"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

a gitmemişsin canım inanırım valla dün sacma dediğime bugün tüh ya keşke diyorum olabiliyo yani aslında hazırlanmakta lazım

ohh en güzelini yapmışsın canım kullan tabi senden kıymetlimi tospik sana yenilerini alır artık çamaşırlarıda nhazırda tut bence sizin kahvenin sonu nereye varacak bilemiyorum artık

ay kizlar, guldurdunuz beni yine bal kupleri :))

once sunu belirtmeden gecemiycem ki, ben de bugun regl oldum!! gercekten ayni ortamdaki kadinlarin birlikte regl olmasi durumu dogru, biz yurttayken 7 kiz birlikte olduk 4 sene :)) simdi de ayni sey sirketteki kizlarla oluyo :) sizinle de denk gelince yok artik dedim ama oluyomus valla :)

eylulum seni cook seviyorum ben yaa :)) cektigin fotolari incelemeye vaktim olmadi henuz ama cok merak ediyorum, firsat buldugum an hepsini teker teker incelemek istiyorum. bi gun birlikte fotograf cekeriz belki, gercekten beni acayip keyiflendirir bu :) guzel dualarin icin de cook tesekkur ederim guzel gozlum :***

duvara tirmanma konusuna da ayrica guldum :)) adaylarinizin kimliklerini tespit edip, sizin adiniza konuscam hepsiyle, o olcak.

su ceyiz olayi bende de hic olmadi ya, muhtemelen hic olmiycak da.. ben evime oturduktan sonra, yavas yavas, ihtiyac duydukca alicam her seyi, ugrasamam oyle onceden alip alip bi yere yigmayla. bi de kurulu duzenli evim var, muhtemelen onun da verdigi bi genislik, bi rahatlik hali soz konusu :)
amaaaa ic camasiri deyinceee, orda dururum :)) ben sokaga bile cikmam icimde cirkin camasirla en az 150 donum vardir kesin :))) ayy, evime hirsiz girdiginde gecen sene, etrafi felaket dagitmisti, camasirlarim dort bi yana sacilmisti cekmeceleri dagittigi icin. igrenmis, hepsini cope atmistim, milyarlik camasir attim resmen, bak aklima geldi yine icim acidi... neyse, ceyizimi sadece don sutyenle doldurcam vel hasil-i kelam :))))

ayy miskacık bende alıp alıp duruyorum gözüm doymuyo çamaşıra ama şöle bi durumumuz var annişle ben alıp giyiyorum oda ben daha giymediysem ceyiz die kaldırıveriyo ya ben giycem onları diyorumm evlenince giyersi diyo anne diyorum insanın başına heran herşey gelebilr bennimki hazırlıklı olmak mevzusu diyorum kızıyo banaaaaaaaaa

Selam kızlaarr
Bugün iyiyim dünki halimden eser kalmadı. Eylülüm cidden çok nazlıyım ben yaa, benle evlenecek adama acıyorum valla bu yüzden. Belki de şıp diye anlıyorlardır da ondan uzak duruyolardır
Ay bütün yazacaklarımı unuttum yaa seillaaa bana bıraktın unutkanlığı

hahaha sana kolay gelsin cekummmm ama korkma gecici bebem panik yok derin bi nefes al ver toparlarsın ii olmana sevindim bak yok canım bizde bi sorun yok adamlar deli

Ahhh neredeee o günler. Uyuz o o bir uyuzzz!!!

:)) hastasınız birbirinize

Son düzenleme:
Bu arada ben de regl oldum ama bitti bugün.
Miskaa çok sevindim sanaaa eniştemiz dayanamamış gelmiş, ne heyecanlıdır yaa vakit geçmek bilmez sana.
Böcük senin bücürük şanslarını kaybediyor, sevgilisi olabilir bence
Seilla inşallah o boşaltılan yerlere yenileri gelir inşallah :)
Çileeekk senin kafana da bi saksı düşmesi lazım, kendine gel de aday adaylarını değerlendirmeye al hemen, yoksa üzüleceksin. Belki de o çocuk seni başından atmak için arıycam dedi ama bence aramıycak ( (inşallah kızmazsın bana ama böyle olacak)

oyyy kızlar ne çabuk ilerlemiş sayfalar kaynatmışınız bugun hiç iş yapasım yok vakitte geçmiyo :89: ben bugun yaramazlık yapıp farklı şehirde olan bi arkadaşıma sabit hattan benimkinin numarasını çaldırttım teli açıkmı değilmi diye açıkmış anlamışmıdır ben olduğumu acaba hı?

