"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

miskacım ben çok iyiyim tatlımm :)
sadece dün söylediği bazı şeylere üzüldüm..
sanki ben ona evlenelim demişim gibi bi kaç kez üst üste ben en az 5 sene evlenmeyi düşünmüorum dedi.. ben de ona dedim ki biz seninle ne zaman evlilikten konuştuk, bunu da nerden çıkarıorsun.. ben evlenmekten cidden vazgeçtim yaw, böyle iyi anneciğimle yaşar giderimm :)

seilla, yengeç günaydın canlarııımmm :KK16:
seillacım geçmiş olsun..
yaaa aslında biz dün sevgili olduk da güya öyle işte.. bana mutluluk veren bi durum söz konusu deil, mutsuz da deilim..
zaten boşverin kızlar yaa hiçbişeye üzülmeye değmez, günümüzü yaşamaya bakalım :)
evlenmekten filan da vazgeçtim ben, böyle iyiyim, belki de hiç evlenmiycem :)
bu arada katinam bence de beklemeyi denemen en doğrusu tatlımm hakkınızda hayırlısı olsun inşallah cnm..
canımmm sevgili oldunuzda niye böyle durgunsun nereye gitti dünkü heyecanın :KK59:

herkeslere günaydııııın :)))) moralim enişteden değil,sizlerden dolayı kızlar..ve tabii ki kendime yeni hayat palanı yapmış olup ,eniştenizi minimum seviyelere indirme kararı almış olmamdan kaynaklanıyo.evet aramızı düzeltmek iyi birşey zaten 35 yasında sac saca bas basa kavga edilmiyo ki :)) artıkıııın gözümü açtım,enişteye mesafe,evlilik fikri yok ( en azından enişteyle ),bir süre sakinlik,dinginlik lazım bana.etrafa da '' aa biz çok iyi arkadaş olduğumuzdfan evlenemiyoruz,böylesi daha iyii '' diycez.olr da o bu ara anneler annenle tanısmak istiyo geleceğiz vs derse de '' yok canım sen ne zaman kendini hazır hissedersen,bu duygu fırtınasının üstüne hemen tanışmak pek sağlıklı değil denecek'' iyi mi? :)) öptüm hepinizi kocamaaaaaaaan

miskacım geçmiş olsun tatlımm, benim de ağzımın içinde çıkmış uçuklar ve o kadar çok ağrıor ki ağrısı başıma vuruorr.. eniştemize de yazık yaw ne hayallerle gelmiştir, öpemior bile :KK1:
suskun açsaydın bence de cnm, belki de tanıdıın biridir.. beni de bu ara tanımadığım numaralar arayıp duuror.. geçen gece de saat 2:15de biri"neden beni unuttun :KK43:(" yazmış.. valla kim bilmiorum, cvp da vermedim...

katinam günaydınn..
sen ne iş yapıorsun cnm? yaa yazdıklarını okumak çok hoşuam gidior, kendini çok güzel ifade ediorsun, dikkatimi çekti :)
yengeç cnm sevgili olduk evet ama işte buruk bir durum, yaa işte ne biliyimm... erkeklerden kaçıcam sanırım ben yakında...

miskacım ben çok iyiyim tatlımm :)
sadece dün söylediği bazı şeylere üzüldüm..
sanki ben ona evlenelim demişim gibi bi kaç kez üst üste ben en az 5 sene evlenmeyi düşünmüorum dedi.. ben de ona dedim ki biz seninle ne zaman evlilikten konuştuk, bunu da nerden çıkarıorsun.. ben evlenmekten cidden vazgeçtim yaw, böyle iyi anneciğimle yaşar giderimm :)

bu erkekler kuşbeyinli canım.birine kendilerini yakın hissedince evleniyormuş sanıyorlar,evlilikten söz etmeyi evlilik teklifi sanıyorlar,ödlek olduklarından herhalde.iyi olmana çok sevindim.

katinam günaydınn..
sen ne iş yapıorsun cnm? yaa yazdıklarını okumak çok hoşuam gidior, kendini çok güzel ifade ediorsun, dikkatimi çekti :)
yengeç cnm sevgili olduk evet ama işte buruk bir durum, yaa işte ne biliyimm... erkeklerden kaçıcam sanırım ben yakında...

