"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

heh miska tamda b u durumdan bahsetmeye calışıyodum ama araya girenler saolsun kesinlikle katılıyorum insanın mutlaka özeli olmalı seninde onunda kendine ayırdıgınız arkadaslarınıza ayırdıgınız zamanlar olmalı ben bu yüzden evli bi arkadasımla tartıstım derken şöle bi durum oldu koca bir ramazan bi iftar yapamadık düşün ki evlenmeden önce gece gündüğz beraber oldugum bi insan gecen hafta görüştük işte bayram münasebeti ile actım agzımı analdık velendik yenidir dedik ama bi sene oldu tembelleştin bi garip oldun sen dedim kendine gel artık işe eşi bırakıyo işten eşi alıyo öle sıkan bi tip de değil adam olsa onuda anlıycam tamamen bizimkinin rahata alışmasın gezecek eşiyle arabayla hooop oraya hooopp buraya adamda deli gibi seviyo zevk alıyo ona yardım ettiğini düşünüyo ama iyice tmebl yaptı bizim kızı yazık dedim ninler gibi oldu hani senin özelin dedim arkadas cevren kahve sohbetlerimiz sinema günlerimiz en son telefon faturanı nezaman ödedin deim e yyyy ödüyo onları tamam ödesin dedim nekadarlık konuşma yaptın bilmemki bi salladım bunu haklısın galiba dedi bende diyorum cok mutluyum ama sıkılıyorum artık neden acaba diye cünkü hiç bişeyimi yanlız yapmıyorum ki dedi benim acilen kendime gelmem lazım tabi senin durum bu noktaya gelmez eminim bizim kisi en uc nokta

ve dedim kendime ben asla bömle olmıycam benim de bi hayatım var ve kocam dahi olsa onun ellerine bırakamam bunu adam sevgisini ilgisini gösterirken kızı ne halke soktu yaaa bak det olmus içime bu benim ne anlattım

ayy sinir bozucu, gicik adam!! innnsallaaahhh tez zamanda bi sevgili edinirsin de, sabahlari koluna takip salina salina onunden gecersin!!! o da derdine yansin, pis!

sevgilisi olma ihtimali ve gay olma ihtimalini gözardı etmemekle beraber ; aramıza kaz kafalı yeni bir tosbaa katıldığı düşüncesi daha ağır basıyor...
belki de öyle olmasını istediğimden... ya ama işte önceki karşılaşmaları ve bakışlarını hatırladığımda da böyle hissediyorum

tatil sonrası bir adaptasyon sorunu yaşadım ama daha rahat davranıcam haftaya...
herkese diyorum ya cesaret ver diye... gerçi ben sağlam cesareti de ben verdim ama en azından dengesiz davranıyor gibi olmak istiyorum...
ki dışardan nasıl göründüğüm değil de sonra niye böyle davrandım dememek için...

şu an maçın 2.devresindeyim...
en kötü uzatmaları da oynarım ki uzatmalar fazla sürmüyor... sonra da çıkar ;
güzel oynadım ama gollü bir maç olamadı ; önümüzdeki maçlara bakıcaz diycem

biri için hislerim bittiğinde cidden bir daha dönüp bakmıyorum ben...
bu huyumu seviyorum ama bunun için benim elimden geleni yaptığıma inanmam gerek...

yani bir süre daha bana bakmadı bu kaz kafa cümlelerimi okuyacaksınız sanırım

hehh, iste benim de anlatmak istedigim bu!! cok korkuyorum boyle olmasindan daha evlenmeden, toplasan bi bucuk ay ayni evde yasadik, hemen arkadaslarimi ekmeye, yaptigimdan keyif almamaya falan basladim, o yuzden diyorum kizim miska kendine gel diye. elbette bekarkenki gibi olmiycak hicbi sey, ne biliyim universite tayfasiyla toplanip gece 2`lere kadar muzik dinlemeye yalniz gidemem, o kadarinin bilincindeyim. neyse ki arkadaslarimla iyi geciniyor (bay soguk`un olayindaki arkadasim haric) ve birlikte iyi vakit geciriyorlar, ben de onun arkadaslariyla oyle. sizin de dediginiz gibi, burda is kadina dusuyor, bu yuzden benim acil toparlanmam lazim.

bocukum ya, umarim dedigin gibi kaz kafaliligindandir, ben artik ciddi ciddi sevgilisi oldugunu dusunmeye basladim. evli bile olabilir, herkes yuzuk takmiyo ki. dikkatli ol kuzucum.

