"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

katina bana 5 sevgi dili kitabı googledan baktıgım kadarıyla ilginç geldi alıp okumak istiyorum.

oku canım,mesela özür dilemeyi bilmeyen ya da öyle sandığım birinin ,hadi çay içelim teklifinin özür dilemek anlamına geldiğini tespit etmiştim o zamanlar o kitap sayesinde.ama bir süre sonra diyorsun ki 'herkesin ne demek istediğini hep ben mi düşüneceğim!!!!!!!!!'yine de faydalı bir eser :))))

sağol miskacım :))))

yetmemiş çalıştığım ; ayy yeni oturdum yerime... şimdi de maillere dalacağım...
akşam bir arkadaşımla dışarı çıkıcaz umarım ıslanmayız ; çok güzel yağmur yağdı burda... şimşekler ; gökgürültüleri pek özlemişim :KK16:

jelibonuuum ordasın :)
seni arayacaktım çıkalım dışarı diye ama yağmuru görünce vazgeçtim... sonra yağmur durdu ama başka bir akadaşım önce davrandı...
dedikodu yapalım yaaa :KK53:

rapuuuuş ; neler yaptın anlat çabuk çıkmak üzereyim... yarın sabaha kadar çatlarım ben meraktan...

Kızımmm, yazdıklarınızı okuyodum yeni gördüm umarım çıkmamışsındır, valla inanılmaz belki ama hafta içi bir işimin olduğundan bahsettiğim sırada ben de eşlik edeyim sana dedi. Düşüp bayılacaktım nerdeyse! Tabi ki seve seve kabul ettim, saatte de anlaştık, umarım gerçektir bu bir rüya değildir! :KK53: :nazar:

Kızımmm, yazdıklarınızı okuyodum yeni gördüm umarım çıkmamışsındır, valla inanılmaz belki ama hafta içi bir işimin olduğundan bahsettiğim sırada ben de eşlik edeyim sana dedi. Düşüp bayılacaktım nerdeyse! Tabi ki seve seve kabul ettim, saatte de anlaştık, umarım gerçektir bu bir rüya değildir! :KK53: :nazar:

aaayyy çıkmadım ; çıkarmıyım havadisi almadan :KK61:
şimdi yani dışarda bir işin var ve o sana eşlik edecek yani siz dışarda da görüşeceksiniz...
o zaman bir kahve bir yemek olayı da olur ; sohbet muhabbet ; bakışmalar ; gülüşmeler :KK52:

aaayyy çıkmadım ; çıkarmıyım havadisi almadan :KK61:
şimdi yani dışarda bir işin var ve o sana eşlik edecek yani siz dışarda da görüşeceksiniz...
o zaman bir kahve bir yemek olayı da olur ; sohbet muhabbet ; bakışmalar ; gülüşmeler :KK52:

Evet dışarda ama yine okulla alakalı bir iş, tavrı hoştu yani, ben gelirim eşlik ederim sana dedi ki gerek de yok yani yalnız yapılabilecek bi şey:)) Umarım gelir. :KK9: Yemek kahve olayını bilmiyorum duruma göre bakarım ürkütmeden bi şeyler ayarlamaya daha doğrusu ona ayarlatmaya çalışırım bi gelsin de görür gününü o.

Sen gece yok musun ay neden sabah dedin?

Evet dışarda ama yine okulla alakalı bir iş, tavrı hoştu yani, ben gelirim eşlik ederim sana dedi ki gerek de yok yani yalnız yapılabilecek bi şey:)) Umarım gelir. :KK9: Yemek kahve olayını bilmiyorum duruma göre bakarım ürkütmeden bi şeyler ayarlamaya daha doğrusu ona ayarlatmaya çalışırım bi gelsin de görür gününü o.

Sen gece yok musun ay neden sabah dedin?

hadi bakalım o zaman ; ürkütme tosbaayı :) çıkıyorum ben ve de öpüyorum...
akşam yokum laptopu götürmüyorum eve bir arkadaşımla buluşacağım da ... çok kaynatmayın...

hadi bakalım o zaman ; ürkütme tosbaayı :) çıkıyorum ben ve de öpüyorum...
akşam yokum laptopu götürmüyorum eve bir arkadaşımla buluşacağım da ... çok kaynatmayın...

Valla bugece çok yazasım var, kaynatma konusunda söz veremem umarım eşlik eden arkadaşlar olur kendi kendime kaynatmak istemem. :KK37:

Güle güle yine bekleriz.:))

Teşekkür ederim canım bu bile büyük bi gelişme sayılabilir dimi tospaa için? :KK75:
İnşallah canım İnşallah. Olumsuz düşünmek bile istemiyorum.

Senden naber? Nasıldı bugün?

hiç göremedim maalesef bugün. sınavlar yaklaşıo. ders telaşına düştü herkes.

evt evt büyük gelişme bncede tospaa için. umarım bişeyler olur bakalım. darısı başıma artık :KK14:

hiç göremedim maalesef bugün. sınavlar yaklaşıo. ders telaşına düştü herkes.

evt evt büyük gelişme bncede tospaa için. umarım bişeyler olur bakalım. darısı başıma artık :KK14:

İnşallah olur canım yaa. Darısı başınalık bi şey bile değil gelirse olacak. :KK9: Sabrın sonu selamet, ne hallerle şu günü gördüm yaa bazı insanlar için ne kadar da zor oluyor bu gönül işleri. :KK4:

İnşallah olur canım yaa. Darısı başınalık bi şey bile değil gelirse olacak. :KK9: Sabrın sonu selamet, ne hallerle şu günü gördüm yaa bazı insanlar için ne kadar da zor oluyor bu gönül işleri. :KK4:

hiç sorma valla. millet iki dk da ayarlıo. yırtık deiliz hep ondan oluo. kızlar kırıtık bi görsen neler yapıolar. bn hayatta yapamam yani:KK43:(

bişeyler yapmam lazım ama.

geçen hfta dedi ya ben öyle bi arayış içinde değilim diye. ispat etmeye çalışıo heralde benimki:KK14:

miska, sorunları çabucak halletmek istiyorsan, aceleciysen biraz ki yazdıklarında "hemen halletmek" demişsin:)) yapı olarak da tezcanlıysan ben gibi, sorun varken aklımda uyuyamam bile onu halletmem lazım, işte öyle biriysen eniştemiz de sorun çözmeye alışkın biri değilse senin aceleciğin telaşın onu korkutuyor olabilir, sorunu çözememekten çekiniyor olabilir.

katina sen de çok sağol canım, çok teşekkür ederim güzel dileklerin için gerçekten ihtiyacım vardı.:KK19:

hiç sorma valla. millet iki dk da ayarlıo. yırtık deiliz hep ondan oluo. kızlar kırıtık bi görsen neler yapıolar. bn hayatta yapamam yani:KK43:(

bişeyler yapmam lazım ama.

geçen hfta dedi ya ben öyle bi arayış içinde değilim diye. ispat etmeye çalışıo heralde benimki:KK14:

Evet canım katılıyorum sana yırtık olmak lazım birazcık da yırtık olanların da sorunları farklı oluyor boşver böyle iyi:))

Son yorumun alakasız olmuş bence göremediğin için boşluktan yorum yapıyorsun bugün. Dediğine bakma onun, yaptığına bak. :KK53:

X