"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Normal ders anlatıyordur o. Diksiyon derslerini 10 saat verirsen insanlar ölür:)))))

Heee tamam.

peki şekerim bilmiyordum; bak öğrenmiş oldum :)

off canım yaaa... bak şimdi genelde yaptığımız yanlış bu onlara göre psikolojimizi ayarlamak...
ya adın gibi bildiğine eminim ; onsuz da yapabileceğin ve keyif alacağın şeyler olduğuna... hadi onlardan birini seç ve yap...
seni böyle kötü etkilemesine izin verme... belki hakkaten cevap yazacak zamanı yok sadece cevapsız bırakmamak için yazdı... bazen ben de msj yazmaya bile fırsat bulamıyorum ; sadece "ok" yazıp gönderdiğim oluyor...

ama önemli olan hep mi böyle olacak... şimdilik gözlem yap ; çok yakın davranmıyorsa da nolur bütün gününü rezil etme...
hem ilişkiler mutlu olmak için yaşanır ; biliyorsun... mutsuzsan devam etmek doğru değildir... o yüzden seni mutsuz hissettiren birinin hayatında olmasına ihtiyacın yok...

dediğim gibi biraz gözlem yap... hem şimdi hemen vazgeçemezsin tabii ama zamanla belki daha yakın davranacak ya da sen daha uzak kalmak isteyeceksin...
hemen mutsuzluğa yelken açma tamam mı ; mutluluğa gitmek bizim amacımız

Ay straw bu adam Çin işkencesi gibi bi şey hani aramıycaktın canım o aramazsa? Duramıyosun ki yerinde bi. Bunca söylediğim şeyden sonra beni arayamaz dedi herhalde, baktı gene de arıyosun eşekliğin dozunu artırdı. Sil kafandan şu sıpayı.

rapuşumm ben bi kere diksiyon kursuna gittim ama sadece 2 saat dinleyebildim, bütün ders esnedimm, öff allahımm o ne işkenceydii

zaten dersi anlatan da 2 saat anlatabiliyormuş baksana

:)) Yo tam öyle demek istemedim aslında, harflerden başladık da, aaaaaaaaaaaaa oooooooooooooo ııııııııııııııııı diye yırtınmak ve arada iniş çıkışlar yapmak her öğrenciye ayrı ayrı uygulama yaptırmak gerçekten eziyet oluyor çekmeyen bilmez.

Son düzenleme:
rapuşumm asıl eşşek benim ki onu arıorum hala

Yok canım daha neler, sen normal bir insanla muhatap olduğunu düşünerek davranıyorsun, hepimizin hayalinde normal bir erkek olasılığı var tabi ama gerçekler öyle değil işte.

Ben de olayları normalize ettim kafamda kendimce bakalım benim eşek napıcak.

O kadar yoruldum ki kızlar, işlerim bitti şükür, sanırım hobilerime bir yenisi eklendi: temizlik.

Spor yapmak istiyorum da ne yapsam bilemiyorum, var mı aramızda spor yapan, bunu alışkanlık haline getrmek ne kadar zor yaa, bi taraflarımız pörsümeden başlayabilsek keşke.

Son düzenleme:
nasılsınız minik kuşlarrrr :)
ben gittim biraz içtim, kafam biraz bulutlu yanii, ama iyi geldi valla
rapuşummm amannn pörsüsek nolcak yaw gören mi var sankii

ben geldim...
haftasonunu evde geçiren birilerini arıyorum ... ayy yanlış yere yazdım ; eş bulma sitelerine yazıcaktım bunu

napıyorsunuz kızlar ; çileğim seni aşağıda görüyorum ?

ben 4 gibi evdeydim ; biraz televizyon izledim ; sonra anneme seyahati için bilet almak için dışarı çıkıp yarım saat dolandım; eve geldim börek yaptım...
şimdi de burdayım... çeşmeye gitmedim annem yola çıkacak bu gece diye ; arkadaşım da yarın gelecek...

ben de film izlicem evde... :)

aaaa müjdeee ben de arpacık çıktı bugün hatta o yüzden de dışarda fazla kalmak istemedim çünkü sarımsak sürmüştüm ve buram buram sarımsak kokusuyla dolaşmak istemedim :) günün özeti bu işte...

