"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaar
şok şok şok
flaş flaş flaş
süper birşey oldu.sevgilim yarın bu işi halletmeye yani evlilik korkusundan kurtulmak için yardım almaya gidiyor.

yani biz bugün konuştuk konustuk.ben dedim ki artık anneme falan ne diyeceğimi sen söyle dedim,ben bir bahane bulamadım dedim.o da beni çok sevdiğini ama çok kötü bir ruh hali içinde olduğunu falan söyledi.o zaman dedim psikoloğa gidelim.hem beni sevip hem bana asık olup hem de benle evlenmekten korkmak nasıl birşey anlarız dedim.o da tamam dedi.veee randevu bile almış :)))))) gerçği ben de baska birini bulmustum ama olsun.dr dr dur.çaba göstermesi çok güzel.hepiniz dua edin noooolur.dr dan amaaaan ne gerek var evliliğe diye çıkmasın sevgilim :))))))))))))))))))))

çok sevindimmm tatlım yaa.

inş kurtulur o korkusundan..

sağol canım inşallah yaaa.ay deli gibi mutlu oldum da bu dr a gidicek yalnız.psikoloğa gitmesi lazım.benimkine gitsek diyorum ama belki istemez.işinin çok ehli olmayan birine giderse de işler sarpa sarar mı diye korkuyorum .sen dua et olur mu ?ben bir evlilik korkusu terapisi hakkında araştırma yapayım hemen :))

sağol canım inşallah yaaa.ay deli gibi mutlu oldum da bu dr a gidicek yalnız.psikoloğa gitmesi lazım.benimkine gitsek diyorum ama belki istemez.işinin çok ehli olmayan birine giderse de işler sarpa sarar mı diye korkuyorum .sen dua et olur mu ?ben bir evlilik korkusu terapisi hakkında araştırma yapayım hemen :))

tmm tatlımm dualarım seninle.

umarım herşey yoluna girerr..

ayy kıyamam gamzenkcim yaaa... aşkından yemeden içmeden mi kesildin... ayy çok tatlı yaaa :KK69:
dalga geçmiyorum yaaa valla süper bir duygu bence :KK34:

katinacım ; çabası gerçekten hoş... kolay kolay psikolojik yardım almazlar insanlar hem de böyle bir konuda ; o yüzden gerçekten çabaladığı kesin...
ama psikoloğa gidecek kadar mı korkuyormuş evlilikten yaa o da biraz ilginç geldi :26:

aaaaaaaaaaaa herkes gelmiş ne güzeeel :))

gamzenk çok sağol:)

evet böcük korkuyormus sevgilim yaaa.olsun olsun.evli erkekler bile bir sürü sorunları olduğu halde dr gitmeyip mutsuz hayatlarına devam ediyorlar,ve erkekler hiç kolay kabul etmiyorlar psikolog ya da psikiyatriste gitmeyi.herşeyden önce bunu denemek istemesi çok güzel.ay bir de hemen dr arkadaşını arayıp randevu almıs sevgilim.yoksa bir hiç için bitip gidecekti ilişkimiz yaa,

kızlar yaa az önce okuldan bir arkadaşım seslendi faceden... evlencekti çocuk meğer nikahtan bikaç saat önce ayrılmışlar ; evlenmemiş...
detay anlatmak istemedi ben de sormadım... ama ne kötü bir durumdur yaaa ...

Allah karşımıza doğru insanları ; doğru zamanda çıkarsın inşallah :KK16:

çileeek ; konuştunuz mu hiç ?

rapuuuş sen de ses ver bakalım...

katinacım evet dediğim gibi erkekler bu konuda biraz katıdırlar... o yüzden çabası gerçekten takdire şayan...
ama sen de çok üstüne gitme istersen baksana ciddi ciddi bir sorun olarak algılıyor bu durumu...

Kızlar ben de ders çalıştım yarınki kursum için, çok inek gördüm kendimi. :KK9:
Yani cuma akşamı dışarıda olmayan ben de varım, yarın temizlik yapıcam, pazar günü de bakım günüm İnşallah. :))

küçüüüük sen şu arkadaşı ve kel olayını düşünmüyo musun yaa, cevap vermedin banaaa. :KK3:
Benim durumumda olsan aramazdın eminim kıskanılacak bi şey yok kuzucum maalesef.
Ve ayrıca msn de de hiç görmedim seni bizim buluşma yılan hikayesine döndü sanırım, hıh küserim ben de. :KK14:

miskaa azimle taşı delicem evet canım, delicem de umarım taşın altından aşk çıkar b.k çıkmaz.:KK60:

katinaaaam seninki neden doktora gidiyomuş yaa psikolog yerineei neresini göstercekmiş ayol evlilik fobisi içüünn?

kızlar yaa az önce okuldan bir arkadaşım seslendi faceden... evlencekti çocuk meğer nikahtan bikaç saat önce ayrılmışlar ; evlenmemiş...
detay anlatmak istemedi ben de sormadım... ama ne kötü bir durumdur yaaa ...

