"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Sabahtan beri bende de bir mızmızlık bir naz anlatamam dün dondurma yemiştim boğazım şişmiş, biraz da halsizim sabahtan beri yatıyorum ve hiçbirşey de yemedim. Okuldan çağırdılar sabah bi imza atmam gerekiyormuş, zorla kalktım üstümü giydim arabaya tek binmek istemedim dünki kazadan etkilendim sanırım :KK43: anne sen de gel ölürsem hastaneyi ararsın dedim :) yazık kadıncağız hiç gelmem demedi kalktı üşenmeden üstünü giydi hazırlandı gittik beraber 5dk da 2 imza attım çıktım hemen. ooff çok fena başım da ağrıyor yaa. hepinizi öpüyorum kızlar. görüşürüz sonra, bişeyler yiyim ben
Bu arada hayata seni ekledim çok tatlısın sen yaa tatilde de baya eğlenmişsin sanırım :)

kızlar bugün bişey oldu.. öğlen işyerinden sevdiim bi abla beni kantine çağırdı, gittim bizim müdür yrd.sı da orda.. ama adam her zmaan ki adam gibi deil ya bana bi tuhaf bakıor.. bu abla çöpçatan anladım dedim adama benle ilgili bişi demişşş :78:
adam dior ki şubatta venediğe gidelim üçümüz, sonra ablaya dior bana fal bak bilmem neee yarın odasına çağırdı bizi falan filan işte :26:
sonra ablaya dedim sen bişi söledin, evet sölemişşş, yakışırsınız filan demiş sanırım adam da heveslendi ki öyle davrandı....
hayata saol tatlım sen de öylesin, maşallaahh :KK70:

Son düzenleme:
kızlar bugün bişey oldu.. öğlen işyerinden sevdiim bi abla beni kantine çağırdı, gittim bizim müdür yrd.sı da orda.. ama adam her zmaan ki adam gibi deil ya bana bi tuhaf bakıor.. bu abla çöpçatan anladım dedim adama benle ilgili bişi demişşş :78:
adam dior ki şubatta venediğe gidelim üçümüz, sonra ablaya dior bana fal bak bilmem neee yarın odasına çağırdı bizi falan filan işte :26:
sonra ablaya dedim sen bişi söledin, evet sölemişşş, yakışırsınız filan demiş sanırım adam da heveslendi ki öyle davrandı....

aaa!!! ee sen ne dusunuyosun, adam nasil???

ağlanacak halimize gülelim diyorsun yani :KK53:
hahah :KK9: genciz güzeliz ağlamayalım ayol bi yalnızıs işte :KK37:

Sabahtan beri bende de bir mızmızlık bir naz anlatamam dün dondurma yemiştim boğazım şişmiş, biraz da halsizim sabahtan beri yatıyorum ve hiçbirşey de yemedim. Okuldan çağırdılar sabah bi imza atmam gerekiyormuş, zorla kalktım üstümü giydim arabaya tek binmek istemedim dünki kazadan etkilendim sanırım :KK43: anne sen de gel ölürsem hastaneyi ararsın dedim :) yazık kadıncağız hiç gelmem demedi kalktı üşenmeden üstünü giydi hazırlandı gittik beraber 5dk da 2 imza attım çıktım hemen. ooff çok fena başım da ağrıyor yaa. hepinizi öpüyorum kızlar. görüşürüz sonra, bişeyler yiyim ben
Bu arada hayata seni ekledim çok tatlısın sen yaa tatilde de baya eğlenmişsin sanırım :)
geçmiş olsun canımm:KK16:

canım hade hayırlısı hakkında :KK19:

sağol cnm :) sende öylesin.Evet canım baya eğlenmiştim...

kızlar ben pazar olmasını sabırsızlıkla bekliyorum benımkısının yanına gidicem.tuttuğu evi ,arkadaşlarını herseyı görücem bakalım.Nolcak konuşcaz ? Ama bana dün akşam benı hala cok sevdıgını ve olumlu baktıgını olumsuz bırsey düşünemediğini,nazını kaprisini çekerim ama bı süre sabret nolur demesi bile olumlu yaklaşması demektir. :) Durup durup konuşmamızı hatırlıyorum .Yüzümde bugün kocaman bir gülümseme var...

Son düzenleme:

hımm... daha önce böyle bir yaklaşımları olmuş muydu ? ne zamandan beri sizde müdür yardımcısı ?

kızlar bi kaç yadır bizde müdür yardımcısı.. çok olmadı geleli.. ben o gözle bakmıorum ona.. beklediğim biri var ne de olsa :KK1: hayalperestlik de olsa bekliorum :))

Selam Goldens!

