"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

miskam dün akşam konuştuk rapuşla sana tanga don örces anacım haroşa çeyizlik sen atladınmı orayıııııııı

aaa gormemisim ki ben onu orgu don mu giydirceksiniz be bana, bari normal bi don alip ustunu tulle dantelle falan isleyin de makbule gecsin ceyizlik donum

aman bi daha böyle anlarda sezen filan dinlemiycem heeee insanda duygu patlaması yaratıorr
yengecim yok tatlımm yaw aramadı ki görüşelim dedim ya güya sevgiliyiz, ne zaman arar bilmiorum artık, allaha kalmış :26:
dün aramaktan konu açıldı, sen de beni aramıorsun dedi ben de dedim ki ben çalışırken filan rahatsız etmek istemiorum, o da hep çalışıor muyum sanki dedi ama işte konuştukları beni üzdüğü için şu an aramak içimden gelmior ki...
böcüğüm evet arada bi melankolikleşeyim diorum
katinam yemek daveti mi var ben nie okumadııımmm, bence mutlaka gitmelisin cnmmm
miskacım yaa evet nasıl başımı ağrıtıor yaa sabahtan beri 3 tane ağrı kesici aldım, kafam zonkluor resmennnn....
seillacım sen çok tatlısın yaaa, öpüldünn kocamannn

katinam saol sana da iyi tatiller cnm :)
kızlar nerdesinizzzzz :)
az önce anneme acı gerçeği söyledim.. cnm benim sanıor ki kızı evlenmek istemediğinden evlenmior, dedim annecim koca bulmak artık çok zor, karaborsa oldular
neyse ben ferihayı izliyim de onların aşkıyla mutlu olayım, bi yandan da sözde sevgilim olan kişinin beni öyle sevebilmesini dileyeyim, ayy ben iyice kafayı yedimm

ben geldim ; kimsecikler yok mu ?
cuma akşamı evde geçiren tek yalnız hatun ben miyim yaaaa...

bnde varım tatlımmm...

kızlar..

dünkü olaydan sonra bugün bişe olmadı.

benimkinin morali bozuk gibiydi bugün. bi iki yerde rastlaştk. azcık muhabbetimiz oldu o kadar..

bakalım haftaya nolcak :S

bnde varım tatlımmm...

kızlar..

dünkü olaydan sonra bugün bişe olmadı.

benimkinin morali bozuk gibiydi bugün. bi iki yerde rastlaştk. azcık muhabbetimiz oldu o kadar..

bakalım haftaya nolcak :S

gamzenkcim ya senin şu sevgili sorma olayını okudum ama kafam baya doluydu anlamadım ; şimdi bulamıycam hangi sayfada olduğunu :)
nolmuştu tam olarak kim kime sromuştu sevgilin var mı diye... :26:

gamzenkcim ya senin şu sevgili sorma olayını okudum ama kafam baya doluydu anlamadım ; şimdi bulamıycam hangi sayfada olduğunu :)
nolmuştu tam olarak kim kime sromuştu sevgilin var mı diye... :26:

şöle oldu. sınıftan bnm çok samimi olmadığım ama benimkinin daha yakın olduğu bi kızla kantinde otururoduk. bana msj geldi. cvp yazarken. kız kime yazıosun sevgilin var mı bakim senin filan dedi. kızla pek alakam olmadığından sölemek istmedim. yok ya ebru ya atıom dedim. bu sefer ama soruma cvp vermedin sevgilin var mı yok mu die sordu tekrar. bn bişe demedim yine. biraz sonra benimki geldi. direk bizim masaya oturdu. biraz muhabbet ettik
. sonra birden kıza döndü. durumlar nası dedi böle sırıtarak. bnde dedim özel anlamda mı soruosun :S kızı sıkıştırdı baya sevgilin var mı die. halu ki bilmesi lazım yazın beraber takılmışlar bi sürü fotoları var face te. yakın ark lar. sonra kız da bunu sinir etmek için seninde sevgilin yok niye bana diosun filan dedi. benimkide bozuldu hafiften benim öle bi arayışım yok ki filan dedi.

konu böle kapandı. bnde önce kızın bana sorması sonra da benimkinin gelip sevgili muhabbeti yapmasına şaşırdım işte:S

bişe mi ima ettiler anlamadım :S

ben de burdayım hem ferihayı izliyorum hem de size takılayım dedim
gamzenk bence o kıza seninki sordurdu sevgilin var mı diye öğrenmek için. Sonra da senin yanında öyle bir muhabbet açtılar ki onun da sevgilisi olmadığını öğren diye. Başka türlü bir yorum getiremedim olaya ben, bakış açımda gayet iyimser :) iyi düşünelim iyi olsun. Facede online olmuyor mu hiç ordan sorsana neyin var dı üzgün gördüm seni filan diye

online olsa sorcam da.

bnde öle anladım ama acaba öle anlamak istediğim için mi bilmiorum :))

inş öledir ya. bakalım..

öyledir öyledir, başka ne olabilirki
ya da tamamen tesadüf muhabbet olsun diye konu açıldı

bana da öle gelio. çünkü bnm yanımda öyle bi konu açması cidden çok garipti. masadn kalktıktan sonra epey bi şaşkınlık yaşadım :))

bn iice belli ediyim bakim bakışlarımla :)) umarım işe yarar..

keşke sevgilin olmadığını söyleseydin, yazık kıvrandırmışsın çocuğu :))

keşke sevgilin olmadığını söyleseydin, yazık kıvrandırmışsın çocuğu :))

ay ne bilim ya. anlamadım ki benimkinin sordurrttuğunu. sonra benimki gelip aynı muhabbeti açınca anladım. yoksa derdim nie demiyim. face e te iliişkisi yok mu yapsam durumumu :))

ben de ceku gibi düşündüm... ayy atraksiyon olsun hadiii ...
ben de Aamirimin videolarını izliyorum :)

çok tatlı adam yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…