"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

yok ben çok depresyondaydım ,ama bildiğin en ağırından hayatla bağım bi yandan kopmustu bı yandan kopmamıstı.entel depresyonuymus,kitap okuyosun ders veriyosun ama gerisi sıfır.psikoloğum sonradan bana sen çok agırdu-ın cok iyi topladın demişti canım benim 38-40 seans kahrımı cektıydı.40 desen 10 ay eder dıycem ama bazı haftalar 2 kere gıdıyodum bazen de canım ıstemıyo gıtmıyodum.benden daha uzunu yoktu yani :) o sıralar evlenemiyorum diye bi derdim yoktu ki:)) şimdi de yok :)) sevdiğim adamla birlikte olamamak derdi var her daim .yoksa gözünü kapasan ,ve hiç beklentin olmasa 1 ay içinde evlenirsin,yani hepimiz evleniriz :)

Geçmiş olsun. Entel depresyonu ha:) Hiçbir şeyi beğenmeyen, eleştiren, yadırgayan insanlar, yani biz:))))))

nayırrrrrrrrrrrr,nolamaaaaaaaaaaaaz,kadın olsun ne fakeder ki obransın kadınları arasında ben güzelini ve hoşunu göremedim hiç.bir tane benim çömezlerimdem var o da evli ve baska sehirde :))

Yok yok, böcük doktır erkekse bana ayarla manasında şeyetti:)))

ayy yok bilemediniz ... doktor erkekse belki evlilikten iyice korkutursa diye söylemiştim :KK53:

:)=))))))))))))))) kardeşim var bekar aklı basında bir kız arıyoruz bize bıraktı baktı beceremiyor :)

Aaaaaa süpeeerrr böcüüük gel sana koca bulduk! :)))))

hımmm... şimdi anlaşıldı katinanın niye geldiği... kardeşine kız aramak için demiiii :KK17:
zaten ben inanmamıştım 40 yaşıındaki adamın evlilik fobisine :KK53:

katina yaa şaka yapıyorum ; var bu erkeklerin her türlüsü :) bu arada da geçmiş olsun ve de geçmiş zaten :KK34:

günaydın kızlar...
seilla yok tatlım aramadı, ben yarım saat önce nasılsın yazdım, cvp yok henüz...
ne yapıcaksınız kızlar bugün? benim napıcağım belli deil, açıkçası içimden dışarı çıkmak da gelmior.. keşke burda olsanız görüşürdük, ne iyi olurdu :)

günaydın kızlar...
seilla yok tatlım aramadı, ben yarım saat önce nasılsın yazdım, cvp yok henüz...
ne yapıcaksınız kızlar bugün? benim napıcağım belli deil, açıkçası içimden dışarı çıkmak da gelmior.. keşke burda olsanız görüşürdük, ne iyi olurdu :)

bnmde ne yapıcaım belli.

akşama kadar ders çalışmak :KK43:(

akşamda arkadaşımla buluşup dolaşmayı düşünüorum. umarım çalışabilirim de rahat rahat gezerim :))

günaydın kızlar...

:) aramazsa aramasın peeeh... çalışıyor mu o bugün ?

ben hala işteyim ve sanırım 3ten önce evde olmayacağım... zaten planım da yoktu... çeşmeye gitmem sanırım arkadaşımın yanına ; denize de giremeyeceğim çünkü...
evde film izlerim heralde...

yaa aylık burç yorumuma bakın çok tatlı yazmış kadın... :KK16:

"Aşka gelirsek; gökyüzünde aşk var.. Venüs ile Neptün gerçekten saf bir aşkın işaretini vermekte.. Ancak bu ay yıldızlar aşk durumlarını karıştırıp sizi ikilemlere de sevk edecek.. Ortada bir saf, güzel bir aşk var, bir de karşılıksız bir aşk ve bir de yeni maceraya sevk eden durumlar.. Seçin beğenin..

Ay sonunda birden dışa dönüyor, patlıyorsunuz ama bu kötü bir patlama olmayacak. İsteklerinizi, taleplerinizi yüksek sesle üzerine basa basa ifade etmek şeklinde.. Aşık olduğunuzu da yüksek sesle söylemek isteyeceksiniz, isteklerinizi, beklentilerinizi de. Of Koçlar of, aşıksınız vesselam.

Kalbi boş olan Koçlar bu ay sırf eğlenmek için gittiği bir yerde aşık olarak geri dönecek..

Ayrıca bu ay Koçlara aşk teklifleri var.. Şaşırtıcı, eğlendirici ve sizi mutlu edecek, egonuzu okşayacak bu.

Aşk için kesin gördüğüm bir şey var son olarak; bir aşk var, bu ay sonu net gördüğünüz, anladığınız ve işte bu aşk uğraşmaya değer.."

gece geç saatlere kadar tosbaa sayıklarsan böyle olur işte :KK37:
senin kursun yok muydu ?

Evet vardı tüm gün kurs verebşleceğimi düşünmüyosun herhelde:)) Haftada 4 saat, günde 2 saat oluyor, ama sabahın körüne koydular onu hafta içine uygun bi saate aldırmaya çalışıcam yoksa 7 gün ders anlatmak çok zor.:KK59:

Sayıklamak bile güzel ahaha. :KK69:

Evet vardı tüm gün kurs verebşleceğimi düşünmüyosun herhelde:)) Haftada 4 saat, günde 2 saat oluyor, ama sabahın körüne koydular onu hafta içine uygun bi saate aldırmaya çalışıcam yoksa 7 gün ders anlatmak çok zor.:KK59:

Sayıklamak bile güzel ahaha. :KK69:

ne bileyim yaahu ben kardeşim günde 10 saat ders anlatıyor da ondan bu kadar kısa süreceğini düşünmemiştim :)
sayıklamayı ; sohbete çevirmeli en kısa zamanda :)

ne bileyim yaahu ben kardeşim günde 10 saat ders anlatıyor da ondan bu kadar kısa süreceğini düşünmemiştim :)
sayıklamayı ; sohbete çevirmeli en kısa zamanda :)

Normal ders anlatıyordur o. Diksiyon derslerini 10 saat verirsen insanlar ölür:)))))

Heee tamam.

Son düzenleme:
böcüğüm evet çalışıor cnm.. cvp verdi.. çok yoğun olduğunu yazmış, ne napıorsun, ne de nasılsın filan yazmamış.. bilmiorum ki napsam :26:
bu çocuk beni çok üzüorr, çoookkk.. o kadar mutsuz hissettirior ki, içimden dışarı çıkmak bile gelmior, mal gibi bütün gün evde oturasım var, başka da bişey yok içimde :KK37:
demek aşk var falındaaa, inşallah olurrr tatlımm :)
ceynnnn tarzanına kavuşucak , uykusuz geceler sona ericek inşallaahhh :KK69:
gamzenckcim ders başına hemeeennnn :)
öpüldünüz kızlarrr :KK54:

Son düzenleme:
X