"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

aaaaaa hakikaten ya böcük yazacagıma miska yazmışım ve hiç farkında değilim bunu yaptıgımın ben böcük yazdım güya ayyy yoksa miska şöle en yakışıklısından olan arkadaslarına benden mi bahsediyoki:78: birden hissettimde mi yazdım acaba kiiiiii bilemedim suanda yaniiii saka bi yan cidden farkında değilim yaaa özledim msikacıgı galiba eylülüde yaaa nerdeeee

yani canım okadarda değilde artık konuşmalısınız bence boşa vakit kaybetmeyin die diyorum yani artık cift olmalısınız siz ya

miska sana bulsun katinam da böcüğeee ohhh gelsin şenlikler:)))

Bence de çift olmalıyız biz. İnşallahhh. :97:

Seninkini de benimkini de böcüğünkini de heeepimizinkini mutlu sonla noktalayalım artıkkk. Bana öyle geliyor ki "kasımda aşk başkadır." :KK69: Allahım sen söyletiyor ol nolurr. :KK8:

miska sana bulsun katinam da böcüğeee ohhh gelsin şenlikler:)))

Bence de çift olmalıyız biz. İnşallahhh. :97:

inşallah canım çift olacaksınız artık da ben kasıma kadar beklemek istemiyorum yaaa :KK53:

bu arada seillacım nasıl açıcaz gözlerini hiç bilmiyorum da ne geldi aklıma... acaba diyorum bu şaşkolozun gözleri mi kamaşıyor acaba ışıltımdan da ondan güneş gözlüğü ile geçiyor hep ; olabilir mi ki :KK53:

inşallah canım çift olacaksınız artık da ben kasıma kadar beklemek istemiyorum yaaa :KK53:

bu arada seillacım nasıl açıcaz gözlerini hiç bilmiyorum da ne geldi aklıma... acaba diyorum bu şaşkolozun gözleri mi kamaşıyor acaba ışıltımdan da ondan güneş gözlüğü ile geçiyor hep ; olabilir mi ki :KK53:

tamamdır kesin ondan takıyor adamcık ya boşuna aldık okadar günahını yasssııııııııkkkkkkk

bak kasıma kalmaz arkadaslarımızn yardımıyla gördüğün gibi böcekim gelişen aşklar kervanına katılacaz

tamamdır kesin ondan takıyor adamcık ya boşuna aldık okadar günahını yasssııııııııkkkkkkk

bak kasıma kalmaz arkadaslarımızn yardımıyla gördüğün gibi böcekim gelişen aşklar kervanına katılacaz

tamam o zaman kasıma kalmayacaksa :)
son 2-3 gündür herkes bana sevgili mi buldun sen güzelleştin diyor ; ayy diyorum yok nerde o kadar para veriyorum güzelleşicem diye diyorum...
yok buldun sen diyorlar ; yok diyorum ya yok işte haberiniz olsun :)

herkeslere söylüyorum ; tüm tekliflere açığım diye :)

Allah Allahhh kasım geç mi yaa?! Üç vakit işte bildiğin yazıyla üç.
Şükrederim valla kasıma kadar olursa:))

seilla dansa kursu başlıyoooor hadi hayırlısııı.
Seni topuklu ayakkabılarla bacaklarını açaraktan eteklerini savuraraktan dans ederken düşünmekteyim.
O sırada da kaslı kollarıyla seni saran bir eşin var. :KK76:

facede bir okul arkadaşımdan arakladım ; güzel sözmüş...

‎"Kötümser yanlız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte ışığı ve de gelecek treni görür." - Sydney J.Harris

bu arada gamzeeenk ; sen tıp öğrencisi misin ?

facede bir okul arkadaşımdan arakladım ; güzel sözmüş...

‎"Kötümser yanlız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte ışığı ve de gelecek treni görür." - Sydney J.Harris

bu arada gamzeeenk ; sen tıp öğrencisi misin ?

