"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

iyi geceler canım

Ben de misal birini beğendiğim zaman çevremde,kesinlikle asla gözlerine bakamıyorum.Oluyodu ortamımda çevremde gözümün içine bakıp benle diyaloğa girmek isteyen,hissediyodum yani.Ama bir kere bile bakamıyorum ya,anca gelir konuşursa o zaman karşılık verebilirim diyorum,ama bakamadığım için karşıdaki de haklı olarak yanaşmıyo,cesareti kırılıyo sanırım
Bi erkeğe bakmak bende takıntı oldu uzun süredir..

günaydın kızlaar ; iyi haftalar herkese
ben biraz yorgunum ; tam uykumu alamadım bir de baş ağrısı umarım toparlanırım 1-2 saate...

geçtiler bugün arkadaşıyla ; ev arkadaşım da gördü; beğendi... ama çocuk yine gözlüklüydü ve bakmadı...
neyse arkadaşın son turları; artık keyfi bilir

öpüyorum herkesi... :)

gunaydddiinnn bebukler, pamuk sekerler

hayata, ben gercekten pek anlayamiyorum senin mesajlarini, cok mu ustu kapali yaziyosun, ben mi sapsalim henuz cozemedim :26: anlayamadim ama yine de dusunmeden bi sey yapmak uzere oldugunu seziyorum, umarim ofkeyle kalkip zararla oturmazsin, lutfen dikkatli olmaya calis karar verirken.

rapus haniim, bi kere gecen seferki kazada %100 karsidaki kadin haksiz cikmisti tamam miiii kopege gelince, gercekten onda da benim bi kabahatim yok, son anda geri dondu psikopat köpüş ( yazik yaa, bak yine uzuldum

ankara bulusmasi da bana uyar ama bazen istanbulda kalmam gereken haftasonlari oluyo is icabi, onlardan birine denk gelmezse.

ya kizlar ruyamda eski sevgilimi gordum. hani su universite boyunca beraberdik, tam sozlenmek uzereyken kiskanclik krizleri ve bana sundugu sacma sapan sartlar yuzunden ayrildik diyodum ya, onu... ben cok sevmistim onu, o da beni, ayrildigimizda da korkunc aci cekmistim. o ise pesimi hic birakmamisti, ben ne olursa olsun, acidan olsem de donmemistim ona. En sonunda bundan bi 7-8 ay once, canima tak edip telefon numarami degistirdim kurtulabilmek icin. ama yine de icimde bi yerlerde acisi var demek ki, bazen boyle ruyama giriyo.

ruyamda el ele dolasiyoruz onunla, birbirimizin yoklugunda neler yaptigimizi anlatiyoruz, nasil aci cektigimizi, nasil ozledigimizi.. en sevdigim tshirt`u var uzerinde ve sacini en sevdigim modelde kestirmis. senin icin yaptm diyo, sicacik gulumsuyoruz. sonra, seni cok ozledim, hadi cikip gidelim burdan, herkesi, her seyi arkamizda birakalim deyip beni opmek uzere egiliyo. derken irkiliyorum ben. ne yapiyorum ben diyorum, elimi cekiyorum. ben nisanlanmak uzereyim ve sevgilimi cok seviyorum, cik hayatimdan, anilarimdan, ruyalarimdan diyorum ve kendimi bi odaya kilitliyorum o gelemesin diye. Allah`im sana geliyorum, su ruyami bi hayra yorun!

gecmis olsun hayatim, bulabilirsen bi yesil cay ic, bas agrina iyi gelebilir.

bu da sikmaya basladi artik, arkadasin yukardan kafasina su dokseydi, sen o sirada karsisinda oldugun icin olayin faili olmazdin, bu dosya temiz bi sekilde kapanirdi :)

Allah hayırlara çıkarsın miskacım rüyanı...
bence geçen hafta kıskançlık olayı senin canını biraz sıktığı için böyle bir rüya gördün... sen söyledin ya eski sevgilinin de buna benzer davranışlarda bulunduğunu... sanırım ciddi ciddi endişelendin sen bu sefer de öyle olursa diye ; bu da bilinçaltımızın gıcıklığı işte hemen bir rüyayla müdahale ediyor duruma :) yakınlaşma ise ;sonuçta ciddi bir adım öncesindesin ve tabii ki aklında soru işaretleri vardır; doğru mu yapıyorum diye... biten ilişkinle ilgili bence düşünmen gereken neden bittiği... sonuçta elbette eski ilişkilerde taraflar birbirlerine zamanında mutlaka birşey hissediyor sevgi, aşk ya da tutku... ama mutsuzsa biri o zama ilişki bitiyor... kiminde heyecan bitiyor , kiminde huzur, saygı kalmıyor... taraflardan biri istemese de bitmesini ; bitiyor ... dün ev arkadaşımla da dertleştik biraz ; ayrılıp geldiği sevgilisi de gelmiş peşinden türkiyeye ; bırakma beni herşeyi telafi edicem diyormuş ama işin ucunda biraz şiddet de varmış... nasıl telafi edilebilir ki yok bunun yolu en azından benim arkadaşım için yok... yani başkasına göre ayrılık sebebi olmayan şeyler bir başkası için olabilir... o yüzde seni seviyorum ; sensiz yapamıyormla değil seninleyken nasıl davradığı önemli... ve de bu yaştan sonra kimsenin kişiliği değişmeyeceğine göre eski sevgilinle ilgili kafada ? olmasın hiç... eminim çok sevmişsindir ama şundan da eminim ayrılık kararı vermişsen vermen gerektiği içindir...

