"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

cilekcan, belli basli birini mi dovmek istiyosun, yoksa gelisiguzel mi sececeksin? gelisiguzelse 36 beden, citir, sulun gibi kizlar var ya, suzule suzule yuruyolar, onlardan dovsene?

waaooov ne sans hadi hayırlısı canım inşallah güzel haberlerini alırız aradığın insanı bulmuş olursun umarım
yahu ben 5 aydır bu topikteyim daha bir arpa boyu yol gidemedim :)))))

benim de yarın 3.ay dönümüm... kutlasak mı acabaaa
ben yarın olmayacağım ; siz arkamdan sürpriz parti yapın artık...

seillacım olurrr ikimiz beraber dövelim, ama böcük de gelsin

hımmm... ben seyirci olsam :44: pek yorgunum da ; siz dövün ben gaz veririm

vaaay ; bol şans canım... hayırlısı olsun inşallah

miskacım şu an sadece kendimi dövmek istiorum yaaa bugün o kadar çok yedim kiiiii.... öfff yaaaa kendime hakim olamıorummmm, şu ara beni bi tek yemek mutlu edior daa
sabahtan beri bi tost, iki kek, iki supangle,öğlen tavuk şiş, akşam kızartma yedim hem de bir sürü, biri beni durdursunn
bi de size bi çocuktan bahsediordum ya, benimle evlenmek istior ama benim ilgim yok diordum, ya o manyak bana gece birde şu msgı atmış:"daha seni ne ararım ne sorarım yoldan geliordum arayayım dedim ama bitti"
deli midir nedir yaa ben ona bişi yapmadım ki, bi de bitti dior sanki sevgilim, millet kafayı yedi, harbiden en akıllısı bile böyle yaparsa işimiz kötüüü, allahım sen bana sabır ver :86:

Bi hüzün vardı üstümde işeyip kaçan arkadaşı görünce gitti.

Off straw seni o kadar iyi anlıyorum ki. Herkes çatlak olamaz yaa diyorum bzen bende var bi çatlaklık.

Sevgi varsa bir şeylerin çözümü için elbirliği edilebilir ama miskacan demek ki sevgi yokmuş onda. Bende varmış ki böyle hüzünlü, ayrılmış gibi hissedebiliyorum. Dileklerin için teşekkürler mutlu bir evliliğe inancım yok benim canım yaa.

teşekkür ederim kızlar.

bn aynı tavrımmı sürdürcem dediniiz gibi.

bakalım bekleyip görcez. çok bi beklentim yok gerçi ama kısmet

tatlım noldu şimdi siz konuşmuo musunuz ::S

tam anlamadım olayı o gün herşeyi konuşup bi karara mı vardınız?

günaydın kızlarr...
dün akşam ilginç birşey oldu.. saat onbir gibi can'ın arkadaşı var ya bana işte o yanlışı yapan çocuk beni aradı
dedi ki "tmm ben sana o yanlışı yaptım ama çok pişmanım, keşke olaylar bu duruma gelmeseydi, hayatımda kimseye karşı öyle bi hata yapmadım, yapmam, senden beni affetmeni ve hakkını helal etmeni istiorum."
defalarca özür diledi.. ben de tmm dedim ben hakkımı helal ediorum..
eski ben olsam onu mümkün deil affetmezdim, çünkü en çok da beni yalancı durumuna sokması zoruma gitmişti..
ama biliorum ki affetmek en doğrusu, sonuçta o olayı geri alması mümkün deil olan oldu ama onun hatasını görebilmesi bile güzel bişey..
işte böyle kızlar..
bi de üşütmüşüm ben yaa, boğazım ağrıor, hasta olmak istemiorumm :84:

gunaydin cilekli pastalar, balli lokmalar

rapusum, kuzucum, oyle olumsuz dusunerek kendini hirpalama. cunku evrene olumlu enerji yaymanin faydasi bi yana, kotu dusunmek insani gercekten yoruyor. simdi olay cok taze, muhtemelen o yuzden bu karamsarligin ama ben inaniyorum ki kisa zamanda kendini toparlayip, ruhunun yaralarini saracaksin.

