"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Kız seilla böcükle mi takıldınız laynn, aynı anda gelmişsiniz de bakim hele?! :89: böcük sen jeliyi bana bırak da gözlük kafana bak, dışarlarda bi yerlerde rastlamıştınız bi aralar akşam, yok mu görünürlerde hıı?

Kız seilla böcükle mi takıldınız laynn, aynı anda gelmişsiniz de bakim hele?! :89: böcük sen jeliyi bana bırak da gözlük kafana bak, dışarlarda bi yerlerde rastlamıştınız bi aralar akşam, yok mu görünürlerde hıı?

evet birlikte takılıyoruz ; hemen kıskanmaaa :KK37:
ya yok yaaa yok işte ; kayboldu çocuk... o kadar kalabalıktı ki oturduğumuz yer sanki taksimdeyiz... deli insan kalabalığı ama o kalabalıkta kurumsalım yok işte yaaa...
dön artık nerdeyseeen yaaa... off yaaa kurumsalım da kurumsalım :26:

evet birlikte takılıyoruz ; hemen kıskanmaaa :KK37:
ya yok yaaa yok işte ; kayboldu çocuk... o kadar kalabalıktı ki oturduğumuz yer sanki taksimdeyiz... deli insan kalabalığı ama o kalabalıkta kurumsalım yok işte yaaa...
dön artık nerdeyseeen yaaa... off yaaa kurumsalım da kurumsalım :26:

Gümbür gümbür dönecek az kaldı az.

straw gene yok, iyileşti mi acaba?

delikız0606 ne mutlu sana bulmuşsun gerçek aşkını ; bravo bir de süper anlamışsın derdimizi... :KK9: azıcık bir gözatsaydın 500 küsür sayfa ne anlatmış bu hatunlar diye anlardın derdimizin ille de evlenmek olmadığını... maalesef biz pazarcıların sepete çürükleri atmalarına izin vermediğimizden sepetimiz boş eve dönüp ; bütün hafta aç kalanlardanız... derdimiz ille de koca olmadığından ve de vasıflarımıza uygun sağlam erkek çürüklere nazaran az olduğundan böyle yalnız kalmışız ; yapacak birşey yok ; konuşuyoruz işte... bu arada iş hayatı iş hayatıdır , sosyal hayat bambaşka birşeydir... :KK34:

geziyordur o ; cumartesi bugün ...