yaaa kızlar Aamirden önce acayip beğendiğim Andy Whitfield vardı Spartacusun ilk sezonunda oynayan... hastaydı ; ölmüş yaaa ...
çok üzüldüm gencecik adamdı ; çok da güzeldi

kızlar günaydın ...
miska anlamıyorsun değil sanırım ben biraz fevari hareket ediyorum.Yanlızlıktan deli gibi korktuğum için yanlız kaldığımı düşündüğüm an mahvoluyor gibiyim.

ama kızlar birşey oldu dün çok kötü olduğum zamanda sana ihtiyacım var dedıgım anda bın gel buraya ben çıkamıyorum.ılk 6 ay çıkılmıyormuş ama sen bas gel yanıma neyse problemın oturup çözelim ama hayat çok basit değil bu kadar sen sadece şımarıklık yapıyorsun vs gibi eskiden kimi zaman gene aynı bunalımı yaşadıgım zamanlarda küçük bır kız çocugunu nasıl teselli ederse öyle teselli ettti.bana doğruyu gösterdi biliyorum senı çok ihmal ediyorum ama benım ıcın bızım için bıraz sabret aılenı ,o ınsanları da üzme hersey güzel olacak dıye teselli edip sakinleştirdi.Telefonda uyuya kalmışım.

Şimdi annem ve babamdan özür dilemem gerekiyor dün akşam onlara şımarıklık yapıp,üzdüğüm için kendimi affettirmem gerekiyor ama nasıl ? Vede kızlar ben nasıl yanlızlık korkumu atabilirim bilmiyorum.Yanlız kalmaktan ailemin yada sevdıgım adamın benı bı gün bıle umursamamasından nefret edıyorum o anda kendımı tanıyamaz hale geliyorum.

Çeku senı ekledım bu arada.Kızlarında isimlerini söylersen onlarıda ekliyim.

katılıyorum.çünkü özelliklede erkek idare eden taraf olmak zorunda ne kadar sıkıntısı olursa olsun medeni bir insan olarak konuşabilmeli.şiddet ise olayın apayrı bir boyutu.şiddet uygulayan bır erkek bana göre aciz erkektir ve acizliğini karşı tarafa hıssettıktırmemek için şiddet uyguluyordur.Senden ayrı oldugu dönemde bıle eger kötü laf söylüyorsa sana o bile onun kişiliğini gösterir.
Ben kendı yaptıklarımdan ayrıyken utandım dün akşam.Adam ben sana tek kötü laf söylemedim,seni sevmiyorum demedim tek istediğim sadece biraz zamandı ama sen çok hırcın davranıyorsun dedı.ben karşı taraf olarak onun gözünden yaptıklarıma katlanamazdım.ama içimde olan korkulardan dolayı zorlamıştım onu.Sende miskacım hiç düşünme bak ne güzel bir ilişkin var evleniyorsun o yada bu şekilde hakkında hayırlısı demekki böyle olmasıymış,kaderin böyle yazılmış .Bilinç altımız ne yazıkki rüya ile yansıyor hayatımıza müdahale ediyor.

günaydın cankuşlar bende yorgun ve uykusuzum bugün gece pek uyuyamadım güzel şeyler yaşarken canımnı sıkan sacma seylerde oluyo nekedar kesip atmak istesende bazen bazı şeyler yapışıp kalıyo üzerine aman hiç bişey düşünmek istemiyorum boşveriyorum herşeyi pozitif pozitif bende hiç bi gelişme yok kızlar diyorum ya herkes gösterip kaçıyo kimse vermiyo ayollllllll:))))))))

miskacan yaaa o rüyalar gelir giden bazen üniversite aşkalrı bi başka oluyo bide kendimden vbiliyorum 4 sene öldüm bittim okadar emek sevgi veriyosun vee en doğru olanın ayrılmak olduguna karar veriyosun kanaya kanaya kesip atıyosun arda bir de kafa cıkartması normal yani böcüğünde dediği gibi bu ara yaşadıklarının da biraz etkisi var gibi geldi bana cok takılmamaya bak normal geldi bu rüya bana hatta ben biara onun yaşadığı herşeyi rüyamda görüyodum resmen hissediyodum hayatında neler olup bittiğini ve biliyorum ki herşey bitmişde olsa o insan beni büyüten kişidir evlensemde koca bi ninede olsam dönem dönem mutlaka hatırlayacağım tek kişidir ve malaesfki hayatımda olmak zorundaaa buda nese diyorum yani gördüğün rüya doğal canım benim takılma sakın diyorum ben cokda

