"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

yengec, evet canim, allah izin verirse, bi aksilik cikmazsa 1 ekim`de nisan var

bocuuukk, malum olay dedigin malumdur, bi yerinden baslamak lazim gelir

cilegim sikma kendini, a ah, deli mi ne.. neden isi ciksin, bu saate kadar haberin olurdu herhalde randevuya gelmeyecek olsa? (rapunzel sen buralari okuma, hatiralarin depresmesin) bu arada rapusum, senin nasil gecti acaba gunun, umarim olumlu gelismelerle gelirsin.

seilla nerde yaa, kuzucumdan hic ses cikmadi :26:

katina, valla cilegin dedigi gibi sartlar cok uygun gorunuyor, beni de sasirtti acikcasi direnmesi... ama ben senin yerinde olsam, evlilik muhabbetiyle kendimi bogacagima, iliskimin tadini cikarmaya calisirim. sonuca aslolan ask, bazen evlenmek sadece bir zorunluluk gibi hissetmek, bi sonraki adim olarak gormek ya da toplum baskisindan ibaret sebeplerle yapilabiliyor. belki de gercekten evlilikten korkuyordur, bu bi bahane degil, gercek hisleri de olabilir. bence, uzerine giderek ona korkmakta hakli oldugunu dusundurmek yerine, evlenince hayatinin nasil olumlu yonde degisecegini hissettirecek sekilde davranmayi deneyebilirsin. ona huzur veren kadin olmalisin, yaninda mutlu oldugu, onu didiklemeyen, destek olan, derdi evlilik degil de, sadece onunla birlikte olmak olan bi kadin.. elbette boyle uzaktan konusmak kolay, isin icinde kendim olsam belki zorlanirdim, belki de hic yapamazdim bu dediklerimi bilmiyorum. sadece iyi olabilecegini dusundugum nacizane tavsiyeler... umarim bi an once isler istedigin raya girer :)

sağol yengeç,aramıycam yapabileceğim başka bir sey yok ki zaten.

Katina her kelimesine katılıyorum miskanın.
miska 15 gün kalmış çok az kalmış cnm ya Allah bıran önce tamamına erdirsin.
Bende sinir olmuş vazıyetteyım dün konuştuk bugun adamdan ses seda yok.Hıcbırsey sormuyor mesaj attım ne yemek yapacaksın bana dıye gene cevap yok başıma ağrılar gırıyor resmen acaba gıtmekten vazmıgeçsem?

mrb kızlar nasılsınız?
Yengec canım dediğin gibi içimde bir boşluk oluştu benim ayrıldıktan sonra onu doldurmam gerekiyor.koca bulma konusundaki temennine katılıyorum ben de:))

çeku tşk ederim canım inşallah geçmişte bırakmayı başarabilirim ilişkimi
miska okumak için epey çaba sarfettim canım ama en sonunda başardım okudum hepinizin hikayesini:))
katinam hoşgeldinn canım 40 yaşını geçmiş konuştuğun kişi ve artık yalnızlığa alışmış buyüzden evlilik korkutuyor onu.bence sen değil bir başkası olsaydı da korkacaktı evlilikten.bence sen vazgeçiyormuşsun gibi yapıp onun tepkisini ölçebilirsin.belki ozaman seni kaybetmekten korkar.
strawberry çok merak ediyorum senin bu akşamki buluşmanı.inşallah güzel gelişmelerle gelirsin canım:))

hayir hayir, vazgecme. sonucu olumlu ya da olumsuz, mutlaka o konusmayi yapmalisin hayata, baska turlu silemeyeceksin aklindan uzun sure. mutlaka gidip konus bence ve sorun her neyse yuzles bununla.

