"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

yanlış ya da doğru diyemem ki tatlım... ama taraflardan biri kendini kaptırıp acı çekiyorsa diğer tarafın hiç böyle bir düşüncesi yoksa mesafe koymak doğru olur sanırım ama siz de bu durum yok sanırım... bu tarz ilişkilerde daha fazla şey hisseden taraf diğerinin yanında olmasıyla da yetinebiliyor başlangıçta... senin ilgilendiğin diğer insanları bilmesi ; sana cesaret vermesi de olağan... çünkü senin mutlu olmanı istiyor olabilir... böyle fedakarlıklarla sevenler de var... miska daha iyi biliyordur :)

ama tabii tam olarak aranızdaki iletişimi bilmediğim için yanlış yönlendirmek istemiyorum... belki de sadece şaka yapıyordur... ne çok yardımcı oldum demi

hiççç bilemiyorum ki aslında düşünmekte istemiyorum böle bıkkın oldugum bi dönem düşünmüştüm işte acaba olurmuyuz die yok dedim ya olamayız ama kader kısmet işii bilemem tabikii de en iiiyisi akışına bıarkamak

başka fikri olan? çünkü böleyse cok üzülecem ben

başka bir siteye daha üye oldum ben Hint Filmleri ile ilgili

böceğimmm cok doğru bişey yapmışım galiba klipteki kızı senmişsin gibi düşünerek yaklında hint vatandaşı yapıcaz seni:))))

yaa Hintli mi bulsa acaba ; Türk erkeklerini tükettik galiba :26:
yaa nette bulamadığım filmler var ; ve de Hintli bir müşterim var aslında ingiltere müşterisi de hintli...
ondan istesem çok mu tuhaf olur ki ; adamın bütün filmlerini izlicem taktım kafaya

ahaaa böcüğü gördümmm :) ayy cnm ne tatlısın seenn:) bi de olduğundan çok küçük görünüorsun yaa, o çocuğu bi temiz dövmek gerek seni fark etmior die :))

aman öle bi şansın varsa iste nden tuhaf olsunki ilgim merakım var de nolcak

ahaaa böcüğü gördümmm :) ayy cnm ne tatlısın seenn:) bi de olduğundan çok küçük görünüorsun yaa, o çocuğu bi temiz dövmek gerek seni fark etmior die :))

yaaa bende merak ediyorum şu güncelleme işi olmasa üşenmicem komple değişecem şifreleriiiiii

ayy başardım evet :) sen de pembeli pembeli tam çilek olmuşsun :)
eveet baya küçük görünüyorum ben işte...

ama sabahları böyle sırıtmıyorum ki been

miskaaa bi keresinde yazmıştın onu hatırladım şimdi, yalnız günlerimi mi arıycam yaa filan diye. :) Bana da hep evlenip çorap mı yıkıycaz diyodun, bakış açın bu aslında, yalnız olmaya alışmışsın, özgürlüğünü seviyorsunn. Amaaaa yalnız yaşa yaşa nereye kadar be güzelim? Gerçi ben de hep düşünmüşümdür evlendiğin adamla ayrı ayrı evlerde yaşıycaksın, istediğinizde birbiriize gidip geliceksiniz süper olurdu demi.

Evlilik monotonlaşacak bundan kaçış yok bence bu gerçeği kabullenmeliyiz en baştan. Yapılabilecek çok şey var tabi ama ben hobilerimiz ortak olsun isterim. Bu yaşa kadar yalnız yaptım her şeyi eşim olursa yapışmak isterim ben yaa.

böcüüük bu adam ya kaprisli, ya seni sinirlendirerek ilgi arttırmayı seven biri (benimki gibi:)) ya da cidden ilgisiz ya da ilişkisi var. Keşke gerçek hayatta da herkesin alnında ya da sırtında da olabilir, "ilişkisi var, yok" filan yazsaa. Benim sana bir önerim var; sinemaya gittiğiniz erkek arkadaşın nasıl biri?

Kızlar bi yerde okumuştum ben de gay mi bu adam göstermelik mi ilgileniyor benimle derkenki araştırmalarım sırasında yazıda diyodu ki kendilerinin beğenilmemesinin mümkün olmadığını düşünen kızlar erkeklere gay damgası yapıştırıyolarmış. Sonra düşünmeye başlamıştım ben bu grup kızlardan mıyım acaba diye. Biraz yakınım o gruba galiba. Sizlerde de aynı şeyi görüyorum haber vereyim dedim.

seilla kankaya ilginin olduğunu anlamış bulunuyoruz, belki o kızın gelişi de bunu anlaman içindiiir. Ne güzel kızım yaa etrafında bi sürü aday adayı var. Bunalımdaki erkek çekilmez, sana bücürük için mesaj attırması da hoşuma gitmedi orası ayrı da sen yine de dene bu adamı ara ara yokla. Bak o da senin kıskandığını anlamış filan kesin var bi durumlar.

Bugüne gelirsek, bugünkü görevlerimiz ayrı olmasına rağmen yanımıza geldi hem de sabah 9:00'da. Onun için o saatte kalkıp işi olmadığı halde okula gelmek baya bi mücadele ister. İşlerim vardı da okulda, uğradım dedi, napıyosunuz falan çok kalmadı ama yoklama yaptı işte. Bilmiyorum belki de gerçekten işleri vardır.

Kızlar benimki Face ini dondurduktan sonra ben de dondurma kararı almıştım hatırlarsanız, onu hayata geçiricem o yüzden sizi ekleyip dondurmam anlamlı olmaz sanırsam. Ben msn de seillacığımı, miskacığımı, strawcığımı görmüştüm, böcüğüm de ekli ama henüz göremedim onunla denk gelemedik, eğer isterseniz msn den ekleşebiliriz.

senin tosbanın da gay olduğunu düşünmüştük değil mi zamanında ; ayy ama bizi nasıl beğenmezler rapuş yaaa
sinemaya gittiğim arkadaşım eski bir arkadaşım canım ; unut sen onu

ayrıca şu "ilişkisi var" fikrine bayıldım; plaka gibi olmalı kesin ama sadece erkeklerde :89:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…