"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Evet böcük de daha kısa kolay oluyo demişti yazcaktım unutmuşum:)

unutma beni yaaa ; zaten canım sıkkın acabiyim ; hararet yaptım :84:

off ben ayın 18ini bekliyorum kızlar ; Mars aslan burcuna geçiyormuş... ve yalnız koçlar için hareket başlıyormuş... uzun zamandır yapılan onca çalışma ve hiçbir hareket üzerine birden ani değişiklikler olacakmış ; havada eğlence uçuşacakmış... 18 Eylüle kadar idare edin beni ...:26:

kızlarrrr yorumlarınız ve beni düşündüğünüz için tşk ederim ama benim küçük tosbaa(rapuşun ki büyük tosbaa bu arada ) bana faceten gene kızdın mı bana yazdı, sabahtan beri sinir harbi yaşadığım halde yok kızmadım yazdım
akşam seni arıycam yazdı, olur cnm dedim ben de, arıycak yaniii
bu arada iç çamaşırlarına benim de merakım çok fazlaaaa, bi de evli olsam neler alırdım kimbilirrr

Son düzenleme:
ben çok hassas ve merhametli bi insanım hani naparsa yapsın ona karşı kayıtsız kalamıcağımı düşündü yıllar boyu onun için beni yemeye çalıştı :))) donlarımın lastiklerini onun kafasına şaplatmam en büyük ödül olur ona hah ucunda don var sonuçta

Bu arada saçlarım uzun ve saçı çok severim, saçı seveni de sevrim:)) O yüzden ilk zamanlar avatarımda Rapunzel ve o salak sevgilisinin resmi vardı ondan diyolar rapuş diye.
ben rapuşu çok sevdim ve kulağa çok hoş gelio hemde söylemesi güseeeelll rapuşummmmm

valla bana saçıuzunaklıkısa diye hitap etmek zor geldiği için rapuş diyorum
evet böcükümm aynen de öleee

rapuşumm bugün tam formundasın maşşallaahh hahaaahaaa don lastikleriyle kafasına vur demişsin ya o kadar çok güldüm ki haaahaaaaa
bu arada yengeçcim korkma bunlar klasik blöfler söylerler ama yapabilen az çıkar yapan da allah korusun ama zaten ben intihar ediorum die haber vermezz
eylülllllüüümmmmm demek çeyizz heee, kız sen birini mi buldun yoksaaa, ne bu çeyiz ve özellikle don merakıı :

Bu topikteki arkadaşlarla aynı kaderi paylaşıyorum ben de.tek fark siz çok pozitifsiniz kızlar bense özellikle bu aralar çok mutsuz...birara gene okumuştum bu konuyu ama yazamamıştım.Dilerim burda yazan bütün kızlar bir gün beyaz atlı prensine ulaşır

off yaa boşverin tosbaları filan ben Aamir'i istiyorum yaaa

bu arada çileğim bir gelişme var demek... hayırlısı olsun diyelim en iyisi :)

yaa dün iş yerine bir arkadaş kına getirmiş ; beni de 2-3 kere aradılar gel diye... meğer kendilerince dilek kınası diye birşey icat etmişler onun için çağırıyorlarmış...
ben de sol elime yaptım ; şimdi ara ara avcumun içini görünce ; gülesim geliyor :) nelere umut bağlıyoruz yaaa...

rapus`u bilmem ama, eski topikte sana ilk rapunzel diyen benim, yedirtmem isim anneligimi!

ankara memleketim zaten, bi ayagim da orda, her geldigimde bi merkezi liseye gidip tosbaa arasaammm. takriben sen menepoza girmeden bu isi hallederim kusum, bana birak sen :)

eylulcan sen bana sor ya donu pacayi :)) kurdeleler, satenler, danteller, tuller havalarda ucusur :)) rapunzelim, spor don olayina da cok guldum, bende 10-15 tane var spor don

gel sen de takıl bize... ara ara biz de mutsuz oluyoruz ama daha çok eğlenmeye bakıyoruz... niye biliyor musun çünküüü ;

