"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

gunaydin pamuk prensesler, tas bebekler :KK71:

ay canim sikkin geldim sabah buraya, topige girip de guzel haberler okuyunca, bi de eylulumu gorunce keyfim yerine geldi :)) eyluuull yaaa bi daha da gitme o kadar uzun sure :KK59: cok ozluyosak napalim yani, yazik diil mi bize!

eylulkusum, ayakkabilar bomba hakkaten, bugun-yarin gelir kargo, bakalim rahat mi.. insallah oyledir de, yeni ayakkabilar pesine dusmek zorunda kalmam. sen orda olsaydin da fotolarimi cekseydin, aaaahh ahhh nasil isterdim anlatamam :KK43:( keskee ya keske ooff :KK43:( bu arada copumu catmiyosunuz demissin, pembe panjur`un kurucularindan bayan cilek hemen el atmis duruma :) ben bu konuda sana katilmiyorum, cilekten oncesinde hoslanan bi adam degil ki bu; bi copcatan adamin aklina sokmus sadece, o da olmadi zaten. yine de sen nasil rahat ediceksen kuzucum. benim etrafimdaki evlenilebilecek duzgun bekarlari yazdim daha onceki bi mesajimda, iclerinde hosuna giden olursa bakalim caresine :KK1: gerci kucukler galiba senin icin, 84-85`li hepsi?

rapunzelim, fistik ezmem, ne guzel heyecanlanmissin, yerim seni yaaa :KK69: insallah hevesini kacirmaz bu tosbaa yavasligiyla! ya da sen tutucaksin ensesinden artik, yeter be diyceksin, sap diye opceksin En Büyük KK:KK4:

bocuguumm, bence copcatanlar araciligiyla baslayan iliskiler iyi olabiliyo cogu kez, cunku arayi yapan vatandas ikinizi de taniyosa, birbirinize uygun buluyosa, bi bildigi oluyo genelde :) cilekle benim durumum gibi olan, daha sekilci versiyonu :)

cilegim, kuzene gosterdim fotolari. hos cocuk dedi ama o kadar utangac ve bu islerde acemi ki, bana biraz zaman ver, su senin nisan bi gecsin oyle konusalim falan dedi saftrik. iyi dedim, ben onu ankarada bi sıkıştırayım :KK53:

hee bu arada bocukum, sacimin onunu vag yaptirip topuz goruntusu verecek sekilde toplatmak istiyorum. sacim biraz daha uzunken yapabilmisti burdaki kuaforum, bakalim ordaki ne diyecek. yok, yapamam onu derse de, daginik topuz gibi ordan burdan tutturmak suretiyle :) aslinda ben acik kullanmayi daha cok seviyorum ama o marjinal gelin sacini dugune sakliyorum :)))

seillaaamm, pozitif kusum benim, sirilsiklam asik olursun, dengen kaybolur, o da sana sirilsiklam asik olur, dengesi bozulur innnnsaaalllaaahhhh :KK69:

diger kizlari da kocaman opuyorum, super bi gun olsun!!

benim de saçlarım uzundu baya ; 1,5 senedir filan kısa kullanıyorum... seninkine benziyor... çok da sevdim bu modeli... ben de ilk kestirdiğim zamanlarda ne güzel gelin saçı olur diye düşünmüştüm valla ; böyle taptaze fresh bir gelin ; öyle klasik topuzlar değil de hem çok da canlı hareketli durur gibi düşünüyorum...sana da çok yakışır evet düğüne sakla o modeli...

yaa hani bu tüllü şapkalar var onlardan da kullanacak mısın ; ben çok seviyorum onları hafif yüzünü kapatacak filan... :)

kızlar ben kaçıyorum ; valla işleri biraz sallıyor gibi hissediyorum kendimi... aslında herkes herşeyi biliyor üretimde tüm bilgileri verdim zamanında ama hatırlatmazsam mutlaka unutuluyor... bütün detayları toparlayıp tekrar hatırlatmak istiyorum herkese ki kabak benim başıma patlamasın... o yüzden mevcut tüm siparişlerin detaylarını gözden geçirmek istiyorum... hepinize kolay gelsin ; öpüyoruum :KK71:

benim de saçlarım uzundu baya ; 1,5 senedir filan kısa kullanıyorum... seninkine benziyor... çok da sevdim bu modeli... ben de ilk kestirdiğim zamanlarda ne güzel gelin saçı olur diye düşünmüştüm valla ; böyle taptaze fresh bir gelin ; öyle klasik topuzlar değil de hem çok da canlı hareketli durur gibi düşünüyorum...sana da çok yakışır evet düğüne sakla o modeli...

