"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

yengeçcim ; ne artist bu çocuk yaa... " sandığın kadar değilmiş" peeh ben sırf bu sözü üzerine telefon numarasını siler bir de engellerdim... bu değil miydi ölmek istiyorum diyen baksana azıcık verdiğin tepkiyle bile havalara girmiş... bu böyle devam ederse ; senin karşılık bekleyen bir mesajının bir süre cevapsız bırakılması yakındır benden söylemesi... ulaşılmaz adam tripleri filan ; offf pek sinir oldum tavrına :KK19:

cekucum ; gözün aydın... :KK34:

ya dışarı çıkmam gerekti o yüzden açık da kalsın istemedim site ; göndere bastım... yarım kaldı; devam ediyorum;

yaa çocuk biraz küçük görünüyor ben de dedim patronuma kesin benden küçük diye... o da sağolsun öğle yemeğinde soruvermiş hemen benden 2 yaş küçükmüş... çok terbiyeli filan diyor evet öyle görünüyor zaten ; saf temiz çocuk dedim :KK53:

yine çıkmam lazım :)

Kızlaarrr haftayı bitirdim ama sürünüyorum resmen bu ne yorgunluktur anlamadım yaa...
Karnımı doyurayım yazıcam böcüük noldu anlatsanaa:)

Son düzenleme:
bnde çok yorgunum. üstelik çalışmam gereken bi dünya not var:KK43:

sen naptın cnm bişe oldu mu bugün?

Oldu tabi olmaz mı hiç! :KK9:

Benimkiyle tekrar konuşmaya başladık, sanırım şoku atlatmış, saçma sapan komik şeyler yaptı ben oralı değil gibi davrandım önce, sonra tacizleri devam etti, bi yerde koptum gene karşılık vermeye başladım sayesinde. Bir de düşündüklerinin yanlış olduğunu, uygulanmasının benim açımdan mümkün olmadığının farkında olduğunu ve bunun için beni suçlayamayacağını, hatta hatanın kendinde olduğunu, bunları da "baskı"dan yaptığını söyledi. İşler bu noktaya geldiyse benim suçum dedi. Ben gayet rahat bir şekilde "aa yok canım olur mu, şartlara göre davranıyosun sen, ben de seni suçlayamam." dedim.

Her şeyin farkında ama eli kolu bağlı halleri yok muuuu, umutlarımı suya düşürüyor. :96:

Sen ne yaptın?

Oldu tabi olmaz mı hiç! :KK9:

Benimkiyle tekrar konuşmaya başladık, sanırım şoku atlatmış, saçma sapan komik şeyler yaptı ben oralı değil gibi davrandım önce, sonra tacizleri devam etti, bi yerde koptum gene karşılık vermeye başladım sayesinde. Bir de düşündüklerinin yanlış olduğunu, uygulanmasının benim açımdan mümkün olmadığının farkında olduğunu ve bunun için beni suçlayamayacağını, hatta hatanın kendinde olduğunu, bunları da "baskı"dan yaptığını söyledi. İşler bu noktaya geldiyse benim suçum dedi. Ben gayet rahat bir şekilde "aa yok canım olur mu, şartlara göre davranıyosun sen, ben de seni suçlayamam." dedim.

Her şeyin farkında ama eli kolu bağlı halleri yok muuuu, umutlarımı suya düşürüyor. :96:

Sen ne yaptın?

farkında ama hiç çözüm yoluna gitmio mu seninki?

bugün doğru düzgün göremedim. çok yoğundu gene işleri vardı. nefes nefese bi halde koştururken karşılaştık. başıyla slm verdi :) bnde aynısını yaptım. bidaha da görmedim.. ama arkadaşlarıyla samimi oldum baya :KK70:

Rapuş hem üzüldüm hem sen netleşip rahat hissediyorsun diye sevindim..ne denir ki..hakkında hayırlısı,moral bozma e mi..

