"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

kızmassan ben bugün eve gideyim böcükümm, başım fena ağrıyorr
reglimyaklaştı, ondanmıdır nedir ama enerjimde düştü
Senide negatife çevirmiyim şimdi durduk yerde

kızmam niye kızayım ; sen dinlen canım bugün

diğer hatunlar nerdesiniz yaaa ; cuma yoğunluğu mu ?

miskacım gülü gülü giy canım aşk dolu günlerde :))))) kuzucum acık pahalı ya o marka afililldir kutusuda dimi sen onları hangi siteden aldın burda yazmak yasak galiba bana özelden link atarmısın hayatımm

Ben geldim, yemek yapıcam açlıktan ölüyorum, bi yandan da yazdıklarınızı okuycaamm, günüm güzel geçti, tospaam hızlanıyo adım adım.

Kızlar yaa ben sandım ki böcük de salı günü biriyle buluşuyo, ne bilim cuma sabahından umudum vardı da bay şemsiyeliyle ilgili olarak. Ben salı buluşcam evet, ayy çok heyecanıyım bugün gene dedi gelcem diyee.

Bu aradaaa bayıldım resmen şu davetiyeye yaaa, ne kadar sempatik bi şey olmuş maşallahh, bi de içinde geçen cümle çok tatlı olmuş hani diyo ya "şimdilik bu multu günümüze gelin" diyeee, çok samimi bi ifade, bunu kim yazdı yaa, edebiyat ruhu olan eniştemiz mi yoksa küçükken yazar olan miskamız mı?

Herkesleri pek seviyorum ben yaaa, kızlarrrr sizi çok seviyorummmmm!!!

Akşamları yalnız kalıyorum topikte tek üzüntüm buu...

yettim rapusssssss anlat bakim bugün nolduuuuuuuu
cidden davetiye süper olmus bende bayıldım
yani bian dedim rapus simdiden salıya sardı silindi bugünden salıyı niye bekliyoruz diyoo ki ben ogündeyim zatennn

seillam hoşgeldin seillaammm, ben sarhoş gibiyim yaaaa, bolca konuştuk bugün dip dibeydik el kol temaslarımız oldu kendimizden geçtik, ayy nolucak halim benim yaaaa.

bebeğim hoşbuldum ben seni gitin sandım ama gelmişsin demek bol muhabetli gecti gün temaslar falan süper omus bu yok bayagı bi aşmış bu adam kendini aman nazar göz değmesin

ayy deli yaaa... ben olsam direkt kendi üzerime alınırdım hiç sen filan gelmezdin aklıma

bu arada dün de güzel geçmiş ; süper süper ... akşamları evde yalnız geçirdiğin son günler bunlar ; tadını çıkar bence rapuşum
biz de dün jeliyle görüştük ; randevum iptal oldu ; iyi oldu rahat rahat oturduk :)

günaydın dememişim zaten kimsecikler de yok... ben de bari işlerimi toparlayayım öğlene kadar sonra kaçacağım...
akşam uğrarım ama bir programım yok...

günaydın kuzucuklar
akşam arkadaşımın düğünün vardı, liseden arkadaşların çoğunu gördüm çok güzel bir akşamdı. oynadık kurtlarımızı döktük eğlendik, bu aralar düğün düğün geziyorum geçen haftada kuzenimin düğünü vardı haftaya da başka bir arkadaşımın düğünü var :)) akşam bazı arkadaşların anneleri de ordaydı hemen bekarlara yöneliyorlar sıra sizde geç kalmayın evlenin artık filan. Büyüklerin şu akıl verme çabaları öldürüyo beni sanki evlenilecek düzgün birini buldum da evlenmedim mi
ben hala kendimi evlenecek kadar olgun hissedemiyorum yaa bi evin sorumluluğunu alamazmışım gibi geliyor.
herkes geziyor heralde kimsecikler yok topicde, ben bugün evdeyim dışarda kapalı hiç sevmediğim bir hava var gezmek içimden gelmiyor ama öğleden sonra kuzenimin oğlu için doğum günü hediyesi bakcaz yarın da doğum günü kutlaması var bu haftasonumda böyle geçecek. Pazartesinden itibaren de okulda dersler başlıycak bakalım
hepinizi öpüyorum ve kaçıyorummmm

cekucum ben de evdeyim, yeni geldim haftasonundaki kursumu hafta içine alamıyorlar çok zorlanıcam, hafta içi de başka kursum var sabahları birkaç gün, öğleden sonra da okul olunca 7/24 gibi bi şey olacak, ben de dedim o zaman bir ay idare edeyim bırakayım başka arkadaş bulalım yerime diye, mırın kırın ettiler öğrenciler alıştı size diye. Ben de onlara alıştım ama bırakmam lazım kaldıramam bi tarafımdan çıkar acısı. Ben derslere ilk günden başladım canım yaa, hafif hafif yani böyle korkutmadan başlayım dedim:)) Yoksa biliyosun ders fobisi var şimdiki öğrencilerin.:))

böcüküm de böcüküm "ay rapuş beraber salıyı bekliyoruz desene" deyince öyle sandım evet:)) Senden gelişmeler bekliyorum hızla o yüzden oldu sanırım. Gözlüklü olmazsa şemsiyesini kafasına vurma bence bi tarafına monte et, sonra da diğer adayınla ilgilen.

Bu arada nisanda başladım demiştin canım yaa bu tüyler bitmedi mi daha? Bu kaadr uzun mu sürüyor yaa?

Ayrıca öyle hemen akşamlara akacağımızı filan sanmıyorum böcüküm.

straw ben evli olmasına rağmen bir erkeğin arkadaşça yaklaşabileceğine inanıyorum, aklından geçirmez mi evet geçirir ama sen izin vermedikten sonra bir şey olmayacağı için gdip niyetini anlarsın, belki de gerçekten sana birini bulacak olamaz mı yani?

Ayrıcaaa:))) ay aklıma sürekli bi şeyler geliyo yazmadan edemedim jelibon yay burcuymuş nasıl yay bursusun sen jeliiii bu kadar az konuşan yay mı olur yaa:)) böcük, bu kız normal hayatta da mı böyle?

selam bayanlar... ben geldim. sohbete bir bakıyorum maşallah hızınıza yetişemiyorum son 2 sayfayı anca okudum...

herkesler nerde yaaaa ? gezin gezin cts günü tabii evde oturmak olmaz :)

rapuşum bitmedi hala epilasyonum maalesef ; tüyüm az diilmiş yani :) bir de regl iken işlem yapmıyorlar ; bittikten 3 gün sonra filan oluyor 10gün zaten... hem ben ayrıca cilt bakımı için de gidiyorum ya sık sık... ondan size çok geliyor :) bazen de gidiyorum birşey yapmıyorlar sadece muhabbet ediyoruz :)

bu arada ( senin "ayrıca"ların gibi ben de "bu arada"yı çok kullanırım ) jelibon öle sessiz bir hatun değil ; iş yerinde pek vakit ayıramıyor evde de neti yok o yüzden yazıp çıkıyor :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…