yaa hani bu tüllü şapkalar var onlardan da kullanacak mısın ; ben çok seviyorum onları hafif yüzünü kapatacak filan... :)

yaa valla bocugum yarama parmak bastin! ben de cook seviyorum o duvaklari, birdcage diyolarmis, arastirirken ogrendim :) o kus kafesi olayina bayiliyorum ama ben yirtmacli gelinlik giyecegim icin, herkes beni caydirdi. neymis, o romantik bi duvakmis, daha yasi ilerlemis gelinler ya da ikinci-ucuncu evlilikler icin daha uygunmus, sade bir gelinlikle kullanilirmis vs vs.. sanki yazili kurallari var bu olayin. gelinlikciler bile ayni seyleri soyleyince bi geri basmistim :) ama oyle yerlere uzanan topuz alti duvaklari hic sevmiyorum ben yaa. ya o birdcage`lerden olsun, o olmazsa, omuzlarima kadar gelen kabarik ve kut bir duvak olsun :KK53: ama illa da farkli olsun :)))

kolay gelsin böceğimm ii çalışmalar evet ebn öle takılıp kalamıyorum ama sevdiceğimi bi bulsam ona takılıp kalacam işte kimsecikleri görmiycek gözüm :93:

miskacan niye mutsuz geldin bakıyım pozitif kuşlun öper seni nanaklardan
kızlar bende kısa sacı cok seviyorum aslında sekil vermesi cok daha kolay oluyo süper olacak miskamız

kolay gelsin böceğimm ii çalışmalar evet ebn öle takılıp kalamıyorum ama sevdiceğimi bi bulsam ona takılıp kalacam işte kimsecikleri görmiycek gözüm :93:

miskacan niye mutsuz geldin bakıyım pozitif kuşlun öper seni nanaklardan
kızlar bende kısa sacı cok seviyorum aslında sekil vermesi cok daha kolay oluyo süper olacak miskamız

canim kuzumm, cok tesekkur ederimm:KK71: ankarada kuafor tecrubem olmadigi icin, sagdan soldan duyduklarimla bodoslama dalicam bi yere artik, ne cikarsa bahtima... insallah facia olmaz sac ve makyaj :)

yaa canimin sikkinligina gelince, enistenizle iletisim kuramama gibi bi problemim var. ben cabuk sinirlenen ve hemen sonen bi insanim; o da sinirlenmeyen ama kiz gibi trip yapan ve konuyu uzatip duran bi adam. gercekten sinir hastasi olmaktan korkuyorum :)) beni azarlayarak konusuyosun, uzerimde otorite kurmaya calisiyosun, cocukmusum gibi davraniyosun deyip duruyo her anlasmazlikta. hakli belki de ama ben onu azarlamak maksatli soylemiyorum ki hicbi soyledigimi, sadece ses tonum sert oluyo, ona da engel olamiyorum. yani melek degilim ki ben, cok sinirlenince adile nasit gibi olayim...

genel problemimiz su sekilde: ben rahatsiz oldugum bi seyi soyledigimde beni, ne demek istedigimi ve neden bunlari soyledigimi anlayip, durumu cozmeye calismak yerine, aninda trip atiyo, küsüyo. ben de buna dayanamayip sinirleniyorum. ben sinirlenince, sen surekli beni azarliyosun diyo. ve bunun uzerine tartismaya basliyoruz. kabus gibi bi döngü! gercekten napicami bilemiyorum, hep boyle gidecek galiba bu durum :KK59:

canim kuzumm, cok tesekkur ederimm:KK71: ankarada kuafor tecrubem olmadigi icin, sagdan soldan duyduklarimla bodoslama dalicam bi yere artik, ne cikarsa bahtima... insallah facia olmaz sac ve makyaj :)

