"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

miska zamanım oldu tğm okuyamadığım sayfaları okudum da elbisen güzel olmuş sade ve güzel, ayakkabılarının cafcaflı olması güzel duracak yalnız sırt kısmında bi potluk var gibi duruyor oraya bi çare bulmulsundur herhalde eğer elbisenin kendisinden kaynaklı bi şey değilse ve fotoda öyle görünmemişse tabi.

Toparlandım canım toparlanmasına da yalnızlık cidden zorlaşıyor git gide...

yaptirdim o potluklari canim ama o kadar duzeldi, ben de baska bi terziye goturdum, yapcak bi sey yok, bu kadar olur dedi o da.. elbise saten, uzerinde tul kapli, o tulleri de akerdeon gibi yapmislar, pot bi goruntusu var ama modeli oymus.. ben de istedigime en yakin ve fiyati ucuk otesi olmayan sadece bu elbiseyi bulabildigim icin, olsun artik napayim dedim.

bence etrafindaki tanistirma tekliflerini degerlendirmeye baslamalisin, tarzan durumunu netlestirmeden harekete gecmek istemiyodun, durum ortada olduguna gore, firsatlari degerlendirmenin vakti geldi artik.

Hmm, iyi o zaman. Umarım her şey gönlünce olur güzelim. Darısı başlarımıza:)))

Kızlar depresyonun çaresini buldum sanırım: Ankaralı Namık! Arabada Beş Evde Onbeş adlı eserini dinleyin sıkıntıdan eser kalmıyor ahaha.

:) ben de bazen acardım o tür müzikleri depresyonum dagılsın diye ama bazen etkilemiyor.bugün depresif miyim ne ((( yeni aşklara mı yelken axcıyorsun sacu uzunum anlamadım.ama hayırlısı olsun.zaten benim de sabrım kalmadı göstericem kapıyı az kaldı :)) hepinizi öperim bugün bana takılmayın depresifim ,bye mucccccccccccck

Oh oh çok sevindim hoşgeldin, demek ki topiğimiz uğurlu geldi ee naptın şimdi, görüştünüz mü peki?

seilla senin bu kankandan şüpheleniyorum her ne olursa olsun bi ilgisi var sana karşı gibi. Sen naptın en son neler oldu?

böcüüüük fuarda onun da olma ihtimali vardı dimii, noldu nolduu? Fuarda gözlük kafayla karşılaşıyomuşsunuz haha, meğer o da bu fuar için hazırlandığından ortadan kaybolmuş.

jelibon ne güzel gülüyosun sen öyle:)) duydum ki doğumgünümüz aynı günmüş bu aradaaa. Ailesine düşkün erkeklerle ilgili neler yaşadın merak ettim valla, değişmezler dimi bunlar?

katinam tamam takılmıyorum sana, bunlar insanı duman eder valla, takma yaa bize koca mı yok. Yeni aşka yelken açmıyorum güzelim, ortada aday maday da yok zaten, varsa da umrumda değil şu an aklım benim kocakafada. Of! Aslında senin de yorumunu bekliyordum da kafan karışık herhalde sonra patlatırsın belki bi yorum.

joey ne yaptı acaba?

rapuşumm sıkma canını olur mu tatlımm benim herşey yoluna giricek, biz erkekler gibi kolay atlatamıoruz, bitti desek bile aklımıza geldiklerinde yüreğimiz sızlıor ama zamanla herşey yoluna girecek, hem herşey bitmiş deil ki, belki o kararını deiştiricek, evrenden bunu iste olur mu, belki işe yararrr
bu arada ben direksiyon dersi almaya karar verdim, araba kullanmayı çok istiorum ama şu korkum yok mu hep bana mani olduu, inşallah bu defa vazgeçmem, biraz gaz verin bana, ee ne de olsa kendim kullanmak zorunda kalıcam bi koca bulamayınca insan herşeyi kendi yapmak zorunda kalıor

Al tabi bebeeem ders al sonra da çek altına şööyle güzel tatlı bi araba, gez dur ohh, hem İstanbul'da mutlaka gerekiyodur in bin yapmamış olursun, havalı havalı düşün kendini direksiyonda, yanından öküzcükler geçiyo sen heheyyt gazlıyosun, pas vemeden, bi de bas gaza aşkımı koydun mu tamamdır. :)) Sonra bi gün arabanla ilgilenirken hayatının erkeğine rastlıyosunn aaa bak bu da güzel oldu. :)

