"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

beyimiz seni özlemiş pişman olmuş, senin de teklerini ölçmek istiyo acaba o da beni özledi mi beni düşünüyor mu falan filan. Siz niye ayrılmıştınız ki canım
bazı engellerimiz vardı canım ailevi bu onları aşmaya yanaşmadı ve biz git gide imkansızlaştık ve beni elinin altında tutmak istedi bende seviyorum diye herşeyine katlandım kabullendim seven insan fedakarlık yapar dedim ve ona 3 seçenek sundum 1-ben 2-onlar 3-bana git de oda git dedi bende gittim...sonra bi daha karşına çıkmam dedi 1 hafta geçti aradı adres sordu 1 hafta geçti aradı dedi 1 hafta geçti napiyosun dedi sonra ben sağlam durunca toton kalktı diye bana saldırdı bu saldırılar büyüdü büyüdü kavgaya dönüştü tehdite dönüştü küfre dönüştü seviye yerlerdeydi sonra benden yüz bulamayınca bana inat olsun diye ben engellerimi aşmaya başladım ama ....... ile görüşmeye başladım dedi..yani onun hayatını mahfeden 5 sene önceki kız arkadaşını lanetle anarken kızla görüşmeye başladı yurtdışındaydı 2 hafta önce onu türkiyeye getirtti beraber kaldılar telefon numaramı kıza verdi ben bide kızın çekil aradan uzak dur onu bırakmıcam muhabettelerine maruz kaldım bu süreci kısa kesiyorum :))) ona rağmen defalarca yeniden başlayalımmı dedi her seferinde hayır dedim pişman olucaksın dedi olmucam dedim sonra 17 ağustosta sustum ben o aradı msj attı mail attı faceden yazdı cevap vermedim en son 7 eylülde 8 tane msj attı " uyuyomusun ben gidiyorum vedalaşayım dedim büyük ihtimal yarın akşam alırsın mesajı içimde büyük bir sıkıntı ile gidiyorum o kadar çok ki içimde uhdeler hangisini sayayım yarın 11:45te biniyorum uçağa vücud olarak çok yorgunum beynimi zaten sorma o iyice gitti bazen diyorum ki öyle bi uyku çöksün ki bana bir hafta bir ay uyanmayayım yarına küçük bi bavul hazirladım sadece geriye dönüp baktımda sunuda alayım aman şu kalmasın diyebileceğim birşey kalmamış ne kadar ufak bi insanmışım seni özleyecekmiyim hayır öyle bi duygu yok hiç olmadı bir ay içerisinde kimseyle zaten duygusal bi bağımda yok sadece gidiyorum kendime sen yazdığım üçüncü kişisin bir varmış birde yok olmuş benim hikayem ama o kadar uzun yazmak istiyorum ki anlatamam bi koltuğa gömüldüm ışıkları kapattım elim sana yazıyo kendim karanlığa konuşuyorum sen yazdığım son kişisin ............... gitti bu dünyadan gayrına selam olsun sağlıcakla" .... cevap vermedim üzüldüm ama yazsam ne yazıcaktım gitmemi dicektim nereye gidiyosunmu? bizim yollarımız ayrıldı kapılar kapandı diyende oydu 1 ay sonra arasanda bulamıcaksın diyende..
3 senemi verdim çok güzel günlerimiz oldu onsuz yapamam ölürüm sanıyodum nefes alamam diyodum ama çok yıprattı beni son 1 yılım çok inişli çıkışlıydı ayrılık sonrası ise berbattı.. tabi ki insan 3 seneyi 1 kalemde silemiyo özlediğim çok an oluyodu lakin yaşadıklarımı kabule geçtim iyi geldi bana..yaşamam gerekiyomuş yaşadım dedim bitmesi gerekiyodu bitti dedim..sonra bana yaptıklarını içimde affettim kendime zarar verdiğim için kendimden özür diledim ve şimdi nefeste alıyorum yaşıyorumda gülmeyede başladım şükür ediyorum..

biraz uzun oldu ama böyle işte 8 gun aradan sonrada böyle bi mesaj geldi faceden beni konuşturmak içinmi yapıyo yoksa gerçekten özledimi hiç bir fikrim yok......

