"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

günaydın muhabbet kuşlarım beniiimmmm:KK3:

önce okuyayım dedim sora yazayım

rapuşumm konunun eveliyatını bilmiyorum ama banada pek gelecek vaat etmedi gibi geldi
nacizane fikrimi söyledim ama..
ben pek bir tırsıyorum bu ailesinin dibinden ayrılmayan tiplerden.. buna benzer tecrübelerimde olduğu için tüylerim diken diken oluyor desem yeridir

çileğimm bööörttleniimmm :KK54::KK54:
hani bir msjında yazmışın ya bizim gibi insanlar niye böyle oluyordiye, işte ona gönülden katılıyorummm

seillaacımmm seninde gözün aydın kankanla toparlamış olmana sevindim:KK34:

günaydın kızlar .... günaydın çileğim ; jeliiim... :KK71:

jelim aşağıda görüyorum seni ; sabah servis beklerken arayayım diyordum ama aklımdan çıkıvermiş gözümü yollara dikince :KK37:
bugün de geçmediler ; üstelik 8de indim aşağıya yani 5 dakika daha erken ; ne gelen var ne gideen ; bunları kampa aldılar sanırım adam olmayı öğretiyorlardır umarım :KK53:

seillam kolay gelsin sana...
kankanla durumun netleşmesine sevindim, sen zaten bizim aklımıza gelen gibi bir durumun olmasını istemiyordun ; olmadığına da kanaat getirdiğine göre süper :KK34:

gamzenkcim ; bence aynı şekilde davranmaya devam etmelisin... aynı ortamda olduğunuz için ikinizin de durumu ağırdan alması normal ; bir de dediğin gibi biraz çekingen bir çocuksa biraz yavaş ilerleyecek gibi durum... belki de önceki yaşadığı hayal kırıklığı ile daha da emin olmak ister bir psikolojiye girmiş olabilir... bence şu erkeklerin öğrenmesi gereken ilk şey bizim beklemeye tahammülümüzün olmadığı :KK37: dediğim gibi sen aynı şekilde davran ki kafası karışmasın ; ama yok o kadar bekleyemem diyorsan da yap bir atılım zaman kaybetme hiç... :KK34:

rapuuuuş ; sana ne yazacağımı bilemediğimden sona bıraktım seni :44: ya kuzum açık açık konuşmuşsunuz ne güzel ; hisleriniz de karşılıklı artık bundan da eminsin o zaman tüm kartları açık oynamalısınız belki de... sen açık açık söyleyebilir misin ; sana karşı hislerim; düşüncelerim bunlar ama bu şartlarda birşey olmayacağı çok açık... istersen şartlarını ve hislerini tart sonra tekrar konuşalım gibi mesela... yani kocaman adam yaaa... tamam ailesine destek olması gerekiyor olabilir ama bir yandan da sevgi için fedakarlık yapabiliyor olması gerek ki sen çok uç bir şey istemiyorsun... sağlık durumları nasıl ailesinin ? yaa biliyoruz hepimiz nasıl içinin titrediğini ama şartlarda orta noktayı bulamayacaksanız da zaman kaybetmeni hiç istemem... hakkında hayırlısı olsun tatlım yaaa :KK19: diyecek başka birşey bulamıyorum :KK25:

seillam, böcüğüm, jelibon şekerim günaydınn :KK16:
jelicim valla bu durum beni çok üzüor, kendimde bi hata arıorum, tabi ki bulduklaırm oluor ama böyle yapayalnız kalmama neden olucak kadar iğrenç bi insan deilim yaaa :KK53:
işyerimde bi arkadaşım var o evli, benden çok sinirlenior benim durumuma, senin gibi bi kız nasıl yalnız kalır ya sinir oluorum dior ama acı gerçek ortada :KK59:
neyse kederlenmeyi bi yana bırakalım:)
seillacım herşeyin düzelmesine sevindim tatlımm :)
böcüğümm bence onlar iş seyahatinde cnm, haftaya görürsün inşallaahhh :)
gamzenkcim canını sıkma, önce bi olsun da sonrasında düşünürsün bunları... ok tatlım:KK70:

gunaydin kuzular, bal petekleriii:KK71:

ya rapunzelim, bi bakima iyi olmus aslinda kafandakileri netlestirebilmen. bu adamin, henuz bi iliski bile yasamadan 5 hamle sonrasini hesap ederek adim atmamasini gercekten ilginc bulmakla birlikte; yillar suren bi iliskiden sonra, bu gerekcelerle yuzustu birakilmandan iyidir demeden de edemiyorum. belki de kendini aktif bi sekilde bi iliskinin icinde bulsan, bu adami bi kac ay bile cekemeyeceksin? ya da oyle mutlu olacaksin ki, gozun hicbi sey gormeyecek? bu sorularin cevabini alamayacak olmak biraz can sıkıcı, yine de daha dingin ve huzurlu gordum seni, bu da beni sevindirdi.