yaa canimin sikkinligina gelince, enistenizle iletisim kuramama gibi bi problemim var. ben cabuk sinirlenen ve hemen sonen bi insanim; o da sinirlenmeyen ama kiz gibi trip yapan ve konuyu uzatip duran bi adam. gercekten sinir hastasi olmaktan korkuyorum :)) beni azarlayarak konusuyosun, uzerimde otorite kurmaya calisiyosun, cocukmusum gibi davraniyosun deyip duruyo her anlasmazlikta. hakli belki de ama ben onu azarlamak maksatli soylemiyorum ki hicbi soyledigimi, sadece ses tonum sert oluyo, ona da engel olamiyorum. yani melek degilim ki ben, cok sinirlenince adile nasit gibi olayim...

genel problemimiz su sekilde: ben rahatsiz oldugum bi seyi soyledigimde beni, ne demek istedigimi ve neden bunlari soyledigimi anlayip, durumu cozmeye calismak yerine, aninda trip atiyo, küsüyo. ben de buna dayanamayip sinirleniyorum. ben sinirlenince, sen surekli beni azarliyosun diyo. ve bunun uzerine tartismaya basliyoruz. kabus gibi bi döngü! gercekten napicami bilemiyorum, hep boyle gidecek galiba bu durum :KK59:

molaaa verdim :)

ya kuzucum siz tamam uzun zamandır tanışıyorsunuz birbirinizi tanıyorsunuz ama bir çift olarak yaşamaya yeni alışıyorsunuz... daha önce birbirinizi rahatsız etmeyen tepkilerinizin şimdi rahatsız ediyor olması normal... bu yaştan sonra pek kişilikler değişmez ama şekillenir bence sevgiyle... evliliklerin ilk birkaç yılı da uyum sağlamakla geçmiyor mu... siz de bu süreçten geçeceksiniz elbet... o yüzden korkma hiç her tartışmamız böyle olacak diye... gergin olmadığınız bir zaman konuşun bu konuyu... o zaman daha iyi anlayacaktır ; amacına odaklanacaktır ses tonuna değil :KK34:

yaa ben çok severim o tüllü şapkaları sade gelinliklerde kullanılıyor genelde ama nişanda belki kullanabilirsin ?
benim arkadaşım kışın nikah yazın düğün yaptığında ; nikahında kullanmıştı beyaz bir elbiseyle... o küçük duvağı da annemle birlikte yapmıştık çok da hoş olmuştu ...
sadece aksesuar olarak kullanabilirsin belki eğer ayakkabılarımla filan çok kalabalık olurum diye düşünmezsen...

merhaba kızlar :))
sacıuzunum çok sağol iyi dileklerin için.valla evet Allah benimkini tamnamına erdirsin ve hepimize dost-sevgili-koca olabilecek birini versin inşaaaaalllaaaaaaaaaah :)) sana da bol bol şans diliyorum canım.
böcüğüm kaçırma şu adamları yahu,belki süper olcak :))
miska ayakkabıların çok güzel yazdım mı hatırlamıyorum.herşey yolunda gidecek ve çok güzel olacaksın :)
bana gelince sevgilim yine işe gömüldü çıkamıyor,7/24 çalışır mı bir insan yaa canına da acımıyor.halledicez bunu da artık napalım kader,kısmet :))
öperim hepinizi.

miskacım şu sıralar tartışmaların olması çok normal,ikiniz de gerginsinizdir.sonuçta yeni bir yaşama adım atıyorsunuz.ne kadar çok severse sevsin insan,alışkanlıklardan ayrılmak zor.siz kabuklarınızın çıtırdayıp kırıldığı dönemdesiniz,yumurtadan çıksam ,çıkmasam :))herşey çok güzel olacak.zamanla birbirinizin dilini konuşmaya başlayacaksınız.aynı şekilde tepki vermemeniz çok normal.çünkü farklı insanlarsınız.her şey çok güzel olacak sıkma canını.'' 5 sevgi dili'' diye bir kitap vardı okumadıysan tavsiye ederim.farklı tepkileri vs anlayabilmemi sağlamıştı benim o zamanlar.öperim :)))

hani taçlar var ya tüllü bahsettiğim şapka konseptine uygun olan , ben onlardan da takmak istiyorum ama herkes çok abartı buluyor diye takamıyorum ben de :KK53:
ama mesela bu tarz bir organizasyonda kimse alıkoyamaz beni tüllü bir şapka takmaktan...

