazım diye de düşünüyorum hala... tez zamanda gönlüne göre olsun herşey güzelim yaa

aa jelim de gelmiş... noldu kuzum yaaa sabah iyi gibiydin ; pek konuşamadık kusura bakma :78:
ayy o fal olayı vardı demi... unutmuşum rapuşa yazmayı ; bana dedi ki sen de nişan söz yok direkt evleneceksin dedi... eee normal tabii dedim o kadar acelem var ; 2012 temmuz kızlar ; şimdiden ona göre plan yapın... jelimee de uzaklardan biri gelecekmiş... ayy hadi bekliyoruz işteee

bu arada bu sabah da erken aldılar yaaa off hatta duş almıştım daha saçımı kurutuyordum; göremedim yine... yalnız dün akşam arkadaşımla sinemaya gittik ; hani daha önce de gitmiştim yaa... sinemada bilet satan çcouk acayip benziyor kurumsalıma yaaa ama kurumsalım daha tarz... yanlış anlamayın o çocuğu beğenmedim de garip geldi işte benzerlik :44: yılmaz erdoğanın filmine gittik 3 saat sürdü nerdeyse... biraz yavaş ilerleyen bir filmdi ; ne çok beğendim ne de beğenmedim... nerdeeee bol danslı Aamirim olduğu bolywood filmleri ahh ahh

neyse molam bitti bence ; çalışayım artık... öpüyorum hepinizi...
gelmeyen hatunlar nerelerdesiniz yaaa ; arada bir uğrayııın...

Son düzenleme:
ayy seillam yaa, tasinmak zor is valla kolay gelsin. ben 4 yilda 6 ev degistirdigim icin midir nedir, fobim var tasinmaya :)) gerci fazlaliklardan kurtulmak ve saglam bi temizlik yapmak icin yakalanmaz bi firsat oluyo ama eksik kalsin yani, toplanmak neyse de, o yeni eve yerlesme fasli beni bitiriyo! ben de felaket tellali gibiyim hale bak :)) yeni ev, hayirlara vesile olsun, butun kismetlerini acsin, seni aska, paraya, sagliga, huzura bogsun, bundan sonraki tasinman en kisa zamanda, kendi pembe panjurlu evine olsun insallaaahhh

jelicik, yarini bekleyecegine bugunu degistir, ac guzel bi sarki dinle once mesela, sonra da internetten yurtdisi tatil turlarina bak? maldivler turuna mesela? bi gun gideriz nasilsa, sen simdiden planlarini yap da gozun gonlun acilsin bebegimm :))

yaa evet ya, yazik bi de sayikladi gece boyu, beni birakma, yanimdan gitme diye; o kadar uzuldum ki... bilincaltinda beni kaybedecegine dair korkulari var hala, o hasta halinde bile beni sayiklamasina da dayanamadim, o havale gecirdi ben agladim, cok tuhaf bi geceydi ama dedigin gibi cok ozeldi. ilginc...

ayy kıyamam yaaaa....
benim ki hiç sayıklamamıştı beni bırakma diye

bugün iyidir inşallah ; gözün gibi baktın demi çocuğa

seillam, jelim böcüğüm muckk
demek jeliyle böcük en geç 6 vakte kadar evleniorsunuz, banane ben de isterim öle olmaaazzz
seillacım eviniz hayırlı olsun, güle güle otur tatlımm...
kızlar bu arada sabah gene erkenden geldi, ben de ümit verior olmamak için diğer odaya geçtim, geldim gitmiş, alındı galiba, daha da aramadı :26:
bi de ben ona o tatile gitmeden işle ilgili kızmıştım ama sözle deil bakışlarımla kızmıştım, anlamış tabii, dün ısrarla o konuyu açıor, valla benim suçum yok dior

miskacım çok zor elde etti tabi ki kaybetmekten korkar ama üzüldüm valla yaa.. ama ne güzel seni çok seven bi eşin olucak, darısı başımıza :)

ayy kıyamam yaaaa....
benim ki hiç sayıklamamıştı beni bırakma diye

bugün iyidir inşallah ; gözün gibi baktın demi çocuğa

iyiyim diyo ama ben ikna olmadim, sesi cok bitkin ve gucsuz geliyo. aksam gelince bakicam, iyi olmadigina kanaat getirirsem doktora goturcem, simdiden soyleyim de, aklindan gecen itiraz cumlelerini aklindan sil dedim :)

cilegim, Allah hepinize boyle seker bi adam versin ama biliyosun her sekerin sapi da oluyo, artik bi kisim aksakliklara goz yummak mecburiyetinde oluyosun, 4*4`un 4*2`sini yakalarsan birakma :)

ah böcüğüm miskam ya olmazmı güzellll hemde ne güzelll ama ufak tefek hastalıklar olsun sayıklamasıda öel yapışıp kalmasıda ayrı bi tat oluyo ama tabi tercihimiz hasta olmamaları:))
kızlar yeni ev dilekleriniz için teşekkür ediyorumm bende bi hevesliyim tül kotuk boya rengi bugünden beri onlarla uğraşıyrum tel elimde komutlar veriyorum akşam anneme şunu şöle bunu böle diye anlatıyorum ne bu heves dedi e annecim şimdi ben evlenecem ya heh işte evi sağlam bi şekilde elden geçirmiş oluruz bidaha iş cıkmaz dedim işte ölemii dedi nezaman evleniyosun ekim 2012 dedim bu bi kaldı na nasıl yani sen benden ne gizlyosun bakıyım dedi gülmeye başladım tabi bişe yok dedim ama hazırlık olsun işte dedim bozuldu ben evimi seviyorum herşeyim yeni hiç bişeyimi değiştirmiyorum dedi sonra ben ona bir iki şey gösterice oda heveslendi bölee işte ben evlenece gibi hazırlık yapıyorum ufak ufak hazırlık yapıyorum ceyiz bile bakıyorum:)))
demek fallar da bakılmış jeli martta gidiyosunuz böcük de temmuz ben de ekime odaklıyım bakınn ona göre bakın

sabah gerçekten alınmış bana, çünkü işle ilgili beni arayabilecek yerde başkasını aramış onunla bana haber gönderior, sonra da dayanamadı herhalde, gene beni aradı, allahım bu erkekler ne garip :26:
miskacım aminnn cnm benimmm :)

çileğim ya sende istemiyosan artık düşünme takılma boşver bu adamıı
ayyy bşiri tail mi demişti?? düşündümde hepberaber bi tatil süper olurdu valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…