"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

evet katinam doğru diyosun zaten bana daha öncede demişti %1de olsa bendede suç var de seni bi daha aramıcam diye yani vicdan yapıyo bide çok inat beni konuşturcak işte yakında şuramda elime bişe gelio nedir derse şaşmam olmadı değil yani yada bişe sorabilirmiyim der mesela cevap yazmam yaz yada yazma der çocuk gibi :))
ay neyse ben kendimi seviyorum sevmeyede sevilmeyede layığım hepimiz öyleyiz yoga yapalım ooommmmmmmm :86:

bugün 3 kez aradı.ilkini duymamısım zaten.az önce de memleketlerinden gelen bir takım yiyecek maddelerini getirdi bana kapıya inip aldım.bir sarıldı ,bir sarıldı.hastaymıs ,öyleymiş,böyleymiş.içti ya deli gibi.yemezler ama.beni de çok seviyormuş.4 dk sonra ben de seni dedim.pek de bişey konuşmadım.o beni kaybetmeyi göze alamıycaaak.işleri hafiflerse bugün ,yoksa yarın yemek yiyelimmiş.yemeğe çıkmasammı ki.iyi arkadaşız da dedik.olmaz ki.bakacağız artık :)

rapus yaa, sen ara sira arasan bu adami?? naber falan diye ara mesela? ya da msj at zaman zaman. bi harekete gecirelim artik sunu, yetti yani.

eylulum hala yokk

evet rapuş yaa dün arasaydın keşke noldu uyanamadın mı filan diye

eylüüüll eylüüüüll sesimize kulak ver

Çııık yemeğe çııııkkkk, ay olur mu çıkmamak yaa olur hiççç.

miska okul açılsın da bi canım, elimden eleni ardıma koyarsam ne olayım!
Şu an mesaj atarsam ve cevap vermezse ya da ters bi cevap verirse okul için hazırladığım stratejileri silerimmilerim kafamdan diye kendimden korkuyorum o yzüden sabır yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik.

evet rapuş yaa dün arasaydın keşke noldu uyanamadın mı filan diye

eylüüüll eylüüüüll sesimize kulak ver

Dediğim gibi canım. Bundan sonra yapmazsam bişiler bana kızabilirsiniz! :))
Hem sen çirkin şansı filan demişsin inanamıyorum sen çok güzelsiin!

sezen aksu şarkıları dinliorumm, iyice melankoliye bağladımm, içimde büyük bir boşluk var, etrafa sahte gülücükler saçmaktan bıktım yaaa, ben ağlamak istiorummm, allahım bize yardım etsiinnn

Son düzenleme:
sezen aksu şarkıları dinliorumm, iyice melankoliye bağladımm, içimde büyük bir boşluk var, etrafa sahte gülücükler saçmaktan bıktım yaaa, ben ağlamak istiorummm, allahım bize yardım etsiinnn

canım iyiydin sabah noldu ki şimdi, neden kötü hissediyorsun kendini

evt canım ne kendim üzüleyim ne ailem üzülsün onun psikolojisi çok bozuldu çünkü...

canım dinleme sezencikkkkk görüştünmü sen bugun seninkiyle???

strawım ya noluyo böle sana sevgili oldunuz ama bu adam ilk günden dengeni bozdu içinde biriktirdiklerinle birleşti bunalım yaptı üzecek mi bu ilişki seni böle yaa endişeliyim açıkcası

yani herkesin hayatından sacma sapan ilişkiler geçmiş kimse umudunu kaybetmemiş gelecek o mükemmel kişiyi bekliyoo umarım yakında herkesi iççin doğru olanlar cıkar gelirrr

eylücüm ugramadı bugünde yaa

evet rapus bakalım okul acılınca nasıl bi gelişme yaşancak sizdede heyecanla bekliyoruz

katinam cık yemeğe bence arayı soğutmadan konuşmanızda fayda var

gitti benimkiler nihayet ; yoruldum baya... off o kadar da çok iş birikti ki...
neyse bir mola vereyim dedim ; molamı da burda değerlendirdim :)

ayy nolmuş herkes dökülüyor öyle... haftasonu dinlenin bari ; toparlanın kızlar... seilla en çok da lafım sana... sanki 2 gündür pek bir koşturuyorsun gibi...