günaydın canım,çene bol da işte icraat yok bizde :) ben odtülüden her ders verilir modunda özel ders veriyorum canım.dersane ,büro olayını kapattım sadece ders şimdi.

geldim kızlar zorla bişeyler yedim ilaç aldım masaj da yapyı elmi yüzümü yıkadım birazcık daha iyim
miskacım sanada gecmiş olsun canım bendede cok cıkar ucuk cok sinir bozucu oluyo bilirim bide su aftlarda özelliklede regl dönemlerimde gözlük kullanmıyorum canım ama aslında kontrol zamanımda geldi dinlendirici kullan diyolar her seferinde ama oda tembellleştiriyo die almadım ama şöle bi sorunum var göz kuruluğu damlalarım falan var suni gözyaşı kullanıyorum gökyüzüne falan hayatta bakamam bu aralar akksattım onunda etkisi olabilir tabii
yani böcüküm diyosun ya gözlük kafalı diye adama sonbahar geldi hala niye takıyo die belki onunda böle bi problemi vardır valla ben utanmasam kışında kullanacam ortalık beyaz olunca hiç bakamıyorum:))))

ya bi saniye çileğimmm sevgili oldunuz sizzzzzzzzz nasssssssııılllll yaniiii e bu hal ne böleeeee

yengeccim saol öneriler için canım

herkeslere tekrar gunaydın

miskacım geçmiş olsun tatlımm, benim de ağzımın içinde çıkmış uçuklar ve o kadar çok ağrıor ki ağrısı başıma vuruorr.. eniştemize de yazık yaw ne hayallerle gelmiştir, öpemior bile :KK1:
suskun açsaydın bence de cnm, belki de tanıdıın biridir.. beni de bu ara tanımadığım numaralar arayıp duuror.. geçen gece de saat 2:15de biri"neden beni unuttun :KK43:(" yazmış.. valla kim bilmiorum, cvp da vermedim...

ay sorma, yazik yaa :) kiyamam askima :KK1: dun mac izliycem diye tutturdu, ben de yaa ben mac izlemek istemiyorum, ben de pc`den agir roman izleyim bari dedim. macin 57. dakikasinda halimiz suydu: ben agir romani birakmis, heyecanla maci izlerken, o dizimde uyuyodu :KK60:

ucuklar icin yapmadigim sey, denemedigim ilac ve kocakari yontemi kalmadi ama olmayinca olmuyo iste :KK59: sana da gecmis olsun, gercekten aci verici bi durum :KK43:

ay haspam deseydin su tayliya da! evlenmezmismis! sanki bizlere odul veriyolar bizimle evlenmeye razi olarak ya, heeeppp biz kadinlar yuzunden yemin ediyorum! anneler ogullarini bu kafayla yetistiriyo, kadinlar da kocalarini boyle kabul ediyo derken, tepemize cikiyolar :KK47: cok kizdim :KK47: bosver, sen tadini cikar hoslandigin adamla birlikte olmanin, yururse ne ala, yurumezse basarsin k.cina tekmeyi :KK47:

bu arada, ben olsam gece gelen mesaja, "pardon, kim oldugunu unuttum?" yazardim, ironik olurdu :KK1::KK1:

strawcım ii ol tabi ya mutlu ol anını yaşa boşver herşeye hazırlıklı olarakk tabi baktın olmadı içime kalmadı dersinnn

ayyyy miska yaaa yazık enişteme vallaaa

yanlıştır belki canım.bilinmeyen nolardan baksaydın kimmiş diye.

ailemin telefonu var. tek tek baktım. benim içn en önemli şey aileme birşey olması. sapık ruhlu birinin rahatsızkıl vermesinden korktum sadece... ha birde eski erkek arkadaşım başka bir numaradan arardımı diye de aklımdan geçdi.. daha korkunç olan o zaten...

