"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

o zaman buyuk dert gercekten :KK43:
allah sabir versin canim, umarim bi an once kendine gelir ve yaptigi hatayi siz birbirinizi kaybetmeden anlar. biraz daha sabret, azcik daha yardimci olmaya calis bari, korkularini yenmekte zorlaniyosa belki faydasi olur? rest cekmek de ise yarayabilir tabi ama ters tepme olasiligini goze alabiliyosan. bak hayata da zamaninda ara verelim diye rest cekmisti, simdi toparlamak icin ugrasiyor. dikkatli olmak lazim :))

Bencede rest çekmek çok tehlıkelı bır durum yanı adamına göre.Eğer adam ben herseyı yapıyorum ama yaranamıyorum rest çekiceksen çek deli gibi sevsemde gelemem restlere ben ,benımle bır derdın varsa oturulur konuşulur dıyen bırısı ıse rest çekmek sadece o adamı bır süreliğine bıle olsa kaybetmektır.Çünkü adam karakter olarak boyle bır seye terstır ve sen benden zaman istedin sen rest çektin şimdi acını çek der paşa paşa rest çektim ama pişmanım dedirtir.Ki çok fazla uğrasırsan belkı oda istiosa yapamayacak durumdaysa şayet geri döner ama o zaman zarfında sensızlıge alışırsa geri dönmez.Bende çektim ben de az önce yazdıgın hesap sorar gibi çok mesajlar attım her seferınde verdıgı cevaplar kavgaları doğurdu kavgalar uzadı ve gereksiz aylarca ayrılık girdi araya bence bekle eğer seviyorsa sen sabrettıgın ıcın gelecektır.Rest çekmene gerek yok bence.Benımkısı 28 yaşındayken reste gelemıyorsa 40 yaşındakı adam hiç gelemez.

Aman coşmuş burası!

katinamın elinde makasıııı kesemeeeez ah kesemezz! :KK9: Hoşgeldin katinam ben hiç yabancılık çekmeden okudum senin olayını nedense. Çümkü başımda bekarlığa alışmış bi 35 lik var:)))))

Kızlar toplantıya hazırlandım süslendim gittim şıkır şıkır, heyecanlanıyorum filann, sonra baktım bizimki yok! Bekledim gelir diye 10 dk 15 dk yok efendim yookk, yoklama alındı benimkiyle beraber bi kişicik daha yok herkes orda, bana bakarak diyolar ki gelmeyen arakdaşlardan haber var mı:)) dedim bekleyelim arkadaşlar belki gelir, yok yazdırmadım canişkomu. :KK55: Sonra efenim toplantı bitiyor ayaklandık biz, o sırada kapı açıldı tık, gözleri şişmiş, dudakları pofuduk olmuş biri geldi, tabi tarzannımmmm, uykudan uyanamamış, bu toplantılar da neymiş ofmuş yaaaymış, tişörtünü giymiş gelmiş tembel bebeğim:KK69:, biz de toplantıyı bitiriyoduk ay ne zahmet ettin filan dedik gülüyor, ve ben bayan arkadaşlarımla bilimum makyaj malzemesi alışveri konuştuğum için toplantı boyunca, çıkışta onlarlarlaydık:))))

Bir süslenme püslenme operasynum daha boşa gitti, ama uykudan uyanamamış hali çok tatlıydıııı öpesim geldi benim yaa, of yaaaaaa, offff yaa...:KK69:

O benmiş sen benımkısı.
canım zaman verene kadar ben zerre kadar elle tutulur gözle görülür eleştirmek ve kavga çıkarmak dışında bırsey yapmadım.Ne zaman derdim varsa ona sığındım sabırla dınledı senın derdın varmı demedım.Oda bana ruhun yanlız dıyor ama öyle bırseykı ben onda baba,sevgili,arkadaş,kardeş,küçük çocuk herseyı buluyorum .ailemleyken bıle ruhumu yanlız hıssedıyorum kendımı hıcbır yere aıt hıssetmıyorum ama nasıl bırseyse onun yanında içimi bir huzur kaplıyor onun yanımda olmasına gerek yok.yaşadıgı sehıre gıttım görüşmedi ama korkunç huzurluydum ilk kez ilişkim için olması gereken zamanda birşey yapmak adına gidicem.İnşallah güzel olur ama olmasada ben bu ilişki için en azından bırsey yaptım dıyebılecegım.Onun için değil kendı vicdanım için.