"gülümse ; erkekler pozitif kızlar sever"

yaaa don muhabbetinden eksik kaldığımı farkettim... ben şort şeklinde donları olan takımları çok beğeniyorum; kumaşı da saten ya da şifon olacak :82:

heheh supermisss bu :))

böcüğümm tşk ederimm, lütfen benim için dua edinnn o kadar çok istiorum ki bu işin olmasınııııı :78:
yasemen hoşgeldin cnm aramıza, böyle güldüğümüze bakma arada bir geliorlar işte böyle eğlenioruz ama emin ol burası insanı umutlandırıor, mesela ben sabah kötüydüm ama kızların sayesinde (bi de küçük tosbaamın ) şu an iyiyim :)
sen kaç yaşındasın cnm, ne iş yapıorsun?
yengeç cnm ben bursalı deilim ama bursada 4 sene çalıştım, sen bursalı mısın??

yaa ben hep sizin için dua ediyorum zaten :)
sonra da sıra kendime gelince kısa kesiyorum ; ondan mı olmuyor bişi acaba ; illa detay mı vermem lazım ki :26:

böcüğüm ben de hepimiz için dua ediorum, allah hepimize tez zamanda hayırlı bir eş nasip etsin inşallaaaaahhhhh....
rapuşumm dantelli pembe bir takım nasıl oluurrrr

Çilekim şu yaz tatili boyunca her face'i açışımda kaç ilişki durumu güncellemesi,kaç nişan fotosu,kaç gelinlik gördüm söyleyeyim mi? :)) ondan öyle esti çeyiz yapmak istiyorum diye,yani Rapu gibi düz duvara tırmanmama az kaldı demiyorum,kibarca çeyiz diyorum bacım:))
yaa dün açtım face'i,ünv.den bi kız ark gelinlikli fotolarıyla arz-ı endam ediyor,eski ark.lardan biri durumunu nişanlı yapmış,foto filan koymuş..sonra ünv.den başka bölümden ark nişan törenini koymuş..hepsine hayırlı olsun demek hem güzel hem artık acıtıyor ya,kaç yaşına geldik çeyiz hazırlasak güzel olmaz mıydı yani?? hee unuttum dün sabah da ilkokul ark. aradı,birbirimizi face'ten bulmuştuk,ctesi düğünüm var diğer ark.ları da çağırdım gelirsen mutlu olurum dedi..ya ne diyim ben daha yaaaaa((

bu arada böcüüm,ben de boxer daha çok seviyorum,ama kızlar hani ayıp olcak biraz özür dilerim de eşinize karşı giyeceğiniz takımlar vs dışında satenmiş naylonmuş giymeyin(onları da kısa süre giyceğimiz için sorun olmaz sanırım:))çünkü kumaş pamuklu olmazsa genital bölge hava alamadığı için bakteri ve mantar oluşumuna çok açık oluyor,sonra rahme ulaşıp doğal florayı bozabiliyor Allah korusun..bi de böcüküm,hayırlı olanın ne zmn geleceğini bilmiyoruz ki..ben de dua ediyorum tümmm kk topik arkadaşlarıma diye,Allah kabul buyurur inşaallah..

150 don ha,ay ben de orayı anlamamış,hemen geçmiştim,,ay miska bi donunu bi dahaki giyişine kdr kaç gün geçiyor yaaaaa:)))

yasemen hoşgeldin,duana amin diyorum:) her zaman coş coş değiliz ya,bir hayata ve suskun'umuz var zaten,her okuyuşumuzda biz de dert babası oluyoruz onlarla..bazen iyiyiz bazen kötü,ama ümit kesmiyoruz!

çilek bak temkinli ol canım ya lütfen,ben bu taylıya çok güvenemiyorum,Rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin,olmayacağı varsa üzülmeden başka birini bulursun inşaallah..yani hayırlı birini..

ay bu arada ben bu rapuş meselesini tam bilmiyodum,okurken baktım birileri birilerine Rapunzel diyip duruyor,leeyyn kim ki dedim,nick.lere bakıyom rapunzel yok,sonra çaktım köfteyi saçı uzun olan arkidişceğizimize söylüyorlardır diye,ben de rapuş pişşt dedim baktım bi Rapu ses verdi,hıh dedim buldum kendüsünü:)))

küçük böcük çok tatlısınız canım enerjinize bayıldım:)))
strawberry canım 28 yaşındayım memurum ailemden uzak bir yere atandım....çok yalnızım ben burda kızlar tek arkadaşım bile yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…