"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

senin tosbanın da gay olduğunu düşünmüştük değil mi zamanında ; ayy ama bizi nasıl beğenmezler rapuş yaaa :KK12:
sinemaya gittiğim arkadaşım eski bir arkadaşım canım ; unut sen onu :KK60:

ayrıca şu "ilişkisi var" fikrine bayıldım; plaka gibi olmalı kesin ama sadece erkeklerde :89:

Allah Allah nedenmiş! Eski arkadaşlıklar daha sağlam olur hem.:KK8: Bence de erkeklerde olmalı tam da popolarında olsa iyi olur. Hatta geceleri yanıp yanıp sönsee!!!

Ya ben seilla'ya mesaj atmıştım manyak mıdır nedir kendini silmiş diye o da andropoza mı giriyo ki elini çabuk tut yazmış geldiğimden beri ona gülüyorum yaa, sizinle de paylaşayım dedim seillam süpersin yaa. :KK60:

Allah Allah nedenmiş! Eski arkadaşlıklar daha sağlam olur hem.:KK8: Bence de erkeklerde olmalı tam da popolarında olsa iyi olur. Hatta geceleri yanıp yanıp sönsee!!!

Ya ben seilla'ya mesaj atmıştım manyak mıdır nedir kendini silmiş diye o da andropoza mı giriyo ki elini çabuk tut yazmış geldiğimden beri ona gülüyorum yaa, sizinle de paylaşayım dedim seillam süpersin yaa. :KK60:

ayyy nebiliyim ya erkekler deliriyomuş ya hani o dönemler akılları git gel oluyomuiş falan

ayyy nebiliyim ya erkekler deliriyomuş ya hani o dönemler akılları git gel oluyomuiş falan

müdürüm gelince pat die basıp yolladım saka bi yanada bi anlam veremiyorum bu hareketine niye bi donduruyo bi acıyo ki face alakalı biş problemi var bellide ne dediğim gib yap sen lafv arasına sıkıstır sor derdi neymiş bakalım ne dicek

müdürüm gelince pat die basıp yolladım saka bi yanada bi anlam veremiyorum bu hareketine niye bi donduruyo bi acıyo ki face alakalı biş problemi var bellide ne dediğim gib yap sen lafv arasına sıkıstır sor derdi neymiş bakalım ne dicek

Oraya gelene kadarrr neler neler sormam lazım! Şu ekilme olayıyla başlarım diyorum, sonrası gelir işte:)) Say say bitmez ki bu adamın yaptıkları. Yok zaten dondurmuş artık, 1-2 gün beklerim sonra ben de güme giderim:))

ayy kuzum eski arkadaşım huyunu suyunu biliyorum ; zaten benden küçük... tamam nefes alıyor ama olmaz yani o :76:

evet geceleri yanıp sönsün ; gündüzleri de sesli mesaj versin... :KK60:

ayy kuzum eski arkadaşım huyunu suyunu biliyorum ; zaten benden küçük... tamam nefes alıyor ama olmaz yani o :76:

evet geceleri yanıp sönsün ; gündüzleri de sesli mesaj versin... :KK60:

Kızlar tüm ayrıntıları yazıyorum buraya okuyan oluyomuş bi dee, şıp diye anlarlar valla. :KK52:

Hmm vardır bir bildiğin, hem gönlünde bücürük var demi:)

Kendimi çok iyi hissediyorum içim içime sığmıyor kızlar yaa, bööyle koşasım filan geliyor, aklımdakileri hayata geçiremedikçe Tarzanla ilgiliii, napıcam nasıl geçicek zaman?

Haftasonu kursum başlıyor ama zaman geçsin gitsin istiyorum daha bir haftadan fazla var okula yaaa. :26::26::26:

aklımda biri varmı artık yoksa face yerine beynimimi dondurdum bilemiyorum 2 gün önce dans kursundan aradılar başlıcak diye yoldaydım suan uygun değilim dedim ben ararım sizi yarın tamamen unuttum şimdi de aradım cvp yok ben ii değilim kızlar cok unutuyorum ya kimbilir daha neler unuttum nezman hatırlıycam amnnn yaaaa

artık acılsın su okullar bakalım neler olacak

aklımda biri varmı artık yoksa face yerine beynimimi dondurdum bilemiyorum 2 gün önce dans kursundan aradılar başlıcak diye yoldaydım suan uygun değilim dedim ben ararım sizi yarın tamamen unuttum şimdi de aradım cvp yok ben ii değilim kızlar cok unutuyorum ya kimbilir daha neler unuttum nezman hatırlıycam amnnn yaaaa

artık acılsın su okullar bakalım neler olacak

Canım o kadar koşuşturmacanın içinde tabi ki unutursun doğaldır ne var bunda? Unutuyorum deyip durma daha fazla unutursun hem.