ayy hatta şimdi karar veriyorum ; nişanım aile arasında olacak ama daha sonra arkadaşlarla kutlama yapacağım ve o kutlamada tüllü şapkam mutlaka olacak...
ama tabii ne zaman ve nerde o biraz uzak görünüyor... hah işte yaşı geçgin gelin olarak takmam garip olmaz heralde :KK53:

hani taçlar var ya tüllü bahsettiğim şapka konseptine uygun olan , ben onlardan da takmak istiyorum ama herkes çok abartı buluyor diye takamıyorum ben de :KK53:
ama mesela bu tarz bir organizasyonda kimse alıkoyamaz beni tüllü bir şapka takmaktan...

ayy hatta şimdi karar veriyorum ; nişanım aile arasında olacak ama daha sonra arkadaşlarla kutlama yapacağım ve o kutlamada tüllü şapkam mutlaka olacak...
ama tabii ne zaman ve nerde o biraz uzak görünüyor... hah işte yaşı geçgin gelin olarak takmam garip olmaz heralde :KK53:

böcüüümm hayırıdrr :KK34::KK34:

kızlaarrrrrr:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

miskacım şu sıralar tartışmaların olması çok normal,ikiniz de gerginsinizdir.sonuçta yeni bir yaşama adım atıyorsunuz.ne kadar çok severse sevsin insan,alışkanlıklardan ayrılmak zor.siz kabuklarınızın çıtırdayıp kırıldığı dönemdesiniz,yumurtadan çıksam ,çıkmasam :))herşey çok güzel olacak.zamanla birbirinizin dilini konuşmaya başlayacaksınız.aynı şekilde tepki vermemeniz çok normal.çünkü farklı insanlarsınız.her şey çok güzel olacak sıkma canını.'' 5 sevgi dili'' diye bir kitap vardı okumadıysan tavsiye ederim.farklı tepkileri vs anlayabilmemi sağlamıştı benim o zamanlar.öperim :)))

katinam degerli yorumun icin tesekkur ederim, senin konusmalarinda ipek gibi bi yan var, insani sakinlestirip huzur veriyor, ilginc.. :)

bocugumun de dedigi gibi, yillardir birbirimizi taniyor olmanin verdigi rahatlik, bazen yerini soru isaretlerine birakiyor, bu yonunu nasil farketmemisim dedigim zamanlar oluyor. eminim ayni sey onun icin de gecerli... depresif moda girmeye meyyal bir insan olmasi, huzunden (bence) fazlasiyla keyif almasi, edebiyata duskunlugu vardir, bu sanatci yonunu de huznun beslemesi; benim civil civil halimle belki de pek ortusmuyor. normalde keyifli bir adam olmasina ragmen, ara sira huzne ihtiyac duyuyor olabilir. o yuzden bu trip yapip kusmeler, sonra da bi kac gun kabugunda mutsuz yasamalar belki de? cunku ben, anlasmazliklari hemen cozup, konuyu kapatip, opuse koklasa devam edelim mutlu iliskimize modunda oluyorum hep iliskilerimde, ve karsi taraf uzatmazsa hic uzatmiyorum. belki de bu "surekli mutluluk" onun istedigi bi sey degildir? bu konuya egileyim :)

bahsettigin kitabi annem cok severek, defalarca okumustu ama ben hic okumadim, nedense o donem kisisel gelisim kitaplarina karsiydim, hafif ergendim galiba :)) annemden odunc alip okuyayim bi, merak ettim simdi.

