"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

gamzenkcim yrn sen ve böcük elinizden geleni ardınıza koymuorsunuz yoksa gelip de ahh vahh ederseniz sizi fena yaparım :KK22: :KK54:
yengeç böyle şarkılar dinleme tatlımm yaa, bak ben de aslında ruhen çok kötü durumdayım ama biraz polyannacılık oynuorum..
faydası oluor mu? evet. en azından anlık da olsa mutlu olabiliorumm.
birbirimize destek olmamız lazım, halimize acımakla hiçbişey elde edemeyiz, bu kötü günlerden nasıl kurtulacağımızı düşünelim hep beraber olur mu tatlımm :KK19:
seillacım aslında bana kız bul diyen bi iki kişi var tatlım ama dediğim gibi ben onlara güvenip senin gibi şirineyi riske atmam ama güvenebileceğim biri olursa hemen sana sölicem tatlımm :KK70:
bu arada rapuşş naptı acabaa :97:

gamzenkcim yrn sen ve böcük elinizden geleni ardınıza koymuorsunuz yoksa gelip de ahh vahh ederseniz sizi fena yaparım :KK22: :KK54:
yengeç böyle şarkılar dinleme tatlımm yaa, bak ben de aslında ruhen çok kötü durumdayım ama biraz polyannacılık oynuorum..
birbirimize destek olmamız lazım, halimize acımakla hiçbişey elde edemeyiz, bu kötü günlerden nasıl kurtulacağımızı düşünelim hep beraber olur mu tatlımm :KK19:
seillacım aslında bana kız bul diyen bi iki kişi var tatlım ama dediğim gibi ben onlara güvenip senin gibi şirineyi riske atmam ama güvenebileceğim biri olursa hemen sana sölicem tatlımm :KK70:

elimden geleni yapıcammm:KK30:

Ne çok kaynatmışsınız yine kızlar yaaa oku oku bitmedi
2 gündür giremedim yoğundum yorgundum sürekli uyku modundayım. Pazar kuzenimi evlendirdik düğünü vardı bütün kurtlarımı döktüm sürekli oynadım valla. O yorgunluğun üstüne sabah 7 buçukta okula gittim hayalet gibiydim. Bu sene hem sabahçı hem öğlenci oldum ders programım berbat her sabah 7 buçukta dersim var yaa :KK43:((

Çöpçatanlık olayları başlamış çok sevindim yaa :)

Böcük hiç kendine kızma canım yaa bu çocuk senin kıymetini anlayamadı. Ama madem çok istiyosun ve kafandan atamayacaksan bir görüşme teklifi yapabilirsin. Tabi reddedildiğinde şimdikinden çok üzülmeyeceksen

Hayata sana sevindim canım miskanın tavsiyelerine uy derim ben, yoksa gerçekten etrafındaki herkesi uzaklaştırabilirsin

Yengeç canım sen de üzülme kimse başka birisi için canına kıymaz, kıyacak olsa dile getirmez :)

Seilla öpüyorum seni biz ikimiz yine yalnız kalmaya devam

Katina nasıl gidiyor terapiler inşallah olumlu etkiler bırakır

Çilek sen napıyosun arıyo mu seninki

Unuttuklarım varsa affedin çok sayfa okudum atladıklarım olabiler
öpüyorum hepinizi kuşlar :))

cekucan hoşgeldin bebeğim yaaa boşlama bizi fazla bak haklısın bizbize kaldık ama sırayla dimi önce şu kızları halledelim bizede sıra gelecek :KK19:

strawımm yerim seni benn bulmuş kadar oldun valla:)))polyannacılık güzel ama bunada cok fazla kaptırmıyoruz dimi bebeğim gercekler daima aklımızda ama beni çok pis aşık olasım var yaaaaaaaaaaaaaaaa:KK52:

gamzenkcim sakın yanlış sinyaller yollamak yok öle bakmıyorum falanda yok ayarlıycaz bu cocugu daha sırada bzi varız ya cabuk tutun elinizi izlediği diziyide beğenebilirsin hoş olur onun acısından bence

rapusssssssssssss buda senin öpücüğün:KK54:

cekucan hoşgeldin bebeğim yaaa boşlama bizi fazla bak haklısın bizbize kaldık ama sırayla dimi önce şu kızları halledelim bizede sıra gelecek :KK19:

strawımm yerim seni benn bulmuş kadar oldun valla:)))polyannacılık güzel ama bunada cok fazla kaptırmıyoruz dimi bebeğim gercekler daima aklımızda ama beni çok pis aşık olasım var yaaaaaaaaaaaaaaaa:KK52:

gamzenkcim sakın yanlış sinyaller yollamak yok öle bakmıyorum falanda yok ayarlıycaz bu cocugu daha sırada bzi varız ya cabuk tutun elinizi izlediği diziyide beğenebilirsin hoş olur onun acısından bence

tmm cnm yarından itibaren vericimi düzeltip doğru sinyaller yollamaya başlıcam tekrardan :KK70:

evt diziyi beencem bakalım farketcek mi...

umarım sende en kısa zamanda aşkı bulursun tatlım en karşılıklı olanından hemdee :))

Son düzenleme:

canım ya okullar açıldı ya ilk günler biraz yoğun geçiyor, ama hep aklımdasınız :)
evet sırayla önce onlar evlensin de bizim acelemiz yok di mi kuşum :KK34:

bu bizim şarkımız olsun zaten severim

ey aşk neredesin şimdi
sen de mi terkettin beni
ne hata ettiysem affet
büyüklük sen de kalsın e mi

bizi de bulur elbet hakedilen aşk mutluluk ve huzur :KK31::KK31:

gamzenk seni atlamışım sanırım, kuzu sen bize benzeme üniversitede doğru insanı bul ki sonrasında çevren daralıyo olgunlaşıyosun bazı şeyler zorlaşıyo. O yüzden sakın vazgeçme bu kız bana asılıyo der diye de düşünme, o da cesaret bekliyo biraz bence. Ama facede niye online olmuyo ona takıldım ben evinde interneti mi yokmuş acaba. yani vazgeçmek yok elindeki fırsatı kaçırma, zaten aşırı bişey yaptığın da yok sadece biraz daha samimi ol diyoruz o kadar :)

canım ya okullar açıldı ya ilk günler biraz yoğun geçiyor, ama hep aklımdasınız :)

ey aşk neredesin şimdi
sen de mi terkettin beni
ne hata ettiysem affet

gamzenk seni atlamışım sanırım, kuzu sen bize benzeme üniversitede doğru insanı bul ki sonrasında çevren daralıyo olgunlaşıyosun bazı şeyler zorlaşıyo. O yüzden sakın vazgeçme bu kız bana asılıyo der diye de düşünme, o da cesaret bekliyo biraz bence. Ama facede niye online olmuyo ona takıldım ben evinde interneti mi yokmuş acaba. yani vazgeçmek yok elindeki fırsatı kaçırma, zaten aşırı bişey yaptığın da yok sadece biraz daha samimi ol diyoruz o kadar :)

tmm cnm dediklerini uygulucam. interneti var olmaz mı her dk face te ama offline takılıo. çok ark ı var sanırım ondn online olamıo:KK43:(

evett biraz daha samimi olmalıyım kesinlikle..

hoşgeldin cekucum,
valla 2 seans oldu pek iyi bizimki maaşallah :)):nazar::nazar::nazar:
çok ballaısın annemim işi çıktı gelmedi dedim.korkmuyorum ben hiç birşeyden dedi.:)) de görcez bakalım.terapilerde bu iyice rahatlayıp amaaan napcam evlenip dermiş ,ben de gidip gebertirmişim o terapisti :)
gamzenk evet canım okulda bul meszun olunca da evlen dogru valla sonra böööyle ayazda kalırsın :))
yengeç sende işler nasıl ?
hepinizi öperiiim :))

hoşgeldin cekucum,
çok ballaısın annemim işi çıktı gelmedi dedim.korkmuyorum ben hiç birşeyden dedi.:)) de görcez bakalım.terapilerde bu iyice rahatlayıp amaaan napcam evlenip dermiş ,ben de gidip gebertirmişim o terapisti :)
gamzenk evet canım okulda bul meszun olunca da evlen dogru valla sonra böööyle ayazda kalırsın :))

haklısın valla.

bi tane buldum ama :S bakalım çabalıorum :KK43:

evt her gün görüorum ama bugün de konuşamadık hatta gözgöze bile gelemedik. bu ara salaklığım tuttu bakmadım. ama onun bakışlarını hissettim baya.