seillacım bak ben de uzun uzun anlatacaktım bu tarz birşeyler ama üşendim valla :)
ya da yalnız evde kalmış kız kaprisi gibi algılanır mı acaba diye de düşünmedim deği şaka şaka tamamen üşendiğimden :)

sen iyi yapmışsın arkadaşınla açık açık konuşmakta bence çok şanslı senin gibi bir arkadaşı olduğu için...
ben insanların bazı şeyleri kendilerinin görmesin beklerken hata mı ediyorum acaba ; anlamıyor mu yoksa anlamamazlığa mı vuruyorlar hatalarını bilemiyorum...

var benim de evlendikten sonra bu moda geçen ve artık görüşmediğim arkadaşlarım... ya tamam eşin ; hayat arkadaşın ; çok seviyorsun ki ondan evlendin ama neden bu kendini kaybetme çabası anlayamıyorum... acaba biz de mi öyle olucaz becerebilirsek hayatımıza birilerini sokmayı :44:

yazdıklarınızı okuyamadımmm, çok uykum varrr bi de başım ağrıorrr
sonra okurum, bişiler sölerim artık fıstıklar

niye uykusuz kaldın sen bakıım ? başın ondan ağrıyordur; bir türk kahvesi iç canım hem uykun açılır hem de kafein başağrını azaltır..
sonra da gel yazdıklarımızı oku

aaa miska haklıııı böcüğüm adam evli olabiliirrrrr..
bu benim hiç aklıma gelmemişti.. ama işte bazı insanlar yüzük filan takmıorlar.. çok dikkatli ol cnm, sonradan böyle bişey öğrenirsen çok üzülürsün.. benzeri bir durum arkadaşımın başına gelmişti cnm..kız hemşireydi.. çalıştığı sağlık ocağına sürekli gidip gelen biri vardı, kızın anlattıklarından belli ki kızla ilgileniordu ee arkadaşım da doğal olarak ona ilgi duymaya başladı ve sonra bi öğrendik ki o kişi 10 yıldır evliymiş ve çocuğu varmış... bu işlerde dikkali olmak gerek, inşallah evli filan deildir deildir cnm ama böyle bi ihtimal var unutma olur mu

biliyorum canım ; merak etme aklımda var hep o ama hani olumlu düşünmeye çalışıyoruz ya yine de çok düşünmemeye çalışıyorum sevgilisi olma ihtimalini... evrene yanlış sinyal göndermeyeyim diye... evli olduğunu sanmıyorum çünkü 3-4 kere farklı gün ve saatlerde yanındaki arkadaşıyla gördüm dışarda... tabii başka şehirde bir eşi yoksa... tam da senin konuya uygun oldu aslında belki de arkadaşlarıyla daha çok vakit geçiren eşlerden mi ki

yaa sen durumun farkındasın o yüzden sorun olmayacak... hem gecenin 2sine kadar eğlencek bir yerde yanında sevdiğin insan olunca daha güzel eğlenilir :) öyle yerlerde tabii ki yanında olmalı... ama kızkıza filmler ; kahveler mutlaka olmalı... arkadaşlarınla arasının güzel olması da süper... ama sevdiğine değer verince arkadaşlarına da değer veriyor...

aman diyim miska sakın ister istemez oluyo bunlar tabi dediğim gibi bi dönem tadını cıkarmkak gerek evet ama kişi kendinden vazgecmemeli dengeyi iyi korumak lazım mesela söle bi cümle kurdu arkadasım bana onada kızdım canım artık sende bul birnide cift takılalım bir bakış baktım bana baksana sen dedim sanki kocanla ben yeni tanışıyorum ilk günden beri yanınzdayım ha siz çift ben yanlız size sarmıyosa de kocana arkadaslarıyla tanıstırsın beni ayrıca dedim çift takılmaktan değil kız kıza takılmaktan bahsediyorum senin hayatın nerde diyorum sana ha sen memnunsan kocanla yapışık bi şekilde yaşamaktan menunsan ok dedim bu hem bozuldu hem üzldü dediğine sarıldı bana falan cok ii arkadaslıgımızda var cünkü haklısın sonuna kadar biliyorum dedi kendime gelmem gerek falan filan nese işteee umarım sende bende diğerleride böle olmaz ben kendi hayatımdan vazgecvmek istemiyorum çünküüüüüü

kankamda aldı kızı geldi az önce canım bu sefer caya geldik dedi tabi dedim kıza dönüp nasıl içiyosun dedim döndü kankama gec kamamıza bişey demezler dimi x abi dedi hönkkk kaldım kankam merak yok ben burdayım dedi ve pis pis bana baktı ala sana kapak dr gibi nese cay falan içitik konuştuk biraz cıkarlarken bu sefer o eğildi kulagıma evet kz güzel cok da iii amaaaaaaa hem yaşı küçük hem sevgilisi var hem boyu uzun ayrıca bunlar hiç önemlide değil ben minyon seviyommmm bilyon muu dedi gıcık anlamıs kıskandıgımıııııııı

