"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

böcüğüm sana da çöpçatanlık yapan var biz seillacımla kaldık :)) :KK1:

eylüüüülll hoşgeldin ben plan ve zümre işlerini bitiremedim bi türlü yaa derslerimizin içerikleri değişmiş geçen yılki planlar da tutmuyor uğraşıyorum kaç gündür
eylül ayağının tozuyla bi çöp buldular sana hemen kuzu :)

kolay gelsin cekucan,ben de bi sürü plan indirdim,düzenleyeceğim birazdan,of yaaaa,nefret ediyorum şu evrak işlerinden..hepimize kolay gelsin:))
ya çöp möp yok ortada haniiii:90:

eylülüm valla bu fikir aniden düşünmeden aklıma geldiii, yaa benden hoşlandığından deil tatlımm yaa benim abla beni adamın aklına sokmuş, ben ona sölerim harika bi kız buldum die, ablam bu işi hemen yapar valla bu işte çok başarılııı, evet diorsan ben hemen sölerim ablaya olur muuuu :)
böcüğüm ben de sizdenimm, çöp çatıorum ama kendi çöpümü çatabilemiorummm :p

ya çikeğim,sağol canım da,adamın sana ilgisi olmasa yurtdışına geziye davet eder mi,çilek benle çıkmaz diye içlenir mi? lütfen dikkatli bak adama benim çöpümle henüz uğraşmadan:emir_bebek:

Rapuşşşş Allah bozmasın bu mutluluğunu kalbim attı filan diyosun ya ay ne güzel duygular bunlar yaa, çok heyecanlı. bence bu akşam ara canım hazır sitem etmişken bahanen var işte :KK34:
Daha güzel haberlerini de alırız inşallaaaahh

yaa rapuş yaaa ağzım kulaklarımda kaldı valla yazdığını okuyunca ahh yarın sabaha kadar böyle kalsam keşke :KK53:
çok güzel heyecanlar bunlar yaaa ben de istiyoruuum ; ama hepimiz için istiyoruuum ; heeey bizi duyan var mı burdayıızzz :92:

rapuss seillan kurban sana bebik yaa ne güzel didişmişsiniz öleeee çok hoş yaaa oda seni seviyo sende onu ben umutluyum sizden olacak bu iş bu sefer
cekummm doğruya böcüğüde müdürü çatacak benimkide anca sen beğenmezsin desin yaa gösterdin de yokmu dedim dimi herkes bunu sölüyor sen beğenmessin ya benim etim ne budun ne siz gösterin bi bakalım beğeniyomuyum beğenmiyomuyum
ben aşık olmak istiyorum yaaaaaaaaaaaaaaa

yaa rapuş yaaa ağzım kulaklarımda kaldı valla yazdığını okuyunca ahh yarın sabaha kadar böyle kalsam keşke :KK53:
çok güzel heyecanlar bunlar yaaa ben de istiyoruuum ; ama hepimiz için istiyoruuum ; heeey bizi duyan var mı burdayıızzz :92:

ayy adada mahsur kalmış hissettim bi an:))
rapuş,Allah bozmasın daim olsun bebük,hadi ekşın!

rapuss seillan kurban sana bebik yaa ne güzel didişmişsiniz öleeee çok hoş yaaa oda seni seviyo sende onu ben umutluyum sizden olacak bu iş bu sefer
cekummm doğruya böcüğüde müdürü çatacak benimkide anca sen beğenmezsin desin yaa gösterdin de yokmu dedim dimi herkes bunu sölüyor sen beğenmessin ya benim etim ne budun ne siz gösterin bi bakalım beğeniyomuyum beğenmiyomuyum

ayy kuzum yaa,di mi öyle demezler mi gıcık gıcık..sinir oluyorum,hele bi çöp çat,belki seve seve koşacağım biri olacak! :)
ayy ben de senin çöpünü çatma azmiyle doldum ama kim olabiler kiii,of yaaaaa,o kdr çok da erkek ark.ım yok,bi bakınmam lazım..

aaaaa evet böcük oda vardı dimi ya büyüyor ya uzaktan geliyor gibi bişeydi aman öle bişeydi işte
aşk aşk aşk hani böle sık sık cagırayımda gelsin

rapuşşuummm harika bir haberrrr bu iş olucak olucak ben eminim, aman nazar değmesiiin maşallaahh :nazar: :KK70:

Rapuşşşş Allah bozmasın bu mutluluğunu kalbim attı filan diyosun ya ay ne güzel duygular bunlar yaa, çok heyecanlı. bence bu akşam ara canım hazır sitem etmişken bahanen var işte :KK34:
Daha güzel haberlerini de alırız inşallaaaahh

Aminnn kızlar aminn ben de ağzım kulaklarımda geziyorum valla, salak salak cevaplar vermemeye anlamlı konuşmaya çalıştım bu sefer:))) Sanırım biraz gelişme olmuş bende nihayet:)) O da normalden çok daha yakın davrandı aklımdan çıkmıyor. :p

patronum kuzum yaaa ; kendisi 40lı yaşlarda da genç henüz ondan derdi çöp çatmak... ayy ama patronla böyle muhabbet de biraz garip oluyor... bir de bunu ulu orta söyledi o sırada başka bir çocuk gelmişti üretim departmanından ayy nasıl utandım :KK30: ama yine de merak ettim valla patronumun gözüyle kim yakışırmış bana diye :)

bence arkadaş çevresinden biri tanıştırsa daha iyi seillacım ya müdüründense ; yoksa iş yerinde valla hiç acımıyorlar :KK50:

ayy adada mahsur kalmış hissettim bi an:))
rapuş,Allah bozmasın daim olsun bebük,hadi ekşın!