böcekim ya öldü demek bende cok beğenirdim o adamı kanserdi üzüldüm yaaaa
senin tosbaada yani harbiden arkadasın dökseymiş kafasına hem de deterjanlısından rahatlardık forumcak

ayyy rapuss bende sana bayılıyorummm bebekk

hayata canım neoluyo böle sana karmakarışık duygulardasın sanki bellliki peoblemler yaiıyosun ama cok net değilsin yada bende anlayamıyorum ama kendi yenileyecek bişeyler bulmalısın gibi bunalmışssın belliki cokca farklı alanlaramı yönelsenki farklı hobiler bulsan zaman gecirebilceğin düşünmeni engelleyecek seni rahatlacak kesin kararlar vermeden önce bi kafanı boşaltım uzaktan bakmalısın olaylara sağlıklı kararlar verebilmak adına öle geldi bana

canım korkularının üstüne giderek bunun üstesinden gelebilirsin ancak..öncelikle korkuyorum kelimesini çıkar hayatından korku korktuğun şeyi getirir "korktuğum başıma geldi","aklıma gelen başıma geliyo" gibi..dua ederken bile kazalardan belalardan koru allahım demek o musubeti çekip geri göndermektir..Allahım beni ve ailemi himayene al muhafaza et diye dua et..şimdilik aklıma gelenler bunlar..kuantum kitapları var bak oku çok faydasını görürsün bende sana yardımcı olurum bu konuda..

haklisin hayatim, zaten biten iliskimle ilgili hicbir soru isareti yok kafamda, bitmesi gerektigini, onunla asla mutlu bi evlilik yapamayacagimi 3 sene once de biliyodum, bugun de ayni fikirdeyim. sadece hic dusunmedigim, artik aklima bile gelmeyen bu adamin, bilincaltimdan firlamasina sasirdim ve hemen endise yumagi oldum. neyse ki uzerinden vakit gectikce endisem azaldi, simdi sabah uyandigim gibi degilim :) seillanin da dedigi gibi belki de omrumun sonuna kadar oynayacak bilincaltim bana bu oyunu, kabullenmeliyim.

arkadasin icin de gercekten cok uzuldum, boyle bi sey yasamak kolay degil. kendimi bi odanin icinde, benden kat kat guclu birinden siddet gorerken dusunuyorum da, gercekten dusuncesi bile beni cok korkutuyo. Allah bu tarz bir zorbaliga maruz kalan kadinlara ve cocuklara yardim etsin; o vicdansiz adamlara da biraz sagduyu ve insaf nasip etsin.

günaydın kızlarr... yaaa ben bugün çok mızmız bir ruh hali içindeyim, uykusuzum içimden bişi yapmak gelmiorrr
miskacım cekucum geçmiş olsun kızlar... hayata elbet herşey düzelir cnm sıkma tatlı canını..adresimi yazıcam sana özelden..
böcüğüm o seninkinin gözlüklerine bi yumruk atmak gerek, ben şu an seve seve yapabilirim
rapuşumm yaa beklemekten bursada tarihi bi koca çınar var, bilenler vardır, ona dönücez yakında

off ben de öyleyim valla ; uykusuz ve mızmız... benim de kolumu kıpırdatasım yok ; müşterilerimden de hiç mail gelmiyor eee ben de miskin halime devam ediyorum...
öğle yemeğinde cacık da yedim ohhh tam uyumalık :)

sabah uzaktan geldiklerini gördüm ; arkadaşı da olunca tanıdım hemen arkadaşımı aradım ; ne giydiğini filan söyledim... arkadaşımın gözleri benden iyidir , "aaa gözlük takmış" deyince ben bakmadım yaklaşırken... tam önümden geçerlerken baktım ama bakmadı işte... dün ev arkadaşımla kordonda otururken şu kocaman gözlüklerden satan bir sürü tip geçti... kalplileri de var yaa çok komik... alsak mı almasak mı çok düşündük ama almadık

:)))) gölgemizde millet serinler dağ havası alır artık

seilacım bilmiyorum aynı şeyleri bende düşünmeye başladım.Kendimle hesaplaşma yaşıyorum sanki.Kafam allak bullak.Şimdiye kadar sorun benimkinin olmamasıydı.Şimdi o geldi peki problem ne neden ben şimdi ailemle huzursuzluk yaşıyorum hemde insanların hiç suçu yokken bilmiyorum.Onları arayıp özür dilemem lazım dün akşam için nasıl özür dileyeceğim onuda bilmiyorum.Sorun yokken ben niye sorun çıkarıyorum niçin iç huzurum yok bilmiyorum.

Bende bugün öğle yemeğinde cacık yedim tam uyumalık cidden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…