İster istemez bozuluyor moralim eylul. Sabrın sonu selamettir İnşallah... Tek istediğim hayırlısından bir eş yaa çok bi şey değil yaa. :84:

Rapuş senle de konuşamadık bu tarzan değişik bir adam ama herşeyi baştan açıklaması güzel bir davranış inşallah fikirleri değişir yaaa. Sonuçta ailesi de ankarada siz de ankaradasınız, size ihtiyaçları olduğu her an yanlarında olabilirsiniz. Ayrıca söyle o tarzana bu fikri kabul ettirecek bi kız bulamaz kim kaynana ve kayın pederle yaşamayı kabul ederki bu devirde. Üstelik maddi açıdan da buna ihtiyacınız yokken. Sen olmayacak gibi düşün kendini buna alıştır ve gelen diğer tekliflere de soğuk bakma canım, günün birinde bu tarzan fikrini değiştirip gelirse de dönersin ona eğer hayatında kimse olmazsa.

Canım aynen öyle düşünüyorum mantıklı arkadaşım benim, saki adam bi şekilde yer etti içimde ama her an boşluğa düşme ihtimallerimin olması beni yoruyor. Eğer adam olursa ne âla yoksa yapılacak bir şey yok, zaman içinde başkalarını değerlendirmek lazım tabi. Tabi kısmetim çıkarsa hahaha. Ylanız bu iş olamadıkça takıntı olacak gibi gelmeye başladı bende, Allah sonumuzu hayretsin.

Programının düzelmesine sevindim benimkini de düzeltmişler gerçi boş günüm haftasonuyla birleşmemiş ama olsun bu da yeter, şükür. Bi de yemek isterler güzel programa yaa bu da 657'nin kurallarından biri herhalde her yerde uygulandığına göre.:KK53:

Senin onun ilişki durumundan etkilenmeni filan istemiş galiba bu çocuk, tınlamazsın olur biter. Hem ilişkisinden o kadar emin olan biri neden konuşsun ki başkasıyla? Hak ettiğini bulsun herkes İnşallah.

rapus ya bence sen konuş bu admla ve bi ortal paydada buluşmayı deneyin bulunur elbet bir yol senide onuda mutlu edecek belli seviyosun bu adamı sen

Çok isterim orta yolda buluşabilmeyi seillaaaa gözünün önünde duran bi pasta var ve sen yiyemiyorsun ne pis bi duygu bu yaa, eziyet resmen Allah kurtarsın beni hayırlısıyla yaa!!

Bana da okuldaki hocalar durmadan ay sen nasıl BOŞTA kalırsın filan diyorlar sinir oluyorum yaa... Yalnız hayat mı geçer, yok çocuksuz eşsiz ev mi olur, sanki ben istemiyorum yaa, anlayışsızlığın bu kadarı, sonra da içime hüzün çörekleniyor iştee.

rapuş yaa ; cidden sadece selamlaşma moduna mı girdiniz :44: ama bence biraz düşünmesi gerekiyor onun ; bu "biraz" kısmını çok uzun bir süre olarak düşünme ama sonuçta üzerinde gerçekten oturup düşünmesi gereken bir durum bu... sen olumlu düşünüp ; hissetmeye devam et bence biraz daha :KK34:

Evet canım düşünüyor bu bile beni umutlandırmaya yetti. Olmaz bu iş deyip sallamamazlık etmemiş gibi görünüyor "şu an" en azından.

canım okudum yazdıklarını yorumlarını seni bi durgun ve huzurlu gördüm arada çok büyük aşk yoksa mantık devreye giriyo ve ne olursa olsun yaşarım yaparım ederim denmiyo biz o yaşı çoktan geçtik..hakkında hayırlısı olsun canım sen üzülme yeter aşk gelicek inanıyorum öpüyorum seni...:KK34:

Aminn yengecim aminnn hepimiz için aşk gelsin artık. Çağıra çağıra bihal olduk yaa nerde bu aşk? Mantık konusunda haklısın bi yaştan sonra kabullenemiyor insan bazı şeyleri de zaman suuu gibi akıpp gidiyor çok fena yaa:KK43:(

Seninki de bi alemmiş yani. Senin ona verdiğin cevap o kadar anlamlı ve mantıklı ki adam geri dönüş yapamamış tabi işine gelmemiş. Boşver erkek egosu bu doymak bilmiyor işte...