tatlımm o çocuk seni sevior bence bu ortada ama ailesiyle senin aranda kalmış, tam bir çıkmaz durum.. ne seninle olabilior ne sensiz.. ailesiyle olan sorun ne bilmiorum ama o sorunu aşacağını kabul etse bile emin ol evlendiğinizde bu sorun tekrar ortaya çıkacaktır..
madem artık rahatsın bence hiç bulaşma derim ama eğer son bi şans vermek istiorsan kendini net olarak ifade et, aynı konudaki en ufak bi hatasında herşeyin bi daha başlamamak üzere biteceğini söyle ama tmm dese bile sanmıorum ki bu durumu deiştirebilsin..
ayrıca ayrılmanız aşamasındaki yaptıkları da tamamen senin canını yakmak için yaptığı çocukça şeyler.. kaç yaşında bu adam?
seillacım cnm majezik filan yok mu, o her türlü ağrıya çok iyi gelior...

Son düzenleme:
herkeslere günaydııııın :)))) moralim enişteden değil,sizlerden dolayı kızlar..ve tabii ki kendime yeni hayat palanı yapmış olup ,eniştenizi minimum seviyelere indirme kararı almış olmamdan kaynaklanıyo.evet aramızı düzeltmek iyi birşey zaten 35 yasında sac saca bas basa kavga edilmiyo ki :)) artıkıııın gözümü açtım,enişteye mesafe,evlilik fikri yok ( en azından enişteyle ),bir süre sakinlik,dinginlik lazım bana.etrafa da '' aa biz çok iyi arkadaş olduğumuzdfan evlenemiyoruz,böylesi daha iyii '' diycez.olr da o bu ara anneler annenle tanısmak istiyo geleceğiz vs derse de '' yok canım sen ne zaman kendini hazır hissedersen,bu duygu fırtınasının üstüne hemen tanışmak pek sağlıklı değil denecek'' iyi mi? :)) öptüm hepinizi kocamaaaaaaaan

Annemler gelecek derse bırak gelsin o kadar da değil. Adam kırk yılın başı:)))) bi gelelim diyecek dur mu diyceksin yok artık. Durup durup en olmdaık anda olmadık bi şey yapmayasın katinacım. Hayataını kendine göre yönlendirme kararını tebrike diyorum umarım uygulamaya geçmene izin verir, yeni mevzular bulup kafanı karıştıracağına emin gibiyim de. :KK60: En Büyük KK

405i göremiyorum nedenkine acaba yaa

Aman da aman okuyamadığı sayfalar mı varmış seillacımııınnn, yerim ben seni sevimli şey. :KK19: Dün yazdıklarını okudum canım da geç okumuşum biraz bi 5-10 dk gecikme olmuş o sırada baş ağrısından kıvranmaktaydım uykusuzluktanmış sanırım sabah geçmiş şükür, sen de öyle hemen ağrıkesicilere koşma, masaj yap yüzüne kafana, mutlaka hafifler.

O kadar çok ki yazmak istediğim şey, yazamıyorum iyi mi! :KK53:

tatlımm o çocuk seni sevior bence bu ortada ama ailesiyle senin aranda kalmış, tam bir çıkmaz durum.. ne seninle olabilior ne sensiz.. ailesiyle olan sorun ne bilmiorum ama o sorunu aşacağını kabul etse bile emin ol evlendiğinizde bu sorun tekrar ortaya çıkacaktır..
madem artık rahatsın bence hiç bulaşma derim ama eğer son bi şans vermek istiorsan kendini net olarak ifade et, aynı konudaki en ufak bi hatasında herşeyin bi daha başlamamak üzere biteceğini söyle ama tmm dese bile sanmıorum ki bu durumu deiştirebilsin..
ayrıca ayrılmanız aşamasındaki yaptıkları da tamamen senin canını yakmak için yaptığı çocukça şeyler.. kaç yaşında bu adam?
seillacım cnm majezik filan yok mu, o her türlü ağrıya çok iyi gelior...
30 yaşında canım küçükte değil ama yaptıkları cahilce oldu artık..ama o sorunları aşamaz ve ilerde hep önümüze çıkar bu sefer ben ailemle sorun yaşarım..yani bi şans daha vermek istemiyorum..
canım sana özelden msj attım....

aslında onu içmeyi hiç sevmiyorum ama artık care yok diyip aldım bitane bakalım iii gelir inşallah
canım majezik değilde arveles içseydin keşke..

