"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

ben geldimmmmmmm rapus dedim sana bu platonikten bi cacık olmaz takınmış yinme en kasıntı ifadesini salın salına geciyo toplantıları varmış ben farkettim ama öle değilmişim gibi yaptım buda göz ucuyla beni süzdü burdayım demek için bi sesini duyurdu sonra ben kafamı kaldırıncada güya hiç benle alakası yok gibi davrandı tınnnnnnnnnnnnnn yani cokda tın ay nasıl itici geldi gözüme anlatamam bizamanlar yüreğimi hoplatmıştı sanki bu adam iyice temizliyorum etrafı yer acıyorum yenilere :80:
ayy siz biraraya gelince ben günlerime bi baktım birazcık daha vaktim var benim
yine birarada yine biz bizeyiz bakıyorum daaa:)

Selam ballar böcüklerrr:KK71:

eylülümmmm ama sen bilmiorsun biz onunla facebooktan konuştuk, ben size sölemedim :KK30: arıycam dedi görüşmek için, ama hala aramadı, ben de hayaller kurarak aramasını bekliorum bön bööönnn :97:
Kız çilek allah seni ne etmesin,aferin sana aferin:KK4:bana alınmayacağını düşünerek,sadece dışardan bakan bir ark olarak fikrimi söyleyebilir miyim?kesinlikle üzülmeni istemediğim için söylüyorum canım..çileğim,bu taylı bana dengesiz gibi geliyor,biliyorsun zaten geç olgunlaşıyor erkekler..seni önce içip içip sapıtan o adam demeye dilimin varmadığı arkadaşı için kırdı,yaraladı,şimdi görüşebiliriz diyor..neyi,kimin keyfini bekliyor acaba? yoksa bu olaydan sonra biz temiz başlangıç yapmadık derken,haa bu kızla artık evlilik biraz zor,ama çok da beğenmiştim be biraz takılalım mı demek istiyor..bak sen onun bir lafıyla altüst olabiliyorsun,önüne çıkan fırsatları elinin tersiyle itiyorsun..bu konuda kesinnnnnnlikleeee katılıyorum miska'ya..yapma böyle bak Allah korusun bir gün etrafımızda hiç kimse kalmadığında ne yapacağız?birçok kızın etrafında bir aday dahi yokken bu tavır niye?sebebini biliyorum,insanın aklında biri varken başkasına bakamıyor,düşünemiyor..ama malesef bu kızlar için geçerli,erkeklerde yedek kulübesi dolu genelde.onun niyetini öğren önce,senle vakit geçirmek mi istiyor yoksa ciddi mi hala?ve hayatınızda o adam varken bunu nasıl becereceksiniz?boşuna seni oyalayıp mutluluğuna engel olmasın..ciddi cddi bi düşün canım bunları..

miskaaaaaaa,gözün aydın bebeeemmm,ay ne romantik yaaaa ben de istiyoruuuuuuumm:KK43: beraber geçireceğiniz günler süper geçsin musmutlu geçsin,dadından yinmesiiiiiiin:KK9: çilek için yazdıklarından dolayı tebrik ederim,bu kadar güzel anlatılırdı anca:KK19:

tüm destek verici yorumlarınız için cok teşekkür ediyorum kızlar böcükü merak ediyorum cünkü o gördü bücürükü:)

eylğllüm hoşgeldin canım özlüyorum seni valla umarım soyadın değişir yakn zamanda güzel gözlerin gibi renklenir hayatında akşam bakamadım ama sitenide inceliycem mutlaka

seillaaaa:KK16: 1.olarak şunu söyleyeyim:biz niye görmedik bücürüğü,böcük nasıl gördü,kıskandım hee haberin olsun,merak ediyoruz zaten hepimiz adamı,uluorta söyleme böyle:97:
2.si ben de sizi çooooook özlüyorum,sana ve miskaya güzel dualarınız için teşekkür edip içten,kocaman bi amiiin diyorum,her zaman dualarımdasınız,yakında güzel şeyler olacak inşaallah Allah'ın izniyle..:26:

böcüüüümm,canım düzgün bi altyazı bulamadım ya,sn adamın aşkından ölüp biterken ben daha çok merak ediorum,ama netten izlemeye kalksam sanırım 72.dk.dan sonra mı ne durduruyorlar,e film 3 saat,of nasıl bekliycem o kadar?ben bi daha bakim netten ya..bu arada gözlüklü için katılıyorum,bence artık bu kdr çabalamaya değmez,kör olsa görür ayol,ne kadar uğraştın ettin,bence görüştüğü biri var ya da elektrik alamadı,hayırlısı olsun,etrafına iyi bak gönlüne göre birileri vardır da sen göremiyorsundur onun yüzünden belki..