ask-atesli bi sevgi-delice tutku gibi seylerin, evliligin ilerleyen safhalarinda tukenecegini ya da siddetinin hayli azalacagini tahmin etmek zor degil. bu acidan, konu evlilik olunca, bakis acisi uyumu, aile yapisi uyumu, karakter uyumu, hobi/ilgi alani uyumu daha on planda tutulmali karar verirken. o yuzden, senin yaklasimini son derece akilci ve olmasi gerektigi gibi buluyorum, kendini sonsuz bi mutsuzluk hissinden korumak yapman gereken sey zaten.

cok mutlu bi evlilik yapacaksin arkadasim, sonra geriye donup baktiginda, bu konuyla ilgili asla keske demeyeceksin, ben bundan eminim. kalbim hep seninle canim benim.

kizlar, hepinize gunaydin, hepinizi opuyorum, super bi gun olsun!

jelicim valla bu durum beni çok üzüor, kendimde bi hata arıorum, tabi ki bulduklaırm oluor ama böyle yapayalnız kalmama neden olucak kadar iğrenç bi insan deilim yaaa :KK53:
işyerimde bi arkadaşım var o evli, benden çok sinirlenior benim durumuma, senin gibi bi kız nasıl yalnız kalır ya sinir oluorum dior ama acı gerçek ortada :KK59:
neyse kederlenmeyi bi yana bırakalım:)
gamzenkcim canını sıkma, önce bi olsun da sonrasında düşünürsün bunları... ok tatlım:KK70:

canım benim ; vardır bir nedeni diyelim en iyisi ve de üzmeyelim kendimizi :KK34:
nasıl olsa nedenin ne olduğunu düşün düşün bulamayacağız ; güzel kafalarımızı yormayalım biz :))

rapusum ya garipsedim ama bi çok düşüncede bir anada beliverdi kafamda sacma bi istek bu yani bu zmanda kaldımı bilmem hadi altlı üztlü oturmak isteseler ona bi anlam verebilrim yada tek anne olsa yada tek baba yine anlayabilirim ama her ikiside sağ neden yanllarına isterlerki hadi istediler ama senin tarzan buna bi çözüm bulamıyomu yani istese birçok çözüm yolu bulabilir gibi geliyo bana
ama sende ki bu dinginlikte kafamı karıştıryo yani mutlu ediyo aslında belliki bu adam sana gercekten ilgili ama kendince aşamadığı noktalar var böcüğün dediği gibi eper gercekten bu adamı istiyorum diyosan tabii acık acık konuşmayı denemelisin diyorum fakat evlilik cok farklı heryönlü düşünmek gerek mantıklı ve doğru bir karar vereceğine inanıyorum ve umarım bu karar seni mutlu eder

gamzenkcim sende tavrını bozmadan cesaretlendirmeye devam et ve dediklerimi bi dene lütfen canım ikinizede zaman ver her acıdan ve aranızdaki durumu netleştirmeye çalış

veeeeeeeeeee kızlar öptüm hepinizi hepimiz için şanslı bi gün olsun

Jelicim valla bu durum beni çok üzüor, kendimde bi hata arıorum, tabi ki bulduklaırm oluor ama böyle yapayalnız kalmama neden olucak kadar iğrenç bi insan deilim yaaa :KK53:
Işyerimde bi arkadaşım var o evli, benden çok sinirlenior benim durumuma, senin gibi bi kız nasıl yalnız kalır ya sinir oluorum dior ama acı gerçek ortada :KK59:
Neyse kederlenmeyi bi yana bırakalım:)
gamzenkcim canını sıkma, önce bi olsun da sonrasında düşünürsün bunları... Ok tatlım:KK70:

benim çok sevdiğim bir abim var, her konuştumuzda sorar varmı bişi diye
ben hep yok diyince, anlamıyorum ben bu adamları izmirdeki erkekler körmü böyle bir hatunu nasıl yalnız bırakırlar diyo banada:86::86:
Bırakıyorlar işte, napalımm, ama bugün ben neşeliyim ve içimde bir sevinçç varr,
sanki bişiler olcakmış gibi geliyor banaa:KK64::KK64:

günaydınnnlar herkese umarım gün güzel geçer....:KK3:

günaydın tatlımm:KK34:
Gün güzel başladıı, umarıım şahanee geçerrrr:KK52:

gunaydin kuzular, bal petekleriii:KK71:

ya rapunzelim, bi bakima iyi olmus aslinda kafandakileri netlestirebilmen. bu adamin, henuz bi iliski bile yasamadan 5 hamle sonrasini hesap ederek adim atmamasini gercekten ilginc bulmakla birlikte; yillar suren bi iliskiden sonra, bu gerekcelerle yuzustu birakilmandan iyidir demeden de edemiyorum. belki de kendini aktif bi sekilde bi iliskinin icinde bulsan, bu adami bi kac ay bile cekemeyeceksin? ya da oyle mutlu olacaksin ki, gozun hicbi sey gormeyecek? bu sorularin cevabini alamayacak olmak biraz can sıkıcı, yine de daha dingin ve huzurlu gordum seni, bu da beni sevindirdi.

ask-atesli bi sevgi-delice tutku gibi seylerin, evliligin ilerleyen safhalarinda tukenecegini ya da siddetinin hayli azalacagini tahmin etmek zor degil. bu acidan, konu evlilik olunca, bakis acisi uyumu, aile yapisi uyumu, karakter uyumu, hobi/ilgi alani uyumu daha on planda tutulmali karar verirken. o yuzden, senin yaklasimini son derece akilci ve olmasi gerektigi gibi buluyorum, kendini sonsuz bi mutsuzluk hissinden korumak yapman gereken sey zaten.

cok mutlu bi evlilik yapacaksin arkadasim, sonra geriye donup baktiginda, bu konuyla ilgili asla keske demeyeceksin, ben bundan eminim. kalbim hep seninle canim benim.

kizlar, hepinize gunaydin, hepinizi opuyorum, super bi gun olsun!

miska gerçekten denge olması gerekiyormu? Kafam allak bullak benımkısı dün akşam artık isyan ettı bırcok seyı konusurken ama oyle degıl boyle olması gerekıyor seklınde konusunca ben memurum sen bana fazla iyisin bende sana göre fazla basitim ilerleyen yaşta nolcak yukarıda kırmızı yaptıgım aynı cümleleri söyledi.Sevmek herseymı değilmi bilmiyorum dengeyi bulamıyorum artık kafam allak bullak.

miska gerçekten denge olması gerekiyormu? Kafam allak bullak benımkısı dün akşam artık isyan ettı bırcok seyı konusurken ama oyle degıl boyle olması gerekıyor seklınde konusunca ben memurum sen bana fazla iyisin bende sana göre fazla basitim ilerleyen yaşta nolcak yukarıda kırmızı yaptıgım aynı cümleleri söyledi.Sevmek herseymı değilmi bilmiyorum dengeyi bulamıyorum artık kafam allak bullak.

hayata, benim bahsettigim uyum ve denge baska bi sey aslinda. is hayati dedigin dalgali bir deniz, bugun sen daha iyi bi pozisyonda olabilirsin belki ama yarin ne olacagi belli olmaz, o yuzden is konularini ayri tutarim ben kafamda. gel gor ki, egitim seviyesi, hayata bakis ve aile/kultur farkliliklari muhakkak problem olusturacak seyler olacaktir.

sozgelimi, ikisi de universite mezunu, ikisi de cok kucuk illerde ya da bir koyde dogup buyumus olmayan, aile yapilari az cok benzer, dini olarak da farkli din veya mezhebe mensup olmayan iki insanin sevgiyle yapilmis evliliginde, meslek/maas farkliliklarinin sorun olmamasi gerekir diye dusunuyorum. sorun olursa da asilabilir en azindan. ama diger uyumsuzluklarin cozumu zor olur bence.

tabi bunlar sadece sahsi goruslerim :)

Kızlar biliyorum aranıza yeni katıldım ama şaka gibi ya dün buraya yazdım olmuyor diye bugün teyzem aradı
Beni biriyle tanıştırmak için teyzemde öyle herkese öncü olmaz benim için dua edin umarım hayırlı olur şansım döner...

Kızlar biliyorum aranıza yeni katıldım ama şaka gibi ya dün buraya yazdım olmuyor diye bugün teyzem aradı
Beni biriyle tanıştırmak için teyzemde öyle herkese öncü olmaz benim için dua edin umarım hayırlı olur şansım döner...

waaooov ne sans hadi hayırlısı canım inşallah güzel haberlerini alırız aradığın insanı bulmuş olursun umarım
yahu ben 5 aydır bu topikteyim daha bir arpa boyu yol gidemedim :)))))

X