"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

sevgili saçıuzun,her ne kadar işler düzelmiş görünüyorsa da tabii ki artık arayan soran ben olmayacağım,aslında bir süredir ben pek aramıyorum.o beni günde 5 kez arar gününü anlatır,yemek yeriz vs.bundan sonra daha kendime odaklı yaşayacağım.ikiz gibi olmuştuk.biraz rahatlayalım ikimiz de.öyle kendi kendimize yaşayalım biraz.ayrıntıcı ve pipirikli mi ? pek değil.daha çok işkolik.ben onun kadar çalışsam prof olmuştum şimdiye.bir de benim söylediğim hiç bir şeyi unutmaz,ben unuturum o unutmaz,hakkımdaki herşey beyninde kayıtlı,evet ayrıntıcıymış:)

evet bende ondan merak ediyorum bide birazda hani böle kapalı bi tip ya ters gelebilir ona bu durm gibi geliyo da bana

sende hoşgeldin canım evet sizin durumda garip ama erkekler hep cocuk gibi değillermi her yaşta evlilik korkutur onlar bide şöle düşünüyorum inan erken yaşlarda daha gözü kara oluyo yaş ilerledikçekara vermek kolaylaşacagı yerde zorlasıyo bunlara alıştıgı bi yaşam tarzı var düzenini bozulması korkutuyo onu sen bu konuda onu rahatlatmalı hayatını daha kolay bi hale getirecegine iandırmalısın tabi su da var fikir ondan cıkmış ama erkek işte napcan bi şekilde kıvama getircen hayat böle malesef

ayyy kızlar ben şimdi kacıyorum ugramaya calışcam yine

Sen neden yoktun bugün? Nereye kaçıyosun hemen, dizi mi izliyceksin yoksa haroşa örüp ha? :KK52: Ben de kendime bi kazak örmeye kalkmıştım bi keresinde hala duruyor sanırım, sarı parlak böyle tüylü tüylü ipler var ya onlardan kolsuz örücektim güya süeter gibi ama kolsuz giyicektim işte çok süper bişi olucaktı ama kısmet işte sadece bir karış örüp sıkıldım. :26:

miska düşüp bayılacak buna eminimi herkes örenbayan çıktı iyi mi:KK60:

Benimki kapalı ve maço bir erkek evet haklısın, bi yanı da çok moderndir de işte o kısmını bana gösteremiyor korkuyor mu ne. :KK53: Bu mevzuyu bi kaç kez açmıştım ben üstü kapalı, yalnız eve çıkmak biraz zor bi bayan için bile demiştim hatta iyi halt etmiştim. Sanırım 13. yüzyılda yaşıyormuşum o sıralarda. Ama bi arkadaş vardı yalnız yaşıyordu nişanlıydı o zamanlar, ev almıştı filan, onu övmüştü bi keresinde evi de var filan şeklinde. Bana da demezse keserim onu.

Off başım ağrıdı valla ne der acaba:))

ben de gerçekten burada çok moral buldum bugün,kalktım ortalığı süpürdüm,bulaşıkları hallettim,çamaşır yıkadım,ölü gibiydim sabahtan beri,hepinize çok teşekkür ederim.bir arkadaşıma anlatamazdım,çünkü bu yaşta hala aşk dertlerimi anlatmak istemiyorum.zaten çoğu evli,çocuklu,boşanmış.herkes çocuklarıyla mutlu :)) beynim rahatladı valla biraz olsun..

evet canımm baki kalsın ve ilerlesin inşallah.... liseyi meslek lisesinde okudum canım ticaret meslek üniversiteyide kütahyada..

sen nerde okudun liseyiiiiiiiii yafrummmmm :)))
hee sahili güsel koca yaz geçti 2 kere gittim tabi ben :KK9:

Celal Bayar Anadolu Lisesi'nde okudum canım ben. Sonrasında gene tayin olayımız oldu yarım kaldı, başka bir yerde başka bir Anadolu Lisesine geçtim. Sonra da hep Ankara. Doğu hizmeti için Kars'a gittim geldim, şu an Ankara'dayım. Hayatım film gibi geçti gözlerimin önünden ne kadar boş geçmiş:))))

Neden gezmiyorsun ki, başka yerlerde mi gezdin? Memleketinde filan?

Güzel anılarım var selam olsunnn...