:)) bebüük ben de seni seviyorum inşaallah nasip olur ayy nasıl isterim foto çekebilmeyi,şöyle topikçe toplaşsak,kızlar modellik yapsa gezsek,çeksek,sohbet etsek:))

ya bak nasıl da tahmin etmişim,sende cevher var diye..ya ben kendine çamaşır alırken bile utanan sıkılan biriyim,zaten öyle süslü püslü olmadığım için bana hep sade şeyler gösterirler,geçen aklıma geliverdi işte evlenince daha güzel şeyler giymeli diye..ee neler var diye gidip soramıyorum,daldım hepsiburada'ya vb.baktım biraz:)bu konuda öğrenmem ve almam gereken şeyler var:)çeyiz namına bir çöpüm bile yok,küçükken annem birşeyler hazırlayacak olurdu kadını azarlardım ya ben evlenmicem diye:)) ya da modası geçer istemem derdim:)şimdi hiçbirşeyim yok,amaan miskacım düzgün birini bulup evlilik yoluna girelim de alınır şükür çalışıyoruz hepimiz,bazı şeyler de varsın evlendikten sonra alınsın,tek çöpüm bile eksik olmasın gibi bi takıntım yok..yeter ki yanlışa adaylar noktasında düşmeyelim..

bende yıllardan beri çeyiz yığdım modası geçti artık bıraktım almayı ama don hastalığı bende de var içim kaynıyo çok sefiyom

bence anlamamıştır ne zaman ayrılmıştınız ki siz

bence anlamamıştır ne zaman ayrılmıştınız ki siz
canım mayıs sonu ben bitirdim ama severek bitirdim yani çok zor günler geçirdim ama o 3 ayda bana çok kötü şeyler yaşattı şimdi 17 ağustostan bu yana 1 kere msnde konuştuk ve sonunda konuşma gene sinirle bitti mail attım ve bi dahada aramadım o bana 1 hafta önce ben veda ettiğim son kişisin dedi 11,45te uçağım kalkcak vs.8 tane msj atmış sonrada gittim bu dünyadan gayrısına selam olsun demiş ödüm karıştı öldürcekmi kendini diye ama bişe yazmadım şimdide öle çaldırasım geldi arkadaşıma dedim işte :26:

Don hastası Yengec ne yapmaya çalışıyosun? :)) Açıkmış telefonu eee? :)))

seilla hastayız ama birbirimize mi bilmiyorum kafadan hastayız gibi geliyo bana.

Bana annemim aldıklarının da modası geçenler var hatta otantik olanlar var kurmalı saat var mesela her gün kurulması gerekiyo ben unutuyorum o yüzden duruyo öyle:))) Müze açıcam bi gün.

kız rapuşş sana niye rapuş diyolar bilmiom ama güldürdün beni heee sen o saati anacığına bırak bana saat gerekmez de aman sabahlar olmasııııınnn deee

telefonu açıkmış işte o kadan ötesi yok zaten bi dona servet harcıyom bide ruja

Hıı okudum şimdi derdini, kendimi öldürücem havasına girer mi ölüdürücek adam, yemiş seni be yaa:))
Donlarının lastiklerini bağla kafasına bi şaplat kendine gelsin.

Saati kaldırdım gözümün önünden zaten sesine de gıcık olurum tiktak tiktak zaman geçiyo bilmiyoz sanki o da orda tiktaklamasın.

Bu arada 150 don ne demek yaaaa:))))) Yeni ayıldım misaka yaa naptın sen kızım yaa.:))) Bi oda dolusu don vay anasını... Ben de kendimi çamaşır manyağı sanıyodum 20 donla:))))) Spor don arıyorum ben bi de spor don diyorum bakıyolar bana çamaşırcılarda ne diyo diye. Hani böyle atletik gösteren filan diyorum:))))

Bu arada saçlarım uzun ve saçı çok severim, saçı seveni de sevrim:)) O yüzden ilk zamanlar avatarımda Rapunzel ve o salak sevgilisinin resmi vardı ondan diyolar rapuş diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…