"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

yaa bu adamları kütük yapanda biziz zaten baksanıza tersiden okuyunca bile kütük kütüktür benim ki bana ne şiirler ne şarkı sözleri yollardı sonra derdim ki eskiden böle böle yazardın onlar eskidendi seni tavladım hayatımdasın şimdi hayat gailesine düştüm derdi :44: bu kadar açık sözlüydü yani bi müddet sonra alışkanlık olunca böyle oluyo erkekler

yasemencim hoşgeldin canım..zaten sorun o boşluk ama şuan için hayatına yeni birini alma daha çok yeni tabi yıldırım aşkı olmadığı sürece :)) yani ben alışamadım mesela başka bi erkeğe dokunabilme düşüncesine ama geçicek biliyorum boşluğumuzu burda pozitif olarak doldurucaz inşallah destek olucaz birbirimize sonra gelsin aşk aşk aşk he heeeyttttt

canım çok tatlısınn.yıldırım aşkı olmadığı sürece haklısın galiba başlamamalıyız yeni bir ilişkiye.zaten başlasak sağlıklı bir ilişki olmaz heralde.benim internet gene çok yavaşladı iki saattir yazmaya çalışıyorum yaa.
strawberry akşama sevgili olduk demeni bekliyorum valla ne yalan söyliyim heyecanlısındır sen şimdi dilerim çok güzel vakit geçirirsin.

evet mesela benımkısı ben nazını,kaprisini çekerım ok çekmem lazım bunuda bılıyorumda ee bende ınsanım be anlasan bunu derdim sıkıntım var ınsan sürekli de naz,kapris çekemiyor.bıyerde sıkıntıları varken naz,kaprislede erkekler kuduruyor.Ama bızı onlar şımartıyor sonrada normal davranınca ,nasıl olsa benım dıye ınsan bıanda aptal oluyor.

ve mesaj geldi adam uyuyormuş.ocak daha almamış sen kaçta bıneceksın dıye soruyor rahatladım
oohhh beee haber gelmiş neyse ki şu rahatlığı çok iyi hissederim :)

hayatacım ben ilişkimin başında çok huzur veren bi insandım ne kavga ne gürültü ne hesap sorma ne kıskançlık beni kıskandırmak için şu kız şöle baktı böle yaptı derdi ki uzak mesefe ilişkisiydi ve her zaman görüşemiyoduk.. sonra alıştıkça birbirimize ben kıskanmaya hesap sormaya sürekli açıklama beklemeye sık boğaz etmeye başladım bak hep alttan alırdı derdiki seni sevmesen şu tribini nazını kimse çekmez hiç düşünmüyomusun bu adam beni sevmese niye hala yanımda diye.. ama sonra ben kendimden çok ödün verdim aldattı dinledim biliyomusun günah çıkarttırdım ona... sonra bir sürü şey yaşadım işte ilişkimin ilk 2 senesi çok güzeldi son 1 yıl berbat inişli çıkışlı bi iyi bi kötü benim ki zaten doğuştan dengesizdi.. bide ben ayrılık sonrası bütün adiliklerini gördüm :26:
neyse diyeceğim o ki çok fazla kurcalama erkek arkadaşını yani kendinden soğutacak derecede olmasın öyle falcıların sözüne bakıp suya gitmeden testiyi kırma

canım benim internette öyle bugun sayfalar gelmi 9 saatte
doğru zaman doğru mekan doğru insan canımmmm

guzel dilekleriniz icin tesekkur ederim kuzular, darisi en kisa zamanda ve en hayirli kisiyle basiniza :)) su topikte sac bas yaptirip bekleme olayina da bayildim Allah kismet ederse hepinizi dugunume cagirmak istiyorum seneye, Ankara`ya gelebilecek herkesi yanimda gormekten cok mutlu olurum.

cilegim, soz kurdelesini saklamam mi yaa. cakma sozumun kurdelesi bile duruyo gerekirse hepinizin adresini alip tek tek postalarim kurdelelerinizi, siz yeter ki isteyin yaa :))

suskun, hayata`ya git dedim, cunku baska turlu hep arada kalacak, onun problemleriyle ve gerceklerle yuzlesmeye ihtiyaci var. ayagina gitmek olarak gormuyorum ben bunu, kendi icin atacagi bi adim bu, adam icin degil.