Ve hepsi trene bakar:)))

Ben yatıyorum uykudan bayılazaaam çılgın rahibeler! :KK3:

Seni topuklu ayakkabılarla bacaklarını açaraktan eteklerini savuraraktan dans ederken düşünmekteyim.

yaaa ekimde ayrılalı 3 yıl bitmiş olacak... benim için 3 vakit odur cicim ... 1 ay ; 1 ay işte... gayet uzun bir zaman dilimi ; 30 gün yani 720 saat :KK53:
çok yaaaa :KK50:

suan beni bitirdin rapuss gcenin bu vaktinde ben gibi el değmemiş dazeeeyeeee bu yapılırmı yaaaa
ben o kaslı eşi bi bulayım ömrümün sonuna kadar dans edrim vallaaaa hiç yorulmam yaniiii:)))

kız böcek gelmiş senin enerjim tam doz hatta aşırı doz demekki yani biana önce bulmak lazım o şanslı kişiyi hadi hayırlısı burç yorumlarıda senden yana olacak bi gelişmler sendede ayyyy cok heyecanlıı

çok hoş ; havalı bir hayal ama güzel güzel... biraz da seksüü :90:

Ve hepsi trene bakar:)))

Ben yatıyorum uykudan bayılazaaam çılgın rahibeler! :KK3:

hepsi kim ? :44:

iyi gecele kuzum ; ben de babam gelsin yatıcam... annemi servise götürdü...

güzel sözmüş böcekim ama rapuscum ben artık bakmak değilde direk yolcu durumuna gecmek istiyorum yanımda şölee uuuuuzzzzzuuuuuunnnnn yolculuklar cıkabilecegiiim münasip bir kısmet ile başkaları bakısnnn artık yani dimiiiii

suan beni bitirdin rapuss gcenin bu vaktinde ben gibi el değmemiş dazeeeyeeee bu yapılırmı yaaaa
ben o kaslı eşi bi bulayım ömrümün sonuna kadar dans edrim vallaaaa hiç yorulmam yaniiii:)))

kız böcek gelmiş senin enerjim tam doz hatta aşırı doz demekki yani biana önce bulmak lazım o şanslı kişiyi hadi hayırlısı burç yorumlarıda senden yana olacak bi gelişmler sendede ayyyy cok heyecanlıı

yaa öle bir ömür dans edilmez ; arada dansa ara verip başka şeyler yapmak lazım ... saat 12yi geçti yaa ; çocuklar uyumuştur demi :KK23:

benim enerjim tam doz diil valla canım yaaa ; tam doz olacağı günleri de görücez ama yakın... hissediyorum ben yapıcam bir atraksiyon ama ne bilmiyorum henüz sadece hissediyorum :26:

benden de paso kızlarrr
size doyum omuyo vakit güzel gecti iyi geldiniz valla cok saolun öpüyorum sizide
iiiii geceler
yaaaa rapus rüyama gelsin ya senin o hayallll olmas mııııı

yaa öle bir ömür dans edilmez ; arada dansa ara verip başka şeyler yapmak lazım ... saat 12yi geçti yaa ; çocuklar uyumuştur demi :KK23:

benim enerjim tam doz diil valla canım yaaa ; tam doz olacağı günleri de görücez ama yakın... hissediyorum ben yapıcam bir atraksiyon ama ne bilmiyorum henüz sadece hissediyorum :26:

o hissi bende hissediyorum senin adına böcekcim dedin die diyorummm bak
yatmıştır yatmıştır canım hem oda bir nevi dans dansda bir neviii o yaniiiiii artıkın ben bi yakalıyımda o partneri bilemiyorum nelerr olurrr
ben en iii yatııym yaaa bakarsın geliiveriri ruyama tezelden dayanamaz da:KK53::KK54:

o hissi bende hissediyorum senin adına böcekcim dedin die diyorummm bak
yatmıştır yatmıştır canım hem oda bir nevi dans dansda bir neviii o yaniiiiii artıkın ben bi yakalıyımda o partneri bilemiyorum nelerr olurrr
ben en iii yatııym yaaa bakarsın geliiveriri ruyama tezelden dayanamaz da:KK53::KK54:

dans tabii canım ; ben başka bişi demedim ki :KK9:

hadi yatalım ; geldi babam da... iyi geceler ; tatlı rüyalar...

iyi geceler kızlar (herkesler uykuda da yinede size hitaben)....
sayfalar epey ilerlemiş cumadan bu yana okuyamadım direkt yazıyorum yarın okucam..benim girmeye vaktim olmadı.. özledim sizinle sohbet etmeyi... bu saat oldu daha uyku yok bende :KK50:
benim pıncır faceden 2 şiiir daha yollamış perşembeden beri 3 oldu her güne bi şiir..bide cebime 2 msj atmış bi tanesi leyla ile mecnunu izliyomusun sen?
susuyorum.............................
görüşmek üzere kısçeler tatlı rüyalar..

X