heh sen hariikaydın o beceremedi dediğin 2.yarı ve uzatmlardada gol olmassa gelsin yenilerrrrrrrrrrrrrrrrr
gidene boşver gelene hoşgellllllll

yazdıklarınızı okuyamadımmm, çok uykum varrr bi de başım ağrıorrr
sonra okurum, bişiler sölerim artık fıstıklar

ii uykularrrrrrrrrrrrrrrr

sağolun beni uyardığınız için kızlar...
aslında sevgilisi olması da evli olması ile aynı şey benim için...
şu dönemde insanlar 2-3 ilişkiyi aynı anda yürütecek kadar vicdansızlar biliyorum... o yüzden merak etmeyin...

dediğim gibi bir kaç hafta daha böyle sürer bu sonrası da k.ımda patlamasıyla son bulur

tamamdır canım geri dönüp tekrar bi okudum bian evlimi cıktı die gözlerim yuvalarınbdan fırladııı resmen
böcegim herşey olabilir herzaman hazırlıklıyız ama dimi ben güzel şeyler olsun istiyorum herkes için eger bu adamdan da istediğin gibi bi sonuc alamzsan bile karsına öle birisi cıksınki buna hazırlık yapıyomusum die düşün istediklerimiz olmuyosa bizim için hayırlı değilmiş demek diyelim yada daha iyisi gelecek ki bu oladı diye düşünelimmm
çilekkkkkkkkkk uyumadın mı sen :80:

seilla ; kankanın söylediği şey de bir mana aramalı mıyız ? " minyon severim" den bahsediyorum :44:
ayyyyyn bilmiyorum kiiiii böcüğüm oda bi alem bende bazen yanyannyken düşünüyorum ikimz el ele falan ama hoopp kayboluyo başlıyoruz didişmeye sonra kendime geliyorum oda diyo zaten herhangi bi olay oluyo işte bu yüzden seninle olmaz noluyo ya diyorumm yok yok biz yapamayız senle diyo kıyafetime kusur buluyo özgür ruhumu eleştiriyo tek başıma tatil diyorum bacaklarını kırarım diyooo neişin var tek başına tarzlarımız farklı ama nasıl oluyoda kanka oluyoruz bilemiyorummmmmm
bazen ilgisi var diyorumm bazende hayırrr diyorummm iştee böleee
ayyy duuuur yok öle bişi... evreeen duyma bu kısımları... kimse evli filan değil

anladım canım anladım evren amca özür dilerim benim hatam ben bişey demedim sende duymadınnn:18:

öyle tabii canım... olmuyorsa vardır bir hayır :)

evet çilek niye uyumadın sen ??

canım kafanı karıştırmak istemem ama ben yakın bir arkadaşımla ilgili böyle bir düşünce gelse aklıma suçlu hissederdim kendimi sanırım ya da ondan hoşlandığımı düşünürdüm... sizin geçmişte böyle bir muhabbetiniz oldu sonra da olmayacağına karar verip kanka moduna mı geçtinz yoksa ?

belki de sadece geyik olsun diye de söylüyor olabilirsiniz tabii ...

müşterilerimin resmi tatili varmış dünden beri o yüzden işlerimi toparlayabildim ve hiç işim kalmadı...
ondan rahat rahat burdayım...

aaa ben en iyisi film indireyim :)

evettv hissetmiyo degilim acaba ben farkına varmadan umutlandırıyomuyum bu adamı diee yada bilmediğim bi durum mu var die kafam karışmıyor değil kendimi cok sorguladım ufacık bi kırıntı bulsam hemen deniycem ben dicem beraber olalım ama yok hem oda cok zor bi ilişkiden cıktı kız bunu idare ederken tuttu ben evleniyorum dedi ve evlenip gitti bunalıma falan girdi bu baya bi süre uzun bi zamanda kimseyi istemiyorum falan diyo ama e benim hayatıma kim girip cıkıyo bücürüğü bile herşeyi bilo msj konusundada o cesaretlendirdi beni hatta ne yazmam gerektiğini falanda o söledi vs ama imalarda havada ucusuyo bazen bende yapıyorum öfff sana klalacam ben galiba diyeee oda gülüyo sence mesafemi koymalıyım farkında olmadan yanlış mı yapıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…