"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Kızlar ben de ders çalıştım yarınki kursum için, çok inek gördüm kendimi. :KK9:
Yani cuma akşamı dışarıda olmayan ben de varım, yarın temizlik yapıcam, pazar günü de bakım günüm İnşallah. :))

küçüüüük sen şu arkadaşı ve kel olayını düşünmüyo musun yaa, cevap vermedin banaaa. :KK3:
Benim durumumda olsan aramazdın eminim kıskanılacak bi şey yok kuzucum maalesef.
Ve ayrıca msn de de hiç görmedim seni bizim buluşma yılan hikayesine döndü sanırım, hıh küserim ben de. :KK14:

miskaa azimle taşı delicem evet canım, delicem de umarım taşın altından aşk çıkar b.k çıkmaz.:KK60:

katinaaaam seninki neden doktora gidiyomuş yaa psikolog yerineei neresini göstercekmiş ayol evlilik fobisi içüünn?

aferin sana çalışkan öğretmen seni :) bir de başka konulara çalışsan diyorum... sana ev ödevi vermek lazım...

bu konuda rehber öğretmen bu akşamlık ben olmak istiyorum ve sana haftasonu ödevi vermek istiyorum... ödevini yapıp yapmadığını kontrol etmek için velini de sen seç bakalım :KK33:
veee ödevin ; yapmazsan ceza alacaksın bak haberin olsun... işte ödevin ;

yarın öğleden sonra saat 3-4 gibi tosbaa arkadaşımıza bir telefon edeceksin ama sadece halini hatrını sormak için... dışarda birşeyler teklifi almak ya da bir teklifte bulunmak olmayacak amaç... sadece birkaç dakikalık keyifli bir sohbet... tadı tosbanın damağında kalacak türden... anladın mı ödevini çocuum :82:

ben yarın ne yapacağımı bilmiyorum ; belki öğleden sonra çeşmeye giderim ev arkadaşımın yanına ama onun yanında müstakbel müstakbel müstakbel aday adayı gitme ihtimali var o yüzden gitmeyebilirim... pazar döner sanırım... dönmezse evde oturup Aamirimle aşk yaşamayı planlıyorum :78:

yaaa deliii ; olur mu yaw arkadaşı :KK53: öbür kel çocuğu anlatıım madem... o da kurumsallardan , biraz daha uzun , biraz daha zayıf ve daha mülayim görünüyor... ne gözlük kafa gibi artist ne de arkadaşı gibi şebek... sadece temiz yüzlü kurumsal bir insan olarak dikkatimi çekti o kadar...

bizim halimizi anlat annene bak neler neler var de.seviyorlar iyi arkadaslar,iyi anlasıyorlar,aldatma vs yok iş güç yerinde ama korkuyorlar de bakalım ne diycek :))) çok tatlıymıs annen :)

Ahh evet çok tatlıdır, cadı. :KK53: Şu an yanımda değil ama sorarım emin ol, tahminimce dinler dinler sonra "hııı seninkinin cinsindenmiş bu" der.

Ye erkek gelir alır diyor eski nesil yaa beni kimse almıyor anne diyorum, üzülüyor. :KK43:

katinam çok sevindim seninkinin aklı başında bir hareket yapmasına. Psikolog psikiyatrist konusunu çok takma kafana, sevgiline de baskı yapmaya çalışma vazgeçmesin, güzel düşün güzel olsun herşey. bence 1 seans da sen git bu korkuyu yenmesi için seninkine nasıl yardımcı olabilirsin bunları sor.

böcük böyle şeyler duyunca evlilikten soğuyorum ben yaa. bi de bir derdim vara takılıyorum burda öyle şeyler okuyorum ki erkeklere hiç güvenim kalmadı

yok böcüğüm aramadı, ne zaman isterse o zaman arar, zaten içinden gelmior ki aramıor demektir.. o aramzsa ben de aramam napiyim :97:
harbiden yaa adamlar evliliğe ikna olmak için psikoloğa gidiorrrr, hey allahım bu ne iştir, bi otuz sene öncesinin genç nesili olmak vardı, ahh ne aşklar yaşardıııkkk :KK53:
katinam çok sevindim cnm biz espri yapıoruz öylesine alınma olur mu? hepsi böyle bunların, napalım vardır bi bildikleriii....