çileğim yaa sen melankolik takılmayı seviyorsun demiiii

yengeç ben de tek bir söz bile söylememen taraftarıyım... bunlar en güzel ders " sen hiç olmadın ki" hissini tattırmak... yani bu acı çeksin; sen hıncını al filan değil.. cidden hayatında böyle bir insan olmamışcasına yaşamına devam et... sadece yaşadıklarından çıkardığın dersler kalsın... bence ayrılık sonrası yaptığı şu eski sevgili olayı gerçek filan değil ; hangi kız kabul eder ki eski sevgilisinin ondan sonraki eski sevgilisini aramayı kaldı ki rahatsızlık veren sen değilsin... bi de yurtdışından getirtmiş hadi ordan beee... bunu seni rahatlatmak için söylemiyorum sadece nasıl düşünce yapısına sahip bir insan için zihnini meşgul ettiğini görmeni isterim...

cekucum bence çok iyi yapmışsın... saygısızlığın özrü olmaz ki... karşına en saygılı adam çıkacak bak gör

rapuşşş yaa evet bir ara şu çocuğu yaaa... ay siz elinizdekilerin kıymetini bilmiyorsunuz yaaa... ben şu aptalla bir iletişim kurabilmiş olsaydım neler yapardım yaaa... tamam öle zırt pırt aramak filan değil bahsettiğim ama fırsatları değerlendirirdim... off rapuş yaaa kıskanıyorum uleeyn

neyse ben kaçayım ; yarın da çok çalışmam gerekecek bari biraz toparlıım şu son 2 saatte...

ben çok sevdim gözbebeğim..her ne yaşadıysan fark etmez, sıkılırsan kaç gel yanıma benden sana zarar gelmez........

o kadar çok yemeğe çıktık o kadar çok evlenme teklifi bekledim ki.bu yemekte farklı bir şey olmayacak.salaccak kendini.gerçi bana 2 kere teklif etmiş.ben 1 ini biliyorum benimle evlenir misin diye sormuştu önce hayır sonra kısmey demiştim.2.yi geçen gün beni bırakırken söylemiş valla duymadım:) ona 3 kere de kabul edicem demiştim.çünkü o kadar geç kaldı ki.yaşgünlerimizde,yılbaşında,yıldönümümüzde bekledim,tanışmalardan sonra bekledim.hevesim kalmadı.o yüzden bu yemekten bir şey çıkmaz kızlar.öyle bize gelmeyi ya da aileleri tanıştırma planı falan da yapmaz.yemek yeriz o kadar.

straw dinleme sen de sezen diycem ama ben bugüne kadar durduğum yerde ağlıyordum.biraz ağla dök içindekileri,dertleri kederleri.sonra çabuk topla ama :)

noluyosunuz be, herkes bi melankolik? sst, cilek, yengec, kendinize gelin :) gerci su da bi gercek ki, huzun de insanin ihtiyaci olan bi sey; bazen ortada sebep yokken huzunlenmek insana iyi gelebiliyor... da bu saatte? bari gece falan melankoliye baglasaydiniz :) cilegim senin sezen gununde oldugun face`den de belli oluyo zaten :))

rapunzelim, seni ilk kez boyle kararli ve girisken goruyorum bu konuyla ilgili, hadi bakalim, azmin zaferi duvari delecek miii :)

bocuk yine guldurdun beni, kafa hatunsun yaa, serseri :)) bence de adayi olan yapissin, olmayan hemen arama calismalarina baslasin; boyle oturarak olmiycak belli ki :) devir degisti degistiiii :)))

seillam nasil oldun sen kusum, gecti mi basin?

cilek benim de ucuk acisi vuruyo basima valla (( neyse, patronumun tavsiyesi daha once ise yaramisti, turmeric diye bi bitkinin yagini bi solventte seyreltip surunce iyi gelmisti, antiseptik ozelligi varmis da. simdi laboratuara soyledim, yaptiriyorum karisimi, bakalim yine iyi gelir belki.

canım ben aten kabullendim herşeyi yaşamam gerekiyomuş yaşadım dedim öyle toparlandım..
ama şu eski sevgili olayı çok karmaşık bişey yani ben onun doğruluğuna inanıyorum bu a dese kız gelcek cinsten çünkü kız 5 yıldır kendini affettirmek için uğraşıyo... yaralarını ben sardım huzuru buldu bende sonu kötü oldu

aaaammaaaaaann neyse ne yaa ayağım taşa takılsa onun isminimi sayıklıcam iyiym ben iyiyim iyiyim iyiymmmm

sirkelendim canımmm bu arada benim en bunalım olduğum saatler güneş batarken ki saatlerdir kendimi en hüzünlü ve yalnız hissettiğim saatler.....

miskam dün akşam konuştuk rapuşla sana tanga don örces anacım haroşa çeyizlik sen atladınmı orayıııııııı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…