Bugün toplantıdaydık, okula 13 öğretmen gelmiş, hepsiyle tanıştık biri sürekli bana bakıyordu uzaktan, geldi tanıştık sonra yanıma oturdu, bir de başka okullardan tanıdığım iki arkadaşım gelmiş, toplantı boyunca sohbet ettik çok güldük. Neyse benimki fitil tabi. Bu yan tarafta kaldı, ne geldi ne bi şey. Yanıma oturan bekar ve hoşsohbet bi şey neyse ben fazla sinir olmasın dedim Tarzan, bi saat filan sonra bi şeyi bahane edip başka arkadaşların yanına geçtim, sonra çıkışta yemeğe gidelim isteyenler gelsin dendi herkes geldi hemen hemen, tabi Tarzan da. Yemekte hemen karşıma oturdu ama hiç konuşmadı kızlar yaa. Yüzüme bile bakmadı. Bir iki soru sordum kısa cevaplar verdi, yanımızda yöremizdekilerle konuştuk ikimiz de ayrı ayrı ama karşılıklı oturuyoruz manzara bu yani. Sonra kalkarken uzun uzun baktı kapıdan çıkarken beni bekledi beraber çıktık konuşma yok gene. Girerken de beni kapıdan o sokmuştu. Allahım yaa. Çıkışta arabalara binilirken gruplar ayakta konuşuyor gülüşüyoruz filan, bu beni gene süzdü "şahane şahane" dedi, yanındaki hocalardan biri de buna katıldı ve bunun o an canı mı sıkıldı noldu anlamadım, suratı değişti. Ben teşk ettim geçtim arabalara binildi bi kısım okula geri geldik ordan evlere gidilicekti, baktım bu da gelmiş. Halbuki gelmesi gerekmiyor basıp eve veya nereyeyse gidecek işte. Neyse benim yeni arkadaşlar geldiler beraber gidelim dediler orda kaynatmaya başladık çok güleriz biz onlarla erkek arkadaşlarım ve evliler gerçekten çok iyilerdir, ama benimki henüz nedir kimler bilmiyor tam, surat asılıyor bizi izliyor, sonra ben onlarla çıkmayım dedim şimdi gıcık olmasın diye, benim işlerim var sonra takılırız filan dedim ayrıldım,yalnız başıma çıkınca bu da gaza bastı gitti.

Böyle işte.

O çınarı bilmem mi hatta o kadar kök salmış büyümüş ki içinde ayakkabıcı bi amca vardı, fotosunu çekmiştim.:)
Bakalım bizim içimizde kim olacak. :KK53:

O çınarı bilmem mi hatta o kadar kök salmış büyümüş ki içinde ayakkabıcı bi amca vardı, fotosunu çekmiştim.:)
Bakalım bizim içimizde kim olacak. :KK53:

rapuşum güldürdün beni allah da seni güldürsün inşallaahhh koptum yaaa :KK60:
senin ki resmen kıskanmış be tatlım, herşey ortada, ohh çatlasın da patlasın, belki elini zahmet edip çabuk tutarrrrr :KK52:
ben bugün üni.de aşık olduğum çocukla faceten konuştum.. kendisi evli.. erkeklerden dert yandım baya.. dior valla bilsem bana aşık olduğunu seni kaçırır mıydım hahaa :KK53:
neyse dedi ki benim çok bekar arkadaşım var, uygun biri olursa tanıştırmak isterim dedi, hatta birinden bahsetti..
bakalım şu an beklemedeyim, vatandaştan ses çıkmazsa mecburen biriyle görüşücem ama şu an cnm hiç istemiorrr, öff yaaaa aklım karmakarışııkkkk :26:

evet kızlar beklenen gelişme sonunda oldu ama olumsuz bay bücürüğe son nokta.

faceteyim bi baktım bu online oldu kaldım ölece bian hah dedin girdi sonunda o sırada tam namaza kalkıyorum hemn gitti namaz kıldım ve dua ettim peşine hayırlısı olsun die döndün baktım hala online ama bi hareket yok sonra ben kapatsam mı bişey mi desem falan die düşündüm içimden bi ses bekle dedi o sıradada kızlarım yorumlarına falan cvp veriyorum veeeee ses seda etmeden beyimiz cıktı gitttiiii bölece anlaşmış oldum ablayıda beklemeye gerek kalmadı bu mevzuda bölece kapanmış olduuu

kalan sağlar bizim hoş ortada kalan bişey de kalmadı ama çıkar elbet birileri:)

Selam Goldens!