aferin sana çalışkan öğretmen seni :) bir de başka konulara çalışsan diyorum... sana ev ödevi vermek lazım...

bu konuda rehber öğretmen bu akşamlık ben olmak istiyorum ve sana haftasonu ödevi vermek istiyorum... ödevini yapıp yapmadığını kontrol etmek için velini de sen seç bakalım :KK33:
veee ödevin ; yapmazsan ceza alacaksın bak haberin olsun... işte ödevin ;

yarın öğleden sonra saat 3-4 gibi tosbaa arkadaşımıza bir telefon edeceksin ama sadece halini hatrını sormak için... dışarda birşeyler teklifi almak ya da bir teklifte bulunmak olmayacak amaç... sadece birkaç dakikalık keyifli bir sohbet... tadı tosbanın damağında kalacak türden... anladın mı ödevini çocuum :82:

ben yarın ne yapacağımı bilmiyorum ; belki öğleden sonra çeşmeye giderim ev arkadaşımın yanına ama onun yanında müstakbel müstakbel müstakbel aday adayı gitme ihtimali var o yüzden gitmeyebilirim... pazar döner sanırım... dönmezse evde oturup Aamirimle aşk yaşamayı planlıyorum :78:

yaaa deliii ; olur mu yaw arkadaşı :KK53: öbür kel çocuğu anlatıım madem... o da kurumsallardan , biraz daha uzun , biraz daha zayıf ve daha mülayim görünüyor... ne gözlük kafa gibi artist ne de arkadaşı gibi şebek... sadece temiz yüzlü kurumsal bir insan olarak dikkatimi çekti o kadar...

Böcücüüüüüüğümmmm canım arkadaşım benim ödevlerine fazlasıyla riayet eden ben bu konudaki mazeretimi daha önce de bikaç kez yazdım yine yazıyoruummm, şimdi ararım uyuyordur ya da işi vardır ya açmaz, ya da neden aradın ki olur ya da ters bi durum olur ne bileyim sonra benim tümmmm heyecanım fossslar. Ve okulda ona kızgın başlarım ona kızmamam için onu aramamam gerekiyor bitanemmm.:KK54:

Nolmuş kızım hayret bişi sanki açk yaşadın ay olur mu arkadaşıymış pehh, olur tabi bal gibi de olur ama şebekmiş adam neyse o saman kele yöneliyoruz. Anlattıklarından oldukça hoşnut kaldım bebeeem, temiz yüzlü ve kurumsal, kurumsal olmayan erkek yok zaten temiz yüzüne ve keline odaklansan diyorum.

Şu amiri mamiri unutup, gerçek hayata dönsen ha, bana diyene bak hıh.:))

yaa ne garip olmuş cümlelerim... bazen klavyeden kaynaklı harfler de çıkmıyor... sinir oldum valla...

neyse rapuşum yaa ; annene söyle elimizden gelse onun zamanında doğardık... ama maalesef artık yeni nesil böyle... zamane erkekleri tutup kolundan kaçırcaksın işte ; sonra ailesinin karşısına çıkıp " seviyorum uleyn , evlenicez biz " diyeceksin... yok yapamıyorsak böyle takılmaya devam :26:

kime ne yazacaktım ben yaaa...

hah tamam ; ceku yaaa ne işin var derdim var da ; bak en eğlenceli dertliler burda nereye gidiyorsun sen?
ayy rapuş en başta derdim var kısmındaydı demi konun... bence iyi oldu böyle :KK76:

yok böcüğüm aramadı, ne zaman isterse o zaman arar, zaten içinden gelmior ki aramıor demektir.. o aramzsa ben de aramam napiyim :97:
harbiden yaa adamlar evliliğe ikna olmak için psikoloğa gidiorrrr, hey allahım bu ne iştir, bi otuz sene öncesinin genç nesili olmak vardı, ahh ne aşklar yaşardıııkkk :KK53:
katinam çok sevindim cnm biz espri yapıoruz öylesine alınma olur mu? hepsi böyle bunların, napalım vardır bi bildikleriii....

