"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

kızlar bnde size olanları anlatıyim. rapuşa anlattım gerçi.

bugün şöle bişe oldu. sınıftan bi kız telime gelen msja cvp yazarken sordu ki. sevgilin var mı ona mı msj atıosun. bnde yok arkadaşıma attım dedim. bu biraz sıkıştırdı. bnde tanımıorum pek kızı bişe demedim. sonra benimki geldi kantine hmn yanımıza oturdu. baya sohbet ettik. bana bakıo filan anlatırken. sonra bana o soruyu soran kızı sıkıştırmaya başladı. sevgilin var mı gibilerinden. kız da yok öle bişe filan dedi. sonra kızda bunla dalga geçmeye başladı seninde yok işte sevgilin ne bana soruosun filan dio. benimkide bozuldu hafiften ben öle bi arayış içinde değilim ki dedi :KK14: sonra kalktık.

bn bu olaydan bişe anlamadım. kıza biri sordurttu die şüpheleniorum. daha öncede öle bi olay yaşamıştım. benimkimi sordurrttu acaba diorum. bide sevgili muhabbetini benim yanımda açması da çok ilginçti. çünkü daha düne kadar konuşmuoduk bile..

anlayamadım yani. yorumlarınızı bekliorumm..

hay allahım ya evlenip eşi olanın da böyle derdi oluyor işte... yani dert hiç bitmiyor demek ; biz yine şükredelim halimize... bence ciddi bir dert... allah korusun...

kuzum yaa süslenmen boşa gitmemiştir ; seninle vakit geçiremediğine hayıflanmıştır tosbaa da... ayy işte tam kahve fırsatı işteeee ; ayıltcaktın adamı ne güzel :)

Allah korusun böcücük, her yerde var dert tabi. Evet bozuldu çıkarken baktım da tüüüh der gibiydi haha:))

Seninkinin arkadaşına bakma fikrin hoşuma gitmedi değil ne yalan söyleyim şimdi, bi de kel olandan bahsetmedin bize, kel olsa nolucakmış hem, belki de karizmatik bi keldir tepeden nasıl anlaşılcakmış o. :KK35:

Sağol. :KK58:

Bence arama sorma, evliliğin e sinden bahsetme, belki adam özgürlüğünden vazgeçemiyor, evliliği kötü algılıyor, belki senin çok istiyor olman onun canını sıkıyor, belki ailesiyle yaşaması gerekiyor, belki de cinsel sorunu var.:KK30:

canım 3 kez konustuk bile :) yukarılarda detayları var.benden önce o çok istiyordu,zaten konusmalarımızda istek plan had safhada fakat icraat sıfırdı.evlilik algısını bilmiyorum ama 5 yıldır evlenmeyi düşündüğünü ve istediğini ama ondan önce kimseye bağlanmak istemediğini söylemişti.ailesiyle yaşaması gerekmiyor ailesi de çok istiyor bir an önce evlenmesini annesi her gün soruyormuş;ne yapacaksak yapalım diye.işte zurnanın zırt dediği yere geldik bunu ben de çok düşündüm,boylu poslu eli yüzü düzgün bir adam,sohbetleri hep aile evlilik ve kendi anne babasıyla ilgili iyi anılardan oluşan bir erkek herhalde en çok bu nedenle evlenmek istemez dedim.tam anlamıylşa test etme imkanım olmadı ama bir problem yok gibi görünüyor :)belki de vardır .ama kilosunu taktığını biliyorum ki 15-16 kilo verdi son zamanda bu yaştan sonra evleniyoruz düğünde hoş olalım bari diyordu.ben de kilolu sayılırım ama onun kadar değil.bana da ver deyip duruyor ama ben biri istedi diye veremem :) gerçi bunu da 60 yasına geldiğimizde hala istediğimiz yemekleri yiyebilelim diye söylüyormuş:) beni çirkin bulduğunu ise hiç sanmıyorum :)) az önce yine aradı nasılsın napıyosun iyi misn iyi ol dedi :))

iyi akşamlar hatuncuklar :21:

rapuşcum sabah senin mahmurla güzel başlamış günün darısı bundan sonra ki sabahlara şekerimm :KK17: aman sabahlar olmasınnnnnnn :KK24:

çilekcan naptı ki aaayyyyy :KK31:

gamzenk kızla sevgilin ne kadar samimi ?? sınıf arkadaşı mı ? aynı arkadaş grubundan mısınız? sen kızı pek tanımadığım için bişey demedim demişsin de..

canım 3 kez konustuk bile :) yukarılarda detayları var.benden önce o çok istiyordu,zaten konusmalarımızda istek plan had safhada fakat icraat sıfırdı.evlilik algısını bilmiyorum ama 5 yıldır evlenmeyi düşündüğünü ve istediğini ama ondan önce kimseye bağlanmak istemediğini söylemişti.ailesiyle yaşaması gerekmiyor ailesi de çok istiyor bir an önce evlenmesini annesi her gün soruyormuş;ne yapacaksak yapalım diye.işte zurnanın zırt dediği yere geldik bunu ben de çok düşündüm,boylu poslu eli yüzü düzgün bir adam,sohbetleri hep aile evlilik ve kendi anne babasıyla ilgili iyi anılardan oluşan bir erkek herhalde en çok bu nedenle evlenmek istemez dedim.tam anlamıylşa test etme imkanım olmadı ama bir problem yok gibi görünüyor :)belki de vardır .ama kilosunu taktığını biliyorum ki 15-16 kilo verdi son zamanda bu yaştan sonra evleniyoruz düğünde hoş olalım bari diyordu.ben de kilolu sayılırım ama onun kadar değil.bana da ver deyip duruyor ama ben biri istedi diye veremem :) gerçi bunu da 60 yasına geldiğimizde hala istediğimiz yemekleri yiyebilelim diye söylüyormuş:) beni çirkin bulduğunu ise hiç sanmıyorum :)) az önce yine aradı nasılsın napıyosun iyi misn iyi ol dedi :))
katina sende bundan sonra evlilik demessin bakalım o nasıl bi yol takip edicek

kızlar bnde size olanları anlatıyim. rapuşa anlattım gerçi.

bugün şöle bişe oldu. sınıftan bi kız telime gelen msja cvp yazarken sordu ki. sevgilin var mı ona mı msj atıosun. bnde yok arkadaşıma attım dedim. bu biraz sıkıştırdı. bnde tanımıorum pek kızı bişe demedim. sonra benimki geldi kantine hmn yanımıza oturdu. baya sohbet ettik. bana bakıo filan anlatırken. sonra bana o soruyu soran kızı sıkıştırmaya başladı. sevgilin var mı gibilerinden. kız da yok öle bişe filan dedi. sonra kızda bunla dalga geçmeye başladı seninde yok işte sevgilin ne bana soruosun filan dio. benimkide bozuldu hafiften ben öle bi arayış içinde değilim ki dedi :KK14: sonra kalktık.

bn bu olaydan bişe anlamadım. kıza biri sordurttu die şüpheleniorum. daha öncede öle bi olay yaşamıştım. benimkimi sordurrttu acaba diorum. bide sevgili muhabbetini benim yanımda açması da çok ilginçti. çünkü daha düne kadar konuşmuoduk bile..

anlayamadım yani. yorumlarınızı bekliorumm..
gamzenk bana pek ayarlanmış bi diyalog gibi gelmedi tesadüf olmuş sanki denk gelmiş sen takma kafana :KK31:

gamzenk kızla sevgilin ne kadar samimi ?? sınıf arkadaşı mı ? aynı arkadaş grubundan mısınız? sen kızı pek tanımadığım için bişey demedim demişsin de..

kızla sevgilim mi.

o benim sevgilim deil henüz. hoşlandığım çocuk.:KK5:

evt benimkinin arkadaşı eskiden beri...

slmmmmm
ay koca gün yoktum akşamda giremedim bi miskacım sormus merak etmiş beni yaaa o yüzden ona ayrıcalıklı olarak slm veee:KK71: bideeee:KK54:
bugün işe gider gitmez müdür beni toplantıya götürdü ayy patladım koca koca adamlar ben herkese sırıtıp başımla slm veriri vaziyette ben kimim bunlar kim hı ne kem küm burda ne işim var oldum hiç benimle ilgisi alakası olmayan şeyler sadece dinlemedeyim bi ara müdür bey ben ne için burdayım hiiç bişey anlamadım işe dönsem dedim yok kal dinle öğren dedi tüm gün çin işkencesi yaptı bana yaaa sonuc ne anladım hiççç bütün eski anılarımı düşündüm toplantı boyunca aklıma komik şeyler getirip getirip güldüm sonra salondaki adamlardan süper yakışıklı bi adam yapıp onunla tek başıma toplantı yaptımmm ayyy fenalıklar gecirdim yani sonra işe döndük mesai bitimine kalmış 1.30 saat dedim ben cıkıyorum bankadada işlerim vardı bi arkadasımıda kreşten aramışlar cocugu rahatsızlanmış beraber cıktık dayanamadım bi sorun olursa ararsın dedim gelirim eşi biraz uzakta calışıyo aileside burda değil nese aradı ateşi fazla bulundugumuz yere yakım bi sağlık merkezi var oraya gidelim dedim nese doktor bekle öle böle derken onuda ve bırakıp ööle geldim
yani yaşıyorum merak ettiğiniz için saolunnn
ıhhımmmm evet yeni arkadaşlar gelmiş hepsi hoşgelmişşşşşş
katinam bence miska tamamen haklı
tek tek okudum tüm sayfaları ama şimdi onca şeye yorumm yapmayaöalesef hafızam yetmicek ama okurken e ama böle olsaymıs ya böle yapsaymıssın ya dediğim herşeyi miskacan kelimelere döküvermiş zaten kendisini beğenerek katılıyorum:)) özelliklede evlilik tanımına içten katılıyorum vet bende velmek yuva kurmak istiyorummm ama bazende inadına yaa velilik bize dayatılan sacma sapan sadece yaşadığımız toplumdan artık şzin verirseniz bizde sevişecez sözü adına atılan bi imza gibide gelmiyo değil yani ama tamda bu düşünceme tezat karşı duran onca güzel masum düşüncelerimde var işte arada bir içimde bastırdıgım asi ruh fırlayıveriyo böle direk alayına isyan oluyorum belkide bu yüzden evlenemiyorum yani bende var bu konuda dengesizlik artık karşıma nasıl biri cıkaksa bu iki düşünceden birini sonsuza dek silecek kafamdan hem bembeyaz evlilik hayallerim hemde isyanım var öfff nese işte böleeyim yanii
çilekim şu dakikalr berabersiniz umarım ve heyecanın artarak devam ediyodur inşallah şahane şeyler oluyodur suan
böcük demek kel bir aday adayımızda var hımmmm
rapuş uykuda kalmış demek tarzan resim ve resim yorumunada bayıldım
gamzenk ben pek anlayamadaım bu sevgilin varmı muhabbetini ama cok okudum ya onunda etkisi var sanırım hadi kıza seni yoklatt diyelim ki bunu istese en yakın arkadaslarınız ortak ona yaptırırdı sanki yada hadi bu kıza sordurdu kız ona niye sordu bu soruyu senin yanıda bak kıskanma olayı gibi bunuda yanlış anlamış olabilirim ayy evet ya kusura bakmayın tamamen miskanın yorumunu yanlış yorumlamam sonucu oluştu özürrrrr
cekum yaaaa sanada yazaktım bişeyler ama unuttum inan özür dilerimm
eylülcüm ugramamış
suskuncum toparlanmış
hayatacım sanada bol şans umarım bu sefer akıllıca davranır halledersin bu işi
umarım bişey unutmadım

Son düzenleme:
gamzenk bana pek ayarlanmış bi diyalog gibi gelmedi tesadüf olmuş sanki denk gelmiş sen takma kafana :KK31:

ztn diyaloğa takılmadım. kızın öncesinde sevgilin var mı die sıkıştırması kafamı karıştırdı. daha öncede böle bişe olmuştu. meğer başka biri sordurtuomuş. bnde acaba öle mi die düşündüm. bide ztn benimkiyle yeni yeni. muhabbet edioz hemen aşk meşk konularına girmesi kafamı karıştırdı:KK50:

e aklıma takılan bi soruyuda hazır hatırlamışken sorasım geldi
rapus ya bu tarzan yalnız eve cıktıgını artık biliyo dimi eee tepkisi nasıl oldu merak ediyorum yorumunu?

iyi akşamlar hatuncuklar :21:

rapuşcum sabah senin mahmurla güzel başlamış günün darısı bundan sonra ki sabahlara şekerimm :KK17: aman sabahlar olmasınnnnnnn :KK24:

çilekcan naptı ki aaayyyyy :KK31:

Ayy Yengec ben de merak ediyorum çilekcanıııı, bence romantik bir akşam geçiriyolarr. :KK69:
Mahmur güzeldi bugün evet hahaha, gözümün öünde valla o halleri, sabah pijamalarıyla uyanmış gibi düşündüm de çok tatlı geldi gözüme. Gerçi o pijama değil röpdöşambr giyiyodur yatarken bile ama neyse ben ona pazen pijama giydiricem İnşallah. :KK3: Ay noluyo bana Yengec hiç böyle biri değildim ben yahu.

Sen daha iyisin değil mi canım benim?

Bu arada ben Gemlik'te 2 sene yaşadım, küçük şirin bir yer.

Yok yani arayan sen olma manasında demiştim, o arasın kafasını dinlesin dinlesin arasın, bırak içiyor mu içsin içsin arasın:)) Kendine gelir bence o. Demek göründüğü kadarıyla sorun yok hahahaha iyi bari kızımızı sağlam ere verelim. :KK24:

Canım belli bir yaştan sonra cidden evlilik fikrine alışmak zor oluyor onlar için, senin bu aşamalara kadar getirmen bile olayı çok başarılı bir hatun olduğunu gösterir, 60 yaşınızdaki yemekleri bile düşündüğüne göre ayrıntıcı ve biraz da pimpirikli biri mi acaba, sormak istediğim soruyu bu hayale bağladım aslında pek alakası yok:))

seillaaaaaa nereyesun daaaaaaa?

seilla sen pek anlamadın galliba.

haklısın karışık. şimdi önce kız benim ağzımı aradı ki sevgilin var mı die. sonra benimki geldi yanımıza sevgili muhabbetini benim ki açtı. kıza soruo ki sevgilin var mı. kızı sıkıştırdı. halbuki arkadaşı biliodur ztn olup olmadını. kız da yok falan dedi. nie bana diosun hem seninde sevgilin yok alla alla filan dio.benimkide bozuldu benöle bi arayış içinde değilim dedi. konu bölece kapandı. bnde bişe anlamadım.

daha öncede bi çocuk aynısını yaptırmıştı. o yüzden şüphelendim..

benim arkadaşlarıma sordurtamaz çünkü onlar bana söyler :KK43:

merak içindeyim işte acaba benimki sordurtmuş olabilir mi diye :KK14:

e aklıma takılan bi soruyuda hazır hatırlamışken sorasım geldi
rapus ya bu tarzan yalnız eve cıktıgını artık biliyo dimi eee tepkisi nasıl oldu merak ediyorum yorumunu?

Yok canım bilmiyo, kimse bilmiyo daha sizden başka:), söylemedim gerek duymadım, sohbet ederken söylerim bir ara inş.

seilla sen pek anlamadın galliba.

haklısın karışık. şimdi önce kız benim ağzımı aradı ki sevgilin var mı die. sonra benimki geldi yanımıza sevgili muhabbetini benim ki açtı. kıza soruo ki sevgilin var mı. kızı sıkıştırdı. halbuki arkadaşı biliodur ztn olup olmadını. kız da yok falan dedi. nie bana diosun hem seninde sevgilin yok alla alla filan dio.benimkide bozuldu benöle bi arayış içinde değilim dedi. konu bölece kapandı. bnde bişe anlamadım.

daha öncede bi çocuk aynısını yaptırmıştı. o yüzden şüphelendim..

benim arkadaşlarıma sordurtamaz çünkü onlar bana söyler :KK43:

merak içindeyim işte acaba benimki sordurtmuş olabilir mi diye :KK14:

anlamamışım valla ben seninkinede kız sordu sandım meğer seninki kıza sormuş belkide senin agını aramak istedi kızın üzerinden muhabbeti sana getirecekti ama acıkcası bi anlam veremedim bu sohbete ben

X