katinam, benim cok yakin bi arkadasim 6 sene birlikte oldugu insani, son 1-2 yillari surekli senin yakindigin sekilde ertelemelerle gectigi icin terketti. ve asla geri adim atmadi, cok kararliydi. simdi baska biriyle evli, cok mutlu ve hamile :) ama onlarin yaslari 25-26`ydi o zamanlar, eminim siz bi orta yol bulabilirsiniz. aramamazlik etmezdim ben olsam, aksine, arayip onu cok sevdigimi soyler, evlilik hakkinda konusmak istemedigimi, cunku aramizdaki herhangi bir darginliga degmeyecegini dusundugumu soylerdim. lutden artik evlilik hakkinda konusmayalim diye de ustune basarak belirt. belki bu onu biraz korkutur. seni kaybetmekten degil ama, artik onunla evlenmek istemeyeceginden korkarsa ise yarayabilir.

canım benımkısının çıldırma noktası burada başlıyor bana bır kere güven ya o bunu yapmaz de ben ne ıstersen yapıcam ama erkek milletine güven olmaz hele hele güzel bir kızsan bır sürü fırlama tiple karşılaşıyorsun yada cevrendekılerden dolayı erkeklerden korkuyorsun o adam hıc yapmayacak aklının ucundan oyle bırsey gecmeyecek bıle olsa o yapar dıyorsun.O zamanda adam yapacaksam sensız yaparım ne diyor ıste bu süreçte bız ayrılığa girdik onun aılevı korkunç problemlerı vardı.yanıma gelemeyınce kafayı yiyordu aıle problemlerınden dolayı gelemeyecek hale geldi bıde benım anlayışsızlıgım eklenınce ara verdık.Arayıda ben ıstedım ama o kabul edıp zaman demeye başlayınca onu ben kötülemeye başladım .Ağzını açıpta tek kötü laf soylemedı söylememde ben senı sevmıyorum demedıkce ağzımdan tek kötü laf duyamazsın dedı.İşte bu akşam gitcem o orada ne olcak dıye düşünüyor emınım burada ben bakalım neler yaşayıp neler görcez.

mutluluklar miska :)
bunu da söylemiştim evlenmekten soğuyorum diye.o yüzden dün annesiyle konustu belki bilmiyorum.bir şeyi çok isteyince olmazmıs ya,en istemediğin aklında olmadıgı zaman olur,ben de gercekten beklemeyim bari :)

arayıp bi süre görüşmeyelim desem,arayıp hani her gün her dakika aklındaydım,telde sesimi duyunca bile seviniyordun nıoldu desem??arayıp beni ne hale getirdin bak eserine desem,yalancısın desem ,verdiğin sözleri tutmuyorsun hani sen sözünün eriydin desem ?? hiç aramayıp telimi kapasam,gidip boğsam???????????????????????????????????

iliskin cok mutlu, dengeli ve keyifli gorunuyor. lutfen etraftakilerin "ne zaman evleniceksiniz, hmm?" baskisi seni incitmesin ve aklini karistirmasin. pek cok insan senin yasadigin tarzda bi iliski icin can atiyor. evlilik dedigin seye ben, kabaca "ey toplum! biz artik ayni evde yasayacagiz, sevisecegiz ve cocuk sahibi olacagiz! artik izin verir misiniz lutfen?!" diye beyan etmek gibi bakiyorum ne yalan soyleyim. bi insani cok sevmek, onun tarafindan sevilmek ve onunla mutlu olmak bile yetmiyor bazen bu kafamiza islemis toplum baskisi yuzunden. ama ne yapalim, dogmatik bi sekilde bize ogretilen bu ve en aydinimiz bile cesaret edemiyor bu kurallari cignemeye.

ayni evde yasayan ciftleri tu kaka diye karalayan toplum, o insanlar bir kagida imza atip, iki de gobek atinca, ayni eve hediyelerle geliyor. celisik degil mi :)

kim ne derse desin, ben hala romantik bi isyankarim! aslolan asktir, ask

evet evet, boyle kacir adami bence de, super bi yontem :)

