"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

gitmesiiiiin :) her şey çok güzel olacak . depresyon modundan nasıl çıkmışım sayenizde:))

Valla süpersin moral vermeye bile başladın da bizden mi yoksa enişteden mi bilemiycem artık tam olarak:))
strawı büyük bi merakla bekliyorduk taylısı gene bi densizlik mi etti acaba diye onun adına üzüldüm greçekten, inşallah iyidir.

Ben de dondurdum evet Face imi Yengec, her ne kadar aslında açıp foto koymam gerektiği söylense de miskacığım tarafından, şimdilik öyle geldi içimden. Ben de evli arkadaşlarla görüşmüyor değilim de artık istemiyorum onlarla görüşmek açıkçası, muhabbet onların eşlerinden benim yalnızlığıma kayıyor ve bu beni rahatsız ediyor maalesef. Önceden etmezdi.

kızlaaaarrrrrr benim ki 3 saat önce bana faceden ne yazmış yaaa en son 10 gün önce veda etmişti mesajla bişey yazmamıştım şimdi bu ne demek oluyo heycanlandırdı beni:KK17:

ben kayboldu sanmıştım meğer sendeymiş
görür görmez anladım hemen o anda
sarı sandıklara kilitlemiştim aşkımızı
sahip çıkmışsın canım eksik olma
nasıl özlemiş kalbim böyle atmayı
oysa yerini bile unuttu
mucizeler hep böyle ansızın gelir
teşekkür ederim böyle baktığın için
teşekkürler aklımda kaldığın için
karanlıktan korkmuyorum eskisi gibi
senin yanın en aydınlık beyaz benim için

Son düzenleme:
Henüz altın günüm yok ama bi gün olabilir çok merak ediyorum çünkü napıyolar orda diye:))
Aynen. İnsan akıllandıkça yaşlanıyor ne kötü:))

Valla mutlu bir ilişkim olsun gam yemiycem gerçekten artık yeter yani.:KK5:
canım söyleyim hemen pasta börek çörek bazen bol kahkaha +18 bazen millet kocalarını kaynanalrınını çekiştirir bizde taze kan :KK4:

Bütün enerjim ve moralim gitti kızlar strawı okuyuncaaa. :KK43:((
yaaa bende çok merak ettim sabahtan beri heycanla onu bekliyoduk noldu kii :KK59:

ben yatıyorum kızlar,malum bu gözler çok yoruldu bugün.hepinize iyi geceler,tatlı rüyalar,sevgiler
iyi geceler katinamın elinde halısıııııı :KK16:

Valla süpersin moral vermeye bile başladın da bizden mi yoksa enişteden mi bilemiycem artık tam olarak:))
strawı büyük bi merakla bekliyorduk taylısı gene bi densizlik mi etti acaba diye onun adına üzüldüm greçekten, inşallah iyidir.

Ben de dondurdum evet Face imi Yengec, her ne kadar aslında açıp foto koymam gerektiği söylense de miskacığım tarafından, şimdilik öyle geldi içimden. Ben de evli arkadaşlarla görüşmüyor değilim de artık istemiyorum onlarla görüşmek açıkçası, muhabbet onların eşlerinden benim yalnızlığıma kayıyor ve bu beni rahatsız ediyor maalesef. Önceden etmezdi.
canım mutsuz olduğun hiç bir ortamda bulunma canım o kötü enerji olmasın üstünde:KK54:

aaa sen enerji olaylarıyla da ilgiliydin dimi Yengec? Bu konuya da bi el atalım mı yarın? Baş ağrısından öldüm ben yaa, gördüm benimkini içimde kaldı tabi gerisi gelmedi öf. :KK30:

İyi geceler.

aaa sen enerji olaylarıyla da ilgiliydin dimi Yengec? Bu konuya da bi el atalım mı yarın? Baş ağrısından öldüm ben yaa, gördüm benimkini içimde kaldı tabi gerisi gelmedi öf. :KK30:

İyi geceler.
canım yeni yeni kuantum okumaya başladım öğrenme aşamasındayım :))) yarın neler olcak bakalım okulda canım görüşürsünüz inşallah...

iyi geceleer..

günaydın kuzucuklarrrr :KK16:
dün bişey anlatamadım, bi süre de anlatmak istemiorum, özür diliorum kusura bakmayın lütfen olur mu :83:
ama iyiyim ben, bi sorun yok, bunu bilmenizi istedim :)
dün baya muhabbet olmuş gene, ben bi yazdıklarınızı okuyayım :)
öpüldünüzzzz :)

günaydınnnnnnnnnnnnn
düne inat bugün erkenden geldim ama kızlar hiç ii değilim berbat bir baş agrısıyla uyandım cok fena ya sanki gözlerim kafamdan büyük gibi hissediyorumm bulanık görüyorum her yeri tipim kaymış resmen ilaç içmek için bişeyler yemem lazım ama canımda hiç birşey istemiyorrr ben bugün böleyim ama umarım herkes cok iyidir herkees için süper bi gün olur

çileğimmm benim ya neden üzülüdün ki sen böle hepimiz cok mutluyduk senin adına canını sıkacak ne yaptılar yine senin cok üzüldüm valla ya öööööfffffff
rapus yaa ben uzun uzun yazdım ya neden olmadıgımı ama neseee bu aralar boşladın beni sankimde:KK43:((
nese kızlar ben bişeyler yemeli ve ilaç içmeliyim vucudum taşımıyo başımı
ayy çileğim benim yaaa

dün bişey anlatamadım, bi süre de anlatmak istemiorum, özür diliorum kusura bakmayın lütfen olur mu :83:

hoşgeldin bebeğimmm ya ohh iyi olda nezaman anlatmak istersen ozaman anlat :KK54:

günaydin canım sen iyi olda olsun anlatma şimdi sonra anlat :KK70:

günaydınnnnnnnnnnnnn
düne inat bugün erkenden geldim ama kızlar hiç ii değilim berbat bir baş agrısıyla uyandım cok fena ya sanki gözlerim kafamdan büyük gibi hissediyorumm bulanık görüyorum her yeri tipim kaymış resmen ilaç içmek için bişeyler yemem lazım ama canımda hiç birşey istemiyorrr ben bugün böleyim ama umarım herkes cok iyidir herkees için süper bi gün olur

çileğimmm benim ya neden üzülüdün ki sen böle hepimiz cok mutluyduk senin adına canını sıkacak ne yaptılar yine senin cok üzüldüm valla ya öööööfffffff
rapus yaa ben uzun uzun yazdım ya neden olmadıgımı ama neseee bu aralar boşladın beni sankimde:KK43:((
nese kızlar ben bişeyler yemeli ve ilaç içmeliyim vucudum taşımıyo başımı
ayy çileğim benim yaaa
güanydin seillacım azcıkta olsa bişe ye ve hemen ilaç iç ilerlemesin daha çok :94:

günaydin kıslar hepiciğinizeeeeee :KK31:

seilla, yengeç günaydın canlarııımmm :KK16:
seillacım geçmiş olsun..
yaaa aslında biz dün sevgili olduk da güya öyle işte.. bana mutluluk veren bi durum söz konusu deil, mutsuz da deilim..
zaten boşverin kızlar yaa hiçbişeye üzülmeye değmez, günümüzü yaşamaya bakalım :)
evlenmekten filan da vazgeçtim ben, böyle iyiyim, belki de hiç evlenmiycem :)
bu arada katinam bence de beklemeyi denemen en doğrusu tatlımm hakkınızda hayırlısı olsun inşallah cnm..

gunaydin bebekler, kuzu sarmalariii :KK71:

ya cilegim yemin ederim dengem bozuldu, ilk yazdigin mesaji okuyunca o kadar uzuldum ki birden:KK59: yine mi uzdu seni diye cok korktum. neyse ki bu sabah gelip iyi oldugunu soylemissin, bizi biraz rahatlattin. kendini ne zaman hazir hissedersen o zaman anlat, hatta istemezsen hic anlatma, ama bizim sana yardimci ve destek olmak icin hep burda oldugumuzu bil kuzucum.

rapunzel yaaa, mesajlari okurken resmen "ah ulan!" diye kafama vurdum yaa! kizim benim ailem de batikentte oturuyo, ben ankaraya geldim gittim kac kere, bi yerlere cikacak vakit bulamadigim icin seni arayamadim. halbuki dipdibeymisiz! neyse, ogrendigim iyi oldu :)

seillammm, bebukum hosgeldin. gecmis olsun, hemen bi seyler atistir, aclik kotu yapar. bi de soguk kompres yapma imkanin varsa, bas agrisina iyi gelir. burnunun kenarlarindan goz altlarina, ordan da kaslarinin altina dogru masaj yapabilirsin. eger gozlerin bozuksa, mutlaka gozlugunu de kullan, o da bas agrisini tetikler cunku.

katinam, senin adina cok sevindim :)) aranizin duzelmesi cok guzel, masallah. en kisa zamanda iyi haberlerini alicaz gibi geliyo bana :KK34:

hayata hakkinda bocugume sonsuz hak veriyorum. umarim bu gorusme onu ic huzura ve dinginlige kavusturacak bi gorusme olur, hakkinda hayirlisi olsun.

eylulumu cok ozledim yaaa, nerde kii:KK59:

ben de bu sabah bi uyandim, alt dudagim ucuklarla bezeli :KK43:( surekli ucuk cikiyo diye doktora gitmistim, bagisiklik sistemi zayifligindan dedi ve bi besin takviyesi verdi, imuneks diye. bagisiklik sistemini guclendiriyomus. 1 ayi geckindir her gun kullaniyorum ama yine ucuk, yine ucuk :KK43:( gerci eskiden 2 haftada bir cikardi, simdi 3-4 haftada bir, yine bi ilerleme var gibi :) zavalli sevgilim buraya her geldiginde adetim ve karnim griyo, mizmizim; ucuk cikiyo opemiyorum :KK1: bikmaz insallah bu hasta hallerimden :KK1:

gece 1.30 da bir telefon allahım nasıl korktum ..uykumdan uyandırdı... kapattım tanımadığım numara.. tekrar aradı... tövbe tövbe...nasıl korktum yaa. Allah içime bir sıkıntı verdi... Huzursuz oldum ki sormayın..

X