"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

anlamamışım valla ben seninkinede kız sordu sandım meğer seninki kıza sormuş belkide senin agını aramak istedi kızın üzerinden muhabbeti sana getirecekti ama acıkcası bi anlam veremedim bu sohbete ben

bnde ya (

anlamaya çalıştınız için tşkrlr. yakında çıkar kokusu bakalım..

senin hoşlandığın çocuk çekingenmi biraz???

evet yengec demiycem evlilik ,kendi aklımdan da çıkarıcam.zaten dedim bugün rahat ol ben vazgectim senle evlenmekten dedim.onun üstüne yine bi dolu konustu ,ama demiycem ben birşey haklısın.
hay yaşaaaa herşeyin hayırlısı canım

aayyyy 2 sene baya yaşamışsın canım yaaaa tanış bile çıkabilirz canım gemlik küçük yer mutlaka karşılaşmışızdır hala buralarda olsaydın görüşürdük ne güzel
sen o röpdöşambrı çıkartırsın onun üstünden anacım aaaa tarzan dediğin pazen don giyer OOOOooooooOOOOOooooooo
ben daha iyiyim canım çok şükür dahada iyi olucam inşallah ama buranın çok faydasını gördüm biliyomusun :26:

çekingen deil ama gururlu bi tip..

Kesinlikle burda hepimiz moral buluyoruz inan ki. Olayları ayrıntılı anlatınca farkına varamadığımız pek çok yönü ortaya çıkıyo hem. İnşallah böyle devam edicez yeni arkadaşlarımız da gelicekk...

Sanmıyorum canım senin yaşın kaç bilmem ama ben 1990 gibi ordaydım, çok oldu yaa, babamın görevinden dolayı kalmıştık, sevmiştim ama üstüne alınmazsın kusura bakma insanları biraz tuhaf gelmişti bana. :26:

Son düzenleme:
ayyy suanda deli gibi çileğimi merak ediyorumm napıyolar acep
yengec sende gercekten cok ii görünüyosun
haaa bu arada bende elişiden hiç anlamıyorum yaaa
ama örgü örebilirim öle baasit şeylerrr düz haroşa okadar yani zaten danteli hiç sevmiyorum bir iki şey dışında

hahah yanlız ben yoktumya siz başak şeyler konusuyo olabilirsiniz ama ben aklıma geldikce sıkıstırım böle aralara kusuruma bakmayın artık

hoşgeldin seilla sağolasın:) evlilik benim için de gel gitlerimin olduğu bir durum bazen ohh ne rahatım koca evinde nerede bulacağım bu rahatı diyorum,bazen de sevdiğim adamla evleneyim, yalnız yaşlanmayım,çocuklarım olsun diyorum.ikimizin de aile yapısı birlikte yaşamaya ters gerçi kör kütük aşık olsam 23 yaşımdaki gibi kimseyi sallamam ben de,gördüğüm o kadar örnek de var ki nikahsız yaşayıp sonra kadının mağdur olduğu.bir takım arkadaşlarımın yaşı benden büyüktür,yıllar içinde onları görünce evliliğin gerekliliğine inandım.mesela şimdi bir tanıdığım var,kadın 45 yasında, adamla birbirlerini çok seviyorlar ,aynen evli bir çift gibiler,hatta çoğu kimse bilmez bu durumu,ama adam çocuk yapmaya yanaşmıyor :) başka bir tanıdığım boşandığı kocasıyla birlikte yaşıyordu ,gayet fırtınalı ve gerçek bir aşkları vardı.kadın hamile kaldı çocuğum kardeşsiz kalmasın diye adam çocuğu aldırttı,kadını aldattı vs vs şimdi ayrılar.öyle anlattım işte .sevgiler..

canım bizde 90da geldik buraya aslen buralı değilim yaşım 29 bu arada :))
evet canım inan ki burda moral buldum ve ortak şeyler yaşayan insanlar tanıdıkça paylaştıkça çok daha iyi hissettim kendimi destek gördüm çünkü..inşallah arkadaşlığımız hep baki kalır

İnşallah canım baki kalması bizim elimizde arkadaşlıklarımızın. Liseyi nerde okudun yivvvrummm??? :))))

ay bende çok merak ediyorum seillacım yaaa güzel haberlerle gelicek inşallah ben çok şükür iyiyim canım iyi olcam diye göbüşüm çatladı ama okumadığım kitap ve topik kalmadı
haroşaları kışın öreriz artık miska tanga don öreriz çeyizlik 150den sonrasını biz tamamlarız

Allah hayırlı insanlarla karşılaştırsın kimsenin içine girmeden ne yaşadığını bilemiyosun :26:

Tepkisini ölçemedimden dolayı çekingen kaldım biraz da seillacım yaa, kıskanıp iyice mi kaçar acaba yaa.
evet bende ondan merak ediyorum bide birazda hani böle kapalı bi tip ya ters gelebilir ona bu durm gibi geliyo da bana

sende hoşgeldin canım evet sizin durumda garip ama erkekler hep cocuk gibi değillermi her yaşta evlilik korkutur onlar bide şöle düşünüyorum inan erken yaşlarda daha gözü kara oluyo yaş ilerledikçekara vermek kolaylaşacagı yerde zorlasıyo bunlara alıştıgı bi yaşam tarzı var düzenini bozulması korkutuyo onu sen bu konuda onu rahatlatmalı hayatını daha kolay bi hale getirecegine iandırmalısın tabi su da var fikir ondan cıkmış ama erkek işte napcan bi şekilde kıvama getircen hayat böle malesef

ayyy kızlar ben şimdi kacıyorum ugramaya calışcam yine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…