nasılsınız minik kuşlarrrr :)
ben gittim biraz içtim, kafam biraz bulutlu yanii, ama iyi geldi valla
rapuşummm amannn pörsüsek nolcak yaw gören mi var sankii

kimle içtin bakıım sen kafası duman güzel
ev arkadaşım da geçen gece bi bira almıştı içicem diye ben de pzt sabah uyanınca içmeyi planlıyorum

yaa pörsümeyelim yaaa 35inde lolita olucaz ki bizzz :82:

rapuş git spora destekliyorum... bir spor salonuna üye olursan onlar seni yönlendirir ama toplu para vericeksin büyük ihtimalle... devam edemem diyorsan gitme :)
ben de işte güzellik salonu ödemelerim bitince spora ya da il kursuna gitmeyi planlıyorum ki bu şubatta flan olucak... eminim kışın ortasında da spora başlamam ama sen git bari sen kurtar kendini :81:

ne yazık ki bir kız arkadaşımla içtim böcüğümm
başka arayan soranımız mı var sanki
iç tabii, içince senin gözlüklüye deil günaydın demek, akşam yemeğine bile davet edersin onuu, kafa dumanlı olunca herşey yapılabilir ne de olsa
ne böreği yaptın sen bakim hamarat güzelll, ee tabi katinam kardeşine kız arıor ya maharetlerini göstermen gerek böcüğümm

böcük ne kursuna gidiceksin tam anlayamadım?
Spor salonlarını sevmiyorum yeniyetmeler sarkıyor:))))
Hem param da kalmadı, ev iliğimi sömürüyor.
35 lik lolita olma yolunda ilerliyorum ilerlemesine de şöyle çok sıkı bi kalça sahibi olmak istiyorum.:)))
Annen nereye seyahat ediyor, gelen arkadaşın kim jelibon mu?

satraw yarasınnnnn güzelim! Kafan dağılmıştır, unut o zalimi!:))
Ben de en son bi şişe şarabı devirmiştim de yatak dönüyodu.
Ertesi gün baş ağrısından kalkamadım yeimden eskiden olucaktı ki hey gidi gençlik hey:)))
Aşıkken çok güzel oluyor içmek içtikçe dah abi aşık oluyosun falan salaklaşıyosun iyice ohh...
Yani ben aşıkken içmedim.

olsun kuzum yaaa ; arkadaşlarla daha keyifli oluyor...
öbür türlü mızmız ; şımarık moduna geçiş yapmamız an meselesi

valla ben de kendimde o potansiyeli görüyorum ne yalan söyleyeyim yaa takmasın pzt şu aptal gözlüklerini yaaa lütfeeen :26:

patatesli ; peynirli börek yaptım da ; hani katinaa yok ki yaw

ayy stres oldum ne çok soru sormuşsun öyleee :18: sınav mı yapıyorsun öğretmenim ? tamam çalıştığım yerden bunlar cevap verebilirim
cevap-1 : Dil kursu demek istedim ama yine klavyenin azizliğine uğramışım... tekrar düzeltmeye de üşendim valla... ispanyolca muhtemelen...
cevap-2 : antalyaya ; teyzemin yanına gidecek 1 hafta...
cevap-3 : gelen arkadaşım ev arkadaşım... hani burdaydı ya geçen hafta ; haftasonu çeşmeye gitmişti... yarın dönecek yine 1 hafta daha burda kalıp cuma günü memleketine dönecek...

sıkı kalça için ne yapmak gerek bilmiyorum ama pilates de sıkılaştırıyor ve şekillendiriyor diye biliyorum ama emin değil...

aşıkke içmeye gerek var mı yahuuu yaaa

ayy abimin dinlediği şarkıya bakın yaaa bir de açmış sesini ; tam bizlik
şevval sam da çok güzel söylemiş ama... bizim için gelsin

Tanrım tek başına koyma kullarını ; Yalnızlığa ancak sen dayanırsın
Eşsiz dostsuz kalanın zordur halleri ; Yalnızlığa ancak sen dayanırsın

Şu gelen yar olaydı ;Elinde nar olaydı
İkimiz bir gömlekte ;Yakası dar olaydı

Yeşil bağın üzümü ;Yola diktim gözümü
Ne gelen var ne giden ; Kime deyim sözümü

Tanrım tek başına koyma kulların ; Yalnızlığa ancak sen dayanırsın
Bu dünyada cefa çektirme bize ; Yalnızlığa ancak sen dayanırsın

Güveyli evler gördüm Kurulmuş yaya benzer
Güveysiz evler gördüm Kurumuş çaya benzer