straw bu taylı ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum, sen ondan beş yıllık kalkınma planını mı istedin de böyle durup dururken saçma cevaplar veriyor sana?! Sanırım yaşının evlenmeye uygun olduğunu düşünüp bu kız evlenmek istiyordur diye bir sonuca varmış. Eee görüştüğüne göre seninle ve sevgili olmayı da istediğine göre evlenmeyelim beş sene gezip tozalım mı diyor hahayy çok komikmiş cidden. :KK47: Bence vakit kaybetmeye değer biri gibi görünmüyor. Çok mu radikal oldu? :26:

Bu arada uçuk derdi bende de var, Zovirax öneriyorum kızlar çıkmaya başladığını anladığınız anda sürüyosunuz veee uçuk çıkamıyorr:)) Çantamda taşırım ben de:))

Benim de bir ara sürekli çıkardı miskacım multivitamin kullanmıştım ama hemen etkisini göstermiyor besin takviyeleri ve vitaminler, birkaç ay sonra düzeliyorsun. Sigara da kullanmamak lazım tabi.

Son düzenleme:
Yengeçcim kötü şeyler yaşanılmış bu ilişki tamamen bitmiş gibi görünüyor bence. Ben eski sevgilimi bana küfretti diye bırakmıştım sonra çok pişman oldu özürler filan, tekrar deneyelim dedim ama tek bir lafından öyle soğutmuştu ki beni yapamadım. Sizin olaylar daha karışık eski sevgilisini aratması çok çirkin canım. Eminim sen bunları haketmedin ama çocuğun seni sevdiğini düşünüyorum ben de.Attığı mesajlar da özlediğini kaybettiği için üzüldüğünü gösteriyor. Bence hiçbir cevap yazma biraz daha sürünsün eğer ilerde affetmek istersen düzgünce konuşup affedersin. Sen şu an sabredebildiğin kadar sabret bence.

yaa kusum, ben yorum yapmadim cunku biten iliskiler konusunda biraz olumsuz dusunuyorum, olumsuz fikirlerimle senin aklini karistirmak istemedim. ben, bi iliski bitme noktasina bi kere geldiyse, devamli gelecektir diyenlerdenim ve onca seneye ragmen bittiyse, mutlaka bitmesi gerekiyordur diye dusunenlerden... eski sevgiliyi kalben degil belki ama, mantiken maziye gomme konusunda inadim inat k.cim iki kanattir da :)) bence gecmise mazi, yenmise kuzu denir bebek, onumuzdeki maclara bakalim derim :KK34:
anladım canım doğru diyosun işte bende bitirdim ve arkamı dönüp bakmak istemiyorum çünkü eskiyen bişeyi ne kadar tamir edersen et temizlenmiyor..

yengecim senin onunla sorunun tam olarak neydi, neden bitti?
ben bu ara kafam dumanlı olduğundan pek algılayamadım olayları özür dilerim :KK43:
eğer azıcık da benim için alatırsan yorum yapabilicem cnm...
anlattım canım :))

sayfalar akıyoda akıyo maşallah da bendeki bu baş ağrısı çöreklendi kaldı gitmiyo izin alma gibi bi şansım da yok bugün
cekcum nasılsın canım ya buara görüşemiyoruz seninle
çileğim hakkkınızda hayırlısı olsun canım ama maaşallah iyi durumdasın suan sevindirici bu
ayy benim bi aday adayım bile kalmadı yaaa ama su ya uzakta ya büyücecek mevzusuna bayıldım ikiside benim acımdan ideal biraz daha bekleyebilirim ama cok uzatmasın arayı lütfen
katinam sende cok ii toparladın bravo
yengeccim bak burdada miskaya katılıyorum biten ilişkileri toparlamaya çalışmak genelde sadece zaman kaybı oluyo ve yıpratıyo insanı bitirme noktasına kadar gelmiş tahammüğl sınırlarını yok etmiş kişiler sanmıyorum ki tekrar başarılı olabilsin ha istisnalar oluyodur mutlaka ama genelleme bu benim gözümde yaşadıklarımdanda teyit alarak söylüyorum bunu tabi hayataya da hep bu yönde yorumlar yaptım ama onlarda problemin büyüğü bzimkinden kaynaklıydı yüyüze gelip ne yapmak istediklerine artık gercekten karar vermeleri gerektiği için
gitmesi konusunda destekledim gercekten tamam mı devammı karar vermeleri gerekli artık senin de yapman gereken bence bu ayrım noktasına karar verip tamam mı devammı demek duyguları bi kenara bırakıp mantıklı bi karar vermek konundan hatırladıklarımla yapabileceğim yorum bu canım kimse boşyere üzlsün istemiyorum
evt canım bende inanmıyorum zaten yeniden başarılı olacağımıza evt dediğim an aşkım dicek ama ertesi gün ufacık bi kavgada eskiler gelcek aklıma kuyruk acısı var çünkü ikimizdede onu hep o söyledi bana şimdide ben diyroum