Evrenden istemeyi den,ycem canım kocakafa kararını değiştirsin aklı başına gelsin nolurr evrennnn nolurr! :84:

dene rapuşum ama tam inan buna, olmuş gibi hayal et, mesela ben bu çocuk için hep bi gün benden af dileyecek diordum ve dün tlfda "önünde diz çöküp özür diliorum, beni affet" dedi..
şimdi de can benden özür dileyecek diorum ama buna evren bile bi tarafıyla gülüordur bence

süper yazmışsın ya cidden hayat işte işimizde yaşamak özetini ve tavrını pek sevdim:)

ben aşk kadınıyım ne demek ben anlamıyorum aşk kaç kere gelir insanın başına ben aşk acısını ömürlük bilirim ya da yarı omur dıyelım e pekı adı aşksa kı bence aşkın yarısıda acıdan ibaretse aşkı hak ettıgınce bircok kez yasayamaz ınsan.o yüzden ben aşk kadını tabırını erkeğini baglanmayı seven ilişkinin tadını cıkaran olarak anlarım kusura bakmayın ama aşk ağır bi laftır aşk kadını aşkın acısını ve tatlısını bı kere yasar sonrada aklı başına gelır zaten:)

Hiç belli olmaz orası. Ben 1.5 haftada birbirimize bu kadar açılacağımızı düşünmemiştim bile mesela. İçimde bi yerlerde vardı bu düşünce tam ifade edemesem de. Şimdi de sürpriz bi şeyler olacak gibi geliyor, içimde bu his var nedendir bilmem. Düşününce mümkün görünmüyor ama bende umut var yaa deli miyim acaba of! Senin de "canın" her an arayabilir bence uzak bir ihtimal değil hiç...

tubişko hoşgeldin.

Slm tatlıcıklaaaaaarr,
Allah'ımm..biraz yavaş gidin ya,460 küsürlü sayfalardan bu yana herşeyi okumak çok zor oldu!

miskacaaaaaaannnnay bittim elbisene,ayakkabına zaten bayılmıştım,yüzük ve tepsin de çok şirin ay ama davetiye çok güzel yaaaa darısı başımıza inşaallah Rabbimmmm:26:herşey çooook güzel olsun,hayallerindekinden bile kat kat güzel,kuaför süper çıksın,elbisende kuğu gibi ol,mutlu ol musmutlu ol

seillaammbeybim,herkese aşk diliyorum,şükreden tarafını çok seviyorum!seni de seviyorum çok özledim sizi ya

böcüğüm,salla gitsin bay şemsiyeyi yiter yaaasen fuara odaklan ve güzelleşmeye devam..bu arada ben de epilasyon yaptırmaya adım adım yaklaşıyorum kafamda..zaten uzun sürüyormuş,bari ne zmn evleniceğimiz belli değil ama temiz temiz olalım..ama çalıştığım yerdeki epilasyon merkezi iyi mi araştırmak lazım,kazaya kurban gitmek istemem..

çileğim,dedim kızım sana bu adam taktı diye' dinleme daha sen beni..bi dön bak,bi alıcı gözle bak,kızım millet aday aday diye inliyor sen hepsini elinin tersiyle aaaaaa....gözünü aç biraz,ve rica ederim içip dağıtma kendini,güçlü dur biraz,can meselesinde de hayırlı olan buymuş,metanetini sevdim..

cekucan,kolay gelsin canım öpüyorum..
Rapuş hem üzüldüm hem sen netleşip rahat hissediyorsun diye sevindim..ne denir ki..hakkında hayırlısı,moral bozma e mi..
gamzenk devam..
daha çok şey yazacaktım ama unuttum..çok yoğunum gerçekten,hiç girecek vakit bulamıyorum bugünlerde,affedin kızlar,miskam ve hepimiz için dua ediyor ve hafta sonu miskacımın fotolarını sabırsızlıkla bekliyorum..

diğer kızlar gülümsemeye devamher şey güzel olacak!

günaydinnnnn şekerlerim kaymaklarım ballarımmmm

bi kaç gündür yoktum sayfaları okumadan bi selam vereyim dedim şimdi 496dan bu yana okuyup geliyorummm öptüm hepicğiniziiiii