cilegim, belki sen onu affettigini soyleyince iyice utanmis, yerin dibine gecmistir. bazen buyuk yureklilik gostermek, intikam almaya calismaktan daha yaralayici olabilir karsi taraf icin. bence konuyu uzatmayarak cok iyi yapmissin.

surekli yeme durumundan ben de muzdaribim yaa, yemiyorum ama feci istahim acik, surekli acikiyorum ve canim abuk subuk seyler istiyo. ilacin yan etkisi biliyorum, doktor soylemisti. ve vucudum sis kizlar, su tutuyo cok fena. nasil gircem ben o elbisenin icine yaa elbise ankarada oldugu icin deneyemiyorum da... bu aksam yola cikiyorum, yarin elbiseyi deniycem, baktim giremiyorum icine, baska elbise bakmak icin 1 gunum olcak sadece!! ayy allah korusun

bu arada bu ilacin gogus hassasiyeti ve sismesi gibi bi yan etkisi de var. memelerimi sigdiramiyorum hicbi yere isteksizlik de cabasi, opusmek icimden gelmiyo bile, adami bi itmedigim kaliyo, yazik yaa... neyse, doktorumla konustum, adetlerinin duzenlenmesi icin en az 3 ay kullanmalisin ama madem seni bu kadar rahatsiz ediyo, kullanmak istemiyosan birak dedi. senin insiyatifine birakiyorum dedi. ben de bu kutu bittikten sonra birakmaya karar verdim, hic sevmedim kendimdeki degisiklikleri. ilerde, evlendigimde kullanirim tekrar diye dusundum, hem yumurtlama duzenimi oturtur, hem de korunma amacli kullanmis olurum. ama simdi

ayy kizlar ben bu aksam yola cikiyorum yaaa yarin icin izin aldim. benim icin dua edin, pazartesine kadar giremem muhtemelen. size fotolarla donuceeemm :))

herkesi opuyorum, harika bi gun olsun!!!

günaydınnn can kuzularııııııııııııı
böceğim sen gelde beraber kutlayalım öle sensiz olmaz acep neler bekliyor seni bugün umdugun ve beklediğinden güzel gecsin günün
çileğim ya bende hala cok yiyorum heralde boşluktan kaynaklı bişey bu işin sonu nereye varcak bilemiyorum yakında bi can simidim olacak sinyaller o yönde o cocucguda boşver seni yalancı konumuna sokmadan özür dileseymişya yada okadar pişmansa cana deseymiş ben yalan söledim gerci bunu yapsada ne cıkar bu saatten sonra hepsinden uzak durmak senin için en güzeli bence cıksa karsına söle dalyan gibi bir delikanlı ne hoş olurdu en güzel cvp hepsine
rapusum sana ne diyim bilemedim ki garip bi hal aldı sizin durum biraz daha zaman mı desek iyice tartıp ölçseniz birbirnizi bi çıkar yol bulursunuz gibi hayırlısı
miskacım sen nezaman gidiyosun yada gittin mi yada sölemişmiydin benmi kaçırdım cok heyecanlı ve mutluyum senin adına
eylülüm yok yineeeee
cekum da bi görünüp kayboluyo oda benim gibi rutine bağladı hayatı sanırım herşey hep aynıııı
hadi kokulu kokuluy öptüm hepiniziii
güzel bir gün olsun

bu arada çileğim geçmiş olsun ılık ıhlamur iç ara ara dikkat et kendine havalar yanıltıcı
miskacım bebeğimmm sağlığın acısından bir problem teşkil etmicekse ve seni de cidden rahatsız ediyorsa bırak canım ozaman zaten doktorunda sana bırakmışşş
demek memükler baş kaldırmışş sıkma kendini sen bence bi sorun cıkmıycak olur elbisen olur sana rahat ol olmassada demek ki biyerlerde daha güzeli bekliyor seni olursa da en güzeli odur demekki böle düşünelim nasıllllllll

ayy hadi hayırlısı inşallahh

waaooov ne sans hadi hayırlısı canım inşallah güzel haberlerini alırız aradığın insanı bulmuş olursun umarım
yahu ben 5 aydır bu topikteyim daha bir arpa boyu yol gidemedim :)))))

buna çok güldüm iştee
benim daha aylar olmadı ama alın benden de o kadar seillacımm