sayfalar akıyoda akıyo maşallah da bendeki bu baş ağrısı çöreklendi kaldı gitmiyo izin alma gibi bi şansım da yok bugün
cekcum nasılsın canım ya buara görüşemiyoruz seninle
çileğim hakkkınızda hayırlısı olsun canım ama maaşallah iyi durumdasın suan sevindirici bu
ayy benim bi aday adayım bile kalmadı yaaa ama su ya uzakta ya büyücecek mevzusuna bayıldım ikiside benim acımdan ideal biraz daha bekleyebilirim ama cok uzatmasın arayı lütfen

iyiyim canım benim, tatilin son günlerinin tadını çıkarıyorum. Okullar açılıyo beni de stres basıyo yine yoğun bir yıl olacak benim için.
benim de bir aday adayım bile yok o yüzden gelip size anlatacağım bişeyler de yok :) kızlara yorum yapıyorum çıkıyorum çok fazla da kalmıyorum topikde
majezik içtiysen geçer canım.
Ben diyorum nazar değdi bize nazaaaarrr:nazar: bi kurşun döktürelim toplaşıp :KK1:

yengeccim ya almış bulundum vallla normalde içmem hayatta ilaç ama düşününki artık n e haldeydim yani ne bulduysammm hüüüppppp

rapuusss bebebğimm içmem ilaç hayatta ama napiiim dayanamadım daha gün bitse diye bekliyorum vallaa

cekucum canım üzüldüm bak ya kötü bişey yaşamışşın en doğrusunu yapmışsın saygı cok önemli çiftler arasında

strawww süperr bi gelin olacaksınnn kimsenin seni üzmesine izin verme lütfen

cekucum canım üzüldüm bak ya kötü bişey yaşamışşın en doğrusunu yapmışsın saygı cok önemli çiftler arasında

evet canım çok kötüydü, hiçbir arkadaşıma anlatamadım ilk günler kendimi o kadar kötü hissediyodum ki anlatamam. Sanki aldatılmış dayak yemiş gibi berbat hissettim. Süründü ama affetmeddim affedemedim

iyiyim canım benim, tatilin son günlerinin tadını çıkarıyorum. Okullar açılıyo beni de stres basıyo yine yoğun bir yıl olacak benim için.
benim de bir aday adayım bile yok o yüzden gelip size anlatacağım bişeyler de yok :) kızlara yorum yapıyorum çıkıyorum çok fazla da kalmıyorum topikde
majezik içtiysen geçer canım.
Ben diyorum nazar değdi bize nazaaaarrr:nazar: bi kurşun döktürelim toplaşıp :KK1:

cıkacak bebeğim bizede adaylar dur hele seninde bi okulun başlasın cok güzel olacak herşey bazen umutsuzlansamda hemen umut dolduruyorum içimi
başağrımda daha iyi suan cok sükür
valla nazar değiyo bize ya

Yengeçcim kötü şeyler yaşanılmış bu ilişki tamamen bitmiş gibi görünüyor bence. Ben eski sevgilimi bana küfretti diye bırakmıştım sonra çok pişman oldu özürler filan, tekrar deneyelim dedim ama tek bir lafından öyle soğutmuştu ki beni yapamadım. Sizin olaylar daha karışık eski sevgilisini aratması çok çirkin canım. Eminim sen bunları haketmedin ama çocuğun seni sevdiğini düşünüyorum ben de.Attığı mesajlar da özlediğini kaybettiği için üzüldüğünü gösteriyor. Bence hiçbir cevap yazma biraz daha sürünsün eğer ilerde affetmek istersen düzgünce konuşup affedersin. Sen şu an sabredebildiğin kadar sabret bence.
canım çok güzel anlatmışsın teşekkür ederim :KK70: işte küfür ve aldatma olayı yani saygı bittiyse ve 3.bi şahıs girdiyse tamamen kopuyo herşey ve bir kere bile pişmanım özür dilerim demeden yeniden başlayalımmı dedi ben onun maddi manevi her ihtiyacı olduğunda yardımına koştum..bende beni sevdiğini düşünüyorum özlediğini düşünüyorum ama onun değişmeyeceğini düşünüyorum özünde iyide tersi kötü...