Günaydın kıslaaarrr
Kimse gelmemiş bugün, bu yıl çok yorucu geçiyo benim için yaa. Hafta içi hergün 7 buçukta dersim var erken yatmaya da daha alışamadığım için sabahları zor uyanıyorum. Bugün de kalktım 7 buçukta derse gittim 9 da bitti ve şimdi 12 ye kadar boşum 12de tekrar başlayacak 1 buçukta bitecek çok kötü bir ders programım var. Müdür yardımcımız bekarım diye resmen işkence gibi program hazırlamış bana ama bugün program değişecek okula gidince alırım inşallah daha düzgün bişey hazırlamıştır yaa 7 buçukta ders çok erken benim için bi de 9 da bitip 12de tekrar başlaması şaka gibi yaa ( 2 haftayı bitirdik öğretmen bacılar. Zaman ne kadar hızlı geçiyor yine.
Miskacım böcüğüm ikinize de bol şanslar, herşey süper olsun güzel haberlerle gelin pazartesi :)
Rapuş senle de konuşamadık bu tarzan değişik bir adam ama herşeyi baştan açıklaması güzel bir davranış inşallah fikirleri değişir yaaa. Sonuçta ailesi de ankarada siz de ankaradasınız, size ihtiyaçları olduğu her an yanlarında olabilirsiniz. Ayrıca söyle o tarzana bu fikri kabul ettirecek bi kız bulamaz kim kaynana ve kayın pederle yaşamayı kabul ederki bu devirde. Üstelik maddi açıdan da buna ihtiyacınız yokken. Sen olmayacak gibi düşün kendini buna alıştır ve gelen diğer tekliflere de soğuk bakma canım, günün birinde bu tarzan fikrini değiştirip gelirse de dönersin ona eğer hayatında kimse olmazsa.
Gamzenk sen de üzme kendini çocuk çekingense yavaş işleyecek herşey ama sonu güzel olur inşallah :)
Eylüüülll hoşgeldin yok mu sen de bir değişiklik
Seillam okuldan yorgun geliyorum sizleri merak ediyorum arada uğruyorum yazıyorum bişeyler işte. Herşey rutin aynı gidiyor.
Katinam sana noldu ki inşallah geçmiştir depresiflik, eylülün deyimiyle moraller up up can sıkmak yok, umutsuzluk yok canım herşey güzel olsun senin için de
Hayata sen nerelerdesin ne var ne yok sende
yengeç nerelerde onu da göremedim sanki
jelly böcük ilk halkayı oluşturunca ona en yakın sen olduğun için 2. halka sen de ona göre
unuttuklarım diğer arkadaşlarım hepinizi öpüyorumm çok güzel bir cuma olsun hepimiz içinn
Bu arada küçük yer de yaşamanın eksi bir yönünü yaşadım yine, herkesi de tanımak çok kötü ve garip oluyor bazen :) Birinden bahsetmiştim size kuzenimin arkadaşıydı bikaç kez görüşmüştük eski sevgili olayından ve beni aramamasından dolayı salladığım bi çocuk vardı ya, facede ilişkisi var yapmış ama kim olduğu belli değil sanırım ilişkisi olduğu kişi benim bir arkadaşımın ablası. İlişkisi var yaptıktan sonra benim arkadaşımı ekledi faceine sonra bi kardeşi var onu da ekledi. Arkadaşım da ablasının duvarına senin duvarında değişiklik göremedim filan yazmış. Bu yazıdan anladım ki ikisi görüşüyorlar hatta sözlenmiş bile olabilirler, çünkü çocuk bütün kardeşlerini ekledi. Ve bu çocuk daha geçen hafta benimle faceden konuştu napıyosun filan gibilerinden, çok garip yaa madem ilişkin var niye benimle konuşuyosun di mi. Ümitlendiğim için filan değil ama kesinlikle erkeklere güvenilmeyeceğini düşünüyorum artık. Hayatında biri var ama önceden beğendiğin biriyle de arada konuşuyosun, biz onunla normal arkadaş değildik ki benimle konuşması çok saçma.
Online people dan birisiyle görüşüyorum demiştim size hatta beni yüzmeye çağırdı filan da demiştim. Aday sayılır mı bilmem ama görüştüğüm tek kişi o :) geçen beni yine kendi bulunduğu şehre çağırdı gelsene diye ben de ben kimseni ayağına gitmem sen gel görmek istiyosan dedim tamam gelecem bigün dedi ama gelen giden yok Onun aklından da aramızda bişeyler olur mu gibi düşünceler geçmiyodur eminim çünkü normal iki arkadaş gibi sohbetlerimiz ve çok eğlenceli geyik geçiyor :) sanırım o da ben de eğlenmek az da olsa yüzümüz gülsün diye konuşuyoruz.
Valla bi geldim 1 haftalık yazımı yazdım yani, çıkayım da hazırlanmaya başlayayım ders vaktim yaklaşıyor. Öpüyorum sizleriii