Allah ağlatmasın, hep güldürsün inşallah hepimizi canım benimm :KK9:
bak bak senn demek aynı gün doğmuşuzz, yakın olsaydık beraber kutlardık d.günümüzü, nasılsa yalnızız
demek gördün sen benii, ben seni bilmiyorum haksızlık diilmi bu :KK1:

şu anakuzusu erkeklerden dinlen dinlen kaç kuzum aklın varsa, yoksa canın çok yanar
bu konuda çok kati tecrübelerim var benim, o nedenledirki benim düşüncem çok net
ama tabi senin durumun ve konun farklı olabilir, zaman gösterir en doğrusunu:KK34:

Amin jeliiiiiiiiiii. Uzaktaysak da toiğimiz var kutlarız İnşallah. Belki o zamana biri olur hayatımızda yalnız kalmayız diycem de dilim varmıyor valla. :KK53: Aedersin de eşek şansı mı var ne. Yay şanslı olur derler halbuki yaa. Ana kuzusu erkek anasından ayrılabilirse eğer ve bu işi evlenmeden halletmiş olursak şahane olur daaa nerde onda o yürek!? Bi şeyler diyor bakalım ama sanmıyorummm hiiiiççççç düzeltebileceğini olayları. Yine de bunları demesi bile büyük bi gelişme oldu benim için.

Bu arada ben seni görmedim ki canım böcük sadece ben doğumgünümü söyleyince aa jeliyle aynı demişti. msn verisen görürüz birbirimizi:))

Son düzenleme:
farkında ama hiç çözüm yoluna gitmio mu seninki?

bugün doğru düzgün göremedim. çok yoğundu gene işleri vardı. nefes nefese bi halde koştururken karşılaştık. başıyla slm verdi :) bnde aynısını yaptım. bidaha da görmedim.. ama arkadaşlarıyla samimi oldum baya :KK70:

Farkında olmasını söylemesi bile iki günlük bi şoktan sonra byük gelişme benim için gamzenk. :KK53: Çözüme dair birkaç cümle etti ancak yapabilecek mi emin değilim. Zamanla anlarım zaten kendini yayıp bırakıcak mı yoksa kararlılıkla mı hareket edecek görücez hep beraber. :KK6: Arkası yarınnn gibi oldu hepimizin işi.

Arkası yarın demişken böcükümmmm bekliyoruz senin yeni pembe diziyi... İnşallah pembe dizi değil de sinema filmi olucak bu sefer hadiiiii gel de anlat şu "çocuğu" :))

gamzenk bi yerlerde oturabilseniz keşke koşmayı bırakıp:)) Arkadaşı neler diyor? :KK66:

Farkında olmasını söylemesi bile iki günlük bi şoktan sonra byük gelişme benim için gamzenk. :KK53: Çözüme dair birkaç cümle etti ancak yapabilecek mi emin değilim. Zamanla anlarım zaten kendini yayıp bırakıcak mı yoksa kararlılıkla mı hareket edecek görücez hep beraber. :KK6: Arkası yarınnn gibi oldu hepimizin işi.

Arkası yarın demişken böcükümmmm bekliyoruz senin yeni pembe diziyi... İnşallah pembe dizi değil de sinema filmi olucak bu sefer hadiiiii gel de anlat şu "çocuğu" :))

gamzenk bi yerlerde oturabilseniz keşke koşmayı bırakıp:)) Arkadaşı neler diyor? :KK66:

evt bekleyelim bakalım zaman göstercek herşeyi:KK43:

benimkinin arkı bi olay anlattı arada benimkinin adı da geçio. bn pür dikkat dinliorum tabi :KK70: arkadaşı da bana baya bi baktı bugün süzdü filan. geçerken slm verio mutlaka. ark ı dediğim erkek değil kız :KK70:

evt bekleyelim bakalım zaman göstercek herşeyi:KK43:

benimkinin arkı bi olay anlattı arada benimkinin adı da geçio. bn pür dikkat dinliorum tabi :KK70: arkadaşı da bana baya bi baktı bugün süzdü filan. geçerken slm verio mutlaka. ark ı dediğim erkek değil kız :KK70:

Hmm, ipuçlarını topluyorum diyosun bir bir. Önemli bi olay mıydı anlattığı? Aranızı yapıversin yaa, öğrenciyken daha kolay bu işlerr:)

Hmm, ipuçlarını topluyorum diyosun bir bir. Önemli bi olay mıydı anlattığı? Aranızı yapıversin yaa, öğrenciyken daha kolay bu işlerr:)

topluorum topluorum boş durmuorum :KK70:

yok ya dandirikten bi olaydı.. önemli bişe deildi.

keşke ama nerden bulcam ki yapcak birini :S samiimi deilim onlarla. ben daha samimi ark ıma bile söylemedim. herkes çok kıskanç ve dedikoducu.