Evet rapunzel kk'da beklenmektesin.
birlikteyken güzel günlerimiz oldu lakin benim için ötesini yapmadı bende seçenek sundum 3 tane o son tercihi seçip çık hayatımdan dedi bende çıktım.. anlatsam ben destan olur böylesi daha hayırlıymış.. sende yanında huzurluysan o zaman o kadar yeme çocuğu biraz sabırlı ve anlayışlı ol canım giden zaman geri gelmiyo hele bişeyler tükenirse çözümü yok bunun...

kızlar son sayfayı okuyamadım çıkıyorum :KK55: öpüyorum hepinizi evden giricem akşama :KK6:
rapuşum hoşgeldin canımmm

Aman coşmuş burası!

katinamın elinde makasıııı kesemeeeez ah kesemezz! :KK9: Hoşgeldin katinam ben hiç yabancılık çekmeden okudum senin olayını nedense. Çümkü başımda bekarlığa alışmış bi 35 lik var:)))))

Kızlar toplantıya hazırlandım süslendim gittim şıkır şıkır, heyecanlanıyorum filann, sonra baktım bizimki yok! Bekledim gelir diye 10 dk 15 dk yok efendim yookk, yoklama alındı benimkiyle beraber bi kişicik daha yok herkes orda, bana bakarak diyolar ki gelmeyen arakdaşlardan haber var mı:)) dedim bekleyelim arkadaşlar belki gelir, yok yazdırmadım canişkomu. :KK55: Sonra efenim toplantı bitiyor ayaklandık biz, o sırada kapı açıldı tık, gözleri şişmiş, dudakları pofuduk olmuş biri geldi, tabi tarzannımmmm, uykudan uyanamamış, bu toplantılar da neymiş ofmuş yaaaymış, tişörtünü giymiş gelmiş tembel bebeğim:KK69:, biz de toplantıyı bitiriyoduk ay ne zahmet ettin filan dedik gülüyor, ve ben bayan arkadaşlarımla bilimum makyaj malzemesi alışveri konuştuğum için toplantı boyunca, çıkışta onlarlarlaydık:))))

Bir süslenme püslenme operasynum daha boşa gitti, ama uykudan uyanamamış hali çok tatlıydıııı öpesim geldi benim yaa, of yaaaaaa, offff yaa...:KK69:

oyyy kıyamam sana ya o günlerde gelecek ama tembelmiş baksana toplantılar ne diyor yazık uyusaymış gelmeseymiş .:KK1:

Aman coşmuş burası!

oyyy kıyamam sana ya o günlerde gelecek ama tembelmiş baksana toplantılar ne diyor yazık uyusaymış gelmeseymiş .:KK1:

kızlar bende çıkıyorum bana şans dileyin giremem bugün bır daha herkesi öpüyorum Allah hakkımızda ne en hayırlısı ise onu versin.

Aman coşmuş burası!

olsun cnm yinede görmüsünüz birbirinizi:KK8:

saçıuzunum msn e bekliyorum seni :)

Yettim bebek yettim!! :KK60:

straaw senin adına çok heyecanlıyım valla bugün topiğin 2. ilişkisi başlıycak hadi hayırlısı içime öyle doğuyoo, vajinusmus topiğine bakmıştım da eşiyle beraber olabilenleri sayıyorlardı liste yapıyolardı, burda da liste yapacak kadar çok olsun sevgilisi olanlar yaaaa!!! :KK61:

Yettim bebek yettim!! :KK60:

straaw senin adına çok heyecanlıyım valla bugün topiğin 2. ilişkisi başlıycak hadi hayırlısı içime öyle doğuyoo, vajinusmus topiğine bakmıştım da eşiyle beraber olabilenleri sayıyorlardı liste yapıyolardı, burda da liste yapacak kadar çok olsun sevgilisi olanlar yaaaa!!! :KK61:

hay allahım ya evlenip eşi olanın da böyle derdi oluyor işte... yani dert hiç bitmiyor demek ; biz yine şükredelim halimize... bence ciddi bir dert... allah korusun...

kuzum yaa süslenmen boşa gitmemiştir ; seninle vakit geçiremediğine hayıflanmıştır tosbaa da... ayy işte tam kahve fırsatı işteeee ; ayıltcaktın adamı ne güzel :)