ya bide sabahtan akşama kadar ders yaptık hoca bırakmadı ki kantinde sohbet edelim biraz :S

neyse yarına bakıcaz artık. her gün aynı şeyi söylüorum. bu hafta pek bi gelişme yok çünkü. geri çekildi sanki. ama bi beğenisi var kesin bakışlarından hissedebiliyorum..
gamzenkcim içinde kalmasın hiç bişey okuldayken herşey çok güzel oluyo ben o kadar çekingendim ama aşk konusunda bi o kadar korkusuz okulda tabi :) bi çocuk vardı hoşlandığım üst dönem okulun ilk haftası ben duraktaydım o okulun içinde bi göz göze geldik öyle başladı bakışmalarımız kantinde okulda bahçede dışarda sürekli göz hapsindeydim yaşım daha 17 o kadar masum ve güzeldi ki herşey adını duyduğumda inan heyecandan kustuğum zamanlar oldu gerçekten aşktı bu bi dahada öyle yoğun bi aşk kimseye duymadım o gün dersi yok bilirdim allahım nolur göreyim derdim kafamı çevirdiğim anda onu görürdüm...gel zaman git zaman tam 7 ay böle geçti 7 ay sonra benimle tanışmak için araya bir sürü insan girdi ve bizi bir araya getirdiler konuştuk belki 2 belki 3 saat ama büyü bozuldu o anda noldu bilmiyorum ama bazen uzaktan hayatımıza işleyenler yakınımıza gelince böylede bi durum yaşanabiliyo....

napıyorsun sen yengeçciiim yaaa ; yok böyle şarkılar filan dinlemek :KK20:
böcüğüm arada bunalım oluyorum ben yaaa :26:

tamam canım zaten sizlerin desteği ile topluyorum kafamı :KK17: arada böle bunalım takılsamda iyi olucaz inanıyorum canımmm

Ne çok kaynatmışsınız yine kızlar yaaa oku oku bitmedi
2 gündür giremedim yoğundum yorgundum sürekli uyku modundayım. Pazar kuzenimi evlendirdik düğünü vardı bütün kurtlarımı döktüm sürekli oynadım valla. O yorgunluğun üstüne sabah 7 buçukta okula gittim hayalet gibiydim. Bu sene hem sabahçı hem öğlenci oldum ders programım berbat her sabah 7 buçukta dersim var yaa :KK43:((

Çöpçatanlık olayları başlamış çok sevindim yaa :)

Böcük hiç kendine kızma canım yaa bu çocuk senin kıymetini anlayamadı. Ama madem çok istiyosun ve kafandan atamayacaksan bir görüşme teklifi yapabilirsin. Tabi reddedildiğinde şimdikinden çok üzülmeyeceksen

Hayata sana sevindim canım miskanın tavsiyelerine uy derim ben, yoksa gerçekten etrafındaki herkesi uzaklaştırabilirsin

Yengeç canım sen de üzülme kimse başka birisi için canına kıymaz, kıyacak olsa dile getirmez :)

Seilla öpüyorum seni biz ikimiz yine yalnız kalmaya devam

Katina nasıl gidiyor terapiler inşallah olumlu etkiler bırakır

Çilek sen napıyosun arıyo mu seninki

Unuttuklarım varsa affedin çok sayfa okudum atladıklarım olabiler
öpüyorum hepinizi kuşlar :))
canım kızlarda aynı şeyi sölüo zaten var bu çocukta bi tutarsızlık ama bakalım nolcak....

hoşgeldin cekucum,
katinam işten geldim onun bildiği hattımı açayım dedim öğlen 12de msj atmış 2 dakika arayayımmı seni diye ben sustum ara veya arama demedim sizce napmalıyımm????

kızlar işten geldim onun bildiği hattımı açayım dedim öğlen 12de msj atmış 2 dakika arayayımmı seni diye ben sustum ara veya arama demedim sizce napmalıyımm????

Kızlaar selam!

İlk günler gerçekten müthiş yoğunluk oluyor, yazacak vaktim ve kafam kalmadı valla. Zaten bi şey de olmadı, doğru düzgün konuşamadık bile koşturmacada. Ben de çok cesaretsiz ve garip hissettiğimi fark ettim gene. Bu konuda böcük'e katılıyorum. Hatta böcüğün yazdıklarını okudum da şimdi, ben mi yazdım acaba dedim.