500 sayfaya göz atmama gerek yok ,ben burda birilerini hedef alarak da konuşmadım ,konuşmam genel olarak böyle düşünen insanlar içindi ,kimse üzerine alınmasın .ben pazarcı örneğini sizin için vermedim ,ben vasıfsız insanlar için verdim bu örneği ,yani insanların evlenmesi için illaki güzel ,işigücü olan ,eğitimli vs olması gerekmiyor ,boş da olsa (yani çürük ) eğer seven bir kalbi varsa evlenebileceğini anlatmaya çalıştım ama sen olaya başka açıdan bakmışsın.. bizde bir laf vardır ,seçen seçintiye düşer diye .çok seçen maalesef yalnızlığa mahkumdur..hayatta herşeyi 4*4 lük isterseniz 1*1 li bile yol katedemezsiniz...ama hayatı oluruna bırakır da insanları elma armut gibi seçmeden ,evlenmek için sadece sevmenin yeterli olduğuna inanırsanız işte ozaman karşınıza öyle biri çıkarki4*4 lüktür..bu ayrımı ii yapmak lazım ..
günümüzün derdi bu zaten ..bakın izdivaç programlarına ..resmen satılık mal gibi insanlar..
evin varmı ,araban varmı , işin ne ? ..yani insanlar bunlar için evleniyorlar ..beni sever mi? ben onu sever miyim ?
diye düşünen yok ..bizim bilinçatımıza da bu kazındığı için genç kızlarımız da böyle insan arıyor ,bulamayınca da ah tüh kadersizim diyor ..işte bu durum kökten yanlış ..düşünce biçimi yanlış...ben bunu anlatmaya çalışıyorum..çalıştıım işyerinde o kadar çok bekar bayan var ki ,zamanında yaptıkları bu çok seçiciliğin bedelini şuan ödüyorlar ve inanırmısınız hepsi de pişman hallerinden ,zamanında çok da aşırı incelemeseydik şuan çok daha mutlu olacaktık diyorlar ,bunu ben demiyorum ,ben onların yalancısıyım ..
biz hepimiz insanız ve 4*4 lük insan yoktur ,bunun peşinde koşmamak gerek ,4*4 lük insan olsa zaten insan olmaz melek olurdu .. ben başak burcuyum ..aşırı mükemmeliyetçi bir başakım ..hayatımda herşey en mükemmel olmalı ,çok şükür de öyle ama biliyormusunuz hayatımda sadece tek bir konuda mükemmeliyetçi davranmadım ,o da aşk idi ..o kadar yüksek mevkide ,hani o 4*4 lük denecek yapıda çok evlenmek isteyen oldu istemedim ..sebebi ise aşk yoktu ,sonra eşim çıktı karşıma ,benim gibi niversite okumuş ,yabancı dili olan bir memurdu o da ,deli gibi aşık olduk evlendik ,çok şükür çok mutluyum ,eşim memurken yüksek bir mevkiye geldi şimdi çok şükür ,gayet düzgün bir yerde çalışıyor ..diyeceği o ki ,zamanında ben o taliplerimi seçseydm şuanki aşkı ve sevgiyi yaşayamayacaktım ,iikide o hataya düşmemişim ..benim genç insanlara da tavsiyem ,çok aşırı incelemeyin ,hayatta gerçek sevgi varsa her sorun hallolur..

İşte biz de zaten böcük arkadaşımızı izdivaç programlarına göndermiştik, dedi ki ordakilere, ille de araba isterim ille de 4*4 isterim. Geri gönderdiler dediler bu sizin arkladaş fazla mükemmelci, alın bunu burdan. Sonra beni de ne mühendisler ne doktorlar adında biri istedi, dedim ki aşk olsun aşk yok, onlar da bizde aşk olmaz bir mühendiz adamlarız aşk memurda olur dediler ben de memur bekliyorum bakalım. Bi memur tanıdığım var hiç aşık olmamış. Ocakta yemeğim de var.

İşte biz de zaten böcük arkadaşımızı izdivaç programlarına göndermiştik, dedi ki ordakilere, ille de araba isterim ille de 4*4 isterim. Geri gönderdiler dediler bu sizin arkladaş fazla mükemmelci, alın bunu burdan. Sonra beni de ne mühendisler ne doktorlar adında biri istedi, dedim ki aşk olsun aşk yok, onlar da bizde aşk olmaz bir mühendiz adamlarız aşk memurda olur dediler ben de memur bekliyorum bakalım. Bi memur tanıdığım var hiç aşık olmamış. Ocakta yemeğim de var.

deli yaaa :KK60: :KK60: :KK60:

kuzum "perfectionist" olarak bilinen Aamirim kocam olmazsa kimse olmasın zaten yaa :82:

slm kızlar bende gelebilirmiyim :KK16:

gel tabii gel ; mükemmel ve yalnızsan sen de gel :KK42:

Son düzenleme:
bu arada izdivaç programı demişken ; cuma günü bir hatun çıkmış ; platoniğine seslenmiş senle evlenmek istiyorum diye... 1 yıldır sabah aşam karşılaşıyoruz ; o şu saatte burdan geçiyor ; şu saatte burda oluyor vs... saymış... ev arkadaşım da hemen beni aradı ; eğer kadının platoniği çağrıya yanıt verirse ; tutamazsınız beni ben de çıkıcam izdivaç programına...

