"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

günaydın her işi kendi yapıp kimselere papuç bırakmayan her konuda her koşulda dimdik ayakta durmayı başarabilen ama tüm bunlara inatla kadınlığından vazgecmeyen veeeeeee bir bebek gibi nazlayacak ilgisini sevgisini ihmal etmeyecek huzur ve mutluluk verceke tüm bunların karşılığındada mükemmel bir eşe ve aşka alacak prenslerini bekleyen vede bu prensi bulmuş hayatını daha da güzel kılmakla meşgul topiğinmin güzel insanları günaydın hepinize:)))
haftasonu giremedim pek ve yazdıklarınızı okuyuncada böle bir açılış yapmak geldi içimden ama cümlem biraz düşük olmuş olabilir geriye dönüp okumadım çünkü geldi ve yazdım ölecede göndericem cok yorucu bir haftasonu gecirdim hazır havalar güzelken tüm kışlıkları cıkardım yıkadım temiz temiz kaldırdım tekrar yazlıklarıda aynı şekilde yıkayıp hazırladım bir sürü ütü tamamamen kış hazırlığı yaptım bidaha bulamam böle güzel havalar dedim ve bugün bozmaya başladı yağmur geliyo sonra dünde arkadaşım geldi onunla outrduk onuda yolculadım samsuna üzlüdüm birazda herşey aynı yine bende ama cok yorgunum bugün ilaçlarda beni biraz sersem gibi yaptı sırf bunu da atabilmek adına iş yaptım evde hiç dışarıya çıkmadım haftasonu bugün biraz gezerim artık tabi açılırsam yoksa doğru eve
katinam ya çok geçmiş olsun keşke söleseydin demicem anlayabiliyorum seni bende aynıyım ama aslında böle olmamak lazım helede hayat arkadaşın olmasını düşündüğün biriyle iyi kötü herşeyini paylaşmalı insan aynı durum onda olsa sen bir dakika ayrılmazdın yanından eminim ve sana sölemeseydi cok da kızardın belki bilmek onunda hakkıdır ne dersin herzaman dik durmak yerine birazcıkda biriklerine yaslansak
böceğim demek müşteri kabul etmedi ama iyi yapmışsın bak gidip stres atmışsın
rapuşşş demek çirkin adam ben denedim biişe yaramıyo bi zaman sonra aynen de katinanın dediği gibi garip bi havaya giriyo adamın kendine güveni geli başkalaşıyo oda can sıkıyo yani
aklımda kalanlar bunlar kızlar hepimizin hayatı gelecek kış soğuklarını eritecek kadar sıcak olsunnnn
öptüm hepinizi :KK71:

günaydın iyi haftalar hepimize :KK71:

seillamın girişinden sonra benim ki pek basit kaldı ama öyle süslü cümleler kurar halim çoook eskilerde kaldı... "artık kısa cümleler kuruyorum" diye boşuna dememiş demek Şebo ; yaşlandıkça böyle oluyor galiba :KK37:

seillam maşallah yaaa ne çok iş yapmışsın ; ben hiç hoşlanmıyorum öyle işlerden... bir de neyse ki İzmirde kışın da yazlıklar kullanılabildiği için hırkayla filan benim öyle toptan yazlıkları ortadan kaldırma gibi bir düşüncem olmuyor :KK23:

miskam seni aşağıda görüyorum ; daha iyisin di mi ; buldunuz bir orta yol inşallah :KK34:

bugün hava kapalı burda ; boynum da tutulmuş ee bir de pzt olunca pek keyfim yok... tabii patronla müşteriden gelen olumsuz mail sonrası ilk karşılaşmamız da az sonra gerçekleşecek olması da cabası :26:

guzel bebeklerim, gunaydin :)

her seyden once, katinam; senin icin dua ediyorum, umarim seni korkutan hicbir sey degmez hayatina ve bu olay sadece silik bir ani olarak kalir aklinda. guclu ve kararli durusunu hicbir hastalik sarsamaz bence, sen kotu seyler getirme aklina, oyle hastaliklarin adini anma ve sana hicbir sey olmayacagiyla ilgili inancini kaybetme. seni cok seviyoruz, yapabilecegim ne varsa soyle, elimden gelen bir seyse bir dakika dusunmem, yemin ederim. sakin kendini yalniz hissetme, biz variz burda!