çileğim bol şans sana... ama herşey istediğin gibi hızlı gelişmezse üzülme olur mu ; bunları hepsi tosbaaa çünkü... ama güzel bir akşam geçireceğinden eminim ben :KK34:

hayata ; ya aslında pek yorum yapmak istemiyorum sana ama hani geçmiş ilişkinle ilgili de biraz bilgim var ya galiba susamıycam :KK53: bence sorunu yaratan hep sensin... kusura bakma ama karşındaki insanı gerçekten yoran tarzda ilişkiler yaşıyorsun... hatta bak burdaki çoğu kimse de çoğu zaman tam olarak neye kızdığını ya da tam olarak ne demek istediğini anlayamadığını ifade ediyor... biraz empati yapmayı öğrenmelisin bence... tamam insanların değişmesi çok zordur ama kendilerini geliştirebilirler... bir de genel olarak kendini üstün görüyorsun karşındaki kişiden... elbette kendimize güvenmeli ; kendimizi sevmeli ve hatta beğenmeliyiz ama üstün değiliz... senin işin iyiyse başkasının başka bir özelliği iyidir... sonuçta sen hayatında bu insanı istiyorsan seni cezbeden bir şeyi olmalı... eksiklerini görmeye çalışmak ve bunları sürekli ortaya sunmak yerine bence güzellikleri görmeye çalış... biraz da anlayışlı olmayı denersen bence çok daha huzurlu bir ilişki yaşayabilirsin... unutma karşındaki de bir insan ve senden başka bir bedende yaşıyor... o yüzden kendine ait hayatı var ; zaman zaman senden daha farklı istekleri ; düşünceleri olması çok normal... bu görüşmeye gitmelisin ama ilişkide yaşadığınız sorunların nedenlerinin farkında olarak gitmelisin... hayır sen şimdi çocuk hala ocak almadı diye de kızabilirsin ; bana yemek yapacağını söyledi ama sözünde durmadı diye :) belki biraz abartı bir örnek oldu ama genelde böyle yanlış yorumlamalardan çıkıyor sorun... haddimi aştıysam pardon...

kızlar kaçıyorum ben ; jelibonla buluşucaz :)

katina yaa sana da hoşgeldin... aslında uzun yazıcam ama çıkmam lazım... miskanın fikirlerine katılıyorum... rest çekmekle ; ben yokum demekle olmaz...
sen ilişkinin tadını çıkarmaya çalış ; senle hayattan mutlu olsun ama senin de evlilikten biraz uzaklaştığını düşünsün... yani onla sonsuz hayat fikrinden uzaklaşmışsın gibi hissettirebilirsen belki paniğe kapılır...

neyse öpüyorum hepinizi...

Bencede rest çekmek çok tehlıkelı bır durum yanı adamına göre.Eğer adam ben herseyı yapıyorum ama yaranamıyorum rest çekiceksen çek deli gibi sevsemde gelemem restlere ben ,benımle bır derdın varsa oturulur konuşulur dıyen bırısı ıse rest çekmek sadece o adamı bır süreliğine bıle olsa kaybetmektır.Çünkü adam karakter olarak boyle bır seye terstır ve sen benden zaman istedin sen rest çektin şimdi acını çek der paşa paşa rest çektim ama pişmanım dedirtir.Ki çok fazla uğrasırsan belkı oda istiosa yapamayacak durumdaysa şayet geri döner ama o zaman zarfında sensızlıge alışırsa geri dönmez.Bende çektim ben de az önce yazdıgın hesap sorar gibi çok mesajlar attım her seferınde verdıgı cevaplar kavgaları doğurdu kavgalar uzadı ve gereksiz aylarca ayrılık girdi araya bence bekle eğer seviyorsa sen sabrettıgın ıcın gelecektır.Rest çekmene gerek yok bence.Benımkısı 28 yaşındayken reste gelemıyorsa 40 yaşındakı adam hiç gelemez.