slm kızlar
bugün malesef ne pozitiflik nede başka birşey hiç bişey yok bende yorgun bitkin ve yılgınım belirli bi nedenimde yok üstelik gerçi neden apaçık ortada zaten artık cok sıkıldım az önce şubatta evlenecek olan bi iş arkadaşımlada konuştuk öle ayak üstü kalabalıktıkta 4 5 kişi denk geldi bi aradaayız kızlı erkekli buda beni çok eski tanıdıgım bi cocuk kjarakterini tipini huyunu kendini cok sever ve beğenirim nişanlısıda cok cici bi kız 9 yaşda fark var aralarındanese özü şukşi düğünüme geleceksiniz dolacakl orası falan dio şakalaşıyoruz konu güzel şansı çirkin şansı derken bi ablamız güzellikle olsaydı bak bu kızcagız bekarmı kalırdı dedi o evlenecek arkadasımda anında aldı konuyu sorun güzellik huyu suyu değil dedi seilla her yönüyle mükemmel ben onu cok eski tanırım dedi onun gibi cok düzgün olupda hayatında kimse olmayan cok insan da tanıyorum dedi sorun su henüz onun aklını başından alacak onu baştan çıkaracak kendine aşık edebilecek bi adamla karşılaşmadığı için bu güzelim kız bekar yoksa onun isteyipde alamayacağı adam yok dedi öffffffffffff aslında güzel ve doğru şeyler söledi ama ben zzaten bugün bir garip ruh hali içindeyim oda tuz biber oldu oturdum düşündüm doğru etrasfımda bi işaretimi bekleyen insan cok belki ama benim istediğim gibisi yok istedikilerimde ya evli yada sevgilisi var cıkıyo öffffffffffff cok bunalımım nese böle işte
eylülüm hoşgeldin canım ama bukadar boşlama bizi
cekucum sende boşver oda garip bi adamdı boşver tldekiyle takılı sohbet edin eğlenin işte
rapus ya bence sen konuş bu admla ve bi ortal paydada buluşmayı deneyin bulunur elbet bir yol senide onuda mutlu edecek belli seviyosun bu adamı sen
böceğimmmm naptın acep nasıldı fuar
herkesleri öpüyrummmmmmmmmm
bıkkın seilladan sevgiler

mrb kızlar...
eylülümm tşk ederim cnm yorumların için..
seillacım valla bugün ben de çok mutsuzum bi de üstüne hastayım, içimden hiç bişi yapmak gelmior, öfff yaaaaa haftasonu da geldi, 2 gün boyunca napıcamı bile bilmiorum...
çok yalnız hissediorumm :95:

offf yaa ne bu karamsarlııık ; haydi toplanın ; toplaşın... :79:

çok yorgunum ; işlerim de pek çok ama duramadım uğradım...

öncelikleee : miskacım yaa yetişememişim ama sen güzel dileklerimi almışsın gibi düşün... hayırlıs olsun tekrar canım ve daha bir sürü güzel dilek ne dememi istersen

seillam ; çileğim sıkmayın canızı... sorunumuz belli zaten ; başımızı döndürecek adam sayısının azlığı ; olanların da kapılmış olması ; napalım bekleyeceğiz işte :26:
cekucum ve eylülüm kolay gelsin sizlere de... en kısa zamanda iş yoğunluğunuz azalır ve programlarınız düzene girer umarım...