rapusum, tarzan`in ailesinin yanindan kimildayamayisinin sebebi bu ekonomik bagimlilik demek ki? bocugun de dedigi gibi, ek is gibi cozumler bulabilir belki ama senin acindan bakinca da, tum bu dertleri, sikintilari cekmeye deger mi yaa... bitmiycek bu adamin derdi tasasi, sana da bi gun yuzu gostermiycek diye korkarim.. sana, bi an once, basini dondurup aklini celecek, kolundan tutup harika bi hikayenin icine cekecek, yakisikli ve karizmatik, esprili ve olgun, anlayisli ve romantik, zengin ve alcakgonullu bi adam diliyorum! hakettigin tam olarak bu canim benim :) cirkin mirkin diye eksik dilekler diledigini duymayim.

seillam nasil guzel bi gunaydin o oyle :)) cok sekersin sen yaa :) nasil oldun, duzeldin mi azcik? antibiyotikler gozumu acti benim biraz, oksurugum de azaldi. umarim tum hasta fistiklar iyilesmistir.

bocugum, sen oyle alsancak, falci falan deyince yazi ozledim yaa, izmiri ozledim :) var mi kurumsaldan haber? bugun gordun mu?

cekum, hayata, suskun, jeli, yengeccim ve diger tum yavru kuslar, hepinizi opuyorum!

bana gelince, burda size aglandim sizlandim ama onlara karsi durusumu hic bozmadim, rest cekmedim, sevgilimi hirpalamadim, kimseye kusmedim. krizi yonetmeye calistim sadece sakin olup.. iste aklima, size cuma yazdigim cozum geldi. babasina soyledi, adam da tamam tabii ki, siz nasil isterseniz demis. beni yanlis anlamayin, ben evinizi almak icin daha cok para ayirmaya calisiyorum sadece, her sey sizin icin falan demis. icinize sinmeyecekse bakin baska yerlere de, nerde istiyosaniz orda olsun demis. ben istemedim. tamam dedim, baska yere bakmaya gerek yok, orasi olsun iste... kapali bi yer ama gelin-damat cikis sovu, nikah sovu, muzik ve isik sistemini cok begenmistik, her sey en ince ayrintisina kadar dusunulmus. orasi olacak yani, tarih de belli: 7 temmuz. diger darginliklarimi da unutmaya calisicam, surekli kizgin dolasamam, omur boyu yuz yuze bakmam gereken insanlar nihayetinde.

annesi istanbulda su anda, abisi ve yengesinde kaliyo. nisanlim da geldi ya bana bakmaya, cumartesi yanlarina gitmemiz gerekir diye dusunmustuk ama ben bu olaylar olunca gitmek istemedim. miska hasta, ondan gelemiyoruz dedi. onlar da pazar gunu atlayip geldiler ziyaretime. annesi durumlari biliyo ya, beni bi simartmalar, bi pispislamalar.. ben de uzatmayim dedim, oyle kapandi konular yani.

daha genis, daha rahat olmaliyim, yoga derslerine mi baslasam napsam :)

hepinizi opuyorum, harika bi hafta olsun!

Herkese günaydııınnnn
Bir haftanın daha başına geldik. Neler kaynattınız bi okuyum geleyim
Hepinizi öpüyorum güzel bir hafta olsunnn

cumadan beri yazılanları okuyana kadar öğlen oldu :KK37:

o nedenledirrrkiiiiii tünaydııınnnnnnnn bebekleeeerrrrrrrrrrrr:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

aklımda kalanları yazayımda unutmadan, ufak notlar aldım tabi ama umarım kaçmaz arada:KK1:

seillacımmm, vallahi aklımdasın pozitiff meleğim benimmm
geçen hafta öyle yoğun ve yorucu bir haftaydıki anlatamam
birde şirkette cansıkıcı birtakım şeyler oldu onlarlada uğraşmak zorunda kaldım,
yorumumun tek sebebi bu gerçekten
hıı birde seninkinin heryerde aynı profil resmi var yahuu, şöle farklı açılardan çekilmiş fotosunu bulmaya çalıştım daha detaylı yorum yapabilmek için
ama malesef heryerde aynı foto, birazdan yazıcam sana bebeğim yorumlarımı
ama şunu sölemeden edemiycemm, yakışıklıymış eniştemizz, ve çokda yakışıyorsunuz :KK34:
sağlık konularına gelince, ilaçlarını ihmal etme ve sonuna kadar kullan
çok geçmiş olsun bebeğim sanaa, dikkat et kendine, bizi burda mahrum bırakma o şipşirin girişlerinden:KK71:

yengeçimmm sende izne çıkıyormuşsun, ohhh ohhh ne güzel
bir güzel eğlen bakalım, rahatla kış mevsimine zinde başlarsın böylece:21:

rapuşumda izne çıkıyormuşş, sende kendine iyi davran izinde
ruhunuda, beyninide bir güzel dinlendir
bu izin iyi gelecek sana bence, içinde bulunduğun durumları aynı ortamda olmadan düşün birde
eminim öyle daha sağlıklı düşüneceksin:KK34:
hoş sen gördüğüm kadarı ile mantığı ucundanda olsa elden bırakmayan bir kızsın
bu arada şu çirkin adam isteğin reddedildi:KK36::KK36:

cekuu kuzucummm, sende pek seyrek geliyorsun buaraya:KK19:
daha sık gel emii, özlüyoruz senii:KK23:

katinacım sende yapma böyle lütfen, bu operasyon için bir bildiğin vardır ama
genel anlamda güçlü kadın, her işin üstesinden gelen kadın profilini arada birde olsa hayat arkadaşının yanında sapmalara uğratmalısın
hem senin böyle güçlü olmana alışıp hep bunu bekler, hemde arada sırada da olsa ona ihtiyaç duyman onada iyi gelecektir
garip ama bunu hissetmek hoşlarına gidiyor erkeklerin
operasyon içinde tüm dualarım seninle canım, herşey yolunda ve güzel olacak.. buna emin ol:KK19:

çileğiiimmm sen nerelerdesiiinnn, hani havadisslerrrr?????????

böcüküümm demek çok eğlendiinn, zorla gittin amaa:KK53:
ayy biliyormusun o gece seni gördüm ben rüyamda
sen barda fink atarken ben rüyalarım aracılığı ile aldım bile havadisleri:KK34:
etrafınızda erkekler vardı sizle ilgilenen ama sen birlikte gittiğin kız arkadaşlarınla ilgileniyor pek pas vermiyordun
bende sana kızıyordum, böcüüüükkk etrafına bak biraz diyee:KK9::KK9::KK9:
diyordun ya birde benim için yat rüyaya diye, yattım kuzucumm

miska sorunlarını halletmiş olmanıza sevindim,
uzatmayarak araya soğukluk sokmayan davranışlarında yerinde olmuş
umarım herşey gönlünce olur..

unuttuğum kızlar varmı, sanki hepsini yazdım gibi ama
eğer olduysa sizleride çok çok öpüyorum şirinelerrr:KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:

Gülümseyen yüzlerinizle ışık yollayın..

Aşk İstemiyorum diyorum ama ....
Yenilenmek istediğim ve umutsuz bir genç kız olmadığım için "Aşk, sevgi, bağlılık , sadakat, Dürüstlük , temiz kalp " diyorum.
Sadece aşk olmasın gelirken hepsi beraber gelsin :KK69:

bu arada rapuşumm bu isteklerine gönülden katılıyoruuummm:KK69::KK69:
hepimiz için amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnn diyoruummmm :KK23:

Son düzenleme:
jelibonumm :KK71:
valla ben ayvayı yedim, herkes bizi ayarlamak için seferber olmuş, peşimden ayrılmıor, geldi çektiği fotoğrafları gösterdi, üfff napıcam beeennn :26:

jelibonumm :KK71:
valla ben ayvayı yedim, herkes bizi ayarlamak için seferber olmuş, peşimden ayrılmıor, geldi çektiği fotoğrafları gösterdi, üfff napıcam beeennn :26:

ayy duu bebeğimm bi anlat bakim bu hangisiydi
kafam karıştı beniim, geçende yazdığında birsürü ihtimaller vardı, bu hangisiydi
sen istemiyormusun bunu, hadi aydınlat beni çileğiimmm

ayy duu bebeğimm bi anlat bakim bu hangisiydi
kafam karıştı beniim, geçende yazdığında birsürü ihtimaller vardı, bu hangisiydi
sen istemiyormusun bunu, hadi aydınlat beni çileğiimmm