yengeccim ya almış bulundum vallla normalde içmem hayatta ilaç ama düşününki artık n e haldeydim yani ne bulduysammm hüüüppppp
olsun canım geçmiş olsun geçer inşallah baş ağrın

Kızlar bizim topiğin başında bi reklam var yeni gördüm "belki de nasibiniz burada" diyori masum bakmaya çalışan bi kız var resimde de ahahaaha, evde kaldığımızı reklamcılar bile anlamış:))))))))

bazı engellerimiz vardı canım ailevi bu onları aşmaya yanaşmadı ve biz git gide imkansızlaştık ve beni elinin altında tutmak istedi bende seviyorum diye herşeyine katlandım kabullendim seven insan fedakarlık yapar dedim ve ona 3 seçenek sundum 1-ben 2-onlar 3-bana git de oda git dedi bende gittim...sonra bi daha karşına çıkmam dedi 1 hafta geçti aradı adres sordu 1 hafta geçti aradı dedi 1 hafta geçti napiyosun dedi sonra ben sağlam durunca toton kalktı diye bana saldırdı bu saldırılar büyüdü büyüdü kavgaya dönüştü tehdite dönüştü küfre dönüştü seviye yerlerdeydi sonra benden yüz bulamayınca bana inat olsun diye ben engellerimi aşmaya başladım ama ....... ile görüşmeye başladım dedi..yani onun hayatını mahfeden 5 sene önceki kız arkadaşını lanetle anarken kızla görüşmeye başladı yurtdışındaydı 2 hafta önce onu türkiyeye getirtti beraber kaldılar telefon numaramı kıza verdi ben bide kızın çekil aradan uzak dur onu bırakmıcam muhabettelerine maruz kaldım bu süreci kısa kesiyorum :))) ona rağmen defalarca yeniden başlayalımmı dedi her seferinde hayır dedim pişman olucaksın dedi olmucam dedim sonra 17 ağustosta sustum ben o aradı msj attı mail attı faceden yazdı cevap vermedim en son 7 eylülde 8 tane msj attı " uyuyomusun ben gidiyorum vedalaşayım dedim büyük ihtimal yarın akşam alırsın mesajı içimde büyük bir sıkıntı ile gidiyorum o kadar çok ki içimde uhdeler hangisini sayayım yarın 11:45te biniyorum uçağa vücud olarak çok yorgunum beynimi zaten sorma o iyice gitti bazen diyorum ki öyle bi uyku çöksün ki bana bir hafta bir ay uyanmayayım yarına küçük bi bavul hazirladım sadece geriye dönüp baktımda sunuda alayım aman şu kalmasın diyebileceğim birşey kalmamış ne kadar ufak bi insanmışım seni özleyecekmiyim hayır öyle bi duygu yok hiç olmadı bir ay içerisinde kimseyle zaten duygusal bi bağımda yok sadece gidiyorum kendime sen yazdığım üçüncü kişisin bir varmış birde yok olmuş benim hikayem ama o kadar uzun yazmak istiyorum ki anlatamam bi koltuğa gömüldüm ışıkları kapattım elim sana yazıyo kendim karanlığa konuşuyorum sen yazdığım son kişisin ............... gitti bu dünyadan gayrına selam olsun sağlıcakla" .... cevap vermedim üzüldüm ama yazsam ne yazıcaktım gitmemi dicektim nereye gidiyosunmu? bizim yollarımız ayrıldı kapılar kapandı diyende oydu 1 ay sonra arasanda bulamıcaksın diyende..
3 senemi verdim çok güzel günlerimiz oldu onsuz yapamam ölürüm sanıyodum nefes alamam diyodum ama çok yıprattı beni son 1 yılım çok inişli çıkışlıydı ayrılık sonrası ise berbattı.. tabi ki insan 3 seneyi 1 kalemde silemiyo özlediğim çok an oluyodu lakin yaşadıklarımı kabule geçtim iyi geldi bana..yaşamam gerekiyomuş yaşadım dedim bitmesi gerekiyodu bitti dedim..sonra bana yaptıklarını içimde affettim kendime zarar verdiğim için kendimden özür diledim ve şimdi nefeste alıyorum yaşıyorumda gülmeyede başladım şükür ediyorum..