Bugün toplantıdaydık, okula 13 öğretmen gelmiş, hepsiyle tanıştık biri sürekli bana bakıyordu uzaktan, geldi tanıştık sonra yanıma oturdu, bir de başka okullardan tanıdığım iki arkadaşım gelmiş, toplantı boyunca sohbet ettik çok güldük. Neyse benimki fitil tabi. Bu yan tarafta kaldı, ne geldi ne bi şey. Yanıma oturan bekar ve hoşsohbet bi şey neyse ben fazla sinir olmasın dedim Tarzan, bi saat filan sonra bi şeyi bahane edip başka arkadaşların yanına geçtim, sonra çıkışta yemeğe gidelim isteyenler gelsin dendi herkes geldi hemen hemen, tabi Tarzan da. Yemekte hemen karşıma oturdu ama hiç konuşmadı kızlar yaa. Yüzüme bile bakmadı. Bir iki soru sordum kısa cevaplar verdi, yanımızda yöremizdekilerle konuştuk ikimiz de ayrı ayrı ama karşılıklı oturuyoruz manzara bu yani. Sonra kalkarken uzun uzun baktı kapıdan çıkarken beni bekledi beraber çıktık konuşma yok gene. Girerken de beni kapıdan o sokmuştu. Allahım yaa. Çıkışta arabalara binilirken gruplar ayakta konuşuyor gülüşüyoruz filan, bu beni gene süzdü "şahane şahane" dedi, yanındaki hocalardan biri de buna katıldı ve bunun o an canı mı sıkıldı noldu anlamadım, suratı değişti. Ben teşk ettim geçtim arabalara binildi bi kısım okula geri geldik ordan evlere gidilicekti, baktım bu da gelmiş. Halbuki gelmesi gerekmiyor basıp eve veya nereyeyse gidecek işte. Neyse benim yeni arkadaşlar geldiler beraber gidelim dediler orda kaynatmaya başladık çok güleriz biz onlarla erkek arkadaşlarım ve evliler gerçekten çok iyilerdir, ama benimki henüz nedir kimler bilmiyor tam, surat asılıyor bizi izliyor, sonra ben onlarla çıkmayım dedim şimdi gıcık olmasın diye, benim işlerim var sonra takılırız filan dedim ayrıldım,yalnız başıma çıkınca bu da gaza bastı gitti.

Böyle işte.

rapucan yaaa belliki bu adam bariz kıskanıyo senide niye atak yapmıyo anlamıyorum ki ben sorsaydın ya ayrılmadan bi fırsatını bulup sen bana tavır mı yapıyosun hayır dır ne bu hal die yada yemek sonrası dağılırken hadi kahve borcumu ödiyim sana deseydin

rapuşum güldürdün beni allah da seni güldürsün inşallaahhh koptum yaaa :KK60:
senin ki resmen kıskanmış be tatlım, herşey ortada, ohh çatlasın da patlasın, belki elini zahmet edip çabuk tutarrrrr :KK52:
ben bugün üni.de aşık olduğum çocukla faceten konuştum.. kendisi evli.. erkeklerden dert yandım baya.. dior valla bilsem bana aşık olduğunu seni kaçırır mıydım hahaa :KK53:
neyse dedi ki benim çok bekar arkadaşım var, uygun biri olursa tanıştırmak isterim dedi, hatta birinden bahsetti..
bakalım şu an beklemedeyim, vatandaştan ses çıkmazsa mecburen biriyle görüşücem ama şu an cnm hiç istemiorrr, öff yaaaa aklım karmakarışııkkkk :26:

çilekcim gelişmeler artıyo sendede hadi hayırlısı diyelimmm müdür nasıl bi adam sana hitap ediyomu bide su cocucgun da anlattığı var bak birilerini beklerken başkalarından da olma sonra iyi düşün

her 100.sayfa atladıkça parti yapıyomusunuz topikte ?? :KK9:

Yüz sayfa bize yetmez, bin yüz olursa belki birimiz evlenicek! O zaman bekarlığa veda partisi yapıcaz Yengec. :KK76:

Ya straw haksız mıyım ama şu mu olucak bu mu olucak olucak mı diye düşünmekten kafayı ha yedik ha yiycez ben şahsen yemek üzereyim haberiniz olsun. Seni kaçırdığına üzülmüş he, tüm evliler buna üzülür zaten, biri de almadı bizi zamanında. Bizimle evlenseler başkasında gözleri mi kalırdı acaba, ne bu kardeşiiim. :KK37: Bu arada, adamcağızın kafasını karıştırma daha fazla:))