ceku,daha iyisindir umarım.
sanki bişeyler daha yazacaktım ama unuttum:90:şimdilik bu kadar olsun..

herkesi öperimm:KK54:

Temizle canım temizle kocamaan bi yer aç da kocaman bi aşk gelsin otursun İnşallah o yere. Kompleksli mi bunlar acaba böyle kasılmaz normal insan yahu! Bütün olasılıklar (bütün kızlar) onların olsun istiyorlar bence o yüzden bööyle beklemede gibi duruyorlar. Hepsini isteyince de hiçbiri olmuyo tabi. Açgözlü bunlar aç! :))

eylül yeni gelene yüz ver demişsin de canım o benden küçük sanırım yaşını bilmiyorum ama aramızda 3-4 yıllık bir çalışmışlık farklı var. Hem tospaaya taktım kafayı ben. :86:

ay bu arada ben de dün,tam 1 hafta erken regl oldum,neden acaba ya? bunalıma giriyorum da benim mi haberim yok..bu kadar gün oynayarak başıma gelmesi herhalde ya 1 ya 2 kez oldu onlarda da acayp üzgündüm,mahvolmuştum..ama şimdi şükür diyorum görünrde birşey yok gibi her zamanki şeyler dışında,ben bişeyleri içime dert ettim de haberim mi yok?? off yaa:KK43:ne olur kötü birşey olmasın..

seilla salla gitsin canım..Rapu yazıyı beğendim..öğrendiğim birşey varsa o da erkek net olacak arkadaş,ya gamzenke kızıyor ediyoruz ya liseli gibisiniz diye,biz artık kaç yaşına gelmiş insanlarız,açıkçası bu yaştan sonra oyun kaldıracak halim yok,net olan bi adam gelsin şekildeki gibi götürsün artık bizi yaaa:KK4::90:

eylül hoşgeldin bebikim ya böcükümkle konuşurken muhabbet o yönde gelişti gösterdim şimdilik biraz ara verelim sana gösteririm bi ara canım
filmi baktın bulamıyosun hayatım zor olacak senin içim bi adres yolla bana hemen dvd ye akatraıp yollarım sana no problem:))
netten izlemek zor oluyo
veee umalımda hayırlılarımız kimse birana önce karşılaşıp soyadı değişikliği yapalım

eylül yeni gelene yüz ver demişsin de canım o benden küçük sanırım yaşını bilmiyorum ama aramızda 3-4 yıllık bir çalışmışlık farklı var. Hem tospaaya taktım kafayı ben. :86:

hmm anlıyorum fakat ne zmn ne olacağı belli olmaz di mi? o zmn netleştirin rapu yaa,sinir oluyorum böyle bi görün bi kaç oyun oynayan adamlara,yahu yaş kaç oldu ben artık oturup tencere tava almak istiyorum karacadan hisardan:) koltuk bakmak istiyorum,yatak örtüsü,gecelik iç çamaşırı filan
:KK9:böcük görmesin ay benim de mi duvara tırmanma vaktim gelmiş nedir:KK60: Allah'ım tez zamanda çeyiz düzmeyi nasip et,acayip hevesliyim ya,şu çeyiz topiklerine bakmak geliyor içimden artık ama içeri almıyorlar dermişim:KK60:

Merhaba aşk çiçekleri!

Kavuşanlar ayrılmasın ayrılıp da kavuşmak isteyenler bir an önce kavuşsun, kavuşacak adam bulamayanlar tez vakitte bulsun dileklerimle sizleri selamlıyorum.
.

ne güzel dileklerbunlar böylee :KK54:

yavrucuum napıyorsun ; neşenden bana da veeer :KK37:

ayy çok uykusuzum ama napiim kendimi salmamak için motive ediyorumm:KK37:
sen napıyosun demicemm:KK1:
böcüküüümmm, canını sıkan herbişeyii şuan kenara atıp düşünmüyosunn
ve seni iyi hissettirecek şeyleri düşünüyosun hemenn
sora kendine gelince diğer konulara dönebilirsin istersenn:KK76:
(belki birazcık bilinçaltına itilmesi gibi olsada, geçici olarak çözüm oluyor, hem sonra kendini daha güçlü hissettiğinde mücadele edersin o düşüncelerle, o zaman daha verimli oluyor insann:KK51:)

eylül hoşgeldin bebikim ya böcükümkle konuşurken muhabbet o yönde gelişti gösterdim şimdilik biraz ara verelim sana gösteririm bi ara canım
filmi baktın bulamıyosun hayatım zor olacak senin içim bi adres yolla bana hemen dvd ye akatraıp yollarım sana no problem:))
netten izlemek zor oluyo
veee umalımda hayırlılarımız kimse birana önce karşılaşıp soyadı değişikliği yapalım

amin amin canım h

ayırlısıyla tez vakitte inşaallahh...
ya seilla ne tatlısın sen ya,ne düşüncelisin Allah razı olsun,ben biraz netten bakınayım da sana zahmet vermeden hallederim inşaallah..olmazsa söylerim sana canım sağolasın:KK54:

Temizle canım temizle kocamaan bi yer aç da kocaman bi aşk gelsin otursun İnşallah o yere. Kompleksli mi bunlar acaba böyle kasılmaz normal insan yahu! Bütün olasılıklar (bütün kızlar) onların olsun istiyorlar bence o yüzden bööyle beklemede gibi duruyorlar. Hepsini isteyince de hiçbiri olmuyo tabi. Açgözlü bunlar aç! :))

aynen öle yaptım canım çakraları açtım memükleri ayarladım bekliyorum:KK23: bakalım bu seferki konuğumuz kim olacak ve aynen katılıyorum sana hepsini kendilerine istiyo bunlar
gelenler küçük demek rapus sen yinede elden bırakma ama

ay bu arada ben de dün,tam 1 hafta erken regl oldum,neden acaba ya? bunalıma giriyorum da benim mi haberim yok..bu kadar gün oynayarak başıma gelmesi herhalde ya 1 ya 2 kez oldu onlarda da acayp üzgündüm,mahvolmuştum..ama şimdi şükür diyorum görünrde birşey yok gibi her zamanki şeyler dışında,ben bişeyleri içime dert ettim de haberim mi yok?? off yaa:KK43:ne olur kötü birşey olmasın..

seilla salla gitsin canım..Rapu yazıyı beğendim..öğrendiğim birşey varsa o da erkek net olacak arkadaş,ya gamzenke kızıyor ediyoruz ya liseli gibisiniz diye,biz artık kaç yaşına gelmiş insanlarız,açıkçası bu yaştan sonra oyun kaldıracak halim yok,net olan bi adam gelsin şekildeki gibi götürsün artık bizi yaaa:KK4::90:

canım benim neyi dert ettin kendine bi aralar üzlümüştün sen zaten bak bunu unutmadım:) bende netlik istiyorum artık yeter naza caza oyuna imaya bakışmalara gelemicem gelecek ben seni istiyorum arkadaş dicek bende nefes alabiliyomusum ok ozaman dicem (böcükten alıntı)

cekucum hoşgeldin boş bırakmaya gelmiyo valla kaynıyo burası:))

Son düzenleme:
amin amin canım h

ayırlısıyla tez vakitte inşaallahh...
ya seilla ne tatlısın sen ya,ne düşüncelisin Allah razı olsun,ben biraz netten bakınayım da sana zahmet vermeden hallederim inşaallah..olmazsa söylerim sana canım sağolasın:KK54:

seilla eylülü beğendi:)

jeliiiiiii hoşgeldin bebek senin şu aramana gerek kalmayan yakışıklıdan ne haber bakalım o mu bukadar neşeşli yaptı seni yoksamm:)

ayyy hafızam geri geliyo galiba hatırlıyorum evevt evet hatırlıyoruuummmm

canım benim neyi dert ettin kendine bi aralar üzlümüştün sen zaten bak bunu unutmadım:) bende netlik istiyorum artık yeter naza caza oyuna imaya bakışmalara gelemicem gelecek ben seni istiyorum arkadaş dicek b ende nefes alabiliyomusum ok ozaman dicem (böcükten alıntı

ay süpersin:KK60: sen beni güldürdün Allah da seni güldürsün,şu topikin çeyiz topikine dönüşmesi yakın zamanda gerçekleşsin:)) miska'dan rapu'dan iç çamaşırı önerileri,evde nasıl davranmalı dersleri alırız belki:))
yaaa inan ben de pek bilmyiorum,okulun ilk açıldığı haftalar benim için hep sıkıntı olur,alışamam gitmek isterim evi özlerim..bi de bu sene evliliği taktım biraz.ama gerçekten görünürde birşey yok gibi,farkına varmadan birşeyleri içime mi attım ben acaba..:85:
vay be ne hafıza,bi de unutkanım diyosun:))anlatıcam tmm:)

jeliiiiiii hoşgeldin bebek senin şu aramana gerek kalmayan yakışıklıdan ne haber bakalım o mu bukadar neşeşli yaptı seni yoksamm:)