rapuş yaa ; cidden sadece selamlaşma moduna mı girdiniz :44: ama bence biraz düşünmesi gerekiyor onun ; bu "biraz" kısmını çok uzun bir süre olarak düşünme ama sonuçta üzerinde gerçekten oturup düşünmesi gereken bir durum bu... sen olumlu düşünüp ; hissetmeye devam et bence biraz daha

katinam sen de biraz daha sabretmelisin sanki ; öyle 3-4 terapide kim düzelmiş ki

başka özel birşey yazmam gerekip de unuttuğum yok umarım... diğer herkesi öpüyorum...

kendime geldi sıra sanırım :) jelimin de süper mesajıyla güzel başladı dünüm zaten...
ama çok yorucu bir gündü... sabah 5te kalktım ; o havaalanı beklemeleri filan akşam 10da kendimi yatağa zor attım...
tamam uzatmıyorum ; bahsedilen kişi de fuardaydı... patronum daha uçakta başladı zaten bahsetmeye ; senden küçük olabilir dedi... indik uçaktan ; organizsayondan bizleri karşılamaya gelmişler ; ben tahmin ettim kimin olabileceğini... zaten servise binice de patronum gösterdi ; şahsen tanıştırılmadık akşam ayrılana kadar... ben çünkü gün içinde vize işleri için fuardan ayrıldım o yüzden yemekte filan muhabbet ortamı olmadı...

kızlar çıkmam lazım... devamı az sonra :)

KIZLAR, çok haklısınız seillacım cekucum.. salı gunu arayıp o msjı çektikten sonra her ne kadar veda eder gibi allaha emanet ol kendine iyi bak desede arıcağını bekliyodum o bi açık kapı istiyo tekrar muhabbet kurmak için ve daha o gunun akşamında bana msj atmış leyla ile mecnunu izliyomusun diye ama bunu bana her salı soruyo bende telefon sürekli dibimde değil duymuyorum uyuyorum zaten erken yatarım uyuyakalırım ben bide cevapta vermiyorum o bir kere konuşunca cevap vericem sanıyo heralde onun sorusunun üstünde 2-3 saat geçmiş bende kurdum saati kapattım yattım sabah açtım gece msj yollamış: böyle seni triplere girmiş görünce kendime çok kızıyorum demiş.bende kendine kızmana gerek yok ben triplere filan girmiyorum leyla ile mecnunu izlemiyorum ayrıca ama dün konuştuk bi derdim yok lakin gerilmek ve stres istemiyorum artık dedim.cevap:yok güzelim bi insan bi çağrı bi msj geldimi ne bileyim insan bi cevap veri.cevap kasıtlı olarak verilmez kendini çok kasıyosun sanıyosun ki ben birşeyleri başlatmak istiyorum oysa ben sadece soru sordum o kadar kasma kendini sandığın kadar değil herşey yazmış cevap vermedim ne yapmak istiyo anlamıyorum.bi daha bişe derse ya susmaya devam edicem yada iyi yada kötü bişey konuşmak istemiyorum dicem.ama yazmak istemedikçe o kasıyorum kendimi sanıyo manyakmı ne?
ben 86lıyım bana olabilerdi ama ben ailemin yanından ayrılmayı düşünmüyorum miskacım iç güveysi alabiliriz :)
canım bende aileciyim hep böle düşünüp sınırladığım için evde kaldım

ay bu lafın üstüne dicek bişe bulamadım süperrrrrrr

canım okudum yazdıklarını yorumlarını seni bi durgun ve huzurlu gördüm arada çok büyük aşk yoksa mantık devreye giriyo ve ne olursa olsun yaşarım yaparım ederim denmiyo biz o yaşı çoktan geçtik..hakkında hayırlısı olsun canım sen üzülme yeter aşk gelicek inanıyorum öpüyorum seni...

canımmmm yüzük takmayaçok az kaldı dualarımızda ve merakımızdasın heycanlı haberlerini bekliyoruz mucukmummmmm

canım yettimmmm anlatıcam az sonraaa nerde olduğumu
günlerin yoğun geçiyomuş seninde kolaylıklar diliyorum canım o faceden konuştuğun çocuğada takılma belli ki hayatına biri girmiş bunlar böle istikrar yok ama sende çok önemsememişsin zaten diğeri içinde hakkında hayırlısı olsun canımmmm

