"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

aşk aşk aşk ya ben kime aşığım acep artizlerdennnnnn ayyy onu bile bilmiyorummm

bende bilmiyom ya böcük nerde bu adamlarrr

devam rapu devammmmm

işe birlikte gittiğim bayan bu cuma ve pzt gelmeyecek... o yüzden o günler onun geldiği tarafa gideceğim bakalım nolcak...

Sen ne yaparsan o olucak böcük. Ona bırakma o ne yapabilir ki yazık onaaa sana gelip konuşamaz selam veremezzz, yanlış anlaşılırsam diye korkarr, sen yapıcaksın bi şeylerr, hadi göreyim seni artııık!

Evet erkek gibi davranmaya ihtiyacı var kazma görünümlü nazlı insanın. :)) İstediklerini vericem ona bakalım değerlendirebilicek mi?! Denge bozan bi yapısı olduğu için hep korkuyorum canım yaa geri sararsak hemen diyee.

Bence her şeyden önce kararlı çık, bi sokak sor adres sor ne dersin?

devam rapu devammmmm

yaaa yok mu cidden beğendiğin biri... ben Spartacus dizisinin ilk sezonunda oynayıp da kanserden geçen hafta hayatını kaybeden adamı çok beğeniyordum... ama o çok yeniydi sinemada ve tek bir filmi vardı diziden başka onu da zar zor bulup izlemiştim... ama Aamir off yaa bir sürü filmi var ; bir de filmlerde şarkılı kısımlar hep olduğu için klip gibi de var bir sürü videosu... ayy dönüp dönüp izliyorum

denemeee.... 465. sayfaya geçemiyorum da :)

rapuşum ya senden alıntı yaptım ama olmamış... aldım verdiğin gazı gör bak neler olacak peeeh

eylülüm senin beğendiğin adamın baya hayran var... neyse ki aamirimi herkesler tanımıyor henüz :90:

devam rapu devammmmm

Elimden geleni yapmaya başlıyorum canım inan bana, onda da ışık görmesen duraksarım da beni incitince kendine gelmiş galiba ya da bilmiyorum hepsi benim yorumum işte takılıyoruz iyi oluyor.

Aşk olmadan olmazzz ama tanıştırılınca da aşık olabilir insan yaa, neden olmasın ki dimi amaa? Ben de hiç tanıştırılmak istenenlerele tanışmadım gerçi. Yani o kadar çekindim ki tanışamadım doğrusu. Olmazsa tanıştıran kişiye hesap vermek sorunda kalmak da var. :44:

umarım rapuşum ya bozmadan dengeni tekrar adımlar atar kocaman kocaman... ama sen de ufak tefek ilgisizliklerinden pes etme bir süre olur mu...

kararlı olmam lazım evet ; izinden önce halletcem bu işi diyordum ya öyle olmam lazım... adres filan soramam artık geçti onlar benim kahveden başka bir seçeneğim kalmadı maalesef
yarın denk gelirsek bakıcam sana söz veriyorum kendimden önce yoksa sana bir daha "hadi adım at" diye ısrar edecek yüzüm olmayacak :86:
sonrası da allah büyük

canlar ii geceler cok uyku geldi benim cokkkkkk öptü sizi benn

tatlı rüyalar kuzum

doğrusunu yapıyorsun canım... öyle hissediyorsan öyledir :)
sen umut etmeye devam et kuzum :)

tanışma olayı bana da hep soğuk gelir ama tabii kısmet belli olmaz ki... dediğin gibi başka birine de karşı sorumluluk da hissedilir... kimseye de borçlu kalmak istemediğim için hiç yanaşmadım böyle şeylere şimdiye kadar ama patronuma hayır diyemeyeceğime göre peki demek durumunda kaldım zaten hani buluşma gibi birşey de olmayacağı için her an kaçabilirim diye düşünüp kendimi rahatlatıyorum da umarım benim çenesi düşük patronum çocuğa benden bahsetmemiştir... soramam da ... amaan yaa ne var aşk gelip kendiliğinden bulsa yaaa

canlar ii geceler cok uyku geldi benim cokkkkkk öptü sizi benn

İyi geceler.

böcükçüm moralim çok çabuk bozuluyor benim hani migros poşeti görünce düşündüğün türden şeyler var ya onun gibi işte hemen duygusal davranıyorum ama bu sefer bunu yapmamaya çalışıcam tüm gücümle inan ki. Ancak bu şekilde düzelebilicez çünkü başka çözümü yok gibi görünüyor ben çekilince o da tırsıyor çünkü bu döngüyü o kıramayacak bu belli bir şey.