Gerçekten bi Ediz Hun bulup Hülya Koçyiğit olmak vardı:))))

Ahh ah... :KK69:

katiman espri kaldıracak biri diye düşünüyorum ben de, onunki gibi biriyle uğraşmak insanı esprili ve güçlü kılar şekil A :KK53:

peki o zaman ; nazlılar arasına biri daha girdi yani... :26:
ne diim sana sabır dileyeyim en iyisi çileğim yaaa :KK37:

Böcücüüüüüüğümmmm canım arkadaşım benim ödevlerine fazlasıyla riayet eden ben bu konudaki mazeretimi daha önce de bikaç kez yazdım yine yazıyoruummm, şimdi ararım uyuyordur ya da işi vardır ya açmaz, ya da neden aradın ki olur ya da ters bi durum olur ne bileyim sonra benim tümmmm heyecanım fossslar. Ve okulda ona kızgın başlarım ona kızmamam için onu aramamam gerekiyor bitanemmm.:KK54:

Nolmuş kızım hayret bişi sanki açk yaşadın ay olur mu arkadaşıymış pehh, olur tabi bal gibi de olur ama şebekmiş adam neyse o saman kele yöneliyoruz. Anlattıklarından oldukça hoşnut kaldım bebeeem, temiz yüzlü ve kurumsal, kurumsal olmayan erkek yok zaten temiz yüzüne ve keline odaklansan diyorum.

Şu amiri mamiri unutup, gerçek hayata dönsen ha, bana diyene bak hıh.:))

ayy bıdı bıdı... sana şimdi demiyoruz ki ara diye ; yarın 3-4 gibi diyoruz... otur ; sıfır :KK20:
dönmeyeceğim gerçek hayata işte ...
hayal dünyamda Aamirimle mutlu mesut olucam ; ama arka fonda da senin tosbaayla telefon konuşman olucak...
sizin konuşmanızdan kendi aşkımdan bişi anlamıyorum ne çok konuşuyorsunuz diye kızacağım sana... hayır yani son 10 dakikadır " hayır sen kapat aşkım" duymaktan sinir geldi valla :KK53:

peki o zaman ; nazlılar arasına biri daha girdi yani... :26:
ne diim sana sabır dileyeyim en iyisi çileğim yaaa :KK37:

ayy bıdı bıdı... sana şimdi demiyoruz ki ara diye ; yarın 3-4 gibi diyoruz... otur ; sıfır :KK20:
dönmeyeceğim gerçek hayata işte ...
hayal dünyamda Aamirimle mutlu mesut olucam ; ama arka fonda da senin tosbaayla telefon konuşman olucak...
sizin konuşmanızdan kendi aşkımdan bişi anlamıyorum ne çok konuşuyorsunuz diye kızacağım sana... hayır yani son 10 dakikadır " hayır sen kapat aşkım" duymaktan sinir geldi valla :KK53:

Ya o gündüz de uyurrr. Hem uzun telefon konuşmaları yaptığımı düşünemedim nedense benimkiyle, yan yanayken bile ee kem küm oluyor zaman zaman. :KK53:Kimmiş o 10 dakikadır öyle laflar eden ha??? Yanında aşkımlı konuşan biri mi var aaa, ayıp günah. Tamam amirinle aşk yaşa ama keli unutmaaa.

canlarım niye alınayım ,komik bir durum hakşikaten.milletin peşinde kostuğu ben ve elinde olmama rağman benle evlenemeyen bir erkek :)(alçakgönüllüyümdür )

sacıuzuncum ben sana istediğin konuda psikolog bulurum canım merak etme sen :)

cekucum,bu topikte ilk sen yazmıstın bana :) yok ne baskısı o kadar mutluyum ki.çünkü psikologa gitmeyi gidebilmeyi takdir ederim ben.ben hallederim höt zöt deseydi o zaman onu da sorguşamaya başlayacaktım.ama şimdi çaba harcıyor ve kendiyle yüzleşecek bu yasta bu cok önemli bir adım.dedim zaten bei çagırırsa hemen gelirim,sevgilim pek meraklıdır böyle seylere dersın dr una dedım.hatta bırlıkte gıdelım ,ben çift terapisi alırız diyordum dedim.yok önce ben bir gideyim dedi:)