ahaha var bende o tullu taclardan, zamaninda cok gezdim onlarla :)) (zamaninda dedigim de gecen sene :KK1:) kim ne derse desin, tarzi olan kadin tarzini konusturur arkadasim, kimse de karisamaz :))) sen simdiden tak takistir bosver :)

canım benim bende kızların yorumuna katılmakla birlikte arada bir problem olmadıgının sadece değişim ve alışma sürecinden gectiğinizi düşünüyorum güzel bir arkadaşlıktan süper bir sevgililik kısmına ordadan da hızlı bir şekilde nişanlılık evresine girdiniz bunuda gerginliği stresi olur elbet ister istemez, seninde dediğin gibi farklı yönlerinizide keşfetmeye başlıyosunuz artık bence cok da can sıkılacak bir durum değil biraz daha zaman sonra artık ortak noktalar bularak uzlaşacaksınız o sana sen ona iyice alışmış olcakasınız ortada da bi problem kalmayacak siz şu nişanı bi atlatın baka nasılda rahatlayacaksınız

ama tabii ne zaman ve nerde o biraz uzak görünüyor... hah işte yaşı geçgin gelin olarak takmam garip olmaz heralde :KK53:[/QUOTE
aman hiçd e abartı değil gelinliğede cok yakışıyor sadece alışkanlık meselesi bu böcüğüm yaa tabi herkes alışlmış uzun düz duvaklara bölesi garip geliyo gözlerine valla ben kullanıyorum günlüğk hayatımdada seviyorum abartı bulan bulsun ama sacım kısayken daha cok kullanıyodum uzun sacla pek yakıştıramıyorum sanki böle kıvırcık yada maşa yaptığımda kullanıyorum seviyosan bence sende al takk cok cici duruyo

ahaha var bende o tullu taclardan, zamaninda cok gezdim onlarla :)) (zamaninda dedigim de gecen sene :KK1:) kim ne derse desin, tarzi olan kadin tarzini konusturur arkadasim, kimse de karisamaz :))) sen simdiden tak takistir bosver :)

heh aynen öle miskacım bende tüylüde var galiba ben tüy seviyorum yaaaa:))) dün gördüm tüylü küpeler cok cici almayı düşünüyorum mesela miskacan bu sana bişey hatırlattımı:))) bi küpem yok tüylü onuda alayım tam olsunnnnnnnn ve canım bence sen boşver içinden nasıl geliyosa ööle yap duvagını bakarsın gelinliğinle cok sık durur sac modelinede yakısır alır takarsın

katinam degerli yorumun icin tesekkur ederim, senin konusmalarinda ipek gibi bi yan var, insani sakinlestirip huzur veriyor, ilginc.. :)

bocugumun de dedigi gibi, yillardir birbirimizi taniyor olmanin verdigi rahatlik, bazen yerini soru isaretlerine birakiyor, bu yonunu nasil farketmemisim dedigim zamanlar oluyor. eminim ayni sey onun icin de gecerli... depresif moda girmeye meyyal bir insan olmasi, huzunden (bence) fazlasiyla keyif almasi, edebiyata duskunlugu vardir, bu sanatci yonunu de huznun beslemesi; benim civil civil halimle belki de pek ortusmuyor. normalde keyifli bir adam olmasina ragmen, ara sira huzne ihtiyac duyuyor olabilir. o yuzden bu trip yapip kusmeler, sonra da bi kac gun kabugunda mutsuz yasamalar belki de? cunku ben, anlasmazliklari hemen cozup, konuyu kapatip, opuse koklasa devam edelim mutlu iliskimize modunda oluyorum hep iliskilerimde, ve karsi taraf uzatmazsa hic uzatmiyorum. belki de bu "surekli mutluluk" onun istedigi bi sey degildir? bu konuya egileyim :)

bahsettigin kitabi annem cok severek, defalarca okumustu ama ben hic okumadim, nedense o donem kisisel gelisim kitaplarina karsiydim, hafif ergendim galiba :)) annemden odunc alip okuyayim bi, merak ettim simdi.

miskacım ,su yorumunu alıp, cerceveletip, duvarıma asmak istedim birden bana cadı diyenlere inat :)))) ben gençken pek okumustum öyle kitapları iyi ki de okumusum.çok da okuma ama bak sonra yalnız kalıp buralara geliveriyorsun :) herşey güze4l olacak canım ,iyi haberlerini bekliyorum.
bu arada benim de var o taçlardan :)) yaşım geçkin azcık ama olsun takarım arada :)))))))

seillam tuylu kupelerimi sana hediye edicem gorustugumuzde :)) onlarin tavus kusu tuylu ve de beyaz tuyluleri de var :KK1: ay ne kokusuz beee, hale bak :)))

katinam sen mi cadisiinnn??? sana cadi diyenleri buraya yolla sen :) melek gibisin melekk :))

saat kac oldu hala darginiz, konusuyoruz, mesajlasiyoruz ama bi sogukluk var, benim de hic icimden gelmiyo gonlunu etmek falan.. alisti iyice, trip yapip naz yapip, benim bu gerginlige dayanamayip konuyu kapatmama.. bu sefer ben de uzaticam, hodri meydan :KK1: burda eski bayan milli trip atma sampiyonu var beee, heeyyt oglum heeyt!!

kızlar ben geldim.Nasılsınız?