İnsan yaklaşmak isterken bir yandan da acayip şekilde kaçası geliyor neden, çünkü büyük bir belirsizlik var ve gereğinden fazla yaklaşmış olmak insanı korkutuyor sonuçlarına katlanmak kolay bir şey değil bazı insanlar için.

Ben de bugün söylediği bir cümleyi acaba biri mi var hayatında şeklinde yorumladım ki konu çok alakasızdı buraya yazsam korkuyorum bire bir yazmaktan ama gerçekten nereye çeksen oraya gidiyor her şey iğrenç bir şekilde.

Bazen erkeklerin bizi oyum oyum oynattıklarını düşünmeden edemiyorum. Sanki bu karmaşık düşüncelerimizin farkında oldukları halde bir şey yapmıyorlar gibi geliyor.

Yarın gene çok yoğun bir gün olacak, derse girmek haricinde yaptığımız işler boyumuzu aşacak, o yüzden gene karşılaşabileceğimizi sanmıyorum.

Kendime kasım sonuna kadar zaman verdim, bu iş olmazsa da bir sevgili bulmaya kararlıyım kızlar, yalnızlık istemiyorum naparım bilmiyorum bu konuda hiçbir fikrim yok ama bulucam yani. Ehehe. :KK9:

Kafayı yedim sanırım yaa. :KK50:

Herkese bol şans, öpüyorum herkesiiii...

Son düzenleme:
günaydınnnn canlar ballarrrrrrrrrrrr

ayyy bugün hava cok güzel dün kendime cici bir bluz aldım onu giydim bugün oldum hahah görün bakın ne haldeyimmm lsun yinede gayet iyi hissediyorum herşeye bi başka gözle bakıyorum evet mutsuzluklarım var hayatımda olumsuz yönde ileryen bir çok konu var ama hayat bu herşeyin üstesinden gelebilir insan yeterki istesin ve kendine inancı olsun ne diyoruzzz birgün herşey cok güzel olacak

şu kankamın kafasının bozuk oldugunu ve kaç gündür gergin dolaştıgını söylemiştim. Bide üç arkadaş oturup konuşmamızdan ve onun bşize kızıp triplere girmesinden işte gece msj yazmış "kusura bakam seilla buaralr cok gerginim ve herşeye kafa takıyorum üzdüm seni özürdilerim ii geceler "cvp vermedim sabah karşılaştık izin aldım gidiyorum yokum 3 gün dedi bende cok üstüne geldim galiba dedim sende kusuruma bakma dedim ama iyi değilsin sen bu aralar bi problemmi var dedim evet dedi sıkkım bu aralar e anlat dedim ben herşeyi anlatıyorum sana tamam konuşalım bi ara dedi olur dedim bi akşam cıkarız konusuruz tamam derken ama ikimiz dedi biz konuşucaz tamam dedim ikimiz konuşuruz öle gitti bi sorunu var ama hadi hayırlısıı

mükemmel bir gün geçirmeniz dileğimleeeeee

tmm cnm yarından itibaren vericimi düzeltip doğru sinyaller yollamaya başlıcam tekrardan :KK70:

evt diziyi beencem bakalım farketcek mi...

umarım sende en kısa zamanda aşkı bulursun tatlım en karşılıklı olanından hemdee :))
bol şans tatlım ve duanada en içten bir şekildeee aminnnnnnnn diyorum:))

ey aşk neredesin şimdi
sen de mi terkettin beni
ne hata ettiysem affet

evet canım elbet bizide bulacak birgün biraz daha vakit var demek bizim iiçin
kabulumdür bu şarkı öptüm seni

hoşgeldin cekucum,

cok sevindim katinam düzelecek gibi herşey acaba sen önden gidip isteklerini dile getirsende ona göremi terapiye alsalar seninkinii:)))

kızlar işten geldim onun bildiği hattımı açayım dedim öğlen 12de msj atmış 2 dakika arayayımmı seni diye ben sustum ara veya arama demedim sizce napmalıyımm????
canım benim fikrim sabit hemde tecrübeyle bunlar kendileri kötü hissettilermi peşimize düşüyolar sonra biraz iyi hissedip su yüzüne çıktılarmı yine aynı tas aynı hamam ama yinede yaşadıklarını en iyi sen bilirsin ve yine bu konuda en iyi kararı verebilecek olanda sensin her yönlü düşünerek karar ver buna

Kızlaar selam!

