"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

bakalım zaman göstercek

nasılsınız güzellerrr :)
ben bugün biraz yoğundum, odaya da gelen giden çok oldu, yazamadım o yüzden..
rapuşumm çok sevindim tatlımm senin adınaa, inşallah bu iş olucak cnm benimm, aminn...
gamzenkcim pes etmek yok tatlımmm tmm mı...
miskacım böyle tartışmalar doğal cnm, sonuçta aranızda çok büyük aşılamayacak sorunlar yok, bunlar zamanla düzelicek şeyler o yüzden canını sıkma tatlımm... bu arada o zaman sen kuzeninle durumu kesinleştir, ben arkadaşımla o zaman tekrar bi konuşayım cnmm...
böcüğüm, seillam, yengecim, katinam, hayatacım, eylülüm, cekucum ve unuttuğum biri varsa sizleri de çoookk öpüorumm..
bu arada sanırım eylül haklı yaaa
adam bugün sürekli bizim odadaydı, gitmek bilmedi.. hangi takımı tutuorsun dedi, söleyince maça gidelim filan dedi, sonra kantinden içecek bişiler söliyelim buraya getirsinler dedi, abla da gelsin dedi aradım ablayı geldi, kahve yaptık, sonra adama tlf geldi çıktı.. sonra bana tekrar odaya gelince dior ki abla sana fal baktı mı ne dedi..
ablaya da demiş ki bu kız çok düzgün, bi gün biri yanımda asıldı terledi onu demiş.. hey allahım aslında o olay da öyle deil kızlar yaa, bi firmadan biri gelmişti, çok konuşuor ben de çok ama boş konuşan insandan hazetmediimden biraz sıkıldıımı belli ederek konuştum, üstelik adam evli o da sanmış ki adam bana asılıor, ben de tersliorumm, alakası bile yok kii....
akşamüstü gene geldi baya bi oturdu.. abla dior ki ben bu çocuğu tanıorum birine takarsa aşık olur, umarım olmaz, çünkü dediğim gibi bana uygun birisi deil..
neyse bi de üni.den aşık olduğum çocukla msnden konuştuk baya, gene bana bi arkadaşından bahsetti fotoğraflarını gösterdi yok istemem tipsiz dedim, evde kaldın sen dior, uyuz oldum, sen de mi brütüs dedim içimden..
offff yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :84:

evett bişeyler yapmam lazım umarım bi an önce uygun ortamı yakalarım :S

Son düzenleme:
strawcım teşekkür ederim canım İnşallah olur bir gelişme de hepimiz rahatlarız. Kasmıyorum artık rahatım o da rahat biraz daha şükür.

Erkekler kim seninle konuşsa sana asılıyo sanıyolar canım yaa. :))) Acaba doğruluk payı mı var? :44:

yaaa evet tatlımm sinir oldumm, o adam öyle bi adam deil ki sadece çenesi düşük, ben de kısa kesiorum konuşmayı sussun istiorum, o da sanmış bana asılıor, hey allahım yaaaaa..
bi de bugün işyerinden 2 kızla tanıştım, gayet hoş kızlar, onlar da bizimle aynı durumda, yok olmuor evlenemioruz diorlarr, öff allahım ne iştir yaaa

Bugün biz de bayan hocalarla konuşuyoruz, sayıyolar işte bizim de komşunun kızı var bekar o da kafama uymuyo kimse diyo diğeri diyo bizim de var akraba filan fişman. Evlenemeyenler ordusu kurmuşuz da haberimiz yok valla.
Sonra biri bana yaşımı sordu hatunlardan söyledim aa elini çabuk tut çocuk yapcaksın daha dedi

ben yaşımı sorduklarında hala evlenemediğim için yüzüme acıyarak bakıcaklar korkusuyla yaşımı söylemeye çekiniorum artık yaaa..
off allahım sen bu erkeklere akıl bize de sabır ver, aminn...

kızlar bişi daha diycem ama kızmayıınnn, o üni.deki çocuk beni c.tesi için yemeğe davet tti, ben de bakarız dediiimmm
bana asılmıor, hatta bana birilerini ayarlamaya çalışıor, benim de ona karşı bi hissim yok yanlış anlama olmasın, sadece onu 12 senedir görmüorum ve görmek istiorum, görüşsem sizce yanlış mı olur

Son düzenleme:
Canım şu an aşık değilsin kii, görüşmende bi sakınca yok bence, zaten onun da dışarda görüşmekte çekincesi olsaydı böyle bi şey demezdi dimi ama?

