"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

canlarım niye alınayım ,komik bir durum hakşikaten.milletin peşinde kostuğu ben ve elinde olmama rağman benle evlenemeyen bir erkek :)(alçakgönüllüyümdür )

sacıuzuncum ben sana istediğin konuda psikolog bulurum canım merak etme sen :)

cekucum,bu topikte ilk sen yazmıstın bana :) yok ne baskısı o kadar mutluyum ki.çünkü psikologa gitmeyi gidebilmeyi takdir ederim ben.ben hallederim höt zöt deseydi o zaman onu da sorguşamaya başlayacaktım.ama şimdi çaba harcıyor ve kendiyle yüzleşecek bu yasta bu cok önemli bir adım.dedim zaten bei çagırırsa hemen gelirim,sevgilim pek meraklıdır böyle seylere dersın dr una dedım.hatta bırlıkte gıdelım ,ben çift terapisi alırız diyordum dedim.yok önce ben bir gideyim dedi:)

strawcum ben hiç alıngan değilimdir

öperim hepiniziiiiiiiiiiiiiiiii :)))))))))))))

Heee aman ne büyüklük psikoloğa gitmek. Sonra 38 ay psikoterapi görücem derse görürüm ben seniiii. :KK60:

ayy uyansın o zaman yaaa... tosbaa bu ayu değil ki ; kış uykusuna yatsın ; bir telefona uyanır heralde... neyse susuom ben...

hem benim hayalim ki sana noluyor ; orda öle bıdı bıdı susmadan konuşuyorsunuz tamam mı :KK9:

öle tatlım yaa aramazsa aramasın napalım :) biz varız hem...
bu arada hayal alemimde kalıcam evet... ama dediğin cuk oturdu bana artık bay hun yok ama ne yazık ki nuri de yok sanki ... nerde bu erkekler yaaa :KK53:

Erkekleeeer nereyesunuz! Erkekler gay olsun sloganını değiştirmek istiyorum bu arada; "Gaylar erkek olsun, bize koşsun!" nasıl?:KK3:

Ayudur ayuuu ayu oğlu ayudurrrr. Tam üstüne bastın vallahi:)))) Biz bıdı bıdı konuşurken sen de kelinle aşk yaşayıp meşk yapıcaksın. :KK69:

SÜPER SÜPER :KK9: çok beğendim adını da bu büdüz de keldi o yüzden istemiyorum kel... bir önceki de 2mt den 2cm kısa idi o yüzden ben bu bodur saçlı ve suratsızı istiyorum işte banane bananeeee :KK19:

ayy gece gece ne huysuz oldum yaaa... msndeyim bu arada ama senin ismini bile göremedim :26:

pankartı da beğendim... aslında var ya sorun orda işte ; gayler o kadar arttı ki ortalıkta adam kalmadı... ayy bir de nasıl güzeller yaaa...
tamamen kayıp bizim için ; çok üzülüyorum ben :KK37:

bu arada ben de sesten etkilenirim... mesela bu 2mt olan çocuğun sesini ilk duyduğumda offf yani ; nasıl tok bir ses nasıl seksü :KK53:
ama sonra boyu ve zekası arasındaki farkı görünce ses bildiğin ergen sesi oldu :86:

Ben zengüne varmam onu da diyim de yani içimde kalmasın. :KK53:

Ses nasıl bişeydir yaa ne kadar etkili dimi, tabi aklı olmazsa o ayrı mesele, akılsız sesi neyleyim. :KK68:

Canım ben de geliyorum msn e o zaman eğer uygunsan biraz görüşebiliriz gerçi geç olmuş yatıcaksan yarın da olur ama ben müsaitim yani gelirim adımı bile göremezsin tabi eklememişsindir Allah bilir. :KK4:

slm canlarımmm
kankacıklarla dışarıdaydım kızlar pek aktif değildim ama öle oturdum durdum sabaha nazaran cok cok iyiym ama midemde bulantı var bu seferde anlamadım biley yemek yiyemedim doğru dürüst
miskacımm iyi oldum cok şükür canım yaaa cok verimsiz gecti bugünüm ama ya ona yanıyorum paltoniğim geldi bizim oralara sesini duydum ama hiç kafamı cıkarmadım yerimden berbay görünüyodum:))))
katinam müthiş sevindim cok takdir ettim enişte beyide çabalarından ötürü herkesin yapabileceği bi hareket değil bu umarım güzel sonuç alırsınız hakkınızda hayırlısı olur canım cidden cok hoş olmuş bu ya
gamzenk demek iştahlar falanda kesildi ne güzel yaaa bak bana ne bulursam götürüuorum en son böle hastalandım işte mide fesatı geciriyorum öfff
böceğim yaaa aamirin ve sen harikasınız vallada bak etrafta varsa öle kurumsallar kaçırma gözden her ihtimale karşı takibe alll
çileğim aramadı demek hiç çok ilginç yaaa ben anlamadım hiç bişe bu işten bak üzerse seni bu cocuk cok fena yaparım onu senin şimidi mutluluktan havalrda ucman gerek ya bu ne böle senki anında havaya girip ufacık seylerden büyük mutluluklar duyan kız kontrolü sakın bırakma elden canım biz yanonda ve destekciniz
rapusss bi acılsa su okullar ama yaaa catladım valla ii dayanıyosun böcüğüme katılıyorum şöle benimde tam anlamıyla diyaloğ içinde oldugum bi adayım olsa valla ya neler yapacam ona ben ahhh ahhhhhhh
cekucum bitanem seninde güzel adyların olsun en kısa zamanda sec beğen al yap inşalllah
eyülüm nerdesin yaaaaaaa
hayata ne alemde acep neler yapıyor suan
yengeccimm aynen devam canım sana tez günden bi aday diliyorumm
yasemen ugramadı bugün dimi
suskunda bi garipti bugün ya canım telefon korkutmuştu dimi onu halbuki bi acıp baksaydın yanlışlık olmuştur
hımmm başka unutmadım umarım ama dedimya kızlar cok verimsizdim bugün yoruldum gardım düşük cansızım yatıp yarına dic olmak istiyorum öpüyorum sizi

ya askolsun yaaa :) surda 2 dk mutlu oldum di mi :))) yok o kadara gerek yok bana bile o kadar terapi vermemişlerdi :))

Sen neden gittin ki? Evlenemiyorum diye mi yoksa:))) Ben bi ara ciddi ciddi düşünmüştüm evlenemiyorum desem diye gidip anlatıcaktım, gece gündüz ağlıyordum evlenemiyorum diye. :KK60::KK60::KK60:

Sen neden gittin ki? Evlenemiyorum diye mi yoksa:))) Ben bi ara ciddi ciddi düşünmüştüm evlenemiyorum desem diye gidip anlatıcaktım, gece gündüz ağlıyordum evlenemiyorum diye. :KK60::KK60::KK60:

yok ben çok depresyondaydım ,ama bildiğin en ağırından hayatla bağım bi yandan kopmustu bı yandan kopmamıstı.entel depresyonuymus,kitap okuyosun ders veriyosun ama gerisi sıfır.psikoloğum sonradan bana sen çok agırdu-ın cok iyi topladın demişti canım benim 38-40 seans kahrımı cektıydı.40 desen 10 ay eder dıycem ama bazı haftalar 2 kere gıdıyodum bazen de canım ıstemıyo gıtmıyodum.benden daha uzunu yoktu yani :) o sıralar evlenemiyorum diye bi derdim yoktu ki:)) şimdi de yok :)) sevdiğim adamla birlikte olamamak derdi var her daim .yoksa gözünü kapasan ,ve hiç beklentin olmasa 1 ay içinde evlenirsin,yani hepimiz evleniriz :)

doktordan koca olmaz ki hem napcaksın dr u?? en temizi aile babası olabilecek kompleksleri olmayan esnaf ya da kafasını kitaplardan kaldırmamıs,karı kıza hiç takılmamıs akademikler gerisi hikaye..

X