İlk günler gerçekten müthiş yoğunluk oluyor, yazacak vaktim ve kafam kalmadı valla. Zaten bi şey de olmadı, doğru düzgün konuşamadık bile koşturmacada. Ben de çok cesaretsiz ve garip hissettiğimi fark ettim gene. Bu konuda böcük'e katılıyorum. Hatta böcüğün yazdıklarını okudum da şimdi, ben mi yazdım acaba dedim.

İnsan yaklaşmak isterken bir yandan da acayip şekilde kaçası geliyor neden, çünkü büyük bir belirsizlik var ve gereğinden fazla yaklaşmış olmak insanı korkutuyor sonuçlarına katlanmak kolay bir şey değil bazı insanlar için.

Ben de bugün söylediği bir cümleyi acaba biri mi var hayatında şeklinde yorumladım ki konu çok alakasızdı buraya yazsam korkuyorum bire bir yazmaktan ama gerçekten nereye çeksen oraya gidiyor her şey iğrenç bir şekilde.

Bazen erkeklerin bizi oyum oyum oynattıklarını düşünmeden edemiyorum. Sanki bu karmaşık düşüncelerimizin farkında oldukları halde bir şey yapmıyorlar gibi geliyor.

Yarın gene çok yoğun bir gün olacak, derse girmek haricinde yaptığımız işler boyumuzu aşacak, o yüzden gene karşılaşabileceğimizi sanmıyorum.

Kendime kasım sonuna kadar zaman verdim, bu iş olmazsa da bir sevgili bulmaya kararlıyım kızlar, yalnızlık istemiyorum naparım bilmiyorum bu konuda hiçbir fikrim yok ama bulucam yani. Ehehe. :KK9:

Kafayı yedim sanırım yaa. :KK50:

Herkese bol şans, öpüyorum herkesiiii...
rapusummm ya demek cok yogunsun ve yoruluysun yazık size(siz ceku oluyo bu arada eylülde cok yoğun demekki giremiyo hiççç) demek kasıma kadar vakit verdin cok gec değilmi yaa hani kesin kararlıydın sen konuşacaktın kul acılınca kahveye davet edecektin nazar mi deydi size ki niye böle oldunuz(burdaki sizde böcük oluyo) umutsuzluk cekingenlik yok rapucan yapmayın böle mutlu olun artık netleştirin durumlarnızı evet sonunda üzledebilrisin ama böle iki ara bi dere durumu daha mı iyiki ben bilemedim valla evet zordur bu durum ama napalım bizmide kaderler böle biz yaratıcaz fırsatları biz itikliycez adamları öpüyorum senide

gunaydin bebukler, vanilyali dondurmalar :KK71:

ay kizlar sadece 9 gun kaldi :18: bi hayli heyecanliyim galiba ben, zaman daraldikca "kesin bi seyler eksik kaldi" dusuncesi sariyo her yanimi ve ben buna engel olamiyorum. sebebi muhtemelen, her seyin ankarada ilerliyo olmasi ve benim bi turlu kendimi olaya hakim hissedememem. (ayy su oglaklarin her halta hakim olabilme takintisi, cok zorluyosun beni bazen!)

pasta mesela, babam oyle bi sey yaptircak kafasina gore, bana da surpriz olcak dusunsenize... telde biraz tarif ettim ne istedigimi ama babam onu teli kapattigimiz an unutmustur, eminim. neyse, annecim el atti gerci duruma, ben bakiniyim biraz da dedi. (annem babam ayri oldugu icin, hazirlik isleri ekstra zorlasiyo)

ya da soz tepsisi.. ben bilmiyodum oyle yuzuklerin kondugu tepsinin suslendigin :KK53: cahil bi insanim bu konularda.. neyse, dun annemle konustuk bunu, tamam ben hallederim dedi. evet annem zevkli kadindir ama, insan istiyo ki bu hazirliklar sirasinda ben de orda olsaydim.. secebilseydim, kosturabilseydim... ne biliyim ya.. belki de sacma seylere takiliyorum, baskasi anlatsa totomla gulerim, insanin basina gelince farkli oluyomus.