Bak ve cesaretini topla merhaba bi kahve içelim mi diyceksin sanırım o zaman? :44:

Senin durumun farklı gözüküyor, iş görüşmesi sonuçta dmi ama:) O yüzden kolaylıkla sıyrılabileceğin bir duruma dönüşebilir istemezsen. Neden en baştan bunları konuşuyoruz ki hem, tabi ki sen sesini beğendiğin gibi kendini de beğeneceksin:)) Tabi gözlükle kahveye gitmezsen. Bi de ikisini de beğeniyomuşsun hahahaa.

yaa o psikoloji iğrenç birşey ; yapmamak lazım ama objektif olamıyoruz... hayal gücümüz saçma sapan çalışıyor o durumlarda keşke engel olabilseydim o gün çok farklı olabilirdi... ama yapamadım işte... sen düşünme canım yaaa ... dediğin gibi tüm gücünle uğraş :)

sanırım öyle birşey olacak... günaydn ya da merhabadab sonra baktım o birşey demeyecek ben söylerim heralde... olmayacak rapuş yaa ; istemiyorsa da bileyim bak hazır başka aday çıkmışken niye vakit kaybedeyim ; zihnimi yorayım değil mi

ayyy dur bi dakika ben sesini beğendim demedim ki :) sabah arayanın o olduğundan da emin değilim sadece organizasyonla ilgili biri aradı ama büyük bir kurum patronumun bahsettiği kişi o olmayabilir... isim filan söylemedi çünkü... bir de iş görüşmesi değil tam olarak ; 3 günlük bir fuar ingilterede... organizasyonda yer alan biri olarak o da orda bulunacakmış... yani standa gelir filan o tarz bir tanışma olur sanırım ama ben suratsız olduğum için ve de gerileceğim için patronumdan fırçaları yiyeceğimden eminim :90: ikisini de beğenirsem ikisiyle de takılırm ben de ; hep onlar mı yapacak

Ay böcüük âlemsin, ikisiyle de takılırmış hahaha, bakalım ikisini de bi gör de biri birine on basacaktır eminim. İkisiyle takılırım deyince korktum sanırım açıklamama bak:)))))

Tabi ki canım aklını tertemiz yap ki yeni aday çabucak filizlensin. Hmmm o ses onundur belki de ne bileyim bana da öyle geldi:))

Bu arada patronunun çocuğa bahsettinden adım gibi eminim, gerilmene gerek kalmayabilir elekritik tutarsa ni bir duygu patlaması havai fişek aydınlanması yaşayabilirsiniz belli olmaz:)) Patronun seni tanıyor bak ne güzel sana uygun birini bulmuştur benceeee.

Neyse oraya daha var sen yarın iş başınaa tabi ben de.

AŞK OLSUN.

İyi geceler...

Aşk olsun rapuş yaaa sevdim bunu ...

iyi geceler canım... ben de yatıcam az sonra ; herkese iyi geceler... gerçi kimsecikler de kalmadı ama olsun...

yarın için bol şans diliyorum sana canım ; umarım akşama yazdığın şeylerle ağzımız yine kulaklarımızda ; salyalarımız akar pozisyonda oluruz
tamam biraz iğrenç oldu ama doğru ifade ettim yine de durumu değil mi neydi bişey teşbih diyorduk sanki buna :44:

neyse uykum geldi ya iyice saçmalıyorum... iyi geceleeeer ; tatlı rüyalar

Teşbih-i Belığğğğ:))) Gece gece edebi san'atlara geçiş mi yapsak mirim?:))

ben senin patron olyını çok net değerlendiriyorum iyi olacak sanki kesin olacak gibi geliyor nedensee, hayırlısı neyse (kimse, hangisiyse) o olsun.

Sana da bol şanslar çok teşekkür ederim güzel dileklerin için, gidip yapışcam artık bi tarafına o kadar sıkıldım ki aynı durumları yaşamaktan sırf değişiklik olsun diye ensesine filan şaplak atıcam o olcak heee! :89:

Şimdi gidip dua edelimmmmm hepimiz için.