Rapuşşş sevindim senin adına
En azından mantıklı bir adım atmayı başarabildi. Biri söylesin şu tarzana yaaa bu devirde öyle kız bulamaz, bari seni kaçırmasa
Biz dua etmeye devam edelim arkadaşım inşallah ailesini ikna eder.

En azından mantıklı bir adım atmayı başarabildi. Biri söylesin şu tarzana yaaa bu devirde öyle kız bulamaz, bari seni kaçırmasa

Sağol cekummm amin diyelim amin olsun:)) Fikirlerin için teşekkürler ayrıca, kaçar mıyım ben bee!:)))))

geldim ben :)

jelim yaaa ; yarın detaylı anlatırım sana ; pztden önnce okuyamazsın sen zaten... sorarım da yolda prens var mıydı diye :)
neyse ben devam edeyim...

sevgili patronum ; çocuğa da durumdan bahsetmiş... yurtdışındaki fuara benim de katılacağımı ; orda bir sohbet edip tanımamızı filan söylemiş... durum bu...
ben çocuğa baktım ara ara alıcı gözüyle merak etmeyin ama etkilenmedim... hoş çocuk aslında ama pek sevimli ; çocuksu görünüyor...
eee sen pek mi büyüksün demeyin ; söyleyen çok oldu bunu ama öyle değil işte... mesela benim kurumsal da benden küçük muhtemelen ama havası var...

yani fuara kadar ne olur bilmem ama bu çocukla o zamana kadar görüşme gibi birşey olmayacak... onu etkileme gibi bir derdim de olmayacağı için gerilmem de... o yüzden patronum isterse görüşürüm de... yani kestirip atmıyorum ama hala diyorum ki "kurumsalım da kurumsalım" :KK53:

kısaca işin özü şu ; suratsız kurumsaldan sonra bu çocuk fazla sevimli bir erkek çocuğu olarak görünüyor bana...

Son düzenleme:
geldim ben :)

jelim yaaa ; yarın detaylı anlatırım sana ; pztden önnce okuyamazsın sen zaten... sorarım da yolda prens var mıydı diye :)
neyse ben devam edeyim...

sevgili patronum ; çocuğa da durumdan bahsetmiş... yurtdışındaki fuara benim de katılacağımı ; orda bir sohbet edip tanımamızı filan söylemiş... durum bu...
ben çocuğa baktım ara ara alıcı gözüyle merak etmeyin ama etkilenmedim... hoş çocuk aslında ama pek sevimli ; çocuksu görünüyor...
eee sen pek mi büyüksün demeyin ; söyleyen çok oldu bunu ama öyle değil işte... mesela benim kurumsal da benden küçük muhtemelen ama havası var...

yani fuara kadar ne olur bilmem ama bu çocukla o zamana kadar görüşme gibi birşey olmayacak... onu etkileme gibi bir derdim de olmayacağı için gerilmem de... o yüzden patronum isterse görüşürüm de... yani kestirip atmıyorum ama hala diyorum ki "kurumsalım da kurumsalım" :KK53:

kısaca işin özü şu ; suratsız kurumsaldan sonra bu çocuk fazla sevimli bir erkek çocuğu olarak görünüyor bana...

bol şans diyim sana cnm umarım gönlüne göre biridir :KK70:

Son düzenleme:
günaydın canlar ballarrrr
yağmurlu ve soğuk şehrime inat birazdan gezmelere akacam hafif başağrımıda yanıma alarak
miskammm cok heyecanlı şimdi dilerim herşey süper gecerrr cok eğlenirlerrrrr
böceğim demek kurumsal acık ara önde alt edemedi bizim fuar abi onu gönlüne göre olur inşallah nezamandır görüşemediniz karşılasınca kurumsalın desinki "wayyyy meğer özlemişim bu kızı ben yaaaaaaaaaaaaaaa" dayanamasın sonra sana
ayyy herkesi tek tek öptüm hazırlanmam lazım kızlar bekler benii
ayyyy yağmur soğuk derken toslayıversem aşka bugünnnnnnnnnn:KK69:

X