tatlımm bu müdür yrdsı olan.. sabah izinden gelmiş ya, hemen bizim odaya geldi.. çektiği fotoları filan gösterdi, neyse ben işim var die çıktım, işimi halettim bu hala peşimde dolanıor, hemen geldi yanıma ben de ablanın odasına girdim ona bakayım die, baktım abla yok, aradım kantindeymiş, kantine gittim bu da peşimden geliorr :S
orda oturduk biraz.. sonra odaya geldim, bu defa da arıorr, kaşem sizin odada mı kalmış die, yahu kaşenin biizm odada ne işi olucak allahım ne bahane bulsa kaçırmıorrr, napıcaamm ben, bi de elleri titrior, aşık olmuş sanırım :26:

tatlımm bu müdür yrdsı olan.. sabah izinden gelmiş ya, hemen bizim odaya geldi.. çektiği fotoları filan gösterdi, neyse ben işim var die çıktım, işimi halettim bu hala peşimde dolanıor, hemen geldi yanıma ben de ablanın odasına girdim ona bakayım die, baktım abla yok, aradım kantindeymiş, kantine gittim bu da peşimden geliorr :S
orda oturduk biraz.. sonra odaya geldim, bu defa da arıorr, kaşem sizin odada mı kalmış die, yahu kaşenin biizm odada ne işi olucak allahım ne bahane bulsa kaçırmıorrr, napıcaamm ben, bi de elleri titrior, aşık olmuş sanırım :26:

ne güzel işte aşık olmuşşş:KK69::KK69:
peki sen ne düşünüyorsun hakkında canımcımm??
oluru yokmu, değerlendirsen bi

hem valla peşinden gelmesi pek hoşuma gitti benim:KK9:
en azından bu kıvama getirene kadar göbeğin çatlamıycakk çileğim yaww

çileğimmm demek aşık olmuş adam sana iyi bir insansa bi denesen ne olur sankiii negüzel birileri aşık olmuş sana üzüldüm adama bak şimdi yazık bir kere falan dışarı cıksan bi baksan heh yinede olmuyosa ozaman en azından sen konuşup anlatmış olursun olamayacagını iş yerindeki sohbetle dışarısı gfarklı oluyo belki tutar bişeyler belli mi olur bi düşün derim
böceğim ne oldu sen halledebildinmi işlerini
jelimmm msj attım sana
miskacım ya canım saol öle bian içimden geldi katinamı okuyunca hüzünlendim cok öle dökülüverdi önceden cok yazardım denemeler makaleler hikayeler falan şmdi böcüğüm yani bırak kısa cümleler kurmayı bazen sadece kelimeleri kullanıyorum:))) arada bir geliyo böle işteee
bende iyiyim bugün ilaçlar ii geldi ama diğer enfeksiyon için olan sanırım biraz halsizleştirdi beni ona daha tam alışamadım sesimde düzeldi cok şükür haftasonu iş yapmak cok ii geldi cok yoruldum ama paslanmışım acıldım birazzz

seillacım, jelicimm aslında hoş biri ama işte olabilecek bişi deil, yani aile yapılarımız çok ters, öff ne kısmetsizimm, napıcaamm kafam çok karışıkk, sorunun ne olduğunu burdan anlatmak istemiorum, özelden yazabilirim kızlarr....
bu arada ablaya demiş ki c.tesi türkü bara gidelim, abla da bana söledi, bakalım dedim ben dee, öffff yaaa napıcaaammm :26:

jelimmmm ; cidden yatmışsın rüyaya valla bizimle gelsen bu kadar olurdu :26:
yaaa kurumsalım için yatsaydın ya rüyayaa ooze için yatılır mııı bak boşa gitti :KK53:

miskacım ; görmedim... baya erken aldılar beni bu sabah... bir havadisim olursa haberiniz olur zaten :KK34:
bu arada tepkin gayet güzel olmuş... dediğin gibi bir ömür yüzyüze olacaksınız... genelde bu dönemlerde yaşanan kırgınlıklar ki genelde organizasyonla ilgili oluyor pek unutulmuyor... sen bu tarz şeyleri gözardı etmeye çalış ama zaten nişanlının ailesi de pek problem çıkaracak insanlar gibi değiller... aslında istediğimiz birşey olmadığında kızmak yerine sakin kalıp nedenleri öğrenebilmek lazım ama pek kolay birşey değil bu... neyse ki sen çok uzun sürmeden atlatmışsın... :KK34:

çileeek ; kıyamam yaaa elleri mi titriyor adamcağızın... ya bişi söyleyeceğim sen hayat görüşleriniz farklı olduğu için istemiyorsun ya o zaman birkaç kez dışarda görüşün... sonuçta iş ortamında hepimiz biraz daha dikkatli davranıyoruz ; ne isek o olamıyoruz ki bence olmamak da lazım.... o yüzde belki de o bu faklılığın farkında değildir ; belki de göremiyordur... hani kestirip atmak yerine bu farkı bir şekilde hissettirsen belki o da anlayacaktır :44: kafasında kendi doğrularına göre bir çilek yaratmıştır çoktan ama gerçek çileği tanıması lazım vazgeçebilmesi için eğer düşündüğün kadar farklıysa hayata bakışınız...

çileğimmm demek aşık olmuş adam sana iyi bir insansa bi denesen ne olur sankiii negüzel birileri aşık olmuş sana üzüldüm adama bak şimdi yazık bir kere falan dışarı cıksan bi baksan heh yinede olmuyosa ozaman en azından sen konuşup anlatmış olursun olamayacagını iş yerindeki sohbetle dışarısı gfarklı oluyo belki tutar bişeyler belli mi olur bi düşün derim
böceğim ne oldu sen halledebildinmi işlerini
jelimmm msj attım sana
miskacım ya canım saol öle bian içimden geldi katinamı okuyunca hüzünlendim cok öle dökülüverdi önceden cok yazardım denemeler makaleler hikayeler falan şmdi böcüğüm yani bırak kısa cümleler kurmayı bazen sadece kelimeleri kullanıyorum:))) arada bir geliyo böle işteee
bende iyiyim bugün ilaçlar ii geldi ama diğer enfeksiyon için olan sanırım biraz halsizleştirdi beni ona daha tam alışamadım sesimde düzeldi cok şükür haftasonu iş yapmak cok ii geldi cok yoruldum ama paslanmışım acıldım birazzz

bende pazar günü ufak çaplı yazlıklarımı kaldırdım, kışlıklarımı çıkarmadım henüz ama..
burası izmir, herşeye heran ihtiyaç duyabiliyorsunuz : )
bu arada yaptım yorumumu bitanecimm:KK34:

seillacım, jelicimm aslında hoş biri ama işte olabilecek bişi deil, yani aile yapılarımız çok ters, öff ne kısmetsizimm, napıcaamm kafam çok karışıkk, sorunun ne olduğunu burdan anlatmak istemiorum, özelden yazabilirim kızlarr....
bu arada ablaya demiş ki c.tesi türkü bara gidelim, abla da bana söledi, bakalım dedim ben dee, öffff yaaa napıcaaammm :26:

ne gibi farklılıklarki:26:
son cümleyle az çok ipuçları oluştu kafamda ama..
denenmeyecek kadarmı çok farklılıklar çileğim:26:

jelimmmm ; cidden yatmışsın rüyaya valla bizimle gelsen bu kadar olurdu :26:
yaaa kurumsalım için yatsaydın ya rüyayaa ooze için yatılır mııı bak boşa gitti :KK53:

:KK9::KK9::KK9::KK9: çok şükür gösterene böcükümm
bu rüyalar sayesinde kimbilir kaç duruma önceden hazırlıklı olmuşumdur benn:KK23:

miskacım ya bak ben o konuda yorumu unuttum canım tavrını takdir ettim en iyisini yapmıssın herşey zamanla tatlıya bağlanır tavrını bozmaman sakin davranman cok hos olmus tatlım bak görürüsün düğünün de harika olcak
çileğim ya git işte bi de dışarıda tanı şu adamı olmaz olamaz deme hemn ummadık yerden umulmadık şeyler çıkabilir lütfen en azından olumsuz olsa bile denemedim demezsin sonra ileride keşke bi şanş verseydim dememiş olursun belli olmaz bu işler
böceğim demek bugünde erken aldılar diye karşılaşamadınız ay bikere netleşse şu iş ya

ayy cileeek, eylul gelip bunlari okudugunda bizim kafalarimizi tokusturcak bence :KK1: adami ona yapmaya hevesliydik ya, o zaman da kizmisti :)) kizcegizin bi bildigi varmis :)) adam isyerinden olmasaydi ben de kizlar gibi, bi kac kere gorus nolucak derdim. ama simdi isyerinde her gun yuz yuze baktigin bi adamla da, denedim olmadi demek ve hicbi sey olmamis gibi davranmak kolay degil, bu deneme evresinin sonrasi cok can sıkıcı olabilir. o yuzden, bu adamla olmaz demenin hakli ve makul sebepleri varsa, hic deneyip de ortaligi bulandirmaya gerek yok, sonra ugrasir durursun. boyle durumlarda yapilacak en iyi ve temiz sey, gormezlikten/duymazliktan/anlamamazliktan gelmek.