Yeşil bağın üzümü ; Yola diktim gözümü
Ne gelen var ne giden ; Kime deyim sözümü

Tanrım tek başına koyma kulların ;Yalnızlığa ancak sen dayanırsın
Güzel çirkin deme sen kayır yine ; Bir münasip koca her birimize

Hasretini çekmişlere ; Tazeyken dul kalmışlara ;Alı gülü solmuşlara
Ver ver ver ver
Gökte uçan kuşlara ;Kurumuş kocamışlara ;Boynu bükük kalmışlara
Ver ver ver ver

Hey Tanrım
Bana üç tane (Ooooooo)
Üç de yetmez beş tane (Aaaaaa)
Beş de yetmez yedi tane
Ver ver ver ver ; Ver Allah’ım ver

Ya pilates yaparken uykum geliyor benim:)))))))
Aerobik mi yapsam yaşıma da uygun hem eski moda. Şöyle tayt filan giyip.

Meraklı hatun olasım geldi ne bileyim.
Forum arkadaşlarımın nerde ne yaptığın bilmek isterim.
Esk ev arkadaşın enden bu kadar uzun süre kaldı ne yapıyor ki? :26:

Asıl aşıkken içeceksin ahhh... :78:
Bi olabilsem.

Son düzenleme:

ev arkadaşımla ilgili ne sordun tam anlayamadım canım ama ; yurtdışındaydı birkaç senedir... şimdi döndü ve iş arayacak...
iş görüşmeleri başlamadan gelip beni görmek istedi... :)

aşık olabilseymiş ha ha ha yedik biz de

straw sızdı galba...

galiba :90:

ayy bugün kendimi pek beğeniyorum niyeyse üstelik gözümde arpacıkla
offf film izlerken yine 72 dk muhabbeti yaa sinir oldum Aamirimin 1990 yapımı filmini izliodum...
tıfıl hali çok salak yaaa

Hee ben arkadaşın seni ziyarete geldi biraz da Çeşme'de kalıyor anlamışım da.
Buraya yerleşeceğinden haberim yoktu neden daha önce söylemedin ki, teessüf ederim.
İyi artık kaynatacağın biri daha oldu ne güzel.
Benim arkadaşlarım hep şehir dışındalar.

Aşık mıyımmmm hmmm sanırım kontrollü bir aşık adayıyım, hani olmazsa aşık değildim zaten diyebileyim diye.

Valla kız sızdı, diğerleri de hafta içi giriyolar genelde, seilla hatun bizi sallıyor zaten bu aralar, katinam naptı acaba, gamzenk de okul açık olmadığı için haber getiremedi tabi, sohbete de katılmak istemiyor, eylül desen yavaş gelişen aşk hikayelerini okuyunca sıkılıyormuş hahaha, onun da bi adayı olsun da görürüm ben onu.

Kaldık baş başa aşkum, biz evlenip Hollanda'ya mı yerleşsek seninle?

kuzum yaa ; yok buraya yerleşmeyecek... istanbulda görüşmeleri... hani olursa bir yer görüşemeyiz diye iş görüşmeleri başlamadan izmire geldi işte...
yani ilk anladığın doğru :) ben çalışıyorum ya sıkıldı o da prşden çeşmeye gitti bir iki günlük tatil gibi... yarın dönecek... keşke burda olsaydı ama öle değil işte :)

benim de öyle ; üniversiteden sonra hepsi genelde istanbulda işe başladı ben de izmiri bekliyorum işte...

yavrucum aday olan benim gibiler ; sen bildiğin aşıksın :82:

ayy evet yaa başbaşa kaldık... uykum da geldi ama annemin otobüsü geç saatte beklicem biraz...

selammmm
rapussss askolsun yaaaa ne sallamasıııııı kac gündür var bende bigariplikdünde biliyosunuz baş ağrısı mahfetti beni ve bugün sebebi anlaşıldı regl oldum sizi kıskandım galiba hemde tam tamına 15gün üstüne niye böle oldu anlamadım cok keyifsizdim gün boyu sonra annemin zoruyla biçarşı turu yaptık bir iki bişey aldım jeyfim yerine gelsin dieee öle iştee yani sancım var inceden incedeeeennnnn

böcekim abine slmlar benden şarkıya bayıldımmm ayy ona desene benim içinde bi şarkı secsin sadece ismimi söle ölece bi parça açsın bakalım ne cıkacak tabi bu mümkünse kızmazsa

çileğimmm bu cocuk sana iyi gelmiyo sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…