evet canım gelmez reste hiç ben de gelmem zaten.az önce 2 kez konustuk :))) ben aradım zaten o beni arıycakmıs 2 dk ya işi bitince.bizim o kadar dostca bir ilişkimiz var ki,hiç numara ,kapris vs yok.dümdüz dmdirekt ,yekten bir ilişki.ben nazla kaprisle numarayla kendime bağlayacağım adam istemiyorum istemedim de hiç zaten.dün gece 2 de evden çıkmıs sabah 7.5 da hala rakı içiyormuş.işe alkollü gelimiş ve uyumuş beni de o yüzden aramamış.dün söylediklerim çok ağır gelmiş.kendini dağıtmış, toplayacakmıs.nasıl dağıttıysa kendini öyle toplarmıs.sadece vaktini ayarlayamamış,çünkü kendini hazır hissetmemiş.nasıl olacak, nasıl yapacağız vs diye düşünüyormuş.ama yasanmadan görülmezmiş.(kendini ikna etmeye çalıştı sanırım tüm gece.),ben hep onunlaymısım yanında olmasam da hep aklındaymısım,41 yasındaymıs,bosa gecirecek zamanı yokmuş,benimle eğlenmek için birlikte değilmiş,tabii ki hayatında ben olayım istiyormus.vs vs vs..dedım kı daha hafif konusamazdım çünkü tam olarak hissettiklerim onlardı.abd ye git kısmını sinirle söyledim ama diğerleri tam da söyleyeceklerimdi.neden ben hayal kurdum,neden buna izin verdin ,neden biz çocuğumuzun adı bile hazırken hiç bir şey yapmadın vs.ben hayal kurmadım sen de kurmadın gerçeklerden bahsediyoruz dedi.velhasıl kelam ben agır konusup delırınce çok alınmıs çok üzülmüş,alışık değil çünkü.hep sen haklısın eseklık benım dedı.dun de öyle diyordu.ve can alıcı bır mesaj yazdım ilk telden sonra ''SEN BENDİN VE EN YAKINDIN BANA BEN BUGUN ZIRLARKEN DE YİNE SENİ ARADIM,SEVGİLİMDEN DERT YANMAK İSTEDİM EN YAKIN ARKADAŞIMA :)AMA KİMİ KİME ŞİKAYET EDEYİM.UCUNDA ÖLÜM YOK NAZLI,İKİMİZ DE YAŞIYORUZ ,ÖLMEDİK,AÇ ACIK DEĞİLİZ.TEMEL OLAN BU DEĞİL Mİ ZATEN?COK DAGILDIYSAN ÖNCE SENİ TOPLAYALIM ,SONRA DA BENİ TOPLAYALIM OLUR MU?'' bunun üstüne sen neden kahırlı mesaj çektin diye aradı ben de kahretmedim,dağıldığını söylediğin için toplarken yanında olduğumu bil diye yazdım dedim.biliyorum zaten dedi.niye böylesin bir kaç gündür deyince de benim de bir insan olduğumu ve patlama noktasına geldiğimi söyledim.olay bu mahlade şimdilik.ama karsımdakinin bir erkek olduğunu ş(u 35 yaşımda Allah büyük konusturmasın her türlüsünü gördüğümüzden) unutmuyorum.teşekkür ederim hayata..

katina yaa sana da hoşgeldin... aslında uzun yazıcam ama çıkmam lazım... miskanın fikirlerine katılıyorum... rest çekmekle ; ben yokum demekle olmaz...
sen ilişkinin tadını çıkarmaya çalış ; senle hayattan mutlu olsun ama senin de evlilikten biraz uzaklaştığını düşünsün... yani onla sonsuz hayat fikrinden uzaklaşmışsın gibi hissettirebilirsen belki paniğe kapılır...

hoşbulduk,evlenmekten vazgeçtim dedim zaten :)) onun üstüne konustuk telde bi sürü,kendimi üzmemek için gerçekten de vazgecicem.yoksa kaptırıp depresyona girmem an meselesi.sağolasın

katinamın elinde makasıııı kesemeeeez ah kesemezz! Hoşgeldin katinam ben hiç yabancılık çekmeden okudum senin olayını nedense. Çümkü başımda bekarlığa alışmış bi 35 lik var:)))))

hoşbulduk canım,sana da kolay gelsin :)))

katinamın elinde makasıııı kesemeeeez ah kesemezz! Hoşgeldin katinam ben hiç yabancılık çekmeden okudum senin olayını nedense. Çümkü başımda bekarlığa alışmış bi 35 lik var:)))))

hoşbulduk canım,sana da kolay gelsin :)))

Sağol. :KK58:

Bence arama sorma, evliliğin e sinden bahsetme, belki adam özgürlüğünden vazgeçemiyor, evliliği kötü algılıyor, belki senin çok istiyor olman onun canını sıkıyor, belki ailesiyle yaşaması gerekiyor, belki de cinsel sorunu var.:KK30:

X