Hep beraber okulların açılmasını bekliyoruz. :KK9: Artık okullu olduk sınıfları doldurduk olmak istiyoruz. :KK37:
cekuu senden naber?

seillam, adresin gelmisti de ekleyememistim bi turlu ben seni, aksam bi daha deniycem.

bocugum ikimiz de gizliysek nasil eklesicez :KK14: ben de gormek istedim amaa :KK43:(

rapunzelim, ben de msne girmez oldum he, iste can sikintisindan, bi de bikiyorum aksama kadar bilgisayardan galiba, eve gidince direkt yatis! bilgisayara uzanamiyorum bile.
bu arada konustuklarimizi ben de hatirladim, guldum baya :) ozgur kafalarin ustune basa basa eziyolar, ay canim kafam yaa, kiyamam ki ona :KK53:

su gay damgasi yapistirma olayina da bittim, ama hic ustume alinmadan gectim :KK24:

miska enerjinin düşüklüğü buraya yansıyor yapma ama böylee!!! tamam enerjileriniz artık birbirinizin ruh haline baş ağrısına filan bağlı tamam anlıyorum da çok da kaptırma kendini mükemmelci arkadaşım benim. Bırak kıskançlık krizi mi geçirmek istiyor geçirsin, bırak mızmızlanıyor mu kafasını okşa çocuun uzaktan da olsa iyileşsin fazla da nazlandırma alışmasın sonra başına iş alma. Yavaş yavaş alışıyorsunuz işte yeni hayatınıza.

Sahi merak ettim sen kıskanmıyor musun hiç onu? Doğal duygular bunlar yani.

günaydın herkeslere ...

cuma bugün yaaa hemen pzt olsun istiyorum... benim gibi düşünenler parmak kaldırsın ; sayıyoruum ; 3 benle 4 ...
:KK3: rapuş - :KK3: gamzenk - :KK3: jelibon şekerim ... yok dimi unuttuğum ...

gamzenkcim biraz daha rahat olmalısın bence... o iyi akşamlar diyorsa sen de sıcak bir gülümseme ile cevap ver... iyi akşamlar; yarın görüşürüz de...
biraz cesaret ver bakalım neler olacak...

miskacım yaa... tabii ki evlilik kararı üzerinde düşünülmesi gereken bir karar... ama düşünmen gereken yalnızken yaptığım şeyleri özler miyim değil de ; eşinle birlikte yapacağın şeyler seni mutlu edecek mi olmalı... yalnız kalmaya zaman zaman herkesin ihtiyacı olur ama sürekli yalnızlık da insanlar için değil... karşındaki insanla aranda güzel bir iletişim varsa yalnız kendinize ait zamanlar da yaratabilirsiniz... bunu anlayacak birine benziyor çünkü eniştemiz :) şimdi onun izmire gelmesi daha çok yeni bir durum ve o kadar birlikte vakit geçirdikten sonra tekra yalnız kalmaya alışman biraz zaman alabilir... ama bu demek değil ki tek başına idare edemezsin artık; hayatında bir erkeğe ihtiyacın var kesinlikle değil... sen sadece sevdiğin adamı özlerken onu yanında isterken elbette yalnızlık canını sıkacak, birşey yapmadan boşboş oturup ilk görüşeceğiniz zamanın gelmesi için günlerin geçip gitmesini ister bir ruh halinde olman da normal... ama zaten bu halde çok fazla kalamazsın çünkü nişanın için hazırlık yapman gerekiyor... o koşturmacada hiç de öyle bunalım takılmaya fırsatın olmayacak... canın sıkıldıkça anlat bize ; neydi içimizde patlayacağına k.mızda patlasın :KK34:

tmm cnm bu hfta sıcak davranamadım pek. ama hftaya hep gülümsücem. ve konuşmaya çalışcam. nolcak bakalım ..

yarın cts kuzucum... arkadaş kurumsal bodur bond yaaa ctsleri çalışmıyor :KK37:
haa ama istersen pzt "heeey günaydın :KK3: ; heeey :92: ben burdayım " diye bağırayım köşemden...

Hehe neden olmasın? Köşene geçmeden günaydın demenin bi yolunu bul, şu köşeden çık artık. :) Gelip bakıcam orası nasıl bi köşeymiş.

Ben de pzt ni bekliyorum ahhh ah. O gün kurul var bakalım. :KK31:

X