Allah karşımıza doğru insanları ; doğru zamanda çıkarsın inşallah :KK16:

ben de daha önce nikaha 25 gün kala atmıstım nişanı.yakınlarda sevdiğim bir tanıdıgım nişan attı(erkek).arkadasın için çok üzülme.çünkü nişan atmak sevgilinden ayrılmak gibi olmuyor.sevgilinden ayrıldığında aglıyorsun zırlıyorsun vs vs,ama nişan atarken zaten elinden gelen herşeyi yapmış oluyorsun;hem kendin için hem de karsındaki insan için ..üstelik aileler de işin içine girdiği için her şey tüketilmi,ş oluyor.ben nişenı attığımda çok rahatlamıstım .hatta ailem depresyona girerim diye beklemişti ama hiç girmedim.gayet sağlamdım.bu yeni nişan atan arkadasımda aynı seyleri hissediyormus bayramdan önce konusmustuk.arkadasına ah vah deme,çünkü o zaten şimdi rahat değilse bile 2-3 güne rahatlayacaktır.hayırlısı olsun.evet Allah hepimizi iyilerle karşılastırsın canlarım.

katinam saol sana da iyi tatiller cnm :)
kızlar nerdesinizzzzz :)
az önce anneme acı gerçeği söyledim.. cnm benim sanıor ki kızı evlenmek istemediğinden evlenmior, dedim annecim koca bulmak artık çok zor, karaborsa oldular :KK53:
neyse ben ferihayı izliyim de onların aşkıyla mutlu olayım, bi yandan da sözde sevgilim olan kişinin beni öyle sevebilmesini dileyeyim, ayy ben iyice kafayı yedimm :KK37:

Ben de annemle dertleşiyorum canım sana da dediğim gibi, her şeyimi biliyor kafasını o kadar şişirdim ki!
Diyor ki sen seversin, sen sevince erkek haydi haydi sever veee gelip alır diyor.
Bu neyin nesi diyor adaylarımla yaşadığım saçmalıklarıma.
Artık en sonunda "ayyyyy git başımdan, ne haliniz varsa görün deli nesil!" bile didiiii. :KK24:

ayy kıyamam gamzenkcim yaaa... aşkından yemeden içmeden mi kesildin... ayy çok tatlı yaaa :KK69:
dalga geçmiyorum yaaa valla süper bir duygu bence :KK34:

katinacım ; çabası gerçekten hoş... kolay kolay psikolojik yardım almazlar insanlar hem de böyle bir konuda ; o yüzden gerçekten çabaladığı kesin...
ama psikoloğa gidecek kadar mı korkuyormuş evlilikten yaa o da biraz ilginç geldi :26:

öle valla ya. bu aşk nası bişeydir böyleee :SSS

Kızlar ben de ders çalıştım yarınki kursum için, çok inek gördüm kendimi. :KK9:
Yani cuma akşamı dışarıda olmayan ben de varım, yarın temizlik yapıcam, pazar günü de bakım günüm İnşallah. :))

küçüüüük sen şu arkadaşı ve kel olayını düşünmüyo musun yaa, cevap vermedin banaaa. :KK3:
Benim durumumda olsan aramazdın eminim kıskanılacak bi şey yok kuzucum maalesef.
Ve ayrıca msn de de hiç görmedim seni bizim buluşma yılan hikayesine döndü sanırım, hıh küserim ben de. :KK14:

miskaa azimle taşı delicem evet canım, delicem de umarım taşın altından aşk çıkar b.k çıkmaz.:KK60:

katinaaaam seninki neden doktora gidiyomuş yaa psikolog yerineei neresini göstercekmiş ayol evlilik fobisi içüünn?

ay gece gece kahkaha attım canım benim.benimki psikolog yerine psikiyatriste gidiyor.psikiyatrist de onu büyük bir olasılıkla psikologa yönlendirecek.benim korkum ilk dr ve psikolog için ruhunun uyuştuğu biriyle karsılasmazsa soğuyabilir tedaviden.

Ben de annemle dertleşiyorum canım sana da dediğim gibi, her şeyimi biliyor kafasını o kadar şişirdim ki!
Diyor ki sen seversin, sen sevince erkek haydi haydi sever veee gelip alır diyor.
Bu neyin nesi diyor adaylarımla yaşadığım saçmalıklarıma.
Artık en sonunda "ayyyyy git başımdan, ne haliniz varsa görün deli nesil!" bile didiiii. :KK24:

bizim halimizi anlat annene bak neler neler var de.seviyorlar iyi arkadaslar,iyi anlasıyorlar,aldatma vs yok iş güç yerinde ama korkuyorlar de bakalım ne diycek :))) çok tatlıymıs annen :)

ay gece gece kahkaha attım canım benim.benimki psikolog yerine psikiyatriste gidiyor.psikiyatrist de onu büyük bir olasılıkla psikologa yönlendirecek.benim korkum ilk dr ve psikolog için ruhunun uyuştuğu biriyle karsılasmazsa soğuyabilir tedaviden.

Ay ben de gülüyorum yaa ne hallere düşüyoruz bu adamlar yüzünden hale bak psikiyatra gidicek de fobi yenip evlenicek tövbe est. :KK60: İyi bari becde ilk psikoloğa gitse direkt psikiyatra yönlendirirlerdi durumu ağır bence hahaha.

Benimkini de yollarız sonra sen o doktorun adresini unutma olur mu canım benim?

Son düzenleme:
X