canımmm pozitifliğin nirde seninnnnnnn :26: şöle bi sirkelen bakim bunalımlık yokkk her zaman için daha iyisi olcağı için yalnızız diye düşünüyoruz tamammı canım biz kollarımızı kapatmadık ki yağmurda kafanı gökyüzne kaldırıp ellerini açıp etrafında döndüğünü hayal et...umutla birlikte gerçek aşk gelicekkk

geçmiş olsun hayatımmm bugun yağmurun verdiği bi ruh haliyle herkesler bi bunalım olmuşşş ama ıslatırım sizi uyandırırım bakın gaflet uykunuzdan heeee

canım çocuk nasıldı ama hiç bahsetmemişsin böcükümmmmm

kızlar ben çarşamba günü izinliydim gittim kpss kursuna yazıldım 1 ekimde başlıyor maratonumda başlamış olcak sanırım epeydir ders filan çalışmamıştım bakalım nasıl olucak..dünde bi gun evvel olmayışımın acısını çıkartırcasına çalıştım ve uğrayamadım selam bile veremedim.
bugun istanbuldan bi arkadaşım geliyo bebeği ile birlikte hafta sonumda onula geçer benden şimdilik bu kadar hepinizi öpüyorum ve seviyorum bol aşklı günler dinliyorum

Ben geldim yineee
Ders programım değişmiş ve güzel olmuş sonunda 2 gün 7 buçukta başlıyo 3 gün de 12den 6ya kadar dersim var boş günüm yok haftaiçi ama olsun bu kadar düzelmesi bile mucize benim için :)
Müdür yardımcımıza da yemek ısmarlıycam sabahlarımı boşalttığı için
Böcük ilk izlenim nasıl çocuk nasıl inşallah şu gözlük kafadan daha çok etkiler seni :)) bol şans

Allah ağlatmasın, hep güldürsün inşallah hepimizi canım benimm
bak bak senn demek aynı gün doğmuşuzz, yakın olsaydık beraber kutlardık d.günümüzü, nasılsa yalnızız
demek gördün sen benii, ben seni bilmiyorum haksızlık diilmi bu

şu anakuzusu erkeklerden dinlen dinlen kaç kuzum aklın varsa, yoksa canın çok yanar
bu konuda çok kati tecrübelerim var benim, o nedenledirki benim düşüncem çok net
ama tabi senin durumun ve konun farklı olabilir, zaman gösterir en doğrusunu

aşk kadınıyım diye başka bir arkadaş yazmıştı, ben onun yazdıklarına yorum yapmıştım
sanırım sen onu kastediyorsun anladığım kadarı ile:26:

bugün maaş günümde fena yoğundu, yorgunum ama içim umut dolu nedense
ve bugün bir arkadaşımla telde konuşurken dedim kaderim kaderim kötü kaderimm
kel diilim, kör diilimm, ee çirkinde diilim, kötü biride diilim sanırsamm nie benim sevgilim yok mademmm
ayy ben seffkili istiyoruumm, hayırlı olanındann yarabbiimmm

çileğiimmm araba dersi almaya hemen başlamalısın, bende aynı şeyleri düşünüyorum
benimde bilmem kaç yıllık ehliyetim var ama cesaret yok galibaki, herşeyi bahane ediyom
yok evdeki araba büyük, yok ben kendime istiyom gibi gibi
ama benim şuan biraz borcumda var, şu borcu bitireyim önümüzdeki yaz bende o konuya el atacağım
senin manin yoksa ve gaz istiyosan benden sana son gaazzzzzzz

cekuu evet evet böcüüm o halkayı tamamlarsa en yakın zincir ben olucam kanımcaa
şu facedeki çocuuda hiçtakma kafana
online peopledeki çocuklada yap geyiğini, en azından kafan dağılır birazcık

seiillaaaaa kendine gel tatlım
yok yok yookkkk öle karamsarlık falan
herşeyin bir vaktizamanı muhakkak vardır, bizim içinde iyi bir şeyler kurulmuştur bu evrende

böcüüümmmmm sende az diilsin valla cee eee yapmış kaçmışın,
bide en önemli yerinde bırakmışın
zati çok yoğunum bugün arayamadım senide ama aklım sende valla

yazamadığım bütün kızlarıda çok çok öpüyorum çiçeklerr
benim çıkış saatim geliyo, hazırlaayım bari, iki süsleniim benn, ne olur ne olmazz
belki yolda prensimle felen tanışırım dimi ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…