ah miska zaten o benim yanımda en rahat,senin yanında kendim oluyorum çok mutluyum huzurluyum der hep,dedim ya herşeyden önce çok iyi arkadaştık biz,ben de onun yanında çok rahat ve huzurluydum.evet korku kısmı gerçek,iş vs bahanesi söyledi zaten dün.yani bundan daha rahat nasıl olunur baskasının yanında bilmiyorum ben.evlilikten hep o bahsetti yoksa ben sütten ağzı yanmıs biri olarak gayet temkinli davrandım.ama bi, süre sonra kaptırdım kendimi.zaman zaman hiç konuşmadığımız da oldu .yine o geldi bu konuya.benim en büyük derdim o gün bu gün şu gün deyip verdiği sözleri tutmamıs olması ben zorla söyletmedım kı ona beni ailesiyle tanıstıracagı zaman ben artık hiç beklemiyordum silmiştim kafamdan tanısmayı demıstım çunku ben hıc ustune dusmedım onun.benım delirmemın sebei eylül deyip daha gecen hafta eylül daha bitmedi ki deyip hala noktanın ucu kadar bir girişimde bulunmaması.dün geceden beri hiç konuşmadık.bilmiyorum ne olacak.ama aramıycam.korkum benım de bu sürüncemeden dolayı hevesımın kalmıyor olması bir de.yorumun için çok sağol.

Hayaata gerçekten üzülmek istemiyorsan bence sende ondan vazgeç. Arkadaşın senin falına bakmış. Belkide senin yüzüne karşı söyleyemediğin şeyleri dile getirmiş. kıymet bilsin seni istiyorsan gitme onun yanına.

bence geçirdiğin onca sıkıntı aydan sonra senle ilgileneceğine yine umursamaz davranıyor. o seni umursamıyorsa yl yakınken sende yavaş yavaş kendini çek...

bu adam seni çok üzecek..

yengec, evet canim, allah izin verirse, bi aksilik cikmazsa 1 ekim`de nisan var
miskam çok sevindim yaaa ne güzel ben bilmiodum nişan olcağını bu kadar yakın zamanda :)) Allah tamamına erdirsin canım bi yastıkta kocayın darısı başımıza olsun
bizde artık 1 ekimde saç baş yaptırır topikte seni beklerissss

hayir hayir, vazgecme. sonucu olumlu ya da olumsuz, mutlaka o konusmayi yapmalisin hayata, baska turlu silemeyeceksin aklindan uzun sure. mutlaka gidip konus bence ve sorun her neyse yuzles bununla.

ben tam tersini düşünüyorum. Yüzleşmek sadece kendimi kandırmak olur. onun peşinden koşmak olur. ben olsam gitmem onun ayağına.

suskun_sultan gelme şansı yok 6 aydan önce ıstanbula hıcbır sekılde dun akşam korkunç derecede ıyı davrandı herseyı alttan aldı kesınlıkle gelmelısın dedı fakat sabah 8de işden çıktı 24 saat çalıştı buyuzden uyuyor olma şansı var ama uyumama şansıda var bılmıyorum kı güvenemıyorum kı bu kadar zaman sonra konuşmadan da güvenemeyeceğim sanırım.
Ve fal bakan arkadaşımın arkadaşıydı benımkısını hıcbır sekılde tanımıyor ama bazı dediği şeyler var ve gerçektende dün olacak dıye söylemişti oldu.Ama şuda var eger bırseylerı bılebilme yetisi olsaydı kendı hayatı düzende olurdu diye düşünüyorum.

Mska bende aynı seyı düşünüyorum ama hıc degılse şimdi içimde şu var görüşünce olacak oraya gıdıpte üzülmekten korkuyorum.Bi mesaj atsa rahatlayacağim bakalım.

Birde şu var bu adam istemese istemez çevresınde kızlar var,bır sürü insan var ama hayatını düzene soktugu anda yaşamıma gırmek için çaba sarfetmeye başladı ben sorun yapsam da kavga ettık gel burada düzelelim dedi doğru da görüşmeden normal konuşamayacağız.Hemde ben bu kadar basit değilim o kendını kıymetli kılmaya çalıştıgı anda ben hayatından çıkmış olacağımı çok iyi bılıyor.