rapuşum söz bu sefer isteklerimi azaltıcam... arkadaşım olduğunuz için sizi de kabul etmeyecekler programa diye korkuyorsun anlıyorum ; söz arıza çıkarmayacağım bu sefer... platoniğim gelmezse 4 katlı köşkü olan birine vericem kendimi gidicem :KK37:

kızlarrrr mrb, nasılsınız bakalımm :)
ben biraz yoğun bi haftasonu geçirdiğimden yazamadım, güya bi planım yoktu, bi de olsa :KK1:
öncelikle delikız arkadaşım sen nerden çıkardın ki bizim mükemmeli aradığımızı? açıkçası ben kendi eğitim seviyeme uygun birini arıorum bu bi gerçek ama katları yatları olsun derdim yok, olsa şu an hemen evlenebileceğim biri var, sorun şu ki biz aşık olacağımız birini bulamıoruz.. sen bulmuşsun ne mutlu sana... umarım şans bize de bi gün güler :)
miskacımmm çok güzel olmuşsun, tebrik ediorum cnm seni, inşallah çok mutlu olursun tatlımm benim :) darısı başımıza :)
seillacım ben de haftasonu aşkımı aradım ama bulamadımmm ama yakınlarda bi yerde gelecek ve beni alacak biliorumm :KK53:
rapuşumm harika bi gelişme olmuş valla, inşallah devamı da gelir tatlımm :KK70:
eylülümmm biraz daha sık gelsen olmaz mıı, çok öptüm cnm senii :KK71:
gamzenkcim sabırlı ol ve bu iş olacak die düşün hep tatlımm :KK54:
yengecimm kursa yazılmışsın hayırlı olsun tatlımm, o adamı da kafandan at gitsin böylesi daha hayırlı bence :KK54:
böcükümmm arkadaşlık sitelerine girmeyen mi var tatlımm yaa, girsin bekar yalnız adam ne olucak, hoş bunu sen de adın gibi geliorsun da işte gözlük kafa meselesi vaarrrr, inşallah yrn görürsün cnmmm :)
ceku des programının deişmesine sevindim cnm :KK70:
katinam çok öptüm seni de, terapilere devaammm :)
jelibonummm şekerimm :KK70:
angel ve julia sizler de hoşgeldinizz..
yaa kimseyi unutmadım umarııımmmm, unuttuğum biri varsa özür dilior ve öpüorumm :KK71:

Son düzenleme:
kızlar bişi daha diyicem.. hani o arkadaşımın sevgilisi vardı ya, size söylemeyi unutmuşum, arkadaşımı her gün arıor, barışmak istior belli.. ben kıza dedim ki "ben kesinlikle barışsan da seni yadırgamam ya da karışmam sonuçta hayat senin, doğru kararı kendin vermelisin." allahtan arkadaşım çok akıllı bir kız, hata yapmıycaktır, hakkında hayırlısı neyse o olsun diorum. ama aradada olan bana olduğundan bi yandan da ne diorum bilior musunuz?
can beni böyle dengesiz bir kişilik için günlerce üzdü ya, miskamın lafı aklıma geldi birden "deveye diken insana s.k.n yararmış" yazmıştı, harbiden de ne mantıklı söz :KK1:

ben geldiiim... jeliyle buluştuk ; yedik , içtik kafaları dağıttık sonra da paşa paşa evlerimize dönüp bir de iyi geceler mesajlarımızı da attık tam oldu yanii :KK53:
rapuş kıskanma hemen :)

gamzenkcim yaaa ben sanki gördüm facedeki yorumlaşmaları ve düşündüm de acaba bu o olabilir mi diye , karikatürlü olan paylaşım demiiii :82:

delikız0606 ne mutlu sana bulmuşsun gerçek aşkını ; bravo bir de süper anlamışsın derdimizi... :KK9: azıcık bir gözatsaydın 500 küsür sayfa ne anlatmış bu hatunlar diye anlardın derdimizin ille de evlenmek olmadığını... maalesef biz pazarcıların sepete çürükleri atmalarına izin vermediğimizden sepetimiz boş eve dönüp ; bütün hafta aç kalanlardanız... derdimiz ille de koca olmadığından ve de vasıflarımıza uygun sağlam erkek çürüklere nazaran az olduğundan böyle yalnız kalmışız ; yapacak birşey yok ; konuşuyoruz işte... bu arada iş hayatı iş hayatıdır , sosyal hayat bambaşka birşeydir... :KK34:

ben de imzamı atıyoruuum :) aynısını yazmayım bir de :))

katinam özelden özetlemiştim yorumlamışsın teşekkür ederim konu çok dağınık olduğu için beni hikaye de çok uzadığı için bulamamışsın tabi başı sonu belli değil ki:))

gamzenkkkkk :KK9:

deli kız vasıflı vasıfsız olayı bir takılmaydı sonra ciddiye alan arkadaşlar oldu onu da cevaplamıştım konunun en başında, kimseyi vasıflı vasıfsız diye ayırmak niyetinde değilim ancak hem işi olup hem çevresinde beğenildiği ilgi gördüğü halde yalnız kalmanın sıkıntılarını paylaşmaya çalışıyoruz yoksa tabi ki kaderrrr!!!

buna da cakarım imzamı :)
rica ederim canım öptüm kocaman :)

kızlar bişi daha diyicem.. hani o arkadaşımın sevgilisi vardı ya, size söylemeyi unutmuşum, arkadaşımı her gün arıor, barışmak istior belli.. ben kıza dedim ki "ben kesinlikle barışsan da seni yadırgamam ya da karışmam sonuçta hayat senin, doğru kararı kendin vermelisin." allahtan arkadaşım çok akıllı bir kız, hata yapmıycaktır, hakkında hayırlısı neyse o olsun diorum. ama aradada olan bana olduğundan bi yandan da ne diorum bilior musunuz?
can beni böyle dengesiz bir kişilik için günlerce üzdü ya, miskamın lafı aklıma geldi birden "deveye diken insana s.k.n yararmış" yazmıştı, harbiden de ne mantıklı söz :KK1:

bu son söz de vallahi de billahji de çok doğru :9 seni de öperim straw.
ben benimkini bi süründürseydim olur muydu korku morku :9 heç.

yarıldım gülmekten valla :)))
valla benim talipler arasında herkesin ok diyeceği öys Türkiye derecesi yapmıs adam da vardı ama ben istemediydim,kbb ci vardı,gözcü vardı,bu Türkiye derecesi yapmıslardan biraz daha vardı lise sebebiyle,ben ask olsun dediydim bi de yanında,yani ben de adama asık olayım dediydim seçici mi davranmısım ki :))))sapsal katinam sen beğenme bunları ordinaryus prof iste olmaz tabiiii :)))))) kalırsın evde bööööyle.

gez toz yavrucum yaaa ; biz gezemeyenlerin yerine de gez...
arkadaşın inşallah onun için doğru olana karar verir... sen canını sıkma hiç :KK34:

bu arada çocuğun sitelere üye olmasına sözüm yok ; yanlış ifade ettim sanırım... benim demek istediğim bol bol resmi var onlara biraz bakarak hakkında fikir sahibi olmaya çalıştım ama tarzını filan beğenmedim... neyse zaten 1 ay sonra görücez olur mu olmaz mı ; çiziği atmadım; panik yok...

yarıldım gülmekten valla :)))
valla benim talipler arasında herkesin ok diyeceği öys Türkiye derecesi yapmıs adam da vardı ama ben istemediydim,kbb ci vardı,gözcü vardı,bu Türkiye derecesi yapmıslardan biraz daha vardı lise sebebiyle,ben ask olsun dediydim bi de yanında,yani ben de adama asık olayım dediydim seçici mi davranmısım ki :))))sapsal katinam sen beğenme bunları ordinaryus prof iste olmaz tabiiii :)))))) kalırsın evde bööööyle.

ne yaptın sen yaaa ; o kadar şeyin üstüne bir de aşk iste ; olacak iş mi bu yaaa :26:
neyse kısmet katinam kısmet ; belki terapilere hızlı yanıt alır birileri :KK34:

Aamirimle geçen 3 saat sonrası hemen yatarsam rüyamda da görürüm sanırım hadi kaçtım beeen :KK31: :KK71:

X