"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

ha ha harbi uçmuş yaaaa... seilla beğendim senin yorumunu cicim özellikle vah vaaah kısmını

ayy tatli rapunzelim, hic de toz kondurmazmis arkadasina

kizlar, davetiyemi de koyim da, hicbi gelismeden eksik birakmayim sizi :))

Eki Görüntüle 261702

yaa pek sevimli :81:

miskacım yaa şampanya mı patlıcaksın niye öyle diyorsun yaaa ; napıım adam tarz işte beğeniyorum ; görünce sinirle birlikte heyecan yapıyorum filan... :78:
hem fuar kasımda kasıma kadar yolu var

çileğim sen bilirsin tabii ben olsam ben de görüşmezdim aslında... ama hani çok ısrar ederse filan eşini davet edersin... tabii bir de acı gerçek var ; bir zamanların yakışıklı delikanlıları zamanla evli barklı kel göbekli oluveriyorlar... keşke üniversite olsaydk yaaa

hehe napim kizim, bi cacik oluca yok bu adamdan, bosuna vaktini harciyosun gibi geliyo bana. kasim`a kadar baska adaylar turet bence, bunu da sabahlari kesiyosan yine kes :)

keske universitede olsaydik hayiflanmasini ben de sık sık yaparim, hatta direkt kiskanirim universitelileri! kafalarini tokusturasim gelir gencliklerini ve enerjilerini kiskaniyorum, tamam ben de cok yasli degilim ama is hayatina girince, bi evin yuku ustune binince falan; hem bedenen hem de ruhen yorgun oluyo insan, vakitsizlik de cabasi! oof of, nerde sirtimiza cantamizi taktigimiz gibi aklimiza esen yere basip gidislerimiz... benim ogrenciligim harika gecti, o yuzden kiskancligim ve ozlemim cok fazlaa oof (

miskacım çok şirinn olmuş cnm :)
böcüğüm o üniversitedeyken nasıl yakışıklıyıdı anlatamam, o çocuk nasıl bu hale gelir hiç aklım almıorrr, yaa genç delikanlıları alma şansımız bile yok artık kendilerine bakmıor bu erkekler, mesela ben eski fotolarıma bakıorum, olumlu yönde çok deişmişim, facebooktan kızlara bakıorum onlar da öyle daha bi güzelleşmişler ama çoğu erkek arkadaşım salmış yaww..
ben de üni.ye tekrar gidebilmeyi o kadar çok isterdim ki.. hayatının en güzel yılları sorusuna cvbım hep üni. yılları oluorr.. ama gitti bitti, artık geri dönme şansımız yok ne yazık kii :95:

Son düzenleme:
ben işletme mezunuyum canım

ayy tatli rapunzelim, hic de toz kondurmazmis arkadasina

kizlar, davetiyemi de koyim da, hicbi gelismeden eksik birakmayim sizi :))

Eki Görüntüle 261702
miskammmmmmmm çok şirin çok şeker bayıldımmmmm

canımm böcüküm bencede keşke üniversitede olsaydık ahh ahhhhh

aynen canım benim öğrenciliğimde harikaydı arkadaşlarım harikaydı çok talibim vardı ama kimseyle çıkmadım lakin körkütük aşık oldum herşey süperdi çok ösledim çooookkkk

çileğim bende o soruya aynı cevabı veriyorum bide benim bela sevdamda okuldandı ama ben ozamanlar tanımıyodum okul bitti 7 sene sonra çıktı karşıma..okuldayken beni ağlarken görmüş bi gün keşke yanında olsam teselli etsem demiş ne vardı ozaman gelseydi yanıma :85: ama o zaman iç yüzünü öğrenemicektim demi şimdi en kötü hallerini gördüm demii