strawcum ben hiç alıngan değilimdir

öperim hepiniziiiiiiiiiiiiiiiii :)))))))))))))

böcüğüm aramasın napiyim, ben alıştım yalnızlığa boşver tatlımm yaa...
cnm bu arada sakın hayal aleminden çıkma, artık edizler, ayhanlar yookkkk, her taraf nuri ve coşkunlarla dolmuşşşşş, sen orda aamirinle mutlu mesut yaşamana bak :)))

rapuşumm sonra da salına salına edizciğine koşardınn di miii :KK69:
allahımm sen aklımıza mukayyet ol :KK53:

koşmazdı bence... kesin bir kötü adam vakası vuku bulurdu... kötü adam rapuşa aşık ;eee sonra yanlış anlamalar filan...
gurur yapardı bir de gerçeği söylemezdi rapuş... sonra jönümüz yıllar sonra gerçeği kötü adamdan öğrenirdi de bunlar böyle saçlar ağarmış ; elleri kırışmış kavuşurlardı :KK33:

benim eskisi ismiyle bu duruma uygun da ben hülya olamadım işte :26:

Aa Büdüz müydü adı, çok azdır hatta ben hiç duymadım Büdüz adını.

rapuşumm sonra da salına salına edizciğine koşardınn di miii :KK69:
allahımm sen aklımıza mukayyet ol :KK53:

Amin canım amin:))

Edizciğime koşardım o iseee bir Kadir İnanır edasıyla şıraakkk diye tokat patlatırdı ahahaha.

Son düzenleme:
Ya o gündüz de uyurrr. Hem uzun telefon konuşmaları yaptığımı düşünemedim nedense benimkiyle, yan yanayken bile ee kem küm oluyor zaman zaman. :KK53:Kimmiş o 10 dakikadır öyle laflar eden ha??? Yanında aşkımlı konuşan biri mi var aaa, ayıp günah. Tamam amirinle aşk yaşa ama keli unutmaaa.

ayy uyansın o zaman yaaa... tosbaa bu ayu değil ki ; kış uykusuna yatsın ; bir telefona uyanır heralde... neyse susuom ben...

hem benim hayalim ki sana noluyor ; orda öle bıdı bıdı susmadan konuşuyorsunuz tamam mı :KK9:

böcüğüm aramasın napiyim, ben alıştım yalnızlığa boşver tatlımm yaa...
cnm bu arada sakın hayal aleminden çıkma, artık edizler, ayhanlar yookkkk, her taraf nuri ve coşkunlarla dolmuşşşşş, sen orda aamirinle mutlu mesut yaşamana bak :)))

öle tatlım yaa aramazsa aramasın napalım :) biz varız hem...
bu arada hayal alemimde kalıcam evet... ama dediğin cuk oturdu bana artık bay hun yok ama ne yazık ki nuri de yok sanki ... nerde bu erkekler yaaa :KK53:

rapuş yaa ben adını afişe etmeyeyim dedim ; senin maşallahın var... editle bakıım :)
yaa biraz bilgisayarla filan ilgilidir de tırstım azcık ... edit pleaseee :)

koşmazdı bence... kesin bir kötü adam vakası vuku bulurdu... kötü adam rapuşa aşık ;eee sonra yanlış anlamalar filan...
gurur yapardı bir de gerçeği söylemezdi rapuş... sonra jönümüz yıllar sonra gerçeği kötü adamdan öğrenirdi de bunlar böyle saçlar ağarmış ; elleri kırışmış kavuşurlardı :KK33:

Ayy kız nolur öyle bi şey olmasın yaa, yaşlanınca kavuşmayalım gençliğimizin baharı varkeen. :KK53:

kadir inanır kısmını yeni gördüm ; üst kısma odaklanmışım da :KK37:

sen de gider zengin adamla evlenirdin o zaman; var mı öle tokat patlatmak... günümüze döndüm galiba bir anda :44:

X