Ben iyiyim sanırım dün akşam benımkısı aradı özür diledi,sadece çok sahiplendiğini birlikte bir gelecek istediğini ve olmadıgında sinirlendiğini söyledi.Uzaktayken hıcbırseyı kontrol edemiyormuş bana sarıyormuş

Böcük ne güzel ben evlilikle ilgili aa şöyle olsun dıyemıyorum.Hayal kuramıyorum şuda soyle olsun yada bu da boyle olsun demek cok zor geliyor bana nedense evlilikle ilgili en küçük bir planım yok benım.

Miskacım ben eminim sen çok zevklisin herseyın en güzeli,en cicili bicilisi olacak.Boşver kim ne derse desin,kim ne düşünürse düşünsün bir daha gelin olacakmısın? Sen nasıl istiyorsan öyle yap ben ama uzun yüzü kapatmayan duvakları çok beğeniyorum.Ayakkabiların muhteşem canım istersen ankaralı arkadaşlarıma sorup gelin saçında hangi kuaför iyi diye öğrenebilirim senin için.

Kızlar giriyorum ara ara ama cevap yazmadan çıkıyorum.Yazdıklarınızı okuyorum hatta yorum yapıyım dıyorum bırsey oluyor kalıyor.Kusuruma bakmayın bu konuda.

Hatırladıgım kadarıyla böcük git selam ver konuş bak duruma gözlüklüye eğer olmuyorsa şu fuar işi yapan çocuğa şans tanı bazen hıc ummadıgımız kişiler geleceğimizin mutluluğu olabiliyor.

seillam tuylu kupelerimi sana hediye edicem gorustugumuzde :)) onlarin tavus kusu tuylu ve de beyaz tuyluleri de var :KK1: ay ne kokusuz beee, hale bak :)))

katinam sen mi cadisiinnn??? sana cadi diyenleri buraya yolla sen :) melek gibisin melekk :))

saat kac oldu hala darginiz, konusuyoruz, mesajlasiyoruz ama bi sogukluk var, benim de hic icimden gelmiyo gonlunu etmek falan.. alisti iyice, trip yapip naz yapip, benim bu gerginlige dayanamayip konuyu kapatmama.. bu sefer ben de uzaticam, hodri meydan :KK1: burda eski bayan milli trip atma sampiyonu var beee, heeyyt oglum heeyt!!

miskacım işin zor hayatta hiç katlanamayacağım erkek tipi malesef nazlı erkek tipidir benım erkek arkadaşım dediği dedik olmak zorunda bırseye kızıyorsa söyleyecek gergin davranıyorsa konuşcak,eğer problemın ne deyınce konuşmuyorsa keyfın bılır kardeşim demekki sorun yok napıyım der geçerim çünkü,benımkısıde bundan şikayetçi .ne naz yapabilirim ne de nazlı davranan kişiye dayanabilirim.

Ben süslü son dönemde olmaya başladım aşık oldugum için onun yanındayken en süslü,en kokoş insan olmak istiyorum ,makyaj bıle yapmazdım 8 aydır yapıyorum .Tavus kuşu tüylü taçta alsammı ki heralde benımkısı düşüp bayılır benı o kadar kokoş görürse.:)

ama miska yerınde ben olsam açıkca sorarım bırseymı oldu bır soğukluk var sende,bırlıkte bır hayat paylaşacaksak senı etkıleyen seyı bılmek ısterım dıye o da kesın bır cevap verır.Neyle ılgılı oldugu konusunda.Ama evet arkadaştınız bır hayata başlayacaksınız o hayat nasıl olacağının cok büyük bır sorumluluğu ve sorumluluğun verdiği gerginlik çökmüştür üstüne.

Son düzenleme:
X