biraz uzun oldu ama böyle işte 8 gun aradan sonrada böyle bi mesaj geldi faceden beni konuşturmak içinmi yapıyo yoksa gerçekten özledimi hiç bir fikrim yok......

yengecim bu iş uzatmaları da oynamış bitmiş. senin gibisini bulamadığı için yapıyordur.bu bana eski bir hikayemi hatırlattı.benim körkütük deli gibi aşık olduğum yıllarımı verdiğim dangalak kısa bir ayrılığımızda yakın bir arkadaşının akrabasıyla tanısmıs evlenmek üzere.tatıle gıtmısle bırlıkte bana da baska yerdeyım dıye konusyo .ayrıyız ama konusuyoruz barısma ihtimalimiz var.sonra geldi bu beni ev telefonundan kadınla konusturdu ben de sesinio arkadasa benzettiğim için inanmamıstım.sonra ne yaptım.senin askından ölüyorum geberiyorum diye adamı kendime döndürttüm.bu arada artıkkadınla irtibat halindeyiz .ikimize de yalan söylenmiş çünkü.kadın aradan çekildi.ben 2-3 ay bu dangalağı oyaladım ve terkettim olay 5 yıl önce oldu hala arar :)) bu olaylar sırasında bana sunu söylemişti ;bir kadının ahını almak istemem.ilişkimizi ona ben söylemeden yavas yavas terkederdim sen bozdun işleri demişti.erkek milleti bu :) vicdanını rahatlatmaya çalışıyordur.sen normal ,iyi konussan oh diyecek içi rahat edecek .

bebekler, yogunum da bugun biraz, pek sık giremiyorum.

rapunzelim ceynim, ne zovirax`lar, ne vectavir`ler, ne asiviral`ler, ne aklovir`ler, ne sicak tahta kasiklar, ne sarimsaklar, ne asetonlar, ne alkoller gordu bu dudaklar... olmayinca olmuyo, yapcak bi sey yok, kaderimmis :KK59: yine bana en iyi gelen vectavir, ozellikle ciktiktan sonra yakalarsan ucugu, bu ilac en iyisi. bence de nazar valla :))) yine de imuneks`i kullanmayi birakmiycam, eminim bi faydasi olacak.

ay bu arada, dogum kontrol hapinin, haliyle reglimin 4. gunu bugun. hala kanamam devam ediyor. kesilmeyecek diye odum kopuyo :18: normalde yarin bitmesi lazim, bakalim ne olacak. simdilik bir yan etki gormedim, boyle ara ara rapor vercem size, gelecege yatirim :KK1:

katinam, rapunzele katiliyorum, annesini alip gelecek kivama geldiyse olmus demektir zaten, stratejiyi uzatmaya gerek var mi :)) o zamana kadar sabir sadece. gerci ben bi suru insan da taniyorum, kocalarinin kafasina vura vura evlenmeye ikna eden, evlenmezsek biter diye tehdit ederek adami zorla yola sokan falan.. belki kizlar oyle yapmasa, adamlar yaya yaya gezicekti, bilmiyorum ki :26: ayy karisik isler yaa, bizim de isimiz zor valla, her adimimizi stratejik atmaya calisiyoruz.

seillam majezik keser simdi kuzucum, bilgisayarla cok hasir nesir olmamaya calis.

bocugum kendine cirkin mi dermisss, zevksiz bocuk seniii :KK19: nesi varmis be arkadasimizin, fistik gibi o!

yengec, bence en dogrusunu yapiyosun, cevap vermemek ve durusunu bozmamakla... dengesi bozulmus belli, senin de bozulmustur ama toparlamissin, yeniden kendine ayni seyleri yasatmanin geregi yok. zaten butun bu olanlardan sonra, baska insanlar falan da girmis araya, kolay olmaz hayatim...

rapus yaa, sen ara sira arasan bu adami?? naber falan diye ara mesela? ya da msj at zaman zaman. bi harekete gecirelim artik sunu, yetti yani.

eylulum hala yokk :KK59:

X