Son düzenleme:
rapuşum çok sevindim canımmm bu fırsatı sakın kaçırma bir an önce salı gelsinnnnn bi kahve bi yemek olayı olur inşallah

çilekimmmm bende seni öpüyorum canımmm.. o adam sana kafayı takmış hayatımm ve sanırım her gun bu şekilde ima etcek kendini sana uygun biri değilse salla duygularını açtığı zaman aynen böle söylersin umut bağlamasın sana...

ayy kuzum yaaa dün kuaföre gittim kız diyo ki hiç evlenmeye niyetim yoktu ısrar üzerine bi arkadaşım tanıştırdı 1.5 ay sonra istemeye geldiler 5 ay sonrada evlendim diyo evlilik çıkarken ki gibi değil herkes değişiyo iyi veya kötü ama en güzel yanı hiç bi zaman yalnız değilsin dedi çok hoşuma gitti bu söz yaaaa

ben yaşımı sorduklarında hala evlenemediğim için yüzüme acıyarak bakıcaklar korkusuyla yaşımı söylemeye çekiniorum artık yaaa..
off allahım sen bu erkeklere akıl bize de sabır ver, aminn...
umut kaybetmek yok canım gerçek aşkımızı bekliyoruz bizzzzzzzzzzzzz

canım git görüş yanlış olan bişe yok 12 sene baya uzun bi süre insanın kısmeti nerden çıkcak belli olmaz belki görünce çok farklı şeyler hissedebilirsiniz birbirinize ama şuan için arkadaşsınız ve yemeğe çıkmakta bi sakınca yokkk

günaydın kıslarrrrr çok çok yağmurlu gökgürültülü şimşekli bi sonbahar sabahından aşk dolu günler diliyorummm sizee....

günaydınn güzellerrr :)
yengecim, rapuşum tşk ederim yorumlarınız için, evet aramızda bişey yok sonuçta görüşmem de bi sakınca yok die düşündüm ben de ama gene de size sormak istedim..
yengecim zaten insanlar biraz da yalnız kalmama adına evleniorlar, mesela ben erken evlenmeyi hiç bi zaman düşünmedim, ama bi kaç yıldır arkadaşlarım evlenmeye ve bu yüzden de ben yalnız kalmaya başladıkça evlenmek zorunda olduğumu fark ettim...
bu arada can defteri benim için tamamen kapandı, dün bu saçmalığı sona erdirdik ve hiç üzgün deilim, asıl onunla olmak beni üzecekti..
şimdi diorum kiiii gelsin yeni aşklarrr
hepinizi çookkk öpüorumm..
iyi çalışmalar..

canım hayırlısı olsun hakkında iyi olmana sevindim can ile devam etseydin eksik bi hayat yaşıcaktın eksilcektin tamam kadında mücadele versin bi ilişki için ama erkeğin mücadele ettiğini görmek gerçekten istediğini gösteriyo biz kadınlar zaten hassas insanlarız ve sevince yapamıcağımız birşey yok onun için erkek uğraşsın senin için..
erken evlenmeyi bende düşünmedim ama hiç bi zamanda kapılarımı kapatmadım işte son 3 senem bi zaman kaybıydı onuda yaşamam gerekiyomuş yaşadım ben çok sadık bi insanımdır mesela biz uzak mesefa ilişkisi yaşıyoduk nadir görüşüyoduk ben çok rahat çıkamıyodum hiç bi zaman kafamı kaldırıp 1 kişiye bakmadım ama erkekler daha farklı oluyo işte o bana güvendi tanıdı sonra bu nasıl olsa bana sadık seviyo gitmezde deyip yapmadığını koymadı rahatlık yaşadı..
ama bugun kendimi iyi hissediyorummm sizi seviyorum canlarımmmmm

gunaydin kaymakli biskuviler

rapusum, asti kendini bu adam, aman nazar degmesin yaa insallah yine isi misi cikmaz da, vuslata erersin :) bakarsin o gun biraz serin olur, sen azcik urperirsin, guvercin gibi sokulursun yanina biraz, o da kolunu dolayiverir sen usume diye (ben o gamzenk`in bahsettigi kiritik kizlardanim, evet)

cilegim, o unv.deki arkadas evli degil miydi?? her iddiasina varim ki, seninle arkadasca bi maksatla bulusmak istemedi. eminim ki karisinin da haberi olmayacak, yalan soyleyecek. senin universitedeyken ona ilgin oldugunu ogrenmesi uzerine, bi sansini deneyecek bi seyler olur mu aranizda diye, nabzini yoklayacak. senden aldigi elektrige gore de, sonraki adimini belirleyecek, dostca mi kalsin bu muhabbet, yoksa asilsin mi sana diye. bu konuda hic suphem yok.