hala ayakkabim yok, hala kuafor bulamadim, hala fotograf olayini ne yapcaz bilmiyorum. studyoya gidip foto cektirmek istemiyorum, bende bi profesyonel makina var, onu kardesime vereyim, o ceksin diyorum ama, ayni gun hem tanisma, hem isteme, hem soz, hem nisan olunca; araya da kuafor muafor sıkışınca, foto cekmek icin soyle guzel bi mekana gitmeye vakit kalir mi bilmiyorum.

ozeti: ne yapacagimi hic bilmiyorum... :KK59:

hepinizi opuyorum, supper bi gun olsun!!

günaydın herkese..
günaydınn seillacımm :KK71: ben de aşık olmak istiorum tatlımm yaa, biri beni çok sevsin istiorumm ama nerdeeee :KK53:
ceku aramıor cnm, üzülüorum ama yapıcak bişey yok :KK5:

miskacım günaydın :)
heyecanlanman çok doğal ama harika bi heyecan olsa gerek, aynısından ben de tez zamanda istiorumm :97:
rapuşumm bence de sevgili bulalım artık ama nerdeeeeennnnn bulucaaaazzz yaaaaaaaaa :26:
böcüğümmm :KK23:

gunaydin bebukler, vanilyali dondurmalar :KK71:

ay kizlar sadece 9 gun kaldi :18: bi hayli heyecanliyim galiba ben, zaman daraldikca "kesin bi seyler eksik kaldi" dusuncesi sariyo her yanimi ve ben buna engel olamiyorum. sebebi muhtemelen, her seyin ankarada ilerliyo olmasi ve benim bi turlu kendimi olaya hakim hissedememem. (ayy su oglaklarin her halta hakim olabilme takintisi, cok zorluyosun beni bazen!)

pasta mesela, babam oyle bi sey yaptircak kafasina gore, bana da surpriz olcak dusunsenize... telde biraz tarif ettim ne istedigimi ama babam onu teli kapattigimiz an unutmustur, eminim. neyse, annecim el atti gerci duruma, ben bakiniyim biraz da dedi. (annem babam ayri oldugu icin, hazirlik isleri ekstra zorlasiyo)

ya da soz tepsisi.. ben bilmiyodum oyle yuzuklerin kondugu tepsinin suslendigin :KK53: cahil bi insanim bu konularda.. neyse, dun annemle konustuk bunu, tamam ben hallederim dedi. evet annem zevkli kadindir ama, insan istiyo ki bu hazirliklar sirasinda ben de orda olsaydim.. secebilseydim, kosturabilseydim... ne biliyim ya.. belki de sacma seylere takiliyorum, baskasi anlatsa totomla gulerim, insanin basina gelince farkli oluyomus.

hala ayakkabim yok, hala kuafor bulamadim, hala fotograf olayini ne yapcaz bilmiyorum. studyoya gidip foto cektirmek istemiyorum, bende bi profesyonel makina var, onu kardesime vereyim, o ceksin diyorum ama, ayni gun hem tanisma, hem isteme, hem soz, hem nisan olunca; araya da kuafor muafor sıkışınca, foto cekmek icin soyle guzel bi mekana gitmeye vakit kalir mi bilmiyorum.

ozeti: ne yapacagimi hic bilmiyorum... :KK59:

hepinizi opuyorum, supper bi gun olsun!!

amanında man miskacanı telaşlar sarmışşşşşşş hiç gerilme canım ya herşey bianada olup bitiveriyo su gibi cok az zaman kala birsürü eksik sayıyosun daha hiçbişey hazır değil diyosun sonra bi bakıyosun yine cok az zaman kala herşey hazır rahat olmaya calış emin ol ki herkes seni mutlu edebilmek adına daha bi özenli daha özverili davranıyodur her konuda sen içini ferah tut tabi ufak tefek aksaklıklar cıkabilir ama tuz biber onlar olayın güzelliğine bak sen sonucu düşün

günaydınn seillacımm :KK71: ben de aşık olmak istiorum tatlımm yaa, biri beni çok sevsin istiorumm ama nerdeeee :KK53:

aşk lazımm aşk aşk yoncimik mi söylüyodu bunu aşkkkkkkk ey aşşkkkkk götür beniii tut yoldannnnn cıkar beniiiiiiiii sözleri böyleydi galiba bol bol çağıralım bakarsın cıkarıveriri kafasını biyerlerden:KK3: sürprizzz diye

X