Son düzenleme:

Cnm nişanlanıcaksın demek 1 ekimde dilerim çok mutlu olursun
katinam için dediklerine katılıyorum.huzur veren,onu mutlu eden kadın olmak bu bu bencede

hoşbulduk yasemen sağol.o zaten beim bir şeye hevesim kalmayınca vazgeçtiğimi biliyor.yapabileceğim tek şey aramamak,buluşalım diuince buluşmamak zaten başka bir şey de yaptığımız yok ki..her gün 5 sefer arayan adam geceden beri hiç aramadı.

merhaba arkadaşlar.ben arada uğrardım bu topiğe ama bayadır uğramamıştım.
hala beğenilen biriyim öğrenciyim ama yalnızım.değişen bir şey yok

tesekkürler hayata.inşallah senin de yoluna girer.

eskiden kız arkadaşlarımızla sevgilimizi aramamamız gereken ama kendimizi tutamadığımız zamanlarda birbirimizi arardık.ben de delirdikçe buraya geleceğim artık:)

hayata senin ki biraz kaprisli galiba?? sende fazlamı alıngansın? ama bu kadar takma kafana desemde bende aynı durumda olurdum heralde belirsizlik çok zor ama git yüz yüze görüş ne olucaksa olsun :44:

yasemencim hoşgeldin canım..zaten sorun o boşluk ama şuan için hayatına yeni birini alma daha çok yeni tabi yıldırım aşkı olmadığı sürece :)) yani ben alışamadım mesela başka bi erkeğe dokunabilme düşüncesine ama geçicek biliyorum boşluğumuzu burda pozitif olarak doldurucaz inşallah destek olucaz birbirimize sonra gelsin aşk aşk aşk he heeeyttttt

canlarım msg attım görüşüoruz di mi yazdım evet görüşüoruz yazmış, çok şükür rahatladım..
miskacım şimdi iyiyiim msg attım ya rahatım, ohhh beeee :)
nişanına da az kaldı tatlımm, bi olsa da fotolarını görseeekkkk, bi de nişan kurdelenden istioruzz unutmaaaa :)
yengeçcim, yasemen çok tşk ederim kızlar, herşeyi anlatıcam hiç merak etmeyin, inşallah bugün sevgili oluveririz tez elden
katinam cnm zaten ben sana bekle dedim ama biliorum ki beklemek çok zoorrrr, ben bi görüşmeyi bile beklerken stresten mahfoluorum sen nasıl rahat edesin kii... ama miska çok doğru bişey söylüor, yapabiliorsan anı yaşamaya bak, ilişkini kendine zehir etme, sabırlı olmaya çalış cnm benim, herşey yoluna girecek inşallaaahhhhh :)
hayata senin ki kapris yapıordurrr, daha msg atma cnm, üstüne düştükçe saçmalıor bu erkeklerrr, ahh ahhhhh artık onlar naz yapıor biz deil, nerde o eski günleeerrr

Son düzenleme:

Canım zor biliyorum sabret demesi ama sen de biraz sessiz kal bakalım.üstüne gitme bir düşünsün bakalım belki hata yaptığının farkına varır.kızların dediği gibi de yapabilirsin evlilikten fazla bahsetmeyip onun senin yanında kendisini mutlu,huzurlu hissetmesini de sağlayabilirsin.ama önce biraz sessiz kal bence bakalım ne olucak?

yengec adamın benım yüzümden dengesi kalmadı.Sürekli açıklama bekleyen bır ınsan halindeyim mesela yolda yürürken yanımda telefonla konuşuyorsa nıye benle ılgılenmıyor moduna bağlayabılıyorum 5 dakıkada adamda artık yeter moduna geçmişti bır ara sonra da benım bır sürü sorunum var bende degerlıyım demeye başladı ben değerlıyım demeye başladıgı anda ben farkettım kı hakıkaten değerlı ben bıraz kaprıslı,şımarık ve alınganım galıba kızlar anlattıklarımdan daha ıyı yorum yaparlar gerçi.
Aynen oyle gıtmeyi düşünüorum çünkü o memur olmak ıstıyor ve memurlugunu yakmamak için en az 3-6 ay arasında görev yaptıgı sehırden çıkamayacak durumda ama mesaj atmaması beni düşündürüyor acaba dıyorum gıtmemi istemiyor mu ? Ama istemese dün akşam nıye ılgıyle ne zaman gelceksın benım ıcın problem degıl saat kaç olursa olsun ama gel beklerım ben vs demezdi belkide uyuyor yorgun dıye bılmıyorum dıyorum ya kafam allak bullak durdukca kuruyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…