the others nerde yaaa belki içlerinde bekar yakışıklılar vardır :KK53: ( eski lost severelerdenim de )

ayy kuzum yaa,di mi öyle demezler mi gıcık gıcık..sinir oluyorum,hele bi çöp çat,belki seve seve koşacağım biri olacak! :)
ayy ben de senin çöpünü çatma azmiyle doldum ama kim olabiler kiii,of yaaaaa,o kdr çok da erkek ark.ım yok,bi bakınmam lazım..

ya sen bi tanıştırda ben beğenmiyim stemiyim dimi anca laf işteeicraat yok
ahh canım benimm muck sana
aayyy telim durun aşk arıyor hahahahahahahaaaaa amcammmmmmm ayyyyy ne komik yaaaaaaaaaaaa

benim de yok yaaa önerebileceğim birileri... :KK50:

aaaaa evet böcük oda vardı dimi ya büyüyor ya uzaktan geliyor gibi bişeydi aman öle bişeydi işte
aşk aşk aşk hani böle sık sık cagırayımda gelsin

hah evet uzaktan geliyordu... ya uçağa filan atlasın gelsin işte ; şu devirde atla gelmesine gerek yok prens beyin... allah allah yaaa kötü cadıya yem olucaz o gelene kadar :26:

Aminnn kızlar aminn ben de ağzım kulaklarımda geziyorum valla, salak salak cevaplar vermemeye anlamlı konuşmaya çalıştım bu sefer:))) Sanırım biraz gelişme olmuş bende nihayet:)) O da normalden çok daha yakın davrandı aklımdan çıkmıyor. :p

off yaaa süper valla :nazar: tadını çıkar rapuşum yaaa... ayy çıkmasın aklından zaten niye çıkıyor ki :KK24:

aman böcüküm ben seni patrondan yola cıkarak benimkini yorumladım öff o tanıştırmasın zaten bence o benim beğenmezliğimden değlde kendi yakıştıramıyo ban birilerini var iş yerinde arkadaş o bu lafını cok edendeben kendim tanıyıp aşık olmak istiyorum böle miskanın bana kurdugu hayla gibi hiçbiri işleme koymuyor ki bide su var ben böle diyorum ama şappadanka karşılasıp şıp diye aşık olmak istiyorum

aman böcüküm ben seni patrondan yola cıkarak benimkini yorumladım öff o tanıştırmasın zaten bence o benim beğenmezliğimden değlde kendi yakıştıramıyo ban birilerini var iş yerinde arkadaş o bu lafını cok edendeben kendim tanıyıp aşık olmak istiyorum böle miskanın bana kurdugu hayla gibi hiçbiri işleme koymuyor ki bide su var ben böle diyorum ama şappadanka karşılasıp şıp diye aşık olmak istiyorum

ben de öyle isterim tabii ; kendim beğeneyim benim beğendiğim olsun diye ama bekle bekle hani nerdeler ?

Evet böcüğüm nazar değmesin. :KK60::nazar: Yaa ben şimdilik sevimli sevgi dolu filan davranıyım diyorum, yakınlığı bozmayım, sonra da ekilme olayını bi bahene olarak göstereyim sitem edeyim tatlı bi şekilde, beni bi yere götürmesini sağlayım. Yani teklifi ona ettriyim:)):44:

Evet böcüğüm nazar değmesin. :KK60::nazar: Yaa ben şimdilik sevimli sevgi dolu filan davranıyım diyorum, yakınlığı bozmayım, sonra da ekilme olayını bi bahene olarak göstereyim sitem edeyim tatlı bi şekilde, beni bi yere götürmesini sağlayım. Yani teklifi ona ettriyim:)):44:

evet güzel bir fikir ; biraz tatlı rapuşu görsün yazık tosbaaya yaa :)
annem der ki erkeğe kendi istediğini yaptıracaksın ama sanki o istemiş gibi olacak... valla bu konuda da sen de var ışık :)

evet güzel bir fikir ; biraz tatlı rapuşu görsün yazık tosbaaya yaa :)
annem der ki erkeğe kendi istediğini yaptıracaksın ama sanki o istemiş gibi olacak... valla bu konuda da sen de var ışık :)

Yok işte benim annem açıkça demedi bunu bana kendim keşfetmek zorunda kaldım işe yarar mı dersin benim kurnaz tilkiye?

işe birlikte gittiğim bayan bu cuma ve pzt gelmeyecek... o yüzden o günler onun geldiği tarafa gideceğim bakalım nolcak... :KK30:

Yok işte benim annem açıkça demedi bunu bana kendim keşfetmek zorunda kaldım işe yarar mı dersin benim kurnaz tilkiye?

yani işe yarayabilir ; sonuçta biraz erkek gibi hissetmiş olacak tosbaa... :KK53:
hem güven de gelir kendisine sen biraz daha yakın davrandıkça... ayy çok heyecanlı yaaa :KK52:

rapuş yaaa ben nasıl bir organizasyon yapsam acaba... şimdi gerçekten bundan sonra daha erken gidersek işe cuma ve pztyi iyi değerlendirmem lazım da nasıl :KK37:

X