bizim de aramiz duzeldi cok sukur. eve gittigimde, kapiyi caldim acmadi, banyoda falan herhalde diye anahtarimla girdim, baktim koltukta uyuyakalmis, kiyamam onu oyle bebek gibi uyurken gorunce yumusayiverdim, gittim ben de yanina uzandim, uyandi, sarildik opustuk koklastik, darginligimizin da hic konusunu acmadik, oyle kapandi gitti.

bi de oturduk davetiye hazirladik, nisana gelecek arkadaslarimiza mail atmak icin, gun icinde sansurleyip yuklemeye caliscam buraya, siz de bakin :)) o davetiyeyi hazirlarken de cok eglendik, cok gulduk, oyle havamiz degisti yani :))

hepinizi opuyorum, bomba gibi bi gun olsun!! :)

günaydın kızlar :)

yaa 470. sayfaya giremiyorum niyeyse o yüzden rapuş ne zaman o bahsettiği işi yapacak göremedim yazdıysa tabii... bilen beni aydınlatsın...

gamzenkin yorumunu da göremedim ; birşey mi oldu ?

çileğim yaa ben bu arkadaşını hatrlayamadım... biri vardı ama o evliydi sanki bu o değil değil mi ? bir de can defterini kapatmış olmana rağmen kendini iyi hissetmene sevindim... olay zaten defteri açana kadar sonra defterlerini dürmek 2-3 hafta sürüyor bu kazmaların... ama biz hayalimizde adam sanıyoruz ya onları ; görüşmeye başlamadan neler bekliyoruz... iyi oldu durumun üstüne gidip net olarak gördüğün... darısı başıma diyorum şu gözlük kafalının defterini de ben dürmeyi planlıyorum en kısa zamanda uyuz şey bu sabah hani yürüyeceğim demiştim ya geldiği tarafa doğru diğer servise binmek için.. neyse servisi beklediğim yere kadar gittim ama ne gelen var ne giden ; karşılaşma saatimiz de geçti tamam dedim karşılaşmayacağız... neyse ben beklerken baktım geliyor ; ama bu beklediğim yerle onun yürüdüğü kaldırım çok yakın değil yani her zamanki mesafe yok... gördü beni ki ben zaten bakıyordum ama bakmadı... 1,5 ay kadar önce arkamızı dönüp birbirimize bakarken yakalandığımız yer burası... bu sefer olmadı öyle birşey; bakmadı işte artist , bir de elinde kırmızı bir şemsiye tam tiki yaaa dürücem defterini tikinin :82:

diğer herkese çok güzel bir gün diliyorum :)

evlimiiiiiii ozman uzak dursun çilekimmmmmm:44:

canım aranızın düzelmesine çok sevindim zaten belliydi düzelceği sen bu işve bu cilveeeee:26:

böcüküm rapuşun işi salı günüymüş okulla alakalıymış..

gamzenk dün okulda görmemiş sınavlar yaklaşıyomuş derslere ağırlık vermiş herkes..

o elinde ki şemsiyeyi alıp kafasına kafasına vurmak lazım denk geliyonuz ne güzel bakmıyoooo artist hakkatten amaaannn kendi bilir kızı kapcaklar haberi yokk o zaman görür günüüü

miskacım, böcüğüm günaydınn
evet miskacım evli olan, yaa benim aklıma hiç öle gelmedi, belki o tarzda konuşmadığından öyle hissetmedim cnm ama dediğini dikkate aliyim yaa, görüşmiyim en iyisi ama bana ciddi düşünen arkadaşlaırı varda onlardan birini ayarlamak istediğini sölüor hep, tühh adaylardan elden gidicek
bu arada enişteyle aranın düzelmesine çok sevindim tatlımm amann nazar değmesiinn
böcüğüm o kadar doğru bişey söylüorsun ki aslında biz onlara deil kafamızda yarattığımız adamlara aşık oluoruz, işte sonradan da aslında birer kazmadan ibaret olduklarını görünce üzülmekten çok kendi kendimize kızıoruz :)
cnm bu arada rapuşş salı günü görüşücek..
senin adam da alemmiş hee, kırmızı şemsiye haa hahaa
tatlımm boşver ümidini kesme sakın, hem bu olmazsa bi adayın daha var, o belki harika biri die düşün mutlu olll ok

merakımı giderdiğiniz için sağolun kızlar ; rapuşla birlikte heyecanla salıyı bekleyeceğiz o zaman