çileğiimmm şu msjdaki "arayayım deim ama bitti" kısmının öncesi varmı??
yok hayır, yoksa eğer msjı yanlışmı gönderdi acepp

şu özür dileyen, vicdan yapan arkadaşta anlaşılan iyi bir ders almış hayattan
burnu sürtülmüş anlaşılanki aklına ilk gelen sana yaptıkları olmuşş, ohhhh çokda iyi olmuşşş
inşallah böyle dersi hakeden bütün kötü niyetli insanlar alır nasiplerini tezz zamanda

dınınınıııııınnnnnnn büyük gün geldi desene miskaa
hadi inşallah hiç bir aksaklık çıkmadan gönlünce bir adım olur bu hayatında

ayyy önce okuıyunca böle oluyorr
günaydın sonraya kalıyorrr

günaydııııınnnnnnnlaaarrrrrrr bebekklerrr

böcüümde bugün fuarda, onun içinde hayırlısı olsun inşallahh
kızzzz böcüüüükkkkk, bak kısmetleri iyi değerlendir, belki zincirin ilk halkası olacaksın ona göreeee

harikaymis kusuumm :)))) tamam, telas yapmiyorum, elbise olacak sacmalamayim, bi iki kilo almis olsam bile 1 beden degiscek halim yok ya, hem degisse bile korse diye bi sey var, kendimi bogmuyorum, telaslanmiyorum, sakinim.

bu aksam yola cikiyorum hayatim, yarin hazirliklara yardim edeyim, kendim de hazirlanabileyim diye izin aldim. benim icin dua et :)

miskacım herşey harika geçecek, hiç bir sorun çıkmayacak böyle düşün olur mu? bol şans tatlımm, şimdiden hayırlı uğurlu olsunn
kızlar yorumlarınız için de tşk ederim hepinize..
jelibonum yok valla msgından bi kaç gün önce msglaşmıştık.. yok msg başkasına deil bana çünkü sonrasında aradım açmadı kızmış yani açmıor, yaa ben ona bişi yapmadım ki, en son 3 ay önce görmüştüm, valla millet tırlatmış yaa..
seillam tşk ederim balımm, tmm içerim sabah müdür beyin odasında içtim zaten, iyi geldi :)
öfff kızlarr yaa ne zaman gelecek bizim prenslerr

Son düzenleme:

ortalık dengesiz kaynıyor hayatımm
sen hiiiççç takma kafana, ne ara nede sorr

tesekkur ederim balim, eminim cok eglenicez, ufak tefek aksakliklar olursa da beni uzmesine izin vermiycem, detayci davranmiycam ve sadece eglenmeye odaklanicam, karar verdim :))

sizin prensler dalinda henuz bebegim, olgunlasinca pit diye kucaginiza dusuverecek

su dengesize gelince de, belli ki dikkatini cekmek icin cirpinmis zavallicik, rest ceksem ise yarar mi diye hesap yapmis kendince, ya da bakti olmuyo, "siz kovmuyorsunuz, ben istifa ediyorum!" tribine girmis gururunu kurtarmak icin. salla :)

"rapusum sana ne diyim bilemedim ki garip bi hal aldı sizin durum biraz daha zaman mı desek iyice tartıp ölçseniz birbirnizi bi çıkar yol bulursunuz gibi hayırlısı"

seilla ailesiyle oturmasın da ben her şeye razı olurum, eğer o da olursa ancak olur bu iş. Yani imkansıza yakın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…