seillacım tatlımm işte öyle deyince cnm sıkıldı ister istemez...
miskacım valla ben hiç öle bişeyden bahsetmedim, nie herkes bizi evlenecek erkek avına çıkmış modunda görüor bilmem ki :KK53:
tadını çıkarıcak bi halim kalmadı ki tatlım, dünden beri ona bakış açım deişti, önceden o aklıma gelince heyecanlanıordum, şimdi durum farklı, yani ona olan ilgimin azalmasına sebep olmaya başladı..
valla enişteye ben bile üzüldüm miskacımm, onca yolu tep gel uçukla karşılaş olcak iş mi :KK1:
katinam ne dersi veriorsun?
kızlar ben gene kpssye giricem, kurum deiştirmek istiorum yaw, erkeklerden bana hayır yok, bari seveceğim bi kuruma geçeyim de 65 yaşıma kadar çalışır, kendimi de yalnız hissetmemiş olurum :KK53:
rapuşummmmm şimdi okuldadır sanırımm.. inşallahh senin için herşey güzel olur bitanem :)

canım benim canım benim bölşe hissetmende normal olabilir çünkü başlangıcınız cok garip gelişti şimdi yanında ama tanıdıkca aslında hiç de uygun değilmişiz diyebilirsin bellimi olur böylesi daha hayırlıdır belkide senin için

seillacım zaten dün soğumaya başladım, görünüşünden davranışlarından v.s. deil de, bi kaç sözü beni incitti ama sonra oturdum düşündüm, boşver dedim üzülmeye ne gerek var, herşey olacağına varır..
belki de bu ömrü böyle geçirmem gerekior, hayatı kendime zindan etmeye gerek yok ki, sonuçta üzülünce değişen bişey olmuor ki..
neyse sonuç olarak ben çok iyiyim canımm, ve hepinizi çok seviorummm, iyi ki varsınızzzz :)

seillacım zaten dün soğumaya başladım, görünüşünden davranışlarından v.s. deil de, bi kaç sözü beni incitti ama sonra oturdum düşündüm, boşver dedim üzülmeye ne gerek var, herşey olacağına varır..
belki de bu ömrü böyle geçirmem gerekior, hayatı kendime zindan etmeye gerek yok ki, sonuçta üzülünce değişen bişey olmuor ki..
neyse sonuç olarak ben çok iyiyim canımm, ve hepinizi çok seviorummm, iyi ki varsınızzzz :)

iyi olman süperde yalnız geciririm falan bunları sil bikere kafandan tatlım dur bakalım o kendince bi gard almış dha yolun cok başındasınız ne evliliği yani sen zaten b unu ona belirtmişsin dimi belli olmaz bu işler belkide sen istemeyeceksin ama o sana körkütük aşık olup evlen benimle diye tutturacak belkide aranızda büyü bozulacak yok biz birarada olamayız diceksiniz bunları boşvererek suan yapmanız gereken tek şey birbirinizi tanımaya çalışmak bunun sen farkındasında o idrak edememiş ona bi şekilde anlat ve tadını cıkarın dediğim baktın omuyo en azından denedik dersin ama olmuyo diyede yok evlenmicem yok evde annemle yaşıycam olmaz cok muhteşem bi şekilde evleneceksin işte

iyi olman süperde yalnız geciririm falan bunları sil bikere kafandan tatlım dur bakalım o kendince bi gard almış dha yolun cok başındasınız ne evliliği yani sen zaten b unu ona belirtmişsin dimi belli olmaz bu işler belkide sen istemeyeceksin ama o sana körkütük aşık olup evlen benimle diye tutturacak belkide aranızda büyü bozulacak yok biz birarada olamayız diceksiniz bunları boşvererek suan yapmanız gereken tek şey birbirinizi tanımaya çalışmak bunun sen farkındasında o idrak edememiş ona bi şekilde anlat ve tadını cıkarın dediğim baktın omuyo en azından denedik dersin ama olmuyo diyede yok evlenmicem yok evde annemle yaşıycam olmaz cok muhteşem bi şekilde evleneceksin işte

sen onun oyle soyledigine bakma, en kokos gelin de o olacak aramizda :)))

X