çileğim ; acaba eşin de gelsin mi desen ki ... hem böylece tanıştırmak istediği kısmetlerle de bağlantın kopmamış olur... :) hem de senin onunla konuşurken farklı bir amacın olmadığını ve de kendisinde öyle bir amaç varsa baştan vazgeçer...

şemsiyesi bordoydu yaa tamam çok kırmızı değil ; tarz sahibi yaa artist yengeçcim ; benim de elimde şemsiyem vardı onu bile geçirsem olurdu da bu sefer biraz mesafe vardı... olmadı pzt de aynı yere gidicem ama şemsiye değil de laptopu geçirebilirim
burç yorumumda ani bir rastlantı ani bir tanışma diyor bugün ama bakalım neler olacak ... ben bu gazla akşam gider yolunu keser bir de tanışırım o olur yani

miskacımmm ; ne güzel yaaa bak hep böyle olucak işte çözülecek sorunlar... davetiyeni görmek istiyoruz eveeet

günaydınnnnnn ileride konusu koçişler bebişler olcak güzel topiğimin güzel insanları:)))
öff bende hala bir yaprak kıpırtısı bile yok kankam bi tuhaflaştı resmen kacıyo benden,platoniğim bi şarkı söledi tam da tahmin ettiğim uctu gitti, bücürüküğü hiç konu bile etmiyorum artık kapandı gitti ayyy kaldım yine el elde baş başta fırtınalı ihtiraslı tutkulu aşkımı bekliyorum
miskacım yerim sizi ya nazarlardan sakınsın rabbim ohh şükür rahatladık topikcek bide rapusuma nazar değmesin demek salı büyük buluşma ve o kendisi istedi eşlik etmeyi göriyim seni rapus hallet artık su işi yemek kahve üşüme bahanesi çaktırmadan yakın temeaslar falan hepsini kullan ve nihai sonuca er inşallahh ikinize bşirden kocaman değmesin

çileğim bu eski arkadaş konusunu okuyunca direk miskayla aynı şeyleri düşündüm baktım o yazı vermiş beğenimiz olmadığı için beğenemedim tabi aynen katılıyorum miskaya bi nabız yoklaması bu bi yerlerde okumuştum bilen varmı bilmiyorum hatırlayamıyorum suan bi erkek bi kadına ilgi duyuyorsa ya kötü davranır yada ona birlerini ayarlamaya calışır gibi bi cümleydi o geldi aklıma bencede kesinlikle eşinin konudan haberi yoktur bu adam sana yoklama çekecek eğerbuluşma ısrarı sürerse eşinide getirmesini iste bakalım nedicekonada hemn bi kulp uyduru bence ya nese sen dikkatli ol yani başın ağrımasın sonra yine ben pek yumuşak bakamadım bu duruma
böcüğüm ya kırmızı şemsiyemi ilginç doğrusu yok bu adamda var bi gariplik çözemedim gitti sevgilisi olsa illaki bi şekilde senin ilgini anladığından sana bu durumu belli ederdi diye düşünüyorum ama bilinmez tabikide adamların kafası nasıl çalışıyo çözemiyosunki anacım en kısa zamanda seninde bu durumu netleştirmen dileğimle canım

diğer kızlar bizde durumlar aynı yineeee anlaşılan
herkesi öpüyoruummmmm

"Mutluluk nedir?" diye sor bir kediye, ciğer mi der sence?
"Mutluluk sıcacık bi...r kucakta sevilmektir" diyecektir bence..

"Mutluluk nedir?" diye sor bir köre, "görmek" - midir der sence?
"Mutluluk her rengi hissedebilmektir" diyecektir bence...

"Mutluluk nedir?" diye sor bir dilenciye, "çuval dolusu para" mı der sence?
"Mutluluk sıcacık bir evde eksiksiz huzurla" yaşamaktır diyecektir bence...

"Mutluluk nedir?" diye sor bir sevene, "onunla olmak" mıdır der sence?
Hayır! "Mutluluk, onun mutlu olduğunu bilmektir" diyecektir bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…