kızlar sizi seviyorummm iyi geceler hepiciğinize................ sevdiceklerinizi görün rüyanızda öpüyorum sizi

günaydın beybilerrrrrrrrrr:))))))))
ohh cok mis bir gün bugün cici babetler aldım dün kendime ama tokalarını değiştittirdiğimden bu akşam alıcam gördüğünüz üzre kendimi alışverişe vermiş durumdayımm ve herşey yine aynııı

böceğim ya öle beğendiğim kişiler var tabi ama cok da hayranlığım yok galiba küçükken tam bi van damme delisiydim bayılırdım adama george clooney beğenirdim mesela spatacuse bende bayılırdım ama adamcık tam parladı söndü son zamanlarda robert pattısonı cok seksi buluyorum mesela ama favorim gerard butler o adama bayılıyorum bu aralar, bide vazgecemediğim will smith var hahahaha al sana seillanın artizzzzzzzzzz günlüğüüüü ayy bi aralarda keanu reeves e takmıştım ama gerard ve will favorilerim :))))))))

rapusum bugünde güm güm gümbürdemeniz dileğimleee

herkes için heyecan dolu mucizevi bir gün olsun

ve aşkkkkkkkk o gün bugün olsun

Son düzenleme:
gunaydin pamuk prensesler, tas bebekler

ay canim sikkin geldim sabah buraya, topige girip de guzel haberler okuyunca, bi de eylulumu gorunce keyfim yerine geldi :)) eyluuull yaaa bi daha da gitme o kadar uzun sure cok ozluyosak napalim yani, yazik diil mi bize!

eylulkusum, ayakkabilar bomba hakkaten, bugun-yarin gelir kargo, bakalim rahat mi.. insallah oyledir de, yeni ayakkabilar pesine dusmek zorunda kalmam. sen orda olsaydin da fotolarimi cekseydin, aaaahh ahhh nasil isterdim anlatamam ( keskee ya keske ooff ( bu arada copumu catmiyosunuz demissin, pembe panjur`un kurucularindan bayan cilek hemen el atmis duruma :) ben bu konuda sana katilmiyorum, cilekten oncesinde hoslanan bi adam degil ki bu; bi copcatan adamin aklina sokmus sadece, o da olmadi zaten. yine de sen nasil rahat ediceksen kuzucum. benim etrafimdaki evlenilebilecek duzgun bekarlari yazdim daha onceki bi mesajimda, iclerinde hosuna giden olursa bakalim caresine gerci kucukler galiba senin icin, 84-85`li hepsi?

rapunzelim, fistik ezmem, ne guzel heyecanlanmissin, yerim seni yaaa insallah hevesini kacirmaz bu tosbaa yavasligiyla! ya da sen tutucaksin ensesinden artik, yeter be diyceksin, sap diye opceksin

bocuguumm, bence copcatanlar araciligiyla baslayan iliskiler iyi olabiliyo cogu kez, cunku arayi yapan vatandas ikinizi de taniyosa, birbirinize uygun buluyosa, bi bildigi oluyo genelde :) cilekle benim durumum gibi olan, daha sekilci versiyonu :)

cilegim, kuzene gosterdim fotolari. hos cocuk dedi ama o kadar utangac ve bu islerde acemi ki, bana biraz zaman ver, su senin nisan bi gecsin oyle konusalim falan dedi saftrik. iyi dedim, ben onu ankarada bi sıkıştırayım

hee bu arada bocukum, sacimin onunu vag yaptirip topuz goruntusu verecek sekilde toplatmak istiyorum. sacim biraz daha uzunken yapabilmisti burdaki kuaforum, bakalim ordaki ne diyecek. yok, yapamam onu derse de, daginik topuz gibi ordan burdan tutturmak suretiyle :) aslinda ben acik kullanmayi daha cok seviyorum ama o marjinal gelin sacini dugune sakliyorum :)))

seillaaamm, pozitif kusum benim, sirilsiklam asik olursun, dengen kaybolur, o da sana sirilsiklam asik olur, dengesi bozulur innnnsaaalllaaahhhh

diger kizlari da kocaman opuyorum, super bi gun olsun!!

sana da günaydın canım ve de herkese günaydın :79:
bence de güzel birgün ; serin biraz hava kapalı hatta yağmur da yağacak... ben yağmuru çok severim ; o yüzden güzel bir gün...
havadisim yok bu sabahtan... senin dilediğin gibi de güzellikler diliyorum herkese :)

ayy evet spartacus gelecek vaat ediyordu ama olamadı işte senin liste baya kabarıkmış...ben ünlü platonik aşklarımda bile tek eşliyim yahu ; biri tamamen bitmeden diğeri olamıyor... Andy gitmeseydi öte diyara Aamiri keşfedemezdim ... o yüzden ben noktayı seviyorum ; virgülü değil :82: ay pek felsefik oldu... rapuş edebiyatçı olarak ne düşünüyorsun bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…