Son düzenleme:
sevgili saçıuzun,her ne kadar işler düzelmiş görünüyorsa da tabii ki artık arayan soran ben olmayacağım,aslında bir süredir ben pek aramıyorum.o beni günde 5 kez arar gününü anlatır,yemek yeriz vs.bundan sonra daha kendime odaklı yaşayacağım.ikiz gibi olmuştuk.biraz rahatlayalım ikimiz de.öyle kendi kendimize yaşayalım biraz.ayrıntıcı ve pipirikli mi ? pek değil.daha çok işkolik.ben onun kadar çalışsam prof olmuştum şimdiye.bir de benim söylediğim hiç bir şeyi unutmaz,ben unuturum o unutmaz,hakkımdaki herşey beyninde kayıtlı,evet ayrıntıcıymış:)

:KK60:

İşlerin düzelmiş görünmesi bile şahane canım yaa. Benim yaşım da 32 olacak ve bir tospaanın peşindeyim. Hem çok ilgili hem harekete geçmiyor, bakalım nolucaz. Benimki de ayrıntılara takılıyor dediklerimi asla unutmuyor ve günün birinde mutlaka yüzüme vuruyor iyisiyle kötüsüyle.

Kendimize odaklı yaşayalım diyoruz da hayatımızda biri varsa biraz zor. :44:

kızlar geldim, görüştük.. ama şu an için olanları anlatabilecek psikolojide deilim, bi süre buraya yazamıycam da.. özür dilerim, lütfen beni mazur görün..
hepinizi çok öpüorum.. görüşmek üzere...

kızlar geldim, görüştük.. ama şu an için olanları anlatabilecek psikolojide deilim, bi süre buraya yazamıycam da.. özür dilerim, lütfen beni mazur görün..
hepinizi çok öpüorum.. görüşmek üzere...

Aaaa noldu yaaa...:KK53: Mazur görürüz elbet canım da sen üzülme her ne olduysa tamam mııı...

Celal Bayar Anadolu Lisesi'nde okudum canım ben. Sonrasında gene tayin olayımız oldu yarım kaldı, başka bir yerde başka bir Anadolu Lisesine geçtim. Sonra da hep Ankara. Doğu hizmeti için Kars'a gittim geldim, şu an Ankara'dayım. Hayatım film gibi geçti gözlerimin önünden ne kadar boş geçmiş:))))

Neden gezmiyorsun ki, başka yerlerde mi gezdin? Memleketinde filan?

Güzel anılarım var selam olsunnn...
sen kaç doğumlusun canım? aynı dönemsek ortak tanıdıklarımız vardır belkide :nazar:
benim burda pek arkadaşım yok öle çıkıp gezeceğim kafa dengi maalesef:KK50: bursada var yakın dostlarım genelde bursada onlarla oluyorum hafta sonu oda ancak..
sen öğretmendin demi? ne öğretmenisin?
benimde ankarada halam vardı kuzenlerim üniversitede okurken sonra okulları bitti döndüler ama teyzem var orda etlikte

sen kaç doğumlusun canım? aynı dönemsek ortak tanıdıklarımız vardır belkide :nazar:
benim burda pek arkadaşım yok öle çıkıp gezeceğim kafa dengi maalesef:KK50: bursada var yakın dostlarım genelde bursada onlarla oluyorum hafta sonu oda ancak..
sen öğretmendin demi? ne öğretmenisin?
benimde ankarada halam vardı kuzenlerim üniversitede okurken sonra okulları bitti döndüler ama teyzem var orda etlikte

Ben 31 i bitiriyorum canım, aramızda sanırım 3 yaş var, ortak arkadaşlarımız vr ıdır bilmiyorum benim pek arkadaşım yoktu zaten lisede sınıf arkdaşlarımla bile iletişimim iyi değildi, kaldı ki başka okullar filan:)) Ama çevreden filan olabilir belki birkaç tanıdık. Çok kalmadığımız için çevremiz fazla olmadı açıkçası. Edebiyat öğretmeniyim ben, sen ne iş yapıyorsun? Çalışıyor musun? Benim de arkadaşlarım evliler artık bekar olan bir tane bile arkadaşım yok, o yüzden görüşmüyoruz pek zaten gezmeyi de sevmem yalnız gezmek daha hoşuma gider oldu sanırım alıştım bu duruma:)) Yakında katinanınki gibi olucam ben böyle iyiyim iyiyim diye:))

Batıkent'teyim ben. Gelirsen görüşelim:)