h.buldumm canımcımm:KK3:
ayyyy keşkee öle bişi olsaaaa:KK69: evreeeeeeennnn duyuyorsun dimiiiii, bak seillacım ne diyoooooo:KK9::KK9:
bugün kendi kendimi seviyorumm:81::81:
benimkiyle sık görüşmeşansımyok malesef, haftada 1 kez görebilirsem yine çok iyi,
ama tabi o arada bişileri bahane edip gelirse, neden olmasın dimi amaa:KK12:
evreeeeennnn bunuda duyduuuunnnn biliyoruuummmm :KK9::KK9::KK9:

ayyy hatırladım cidden yani ben bi gördüğünü bidaha asla unutmayan kimsenin hatırlamadığı şeyleri gününe saatine dakikasına varıncaya kadar hatırlayan bi tiptin ondan üzülüyodum yaaa iyiyim sanki bugün durunnn hatırlıyorummm bende iç çamaşırına bayılannn bi tipin renk renk çeşit çeşit olsun isterim ama hiç bir çeyiz hazırlığım yok öle bi hevesimde öle kıyılara köşelere dolduramam bişey ben olacak ne alırsam direk veime hep öle olsun istedim ben hep ölede olur umarım

h.buldumm canımcımm:KK3:
ayyyy keşkee öle bişi olsaaaa:KK69: evreeeeeeennnn duyuyorsun dimiiiii, bak seillacım ne diyoooooo:KK9::KK9:
bugün kendi kendimi seviyorumm:81::81:
benimkiyle sık görüşmeşansımyok malesef, haftada 1 kez görebilirsem yine çok iyi,
ama tabi o arada bişileri bahane edip gelirse, neden olmasın dimi amaa:KK12:
evreeeeennnn bunuda duyduuuunnnn biliyoruuummmm :KK9::KK9::KK9:

hadi canım amin diyelim inşallahhh

benim de hiç olmadı çeyiz hevesim,hep aptalca buldum,aha görün halimi büyük konuşmuş olabilirim hatırlamıyorum:))
ama artık istiyorum seilla yaa,aileden ayrı uzaklarda öğrenci gibi yaşarken(yani o kdr da kötü değil şükür,hani yalnızız,bekarlık kötü olduğunu hissettiriyor artık) ben de kendi evim olsun,eşyalarımı alayım istiyorum artık..bak hiç iç çamaşırı merakım yoktu ama artık olsa fena olmaz,hazır miska gibi ateşli bi hatun varken danışırız da:90:

hmm anlıyorum fakat ne zmn ne olacağı belli olmaz di mi? o zmn netleştirin rapu yaa,sinir oluyorum böyle bi görün bi kaç oyun oynayan adamlara,yahu yaş kaç oldu ben artık oturup tencere tava almak istiyorum karacadan hisardan:) koltuk bakmak istiyorum,yatak örtüsü,gecelik iç çamaşırı filan
:KK9:böcük görmesin ay benim de mi duvara tırmanma vaktim gelmiş nedir:KK60: Allah'ım tez zamanda çeyiz düzmeyi nasip et,acayip hevesliyim ya,şu çeyiz topiklerine bakmak geliyor içimden artık ama içeri almıyorlar dermişim:KK60:

Güzelim ben kaç yıllık öğretmenim, doğu hizmetimi yapmışım, eleğimi asmak üzreyim, çoluk çocukla mı uğraşayım, ben ondan dhaa küçük görünüyorum orası ayrı da işte kafamdaaaa her bir hücremde tospaaam varr. Tabi şimdilik ahahahahahahahaha. Deli ettin beni tospik deliiii.

Ya ben de çeyiz filan yapmamıştım hiç kızlar, annem almış almış doldurmuş çanak tabak, eh tabi zaman geçtikçe de ne aldığını da unutmuş bi daha bi daha almış koymuş, şimdi hepsini açtım çatır çatır kullanıyorum valla umarumda değil daha mı bekliycem yaa tencere tava işte:))) Beyaz eşyalarımı da yazlık vardı bizim, orası için almıştım çeyiz diye değil, yılda bir ay filan kullanıyorduk, sonra yazlık ortadan kakınca yıllardır duruyordu depoda, şimdi açtım yeniden eksikler var hem de çoook, ama takmıyorum param da kalmadı zaten:)

İç çamaşırı demişken ben de yeni bi şeyler almak istiyorum en azından duvara tırmanırken giyerim. :84:

:)) Evet yaa jelibon senden naber hiç yazmıyosun ayrıntılar kaçak senii.

X