seillam, bocugum, ikiniz de cok haklisiniz. bu surecte kriz yonetebilmek cok onemli. ben cok sinirlendim, hop oturup hop kalktim ama ofkeyle kalkmanin zararla oturmaktan baska bi sey getirmeyecegini zamaninda cok tecrube ettigim icin, kendimi sakinlestirene kadar olay hakkinda konusmadim, kendi kendime dusundum sadece. iyi ki de oyle yapmisim, sonucta belki orta yol bulmak yerine her istedigimi yaptirmis olabilirdim ama o darginliklar, kizginliklar, dil yaralari duzelmezdi. sevgililik iyiymis ya aslinda, ne bu boyle, her asamasi enerji sarfiyati!

kizlar yaa, ayni zamanda cok samimi dostlarimdan biri olan bi is arkadasim kuzuladi :)) o kadar tatli ki bebegi, allahim nazarlardan saklasin :nazar: cuma gunu dogdu bebek, kosa kosa gittim hastaneye, hasta oldugum icin yuzumde maskeyle girdim ve pek yaklasmadim ikisine de ama icim kaynadi, zor tuttum kendimi :) aglamaktan bi hal oldum zaten. haftasonunu da zor gecirdim, simdi is cikisinda kosa kosa gitcem yine bebiki gormeye :KK69: bebek aseriyorumm :))

ayy cileeek, eylul gelip bunlari okudugunda bizim kafalarimizi tokusturcak bence :KK1: adami ona yapmaya hevesliydik ya, o zaman da kizmisti :)) kizcegizin bi bildigi varmis :)) adam isyerinden olmasaydi ben de kizlar gibi, bi kac kere gorus nolucak derdim. ama simdi isyerinde her gun yuz yuze baktigin bi adamla da, denedim olmadi demek ve hicbi sey olmamis gibi davranmak kolay degil, bu deneme evresinin sonrasi cok can sıkıcı olabilir. o yuzden, bu adamla olmaz demenin hakli ve makul sebepleri varsa, hic deneyip de ortaligi bulandirmaya gerek yok, sonra ugrasir durursun. boyle durumlarda yapilacak en iyi ve temiz sey, gormezlikten/duymazliktan/anlamamazliktan gelmek.

seillam, bocugum, ikiniz de cok haklisiniz. bu surecte kriz yonetebilmek cok onemli. ben cok sinirlendim, hop oturup hop kalktim ama ofkeyle kalkmanin zararla oturmaktan baska bi sey getirmeyecegini zamaninda cok tecrube ettigim icin, kendimi sakinlestirene kadar olay hakkinda konusmadim, kendi kendime dusundum sadece. iyi ki de oyle yapmisim, sonucta belki orta yol bulmak yerine her istedigimi yaptirmis olabilirdim ama o darginliklar, kizginliklar, dil yaralari duzelmezdi. sevgililik iyiymis ya aslinda, ne bu boyle, her asamasi enerji sarfiyati!

kizlar yaa, ayni zamanda cok samimi dostlarimdan biri olan bi is arkadasim kuzuladi :)) o kadar tatli ki bebegi, allahim nazarlardan saklasin :nazar: cuma gunu dogdu bebek, kosa kosa gittim hastaneye, hasta oldugum icin yuzumde maskeyle girdim ve pek yaklasmadim ikisine de ama icim kaynadi, zor tuttum kendimi :) aglamaktan bi hal oldum zaten. haftasonunu da zor gecirdim, simdi is cikisinda kosa kosa gitcem yine bebiki gormeye :KK69: bebek aseriyorumm :))

biraz daha aşerme canım sen bebek filan :KK53:
bu arada allah sağlık versin arkadaşının kuzusuna :nazar:

iyi yaptın ; iyi... sakinleşmek ve öyle kalabilmek en güzeli... aslında bu süreçte sinirleri aldıabilme şansın olsa :KK53:

X