Ben 31 i bitiriyorum canım, aramızda sanırım 3 yaş var, ortak arkadaşlarımız vr ıdır bilmiyorum benim pek arkadaşım yoktu zaten lisede sınıf arkdaşlarımla bile iletişimim iyi değildi, kaldı ki başka okullar filan:)) Ama çevreden filan olabilir belki birkaç tanıdık. Çok kalmadığımız için çevremiz fazla olmadı açıkçası. Edebiyat öğretmeniyim ben, sen ne iş yapıyorsun? Çalışıyor musun? Benim de arkadaşlarım evliler artık bekar olan bir tane bile arkadaşım yok, o yüzden görüşmüyoruz pek zaten gezmeyi de sevmem yalnız gezmek daha hoşuma gider oldu sanırım alıştım bu duruma:)) Yakında katinanınki gibi olucam ben böyle iyiyim iyiyim diye:))

ben :KK66: yalnız gezerim,yalnız alışveriş yaparım,her işimi yalnız hallederim.''ayyyyyyyyy aşkitooooom böcek mi ooooo?'' diyebilen kızlardan olmadım hiç:)) altın günüm bile var,bakarsanız arkadaşım da çok,ben her eve herkese lazım biriyim ama aslında yalnızım :))

:KK60:

İşlerin düzelmiş görünmesi bile şahane canım yaa. Benim yaşım da 32 olacak ve bir tospaanın peşindeyim. Hem çok ilgili hem harekete geçmiyor, bakalım nolucaz. Benimki de ayrıntılara takılıyor dediklerimi asla unutmuyor ve günün birinde mutlaka yüzüme vuruyor iyisiyle kötüsüyle.

Kendimize odaklı yaşayalım diyoruz da hayatımızda biri varsa biraz zor. :44:

30 dan sonra yıllar çabuk geçer derlerdi,çok doğruymuş.ben anlamadım ne ara 35 oldum,hala 27-28 sanıyorum :))

ben :KK66: yalnız gezerim,yalnız alışveriş yaparım,her işimi yalnız hallederim.''ayyyyyyyyy aşkitooooom böcek mi ooooo?'' diyebilen kızlardan olmadım hiç:)) altın günüm bile var,bakarsanız arkadaşım da çok,ben her eve herkese lazım biriyim ama aslında yalnızım :))

Henüz altın günüm yok ama bi gün olabilir çok merak ediyorum çünkü napıyolar orda diye:))

30 dan sonra yıllar çabuk geçer derlerdi,çok doğruymuş.ben anlamadım ne ara 35 oldum,hala 27-28 sanıyorum :))

Aynen. İnsan akıllandıkça yaşlanıyor ne kötü:))

Valla mutlu bir ilişkim olsun gam yemiycem gerçekten artık yeter yani.:KK5:

ayyy rapuşumm aynı beni anlattın :KK9: benimde lisede bi tek okul arkadaşlarım vardı yani dışarda hiç biriyle görüşmüyodum nedense sonra hemen üniversiteye gidince burdan koptum :)) döndüğümde herkes evlenmişti :) bende eve bağlandım gittiğim yere yalnız gittim ve buna bende alıştım.. bursadaki arkadaş çevrem üniversiteden 7 kişiyiz çok samimi 2 kişi kaldık bekar :)) diğerleri evli ve çocuklu ama görüşüyoruz hiç kopmadı bağımız...
seninde yolun buralara düşerse bened beklerim her zaman başımın üstünde yerin var :KK70:
ben çalışıyorum burda özel bi şirkette personel sorumlusuyum 6 yıldır aynı yerdeyim :))
seninde facen donuk demi :)) bende benim ki yüzünden uzun bi süre dondurmuştum gerçi kayıtlı olmayalı epey olmuştu ama ordan mesaj filan atıyodu dondurmuştum bende

ayyy katinam benimde var altın günüm üniversiteden arkadaşlarımla bağımız kopmasın düzenli görüşelim diye :))

Henüz altın günüm yok ama bi gün olabilir çok merak ediyorum çünkü napıyolar orda diye:))

Aynen. İnsan akıllandıkça yaşlanıyor ne kötü:))

Valla mutlu bir ilişkim olsun gam yemiycem gerçekten artık yeter yani.:KK5:

birşey olmuyor.yeni moda hanımlar evde misafir ağırlamaya pek meraklı değiller,çoğu ev hanımı olduğu için dışarda birşeyler yapma çok önemli onlar için.her ay toplayacağımızı topluyoruz bazen brunch yapıyoruz gün diye o kadar.mesela bu seferki 8 ay sürdü sadece 2 kez toplandık o kadar.açmıyor beni de zaten.

X