"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

yavaş gelişen aşk hikayelerine örnek verir misin rapuş :)

Valla ben Salome aşığıyım. Kadın üç dev adamı kendine aşık ediyor ama beraber olmuyor, hepsi deli divaneler buna. Erkekler konusunda teoriler üretiyor durmadan, cinsellik yaşamadığı halde cinsellikle ilgili bugün de doğrulanabilen tezler sunuyor filan:)) En sonunda birine aşık oluyor o da şair Rilke. Rilke le beraberlikleri çok fırtınalı ve en sonunda adamın peşinde sürünür hale geliyor kadıncaaaz çünkü Rilke tam bir deli:))) Sonları kötü ama aşkları güzel. Aklıma ilk onlar geldi.

geçmiş olsun canım evet biraz rahatsızdın...hava değişiminden olmuştur benim de genelde eylülde ve haziranda bir değişir :)
abim şimdi yabancı ve hareketli şarkıla dinliyor valla adını filan bilmiyorum ; biraz latin biraz caz gibi
senin olsun bu şarkılar da keyfin yerine gelsin

edebi bir aşk hikayesi sanırsam... :26:

hihahaha yavaş gelişeni bilmiyorumda al sana gelişemeyen bi aşk hikayesi =seilla and bücürük=

ha ha :90: bir tane de benden o zaman ; böcük ve gözlük kafa

off hızlı gelişenden de örnek vermek istiyorum ; böcük ve arpacık

Mevsimseldir canım, benim de bu ay sapıttı sizinle beraber olucam diye mi zorladı kendini naptı anlamadım. İyi ol da aman.

Gelişemeyen aşk hikayesine beni de ekler misin seillam.

böceğim arpacık cıkmıs canım cok gecmiş olsun ama ışıltını eksiltememiş şahane

sağol canım ; uçuklu hatunları yalnız bırakmayayım dedim :)

kim görüyor yahu ışıltımı ancak kendim... dolabımın kapısında ayna var ; oturduğum koltuk da tam dolabın karşısında...
ancak ben görüyorum işte

gerçi şu an gözümü açamadığımdan ben de göremiyorum artık

Evet canım edebi aşk hikayesi. Aklıma hemen edebiler geliyor.
Leyla ile Mecnun'a girebilirim her an, zor tutuyorum.

Uçuk virüsü gibi arpacık virüsü de mi var acaba yaa?
Sürekli çıktığına göre zaman zaman hortlayan bi virüs olabilir mi diye düşündüm de.
Gözünü çok ovuşturuyorsan belki de... Hmm..

ahhh canım benim yaaa gecer hemen inşallah bi aralar bende de sık sık cıkıyodu cok şükür ki gecti artık haha abin tamda beni havalardan gidiyo demek bak içine doğmuş kursada gidecem yaaaaa artık niye oldu bilmiyom amabitidi beni yani bu ayçöktüm anında

ahhh ahhhhh neyapmak lazım bu karşı cinsin gözünü acabilmek için bilmiyorum kiii gül gibi hatunlarr kuruyorrr vallaa burda

seninkini "yavaş gelişen hikayeler" kısmında inceleyeceğiz canım
seilla miskayı beğendi (editlere duyrulur iyiydi beğeniler yaa)

bak bi çok tane de aşk hikayesi biliyosun artıkkk seninkinide mutlu sonla noktalasak diyorum ben ama

straw'ın dediği gibi bizi bizden başka gören mi var salla gitsin napcaz sporu uçuktan arpacıktan korkmayı hehe.
Hiç beklemediğin anada geliyomuş ya bu prensler, o yüzden diyorum ay hep bakımlı oayım filan diye, sonra en paçoz anımda görünüyorum birilerine. Seninde kısmetin yakındır bebek:)) Bu arada Face te foto mu paylaştın seilla ışıltından bi şey kaybetmemişsin diyor?
Yine soru sordum:)))

Ayy stres yapıyorum seilla okul açılıcak da bi şey olmazsa diye sanki korkuyorum size ne derim diye:)))

canım olurmu size nediycem aşkolsun (amin amin amin) ıııhhhhm senin yapacagın okul acıldıgında su kahve davetini gercekleştirmek ve olabildigince enişte adayımıza cesaret verecek imalarda bulunmak ama baktın olmuyo acıkca konuşup bu işi artık sonuclandırmak canımcım öle liseliler gibi takılmak yok artık

canım ben onu demiş ya yinede kendimi cok begeniyorum diye ona istinaden yazdım
böcekim senin yerinede cvp vermiş bulundum ama

Amin diyorum ben de aşk olsun gönlümüze dolsun.
Cesaret konusunda çoook hatalı davrandığımı fark ettim bunun için koca bir yaz geçmesi gerekse de bu da bi şeydir.
Cesaret vericem evet olumsuz hiç bi yaklaşımda bulunmuycam saygı ve sevgi dolu yaklaşıcam, önünde eğilip ayaklarına kapan... Yok o kadar değil işte öle bişilr yapcam seilla. Sonra zaten bi nokta vardır kafasında kesin planı vardır onun napcak bakcaz görcez. Plancı oğlakla deli yay aynı noktaya gelicek bu sefer. Ve iyi ya da kötü son bulucak bu günler. Bundan sonraki sayfalarda neler yazıcağımızı çoook merak ettim şu an.

Bu arada miska'yı beğendim demişsin miska seni anıyor sanırım kulakların çınlıyor mu?

Son düzenleme:
bak bi çok tane de aşk hikayesi biliyosun artıkkk seninkinide mutlu sonla noktalasak diyorum ben ama

Seninkini de benimkini de böcüğünkini de heeepimizinkini mutlu sonla noktalayalım artıkkk. Bana öyle geliyor ki "kasımda aşk başkadır." Allahım sen söyletiyor ol nolurr.

aaaaaa hakikaten ya böcük yazacagıma miska yazmışım ve hiç farkında değilim bunu yaptıgımın ben böcük yazdım güya ayyy yoksa miska şöle en yakışıklısından olan arkadaslarına benden mi bahsediyoki:78: birden hissettimde mi yazdım acaba kiiiiii bilemedim suanda yaniiii saka bi yan cidden farkında değilim yaaa özledim msikacıgı galiba eylülüde yaaa nerdeeee

yani canım okadarda değilde artık konuşmalısınız bence boşa vakit kaybetmeyin die diyorum yani artık cift olmalısınız siz ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…