miskammm davetiyede cok cici olmlus bebekkkkkkk resimleride heyecanla bekliyorummmmm
böceğim ya su kel kamucana noldu ya onada yönel bu gözlük kafalıyada bakarsın yine nolcak kii
çileğim amin diyorum hani nerdeeee yüksek ppuan alsamda oralara gelsem herşeyi tamamen unutmuş bi tip olarak ne derece başarılı olabilirim bilmiyorum ama hevesliyim olacak inşallah
yahu bende özlüyorum üniyi hemde cokkkkkkkkkkkk

ayy kizlaaaarr, ayakkabilar geldiii oyle tatlilar ki, asik oldum, asik oldum ooff :) metal bi kutusu var yaa, afili bi markaymis hakkaten :26: azcik kucuk parmaklarimi vurdu ayakkabi ama, bu aksam bi kaliba vermem lazim, o sorun cozulurse sikinti kalmaz, rahat rahat giyerim :)

ohh ohh hazırlıklar yavaş yavaş bitiyor desene
hadi bakalım hayırlısı, davetiyende güzelmiş canım bu arada
bizde bir aday adayı bulabilseydik bariii yaaa

ayy cok sevindim canım cabucak gelmişler güle güle giy msj atıyorum sana özelden

bende tık yok kızlarr
ne gelen var nede bir haberrr:26:

üzülme jelii ya bendede hiçbişey yok

ben de eski halime bakıyorum da gerçekten olumlu gelişme var... ben zaten derdim ki 30umda hoş bir hatun olacağım...
yalnız bir de 28imden önce evlenmem diyordum keşke bir de üst yaş sınırı belirleseymişim

erkekler salıyor hemen ; evlenince bir göbek sahibi de oluveriyorlar hemen... şirkette var öyle yakın aralıklarla evlenen erkekler hepsi de göbek yaptı... sürekli dalga geçiyorum göbekleriyle...
ama hakkaten gözüm takılıyor napıım

kel kamucanayı boşverelim kuzum yaaa.. başka bir tane upuzun çocuk var ama yanında böcek gibi kalırım... o da artist sayılır kulağında hani büyük telefon kulaklıkları var ya onlarla geziniyor...
yaa ben artistleri beğeniyorum ki mülayimleri değil...

hadi bakalım... güle güle kullan canım

bende tık yok kızlarr
ne gelen var nede bir haberrr:26:

tık tııık...
haftasonu görüşsek mi ki ; benim güzellik salonu randevularım bu akşam belli olcak... ararım seni kuzum...

ayy bugün telle konuşurken birden ekran gitti
10dkka sora tamamen gitti, hiç açılmıyor telefonum
burda arkadaşlarda varmış fazla idareten buldum bitane ama şimdibide tel almak gerekiyor yaaa
ne olur ne olmazz belki biriyle felen tanışırım lazım olacağı tutar şimdi, bozuldu yaa:18:

ayyyb aamirinden belli artizzzzzzzz sevdiğin böcekim demek upuzun bitane daha var bunu adıda uzun olsun sen yinede bak uzunada boşver adam belki minyom seviyo

jeli ya üzldüm bak benimkide benimde cebbimden fırladı merdiven aralığından 5 kat aşağıya paramparca oldu toparlattım ama ne fayda gittim bayıldım yeni tele onca para malesef cok kötü oluyo ya

c.tesi günü düğün var böcüümm, ama pazar günü boşummm

yaaaa Aamiiiir bak aklıma geldi nasıl çalışacağım şimdi

açılın bakıım bana da yer açııın ...

sorma canım yaaa, 1 ay daha sabretseydi iyi olcaktı
ama bakçaz artıkk yeni bişilerr:44:

hımmm ; tamam konuşuruz o zaman... ama telefon olayını çözzz :)

çözdüm geçici süreliğine, burda arkadaş sağolsun verdi eski telini bana kullanayım diye
böcüüüüüüümmmm bu akşam işin varmııı :94::94:

kuzuum bu akşam 8de güzellik salonuma gideceğim ; sanırım 1 saat sürer işim
ama istersen gel o arada sohbet ederiz ; pembe suratımla dalga geçersin ya da acılı halimle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…