Ya senin çok hareketli bi olasılıklar zincirin var straw yaa, birini seç diycem de yüzeysel kalıyor, böyle birikiyor yaprak gibi sonra puff oluyor dağılıyor öyle hissederek okuyorum yaşadıklarını. Enerjini birine odaklasan düzelir mi acaba? Ama sen zaten geçen haftadan beri odaklama çalışmaları yapıyodun demi yaa. :KK60: Baksana bence en münasibi şu genel müdür yardımcısı, Viyana ne güzeldir bee! Şöyle romantik bir aşk doğsa suların içinde fena mı olur ha!? :KK1:

böcük hemen silme hemen silmee, azıcık daha bekle farklı bi şey yapmaya çalış sen izne ayrıldıktan sonra araya bi soğukluk girdi (çok sıcaktınız ya:)))) dikkatini bi kez daha çekmeden bırakma bi uyandır bu adamı. Pembe kalpli gözlükle değil de mesela pembe mini bi etekle olabilir:))

Ah arkadaşım ah seillacım atak kim Tarzan kim. Çok ciddiydi ama, çocukluklar şebeklikler yapardı yapmadı, böyle sorumluluk almış biri rolleri yaptı durdu:))) Prova mı yapıyor acaba diyecem de umutlanamıyorum ki doğru düzgün! ::84: Okul açılmadan yapmam bi şey, yine ortada bırakırsa beni ertesi gün görmem lazım ki olmazsa dövebileyim!

evet kızlar beklenen gelişme sonunda oldu ama olumsuz bay bücürüğe son nokta.

faceteyim bi baktım bu online oldu kaldım ölece bian hah dedin girdi sonunda o sırada tam namaza kalkıyorum hemn gitti namaz kıldım ve dua ettim peşine hayırlısı olsun die döndün baktım hala online ama bi hareket yok sonra ben kapatsam mı bişey mi desem falan die düşündüm içimden bi ses bekle dedi o sıradada kızlarım yorumlarına falan cvp veriyorum veeeee ses seda etmeden beyimiz cıktı gitttiiii bölece anlaşmış oldum ablayıda beklemeye gerek kalmadı bu mevzuda bölece kapanmış olduuu

kalan sağlar bizim hoş ortada kalan bişey de kalmadı ama çıkar elbet birileri:)

Bu kadar uzun süre girmemesi mümkün değil demiştim ben hatırlarsan Face'e. Giriyodu o zaten bence, karşılaşmışsınız bu kez. Sil onu bence??? Uzatmadan anladın ne olduğunu boşver. Demesi kolay biliyorum ama boşver.

Son düzenleme:
Bu kadar uzun süre girmemesi mümkün değil demiştim ben hatırlarsan Face'e. Giriyodu o zaten bence, karşılaşmışsınız bu kez. Sil onu bence??? Uzatmadan anladın ne olduğunu boşver. Demesi kolay biliyorum ama boşver.

yok canım niye sileyim adamı dursun nolcakki hem asıl silersem sacma olur sanki böle bi durumda hem bakarsın bidahaki karşılaşmamızda slm x abi bile diyebilirim eserse kafama :))))
bende öle düşünmüştüm ama yeni girdiği belli artık gerçekten yoruldum bu yolculuklardan yazmış kızın biride patlatmış yorumu hemen hoşgeldinnnn xxcimm tabi bundan kıza cvp yok yani bilemem tabi belkide girmiştir görmüştür cvp vermemiştir buda olasılık ben bunun da farkındaydım hep belkide cesaretim hoşuna gitmemiştir sonucta bütün kızlar üstüne atılıyoo bunun belli belkide o kendisinin peşinden koşturacagı ona yüz vermeyen bi tip bekliyo secenek cok sevgiliside olabilir ama ilişki durumu hala yok belkide hakikaten buda gay kankamın dediği gibi:) secenek cok
kafama takılan tek sey acaba bekleseydim de karşşılasınca mı slm verseydim oldu ama dediğim gibi yapmadan pişman olmaktasa yapda ol nolcak sonucta gayet normal dostca bi msj attım cvp verip vermemk ona secimi ki pişmanda değilim denemiş oldum şansımı ha ne olursa olsun ben olumsuzda olsa bi cvp yazar diye düşünmüştüm gayet ii saol bukadrcık bile yeterli demek ki ince fikirli biri değil yada üstelememden korktu sonucta dediğim gibi biisteme muhabbeti olmuş yanlış anlarda farklı düşünür en iyisi cvp vermemk de demişolabilir yani sonuc bu adam beni istemedi napalım kısmet değilmiş

X