:) biz aynı evde bile yaşamıyoruz ki,biz çocuk istiyoruz güye evlenmeden yapamayız ki :)) b iz birlikte aynı yatakta uyanmak istiyorduk,evlenmeden aynı yatakta uyanamayız ki :)) evet aslolan aşk ama aşk herşeyin üstesinden gelecek kadar güçlüyse aşktır bence :)) birlikte yaşayanları da evlenenleri de vs kimseyi eleştiremem herkesin kendi seçimi.ama bizim ortak bir evimiz yok ki 15 yaşında gibi davranıyoruz hala :)))))))

o zaman buyuk dert gercekten
allah sabir versin canim, umarim bi an once kendine gelir ve yaptigi hatayi siz birbirinizi kaybetmeden anlar. biraz daha sabret, azcik daha yardimci olmaya calis bari, korkularini yenmekte zorlaniyosa belki faydasi olur? rest cekmek de ise yarayabilir tabi ama ters tepme olasiligini goze alabiliyosan. bak hayata da zamaninda ara verelim diye rest cekmisti, simdi toparlamak icin ugrasiyor. dikkatli olmak lazim :))

işte bende aynı şeyleri yaşadım bi kerede desen ki bugun neler yaptın halin vaktin yerindemi bi sor sıkıntın varmı diye hep tribal enfeksiyon hep derdi ama abartırdı üste çıkmak için.. telefonu kapalı olsa şarjı bitse ben burnundan getirirdim ama ama güven meselesi işte ailevi problemleri vardı ruhu yalnızdı öyle diyodum ben ona hep ilgi şefkat beklerdi ben hiç gitmedim onun şehrine hep o gelirdi bi kerede sen çağır derdi ha özlemezmiydim deli gibi özlerdim ve özlediğim için daha çok sarardım ona ama bende işte çok rahat görüşemiyodum ailemle sorun yaşamamak için hep kaçak göçek..
ayrıldıktan sonra bile benim şefkatimi aradı o kadar tehdit küfür hakaret etti ardından buramda elime bişe gelio kansermiyimdir diye bana sordu yani o benim için hiç bi fedakarlık yapmadığı için bitti ama hep bana sığınmak istedi elinin altında olayım istedi çünkü şefkatimi tanıdı merhametimi biliyodu..
sende git canım yüz yüze görüş umarım herşey güzel olur...

canım inşallahhhh ne güzel olur yaa düğünde atarız göbecikleri

ayyy cikicam da, rapunzeli gordum, cok merak ediyorum gunu nasil gecti, cikamiyorum :)))

uzun uzun yazdik tabi, kizcagiz yazilanlari okuycam derken yazamiyo galiba

yaaaa rapunzeeeeelll, nasil gecti kutsal persembe yazsana yaaaa!!!

sakınnnnnnnnnnnnnnnnn bak bu 15 yaş yöntemi olur işteeeee

evet evet, boyle kacir adami bence de, super bi yontem :)
ay bu cuk diye oturmuş ve çok güzel olmuşşşşş miskammm

O benmiş sen benımkısı.
canım zaman verene kadar ben zerre kadar elle tutulur gözle görülür eleştirmek ve kavga çıkarmak dışında bırsey yapmadım.Ne zaman derdim varsa ona sığındım sabırla dınledı senın derdın varmı demedım.Oda bana ruhun yanlız dıyor ama öyle bırseykı ben onda baba,sevgili,arkadaş,kardeş,küçük çocuk herseyı buluyorum .ailemleyken bıle ruhumu yanlız hıssedıyorum kendımı hıcbır yere aıt hıssetmıyorum ama nasıl bırseyse onun yanında içimi bir huzur kaplıyor onun yanımda olmasına gerek yok.yaşadıgı sehıre gıttım görüşmedi ama korkunç huzurluydum ilk kez ilişkim için olması gereken zamanda birşey yapmak adına gidicem.İnşallah güzel olur ama olmasada ben bu ilişki için en azından bırsey yaptım dıyebılecegım.Onun için değil kendı vicdanım için.

